performance overview re mqrq

HUBSPOT PAZARLAMA AJANSIMIZ LİDER NESİL NESİL OLUŞTURMAKTADIR.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Uzman HubSpot hizmetleriyle gelen pazarlamanızı artırın.

HubSpot, pazarlama, satış ve içerik yönetimini otomatikleştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir. Dijital Ankara, platformun işiniz için daha çok çalışmasını sağlamak üzere onları bir araya getirecek tüm deneyime sahiptir.

Lady showing digital codes

HubSpot Platinum Partners olarak sürecimiz.

Satış oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan her şeyi özetleyen dört adımda ısmarlama bir strateji kazanın.

Step 1

Buzu kırmak

Dijital Ankara'da, brifing ve işe alım sürecini ciddiye alıyoruz ve bu, satış operasyonunuzun her bir köşesini ve huyunu anlamak için sizinle birlikte oturmak anlamına geliyor. HubSpot'u bugüne kadar nasıl kullandığınızı anlamaktan, onu bir güç merkezine nasıl ölçeklendirebileceğimizi analiz etmeye kadar, bu, sürecin en önemli adımıdır.

Step 2

Bir strateji oluşturmak

Ankara'deki en iyi HubSpot ajanslarından biri olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz, ancak buraya kısayollarla gelmedik. Artık sizinle ilk sohbetimizi yaptığımıza göre, HubSpot danışmanlarımız ilk özetinizi, gelecekteki hedeflerinizi ve şu anda sahip olduğunuz satış zorluklarını destekleyen bir stratejiyi uyarlamak için çalışmaya başlayacaklar.

Step 3

Fırlat, nişan al, ateş et!

Kampanyanızın en önemli unsurlarını anlamak için tüm ayak işleri yapıldı. Şimdi, Ankara'deki özel HubSpot acenteniz olarak, her şeyi optimize edilmiş ve kullanıma hazır olan parlak yeni stratejinizdeki büyük yeşil düğmeye tıklayacağız. Oradan, her şeyin bir araya gelmesini izlemekle ilgili.

Step 4

İyileştirme + ölçekleme

Hiçbir işletme bir ürün veya hizmeti piyasaya sürmez ve işini yapmasına izin vermez. İyileştirme, harika Hubspot danışmanlık hizmetlerinizin tam da bu şekilde devam etmesini sağlayan aşamadır. Potansiyel müşteriler, potansiyel müşteriler ve daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak için platformunuzun ve satış modelinizin tüm yönlerinin birlikte çalıştığından emin olmak için paketinizde harikalar yaratacağız.

HubSpot ajansınızdan sürekli müşteri adayları ve büyüme elde edin.

Sıradan potansiyel müşteriler, meşgul olduklarında ve motive olduklarında satış çağrılarına daha
açık hale gelir. Dijital Ankara'ta, onların dikkatini çekmek ve dönüşümlere yol açan konuşmaları yönlendirmek için doğru HubSpot araçlarını kullanıyoruz.

İlişkiler ve gelir oluşturun.

Tek seferlik satışlar şirketinizi büyütmez, ancak devam eden ilişkiler büyütür. Bir HubSpot İş Ortağı olarak, markanızı ve işinizi yükselten kalıcı bağlantılar kurmak için değerli içerik ve deneyimler oluşturmayı biliyoruz.

HubSpot CRM hizmetleri SSS'leri

HubSpot Platinum Partners olarak, platform alanı ve etrafındaki her şey hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

HubSpot platformu, işletmelerin gelen pazarlama ve satışlarını yönetmelerine yardımcı olan bir çözümdür. Çevrimiçi şirketler tarafından web sitelerine ziyaretçi ve trafik çekmek, onları potansiyel müşterilere dönüştürmek ve ardından pazarlama kampanyalarına, içerik oluşturmaya, hedef kitle kişiliklerine yardımcı olarak ve markanızı doğru kişilerin önünde konumlandırarak satışa kapatmak için kullanılır.

HubSpot CRM, onlara değer verecekleri içerik ve deneyimler sunarak müşteri ilişkileri kurmak için değerli bir satış etkinleştirme aracıdır. Bu da, bu müşterilerle güçlü bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. HubSpot danışman ekibimiz, hedef kitlenizi potansiyel müşterilere ve satışa dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm ücretsiz araçlara sahiptir.

Gelen pazarlama ile diğer pazarlama otomasyonu biçimleri arasındaki fark, içeriği ve deneyimleri doğrudan hedef kitleniz için uyarlamanızdır, bu da kişisel bir dokunuş sağlar ve ilişkiler kurmaya yardımcı olur.

Giden pazarlama rahatsız edici olabilir ve çoğu zaman içeriği, onu görmek istemeyen bir kitlenin önünde konumlandırırsınız. Gelen pazarlama aynı zamanda kitlenizin değer vereceği ve görmek isteyeceği içerik pazarlamasıdır.

Posta listenize pazarlama yapmanızı sağlayan birçok e-posta otomasyon platformu ve ücretsiz araç var, ancak HubSpot bu tür satış olanaklarını başka bir seviyeye taşıyor. HubSpot, iş akışlarınızı ve veri yönetimi, müşteri adayı yetiştirme, kişiler kayda değer bir eylemde bulunduğunda anında uyarılar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi başka görevi otomatikleştirmenize olanak tanır.

Pazarlamanın çok emek yoğun olan ve işinizi yürütmekten ve potansiyel müşterileri dönüştürmekten zaman ve enerji alan birçok manuel parçası vardır. HubSpot, daha önemli görevler için personel ve kaynakları boşaltmanız için bu manuel, tekrarlayan görevlerin çoğunu otomatik hale getirir. Bu, yalnızca süreci daha verimli kılmakla kalmaz, aynı zamanda deneyimi potansiyel müşteriler için daha kişisel hale getirmenin her zaman zamanıdır.

Pazarlama otomasyonu, yalnızca manuel olarak tekrarlanan görevleri personelinizden alıp HubSpot aracılığıyla otomatik hale getirmekle ilgili değildir, aynı zamanda potansiyel müşteriler edinme ve bunları dönüştürme şansınızı da artırır. Bu otomasyon, bu potansiyel müşterilerin davranışına yanıt verir ve kendilerine özgü içeriği, başarılı olma olasılığı daha yüksek olan daha kişisel bir yaklaşım için uyarlar.

HubSpot, pazarlamayı otomatikleştirmek için mevcut web siteniz ve uygulamalarınızla birlikte çalışacak bağımsız bir platformdur. Son derece kullanıcı dostudur ve HubSpot'u etki alanınıza bağlama sürecini son derece basit hale getirir. HubSpot'un pazarlama otomasyon sürecini geliştirmek için kullanabileceği diğer platformlardan da veri aktarabilirsiniz.

İçerik pazarlaması, mevcut ve potansiyel müşterilere e-posta veya diğer kanallar aracılığıyla içerik göndermekten daha fazlasını içerir. Kitlenizin katılımını ve harekete geçmesini sağlama olasılığı daha yüksek olan doğru içeriği oluşturmak için çok fazla planlama gerektirir. HubSpot, bu süreci otomatik hale getirir ve hedef kitlenize, onların satışa dönüşme olasılığını artıracak özel içerik sunar.

Evet öyle. Bu e-posta kampanyaları, öncelikle bireylere göre kişiselleştirilmiş içerik planlayarak ve oluşturarak ve ardından bunu doğrudan onlara dağıtarak iki şekilde çalışır. Ayrıca, potansiyel müşterilerle daha değerli hissetmelerini sağlamak için ilişkiler kurmak ve beslemek için çalışır, böylece bir müşteri adayına veya satışa dönüşme olasılıkları daha yüksektir.

HubSpot e-posta pazarlama aracının bir dizi özelliği vardır. Öncelikle, bu süreci otomatikleştirmek ve içeriği bireysel müşteri adaylarına göre kişiselleştirmek için inşa edilmiştir, böylece onlara değer verilir ve güçlü ilişkiler kurarsınız. Ayrıca, bu içeriği uygun şekilde değiştirmek ve değiştirmek için analitik ve müşteri davranışını kullanır, böylece her zaman daha iyi sonuçlar sunmayı öğrenir.

Pazarlama ekibimiz olası satış sürecinizde devrim yaratıyor.

HubSpot Sertifikalı İş Ortaklarımız sayesinde, karlılığınızı tam olarak kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş satış etkinleştirme ve liderlik geliştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ve her şey size nasıl yapılacağını gösteren bir X-Chart ile başlar.

Bir HubSpot Altın İş Ortağı olarak, hizmetlerimize katılmadan önce size özel bir satış tahmini sağlıyoruz. Biz ciddiyiz.

Sektörün bulanık çizgiler ve güvensizlikle dolup taştığını anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimize gerçekten kucaklayabilecekleri ve güvenebilecekleri bir çözüm sunmak için çok çalıştık.

HubSpot CMS gurularımızla ilk tanıştığınızda, hizmetlerimizin işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olacağını, daha iyi müşteri başarısı ve artan trafik sağladığını görme şansına sahip olacaksınız. Ve satışlar.

HubSpot CRM'yi kullanmanın en iyi yanı, güçlü açılış sayfaları ve içgörüler, kullanıcı kaynakları, içerik pazarlama otomasyonu ve çok daha fazlası gibi popüler özelliklere erişebilmenizdir.

Bu işlevler bir araya geldiğinde, çevrimiçi müşteri başarısını nasıl kazanacağınız konusunda size çok daha stratejik bir yaklaşım sunmak için pazarlamanızı güçlendirir. Sonunda, sizi çıkmaza sokan gereksiz taktikleri, boşa harcanan bütçeleri ve zaman alıcı süreçleri ortadan kaldıracaksınız.

Bir HubSpot hesabıyla, kampanyanızı nasıl yönlendirdiğiniz konusunda etkin bir şekilde tam kontrole sahipsiniz. Ancak, kendiniz halletmek için zamanınız olmadığında, pazarlama uzmanlarımız markanız adına HubSpot platformunu kullanmaya başlar, böylece elinizdeki gerçek konulara geri dönebilirsiniz.

Bu sizin için ideal bir yol gibi görünüyorsa, Ankara'da Dijital Ankara gibi bir HubSpot pazarlama ajansıyla ortaklık hakkında şimdi bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinin.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth