SEO DENETİM, BAŞARIYA AÇILAN GEÇİDİNİZDİR.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Kurumsal bir SEO şirketi olan,
Dijital Ankara iş büyümesini garanti eder.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyin. Yılları fırtınanın gözlerinde geçirdik ve size ihtiyacınız olan kurumsal SEO hizmetlerini sağlamak için tam olarak hangi kolları kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Dijital Ankara'un her türden arama motoruyla deneyimi sayesinde yatırım getirinizin yükselişini izleyin.

Lady showing digital codes

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için süreci basitleştirme.

Büyük işletmeler için SEO karmaşık olmak zorunda değildir. Dijital Ankara'da, sizi zirvede tutmayı garanti eden kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

Uzmanlara Adanmış

Büyük işletmelerin, daha fazla karmaşıklık, trafik hacmi ve potansiyel etki ölçeği sağlamak için önemli SEO ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Dijital Ankara'da, taleplerinizi gerçekten anlayan bir kurumsal SEO danışmanları ekibini işletmenize adadık.

Step 2

SEO Stratejisi Geliştirin

En büyük şirketler bile SEO'yu yanlış anlayabilir. Pazarlama yatırımınızla daha iyi bir sonuç elde etmenize ve çevrimiçi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için Google'ın uygun gördüğü etkili bir strateji uygulayacağız.

Step 3

Kampanyayı Yürüt

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasıl daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan pazarlamaya kadar hedef kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Stratejimizdeki hiçbir
şey belirlenmiş ve unutulmuş değildir. Kampanyalarımız, rakibinizin SEO etkinliğini takip
eder ve sizi en üst sıralarda tutmak için yanıt stratejileri sunar.
Ayrıca, ayrıntılı aylık analizlerimiz ve raporlarımız, işletmeniz için elde ettiğiniz ilerlemeyi ve organik trafiği gösterecektir.

Kurumsal SEO stratejimiz, en önde çıkmanızı sağlayacak.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için basitleştirilmiş süreç.

SEO stratejilerimiz, en önde çıkmanızı sağlayacaktır.

İşletmenizde mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde etmek için deneyimli dijital pazarlama ekibimizle bir danışma kurun.

Çabalarınızı hızlandırmak ve gerçek sonuçlar elde etmek için kurumsal SEO çözümlerimizi ve kampanyamızı mevcut dijital stratejinize katacağız.

SEO Denetimi SSS'leri

Teknik SEO denetimiyle ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Ele almadığımız bilmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, bizi aramanız yeterlidir.

Web sitenizin mümkün olduğunca çok sayıda Google aramasında en üstte görünmesini istiyorsunuz. SEO denetimi, web sitenizin sağlığını ve Google ve diğer arama motorlarında nasıl sıralandığını analiz etme sürecidir. Bu analizler daha sonra SEO stratejilerinizi geliştirmek ve daha fazla aramanın en üstünde görünmek için kullanılabilir.

Bu, yalnızca web sitenizde ürettiğiniz içeriğe odaklanması dışında SEO denetimine benzer bir uygulamadır. Bu, içeriğin pazarlama hedefleriniz ve marka hedeflerinizle uyumlu olduğundan ve ayrıca mevcut ve potansiyel müşterilerinizin değer verdiği veya ihtiyaç duyduğu şeylere göre sıralandığından emin olmak için yapılan bir kontroldür. 

Denetim, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) sıralama yeteneği konusunda bir notla sonuçlanan eksiksiz bir değerlendirmesidir. Başarılı olmak için gereken tüm organik arama bileşenlerinin kapsamlı bir kontrol listesini ve web sitesinin bu kategorilerin her birinde nasıl performans gösterdiğini içerir.

Çoğu işletme gibi, muhtemelen web sitenizin mümkün olduğunca çok sayıda Google aramasında en üstte görünmesini istiyorsunuz. Bir değerlendirme yapmak, yatırım getirinizi artırmak için SEO stratejinizi hassaslaştırmanıza ve geliştirmenize yardımcı olabilir.  

Asla unutmayalım, sitenizin SEO'su bir set ve unut süreci değildir. Stratejinizin hala geçerli ve işlevsel olduğundan emin olmak için düzenli denetimler (en az yılda bir) yapmanız gerekir. Örneğin, bazı bağlantılarınızın bozuk olduğunu veya kodunuzda hatalar olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca site haritanızı temizlemeniz, yönlendirmelerinizi kontrol etmeniz veya teknolojilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini de fark edebilirsiniz. Web sitenizin arama motorları için optimizasyonunu denetlerken göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz diğer bazı şeylerin listesi:

 • Sıralamalarınızı kıyaslama ve rakipleri analiz etme
 • Google'ın dizininde sitenizin yinelenen sürümlerini kontrol etme
 • Sitenizin dizine eklenmiş URL'lerini kontrol etme
 • Dahili ve harici bağlantıları kontrol etme
 • Her blog gönderisini ve açılış sayfalarını değerlendirme
 • Sitenize kaç bağlantının işaret ettiğine bakmak
 • Sitenizin hızını analiz etme
 • Sitenizin HTTPS kullandığını doğrulamak
 • 'Mobil uyumluluk' kontrol ediliyor

İçeriğiniz ve sayfa içi SEO son derece önemli olsa da, web sitenizin nasıl çalıştığı ve performans gösterdiği de Google sıralaması söz konusu olduğunda hayati önem taşır. Teknik SEO denetimi, her şeyin verimli bir şekilde çalıştığından ve Google'ın web tarayıcıları tarafından yüksek puan alma ihtimalinin daha yüksek olduğundan emin olmak için site hızı ve mobil performans gibi tüm sahne arkası öğeleri inceler. Arama trafiği değerlendirmenizi tamamlamak için yapmanız gerekenlerden bazıları şunlardır:

1.  Web sitenizi tarayın

Semrush, DeepCrawl ve Spyfu gibi araçlar, konu hatalar, bozuk bağlantılar ve yinelenen sayfalar aramak olduğunda gerçekten kullanışlıdır.

2.  Site haritanızı gözden geçirin

Google'ın ve diğer arama motorlarının sitenizin genel yapısını anlamasına yardımcı olmak için mantıklı ve düzenli bir site haritasına sahip olmak çok önemlidir.

 3.  Sitenizin hızını test edin

Yavaş bir web sitesini kimse sevmez, bu nedenle sizin web siteniz ortalamanın altında çalışıyorsa (yüklenmesi beş saniyeden uzun sürüyorsa), onu hızlandırmanın bazı yollarını bulduğunuzdan emin olun.

 4.  Geri bağlantılarınızı denetleyin

Bunlar, Google'ın içeriğinizin ne kadar değerli olduğunu anlamasına yardımcı olur; bu nedenle, düzgün çalışmıyorlarsa, sonuç sayfalarında üst sıralarda yer alma olasılığınız düşüktür.

Bu oldukça özel ve karmaşık bir süreçtir. Ekibiniz tarafından kurum içinde gerçekleştirilebilse de, her şeyi kapsayan tek bir denetim şablonu yoktur. Bu nedenle, mümkün olan en iyi sonuçlar için, bunu yalnızca SEO'ya odaklanan uzman bir ajansa dış kaynak sağlamak her zaman daha iyidir. Stratejinizdeki tüm küçük boşlukları bulmanıza yardımcı olacaklar ve nasıl daha iyi sonuçlar alacağınız konusunda size tavsiyelerde bulunacaklar. 

Dijital Ankara'de, SEO alanında uzun yıllara dayanan birleştirilmiş deneyim kazandık ve bu da bizi Ankara'daki en bilgili ve yetenekli SEO denetim ajanslarından biri haline getirdi.

Bir SEO ajansının hizmetlerini almak, en kısa sürede en iyi sonuçları verecektir. Kendiniz bir denetim yapmak için bir sayfa kontrol listesi kullanabileceğiniz doğru olsa da, bunlar nadiren kapsamlıdır ve müjdeden çok bir rehber niteliğindedir.

Daha önce de söylediğimiz gibi, her şeyi kapsayan bir 'SEO bağlantı denetimi' veya 'e-ticaret denetimi' şablonu yoktur. Evet, büyük boşlukları veya hataları belirlemek için kendiniz veya çevrimiçi olarak ücretsiz bir temel denetim gerçekleştirebilirsiniz, ancak tüm bu küçük kazançları bulmak için en iyi hizmeti bir seo ajansı size sunar.

Web sitenizin her bir yönü - sayfada ve başlık altında - bir SEO denetimi sırasında analiz edilmelidir. Buna sitenizin içerik yapısı, URL yapısı, anahtar kelime kullanımı, meta veriler, şema, kullanıcı deneyimi, kopya, resim ve video dahil tüm içerik, dahili ve harici bağlantılar, site haritanız ve tüm teknik bilginiz dahildir (ancak bunlarla sınırlı değildir). SEO'yu da.

Dijital Ankara'de birçok denetim gerçekleştirdik, bu nedenle zaman dilimleri, maliyetler ve gereksinimler dahil olmak üzere neyin ne olduğuna dair sağlam bir anlayışa sahibiz. Nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için neden bugün bizi aramıyorsunuz? Mevcut SEO performansınızda ne kadar fark yaratabileceğimize şaşıracaksınız.

Ayrıca, çok deneyimli olduğumuz için, bir başkası için gereken sürenin yarısından daha kısa sürede işi bitirebiliriz; bu da, sunulan birçok avantajdan çok geçmeden yararlanmaya başlayacağınız anlamına gelir.

Bunun bariz yanıtı, Google aramalarında üst sıralarda görünme yeteneğinizi geliştirmesidir. Araştırmalar, sıralamada ne kadar üst sıralarda yer alırsanız, kullanıcıların işletmenize güvenme ve ürünlerinize ve hizmetlerinize dönüşme olasılığının o kadar yüksek olduğunu söylüyor.

Ancak, bir değerlendirme yapmak için tek neden bu değildir. Aşağıdakiler dahil, hemen netleşmeyebilecek pek çok fayda vardır:  

 • spam önleme
 • Daha iyi veri koruması sağlama
 • Kullanıcı deneyimini iyileştirme
 • Artan yükleme hızı
 • Optimize edilmiş bir mobil deneyim

Uzman ekibimiz tarafından yürütülen bir denetimin bugün ve gelecekte organik aramanızı nasıl iyileştirebileceğini öğrenmek için Dijital Ankara'i bugün arayın.

Bu, denetimde analiz edilmesi gereken web sitenizin öğelerinin tam listesidir. Bu kontrol listesi, yeni başlayanların bir araya getirebileceği bir şey değildir ve web sitenizin denetlenmesi gereken tüm site ve teknik yönleri dahil olmak üzere kapsamlı olması gerekir, böylece bunları geliştirebilirsiniz.

Şüphesiz, çok hızlı bir şekilde çok karmaşık hale geldiğinden, bunu sizin için halletmek için Dijital Ankara gibi bir ajansa başvurmanızı öneririz. Ve çoğu eğitimsiz insan neyi bilmediklerini bile bilmiyor, bu da işletmenizi dijital stratejinin hayati bir alanında düşük performans göstermeye karşı son derece savunmasız bırakıyor.

 

Türkiye'de bir konsültasyon ücreti saatte 60 ila 180 dolar arasında değişmektedir. Alacağınız yatırım getirisi, genellikle bir SEO uzmanı getirerek bir kayıp yaşamadığınız anlamına gelir. İşletmeniz için doğru seçeneği aldığınızdan emin olmak için bir SEO danışmanına yerleşmeden önce incelemelerini ve puanlarını kontrol edin ve deneyimlerini değerlendirin. 

Dijital Ankara olarak, müşterilerimizin SEO operasyonlarını dönüştürmek için mükemmel bir geçmişe sahibiz. Ekibimiz, Ankara'daki en iyi danışmanlardan bazılarına sahiptir ve hepsi iş başındadır ve bugün işinize yardımcı olmaya hazırdır.

Web sitenizin sağlığı hakkında size sürekli güncellemeler verebilecek ve hatta aşağıdakiler de dahil olmak üzere size rekabet web siteleri hakkında fikir verebilecek bir dizi araç vardır:

 • SEMrush
 • Woorank
 • Raventools
 • Moz
 • WebCEO
 • casusluk
 • SEO Site Kontrolü
 • SEO optimize edici
 • Google Analytics
 • Google Arama Konsolu.

Bu araçlar, düzenli SEO denetimlerinizi tamamlamak için kullanılmalıdır, ancak bunların yerine geçmemelidir.

SEO, özellikle işlerin teknik SEO yönü söz konusu olduğunda oldukça karmaşık bir süreçtir. Üstesinden gelecek çok şey var ve uzmanların kurum içi operasyonlardan çok daha etkili bir şekilde tespit edebileceklerine dair aranacak belirli sinyaller var. Google aramalarındaki konumunuzu iyileştirecek sağlam stratejilerle kapsamlı bir denetim alacaksınız.

SEO'yu şimdi denetleyin ve büyütün.

İşletmenizin web sitesi şu anda nasıl takip ediliyor? Kırık linkleriniz var mı? Tüm sayfalar arama motorları tarafından görülüyor mu? Sorulacak çok soru var ve hepsi ücretsiz bir denetimle yanıtlanıyor. SEO denetiminin önemi nedir? Küçük aksaklıklar size paraya mal olabilir. Ayrıca, sitenizi düzenli olarak denetlemek iyi bir ticari anlayıştır. Web sitesi için SEO denetimi nasıl yapılır? Dijital Ankara'i arayın, biz de işi halledelim ve sizin için bir tane yapalım. Ve sana hiçbir maliyeti olmayacak. Ücretsiz SEO denetimlerimizden birindeki tüm sorunları çözdükten sonra, Dijital Ankara X-Chart ile nerede daha fazlasını yapabileceğinizi ve işinizi büyütebileceğinizi görmelisiniz.

Denetiminiz tamamlandıktan ve arama motorları stratejinizle ilgili elimizden gelen her şeyi düzelttikten sonra, işinizi daha da büyütmeye bakabiliriz. 

Sadece SEO'nuzu denetiminiz sırasında bulduklarımızla düzeltmek harika sonuçlar verecek, ancak  X-Chart'inizi bir araya getirdiğimizde bulduklarımız daha da ilham verecek. 

Bir X-Chart ile, işletmenizin web sitesi için SEO'ya yatırım yaptığınızda neler yapabileceğimizi size gösterebiliriz. Ve sadece gökten alınan rakamlar değil, X-Chart'inizde gördüğünüz büyüme, garanti ettiğimiz büyümedir. Doğru. Her adımda buna bağlıyız. 

Ne kadar ilgi görebileceğinizi, hedef kitleniz hakkında daha fazlasını, kaç tıklama alacağınızı ve ne kadar kâr edebileceğinizi söyleyeceğiz. SEO başarısı için bir sonraki adımınız, tek yapmanız gereken onu ne kadar ileri götürmek istediğinizi seçmek. 

Böylece, bir SEO denetiminin çevrimiçi iş performansınızı iyileştirmeye ne kadar yardımcı olabileceğini bilirsiniz. Genellikle web sitenizle ilgili olarak öğrenebileceğimiz ve trafikte anında sıçramalara yol açabilecek birkaç basit şey vardır. 

Ayrıca, web sitenizi aramanın ilk sayfasında çıkarmanın önemli olduğunu da biliyorsunuz, çünkü en son ne zaman bir Google aramasının ikinci sayfasını geçtiniz? Hiçbir zaman? 

Elbette, bir site denetimi size web sitenizin temel noktaları hakkında genel bir inceleme sunacak ve şu anda nelerin düzeltilmesi gerektiği konusunda size iyi bir fikir verecektir, ancak bu sadece başlangıç. Daha fazlasını bilmek isteyeceksiniz. 

X-Chart'ınızın yanıtlarla birlikte geldiği yer burasıdır. Burası, mesajınızın nasıl ortaya çıkabileceğini ve işinizi daha da büyütmek için sıralamalarda nasıl üst sıralarda yer alabileceğinizi öğreneceğiniz yerdir. 

Dijital Ankara'de, işletmenizin burada ve yurtdışındaki büyük markalarla oynaması için neyin gerekli olduğunu biliyoruz. Her şey yatırımınızla ne kadar akıllı olduğunuzla ilgili.

Ne kadar yatırım yapmanız gerekiyor ve bundan ne elde ediyorsunuz? Dijital Ankara X-Chart'inizi ne zaman bir araya getirdiğimizi öğrenin. 

X-Chart'ınız size işletmenizin web'deki varlığını nasıl iyileştirebileceğimizi ve bunun için ne kadar yatırım yapmayı bekleyebileceğinizi söyleyecektir. Şimdi ne yaptığınızı görüyoruz ve sonra onu büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görüyoruz. 

Başarı garantilidir. Sadece bize ne kadar ileri götürmemizi istediğini söyle. Ve hepsi üç farklı yörüngede sıralandı. Onlara bir göz atalım.

yörünge bir

Sadece biraz yatırımla anında sonuçları garanti edebiliriz. Bu düşük seviyede, daha fazla potansiyel müşteri getirmek için web sitesi için Google SEO kullanıyoruz. Tüm SEO trafiği artacak ve uzmanlardan SEO'nuzla ilgili size yardım etmelerini istediğinizde mümkün olanın tadına varacaksınız.

yörünge iki

Daha fazla yatırımla, yükseltilmiş SEO paketleri Türkiye ile Dijital Ankara, arama motoru sıralamalarınızda daha da iyi bir gelişmeyi garanti edebilir. Yerel, ulusal ve uluslararası müşterilerden daha fazla tıklama geliyor ve daha fazla insan sepetlerini dolduruyor. Bu, çevrimiçi başarı için harika bir adım, ancak daha fazla yatırımla bunu daha da yükseğe çıkarabileceğimizi biliyorsunuz. 

yörünge üç

Bu, işinizi daha hızlı ve daha uzun süre zirveye çıkarmak için tüm ıslıkları kullandığınızda garanti ettiğimiz başarıyı gösterir. Bu nihai yatırımdır ve Dijital Ankara'de bize sorduğunuzda, yatırımınıza mükemmel değer katması için Türkiye'nin en iyi SEO ajansına güvenebileceğinizi bilirsiniz. 

Yapabildiğiniz kadar yatırım yaptığınızda Dijital Ankara ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Pahalı olduğunu düşünmenize gerek yok çünkü sonuçların buna değdiğini göreceksiniz. Uzmanlarımız SEO'nuzu dünya sahnesinde rakiplerinizden daha iyi performans gösterecek şekilde ayarlamak için tüm durakları çektiğinde garanti ettiğimiz yörünge budur. 

İşte o zaman Türkiye'nin en iyi SEO ajansı Dijital Ankara v'in gücüne güvenin. Ve iyi haber şu ki, X-Chart'ta gördüğünüz tüm sonuçlar garantilidir. 

Teknik SEO ajanslarının birçok vaatte bulunduğunu biliyoruz ve Dijital Ankara olarak her birine bağlı kalıyoruz. Yalnızca X-Chart'inizde gördüğünüz tahminler doğru olmakla kalmaz, aynı zamanda bizden mücadelenizi üstlenmemizi istediğinizde aldığınız hizmet, yolun her adımında şeffaftır. 

X-Chart ortaya çıktı çünkü müşterilerimiz bize diğer ajanslarının hangi sonuçları garanti edebilecekleri konusunda biraz isteksiz davrandıklarını söylediler. 

Ancak bize, bizimle iş yaptıklarında tam olarak ne alacaklarını, hesaplarını kimin ele alacağını ve ne gibi sonuçlar beklediklerini bildiklerini söylediler. 

Örnek olay incelemelerimize bakın ve köşe mağazalarından Türkiye'nin en büyük markalarından bazılarına kadar her büyüklükteki işletmeyle çalıştığımızı göreceksiniz. Müşterilerimizi bir araya getiren şey, denetimleri ve arama motorlarıyla mücadele ihtiyaçları için bize geri dönmeye devam etmeleridir. 

Sadece anladık. İş başarınıza güveniyoruz ve yapabildiklerimizle gurur duyuyoruz.

Bu yüzden X-Chart'iniz için bir danışma ayarlayın. Ücretsizdir ve herhangi bir zorunluluk yoktur. Kampanyanızın ne kadar performans gösterebileceğini görme şansınız. 

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth