my current location re whmt

GOOGLE ALIŞVERİŞ İLE ÇIKIŞA HAZIR MÜŞTERİLER ELDE EDİN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Satın almaya hazır olduklarında gerçek müşteriler edinin.

Müşterilerin sitenize ellerinde kredi kartlarıyla gelmesini istiyorsanız, Google Alışveriş reklamları mükemmeldir. Bu kampanyalar, o anda satın almaya hazır olanları bulma konusunda son derece güçlüdür. Ve onların arkasındaki itici güç biziz. Bize bir Haykırın, biz de size bir Google Alışveriş Kampanyasının iş dünyanızı nasıl değiştirebileceğini gösterelim.

Lady showing digital codes

Sürecimiz, Google Alışveriş reklamlarından en iyi şekilde yararlanır.

Google Alışveriş, tam olarak sattığınız ürünü satın almak isteyen müşterileri bulur. Sürecimiz size maksimum potansiyel sağlar, böylece ikimiz de reklam ve pazarlama maliyetlerine göz kulak olurken, alışveriş yapanlar sitenize akın eder.

Step 1

Detaylı danışma

Birlikte çevrimiçi mağazanızın neye ihtiyacı olduğunu, güçlü yönlerinizi, karşılaştığınız zorlukları ve ulaşmak istediğiniz hedefleri buluyoruz. Ardından işinize, bütçenize ve sitenize alışveriş yapanlara uygun, kanıtlanmış stratejilere bakarız. Takip etmesi zor bilgilerle asla boğulmayacaksınız çünkü bu bir ortaklık ve kampanyanızın çatıdan geçmesini istiyoruz.

Step 2

Dijital Ankara'un Google Alışveriş stratejisi

Dijital Ankara'un Google Alışveriş stratejisi denenmiş ve doğrudur - çevrimiçi alışveriş yapanların ürünlerinizi aramak için kullandıkları anahtar kelimelere bakarız ve ardından bunları sitenize getiririz. Bir araya getirdiğimiz strateji, mevcut arama trendlerini hizalarken, yol boyunca çok fazla harcama yapmanıza gerek kalmadan size rakiplerinize göre avantaj sağlar

Step 3

Kampanya yürütme

Alışveriş yapanlarınız gelsin! Bu, siparişlerin uçup gitmesini izlediğimiz heyecan verici zaman. Ama rahatlama zamanı değil. Google Alışveriş kampanyası ayarlarınızın şurada veya burada ayarlanması gerektiğini düşünüyorsanız, harekete geçmeye ve değişiklikleri gerçekleştirmeye hazırız. İstediğiniz zaman bizi aramaktan çekinmeyin, Google Alışveriş reklamlarınızın çekiciliğini artırmaya yardımcı olmamız için bize güvenebilirsiniz.

Step 4

Test et ve gözden geçir

Ücretli Google arama kampanyanız yeni müşteriler getirdi mi? Bir dahaki sefere alışveriş sepetlerini doldurup kasaya gitmelerini sağlamak için ne yapabiliriz? Kale direkleri sürekli değişiyor. Daha önce işe yarayan, tekrar çalışmayabilir. Bu nedenle Dijital Ankara'da, en iyi sonucu bulmak ve yatırım getirinizi artırmak için tüm reklamlarınızı test ediyoruz.

Büyümeye hazır mısınız? Biz.

Önde gelen bir Google Alışveriş ajansı olarak, Ankara'daki işletmeler için yaptıklarımızdan gurur duyuyoruz.

Google Alışveriş ile satışlarınızı anında artırın.

Kapılarınızı açın – Google Alışveriş, işletmenizin en iyi yeni arkadaşı olabilir. Satışları artırmak ve uzun vadede besleyebileceğiniz olası satışlar oluşturmanın kanıtlanmış bir yolu için harika. Ancak, başlangıçtan itibaren çalıştığından ve çalışmaya devam ettiğinden emin olmak için öncelikle bir Google Alışveriş uzmanına ihtiyacınız var. Bu biziz!

Google Alışveriş SSS'leri

Google Alışveriş ile ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

Kendisine göre, “Google Alışveriş, yeni bir ürün keşif deneyimidir. Amaç, kullanıcıların satın alma işlemlerini araştırmasını, farklı ürünler, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi bulmasını ve ardından satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için satıcılarla bağlantı kurmasını kolaylaştırmaktır.”

Eskiden Google Ürün Arama, Ürünler ve Froogle olarak bilinen bu kanal, bugün kullanıcıların satın almak istedikleri ürünleri çevrimiçi alışveriş sitelerinde bulabilmelerine ve aralarında fiyatları karşılaştırmalarına olanak tanıyan hızlı ve basit bir çözümdür. Bir Google Alışveriş kampanyası, tüketicilere rekabetçi bir pazar yeri oluşturarak en iyi teklifi alma fırsatı verir.

İş sitenizi bu platforma bağlamak kolaydır. İlk olarak, alabileceğiniz bir Google Merchant Center Hesabına ihtiyacınız olacak. Daha sonra web sitenizi her ikisine de bağlamanız gerekecek. Buradan, doğru hedef kitleye ulaşan hedefli kampanyalar oluşturabilmeniz için görüntülerinizi optimize etme ve ürün feed'i verilerini harmanlama seçeneğine sahip olacaksınız. Bu, açık artırmaya dayalı, tıklama başına maliyet modeliyle Google Ads'e çok benzer şekilde çalışır.

Açıkçası,Dijital Ankara'de geçmişte bu türden çok sayıda kampanya kurduk. Bu nedenle, Google Alışveriş kampanyası kurulumunuzla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa veya Google Alışveriş kampanyası en iyi uygulamaları söz konusu olduğunda deneyimlerimizden yararlanmak istiyorsanız, bizi nerede bulacağınızı biliyorsunuz. 

Ürün ve web sitesi bilgilerinizi sisteme beslersiniz ve arama platformu sizin için zor işi yapar. İnsanlar ürünlerinizi aradıklarında, ürününüzün bir resmi ve başlığı, mağaza adı ve fiyatınız gibi temel bilgileri içeren Google Alışveriş kampanyanızı görürler. Rakiplerinizden diğer ürünler de sergilenecek, çünkü rekabetçi olmak başarı için şart.

Deneyim boyunca elinizi tutabilecek bir ajansa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sektörünüz, ürününüz, hizmetiniz veya kuruluşunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, sizi büyütmeye hazırız. 

Nisan 2020'de Google, ABD'deki kullanıcılar için ücretsiz bir seçenek oluşturdu. Türkiye versiyonu da aynı güncellemeyi ertesi yılın başlarında aldı. Bunun anlamı, tüketicilerin seçim yapabilecekleri çok daha geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaları ve satıcıların dünya çapındaki kitlelere erişimi olmasıydı.

Google, ücretsiz reklamların ücretli reklamların yerini almasını beklemese de, bunun amacı ücretli kampanyaları geliştirmek ve artırmaktır.

Ücretsiz listelemelere erişmek için sol gezinme menüsünde 'Büyüme'yi ve ardından programları 'Yönet'i seçin ve Google'daki yüzeyleri seçin. Platform artık normal organik aramalar gibi etkin bir şekilde çalışıyor; 'normal' arama sonuçları ve görüntülenen reklamlar var.

Ücretsiz ve ücretli kampanyalarınızı yönetmenize yardımcı olacak bir Google Alışveriş reklam ajansı arıyorsanız, uzman kadromuz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Google Alışveriş'te hedeflemenizi ve reklamlarınızı optimize etmek için kullandığınız birçok değişken vardır. Google Ads'de olduğu gibi, görünmek istediğiniz arama ağlarını seçebilir, anahtar kelimeler ve negatif anahtar kelimeler ekleyebilir ve hedef demografinizi ekleyebilirsiniz.

Shopify'ı web sitenizde satıcınız olarak kullanıyorsanız, ürünlerinizi ve Shopify mağazanız ve ürünlerinizle ilgili tüm bilgileri Google Merchant Center ile senkronize edebilirsiniz. Bu, listelemelerinizin doğrudan Shopify kontrol panelinizden otomatik olarak güncellendiği anlamına gelir; bu da, sitenize ürün yerleştirmenizi ve Google aramalarındaki varlığınızı kolaylaştırmayı kolaylaştırır.

Daha önce bahsettiğimiz ücretsiz bir seçenek var, ancak ücretli reklamlarla ilgili maliyetler, ürününüz için mevcut rekabet düzeyine bağlıdır. Reklam sıralaması mini açık artırmalarla belirlenir ve maksimum tutarınızı belirleyebilirsiniz. Bu mini müzayedeleri kazanın, zirvede olacaksınız ve tıklama başına ödeme yapacaksınız.

Müşterilerimize genellikle en değerli olan anahtar kelime arama sorgularında yüksek teklif vermelerini tavsiye ettiğimiz bir şey. Bu, mevcut kampanyalarınız hakkında çok fazla farkındalık ve analiz gerektirir. Neyin işe yarayıp yaramadığını, insanların ne aradığını ve sizi bulduktan sonra kimlerin dönüşüm sağladığını araştırmanız gerekir. Ancak, bazı anahtar kelimeler için daha yüksek teklif vermek ve bunlar üzerinde bir test yapmak, sonuçlarınızı çoğu zaman büyük ölçüde artırabilir.

Basitçe söylemek gerekirse, ürün menünüz ve bu ürünlerin detayları. Ürünleriniz sürekli değişebileceğinden ve ayrıntılar (fiyat, stok durumu, renk aralığı gibi) değişebileceğinden, Feed'iniz bu ayrıntıları reklamlarınızda güncel tutar. 

Google Ürün Feed'i uzantısı, ürün bilgilerinizi Google Merchant Center'a anında göstermek için bir portföy oluşturmanıza olanak tanır. Bu, birden çok SKU ve birden çok değişken için birden çok platformda ürün ayrıntılarınızı manuel olarak değiştirmek zorunda kalmamanızı sağlar.

Kısacası, cevap hayır. Birine ihtiyacın yok. Ancak, her bir SKU ile birlikte gelen birden fazla ürün SKU'nuz ve seçeneğiniz varsa, Shout gibi bir ajansın Google karşılaştırmalı alışveriş hizmetlerinizi yönetmesine izin verirseniz, birçok sorun çözülebilir.

Feed'inizi yönetmek tam zamanlı bir iş haline gelebilir. Müşterilerimizin her birinin tamamen benzersiz bir ürün teklifi, hedef kitlesi, pazarlama hedefleri ve iç kaynakları vardır. Bu soruyu işletmeniz için yanıtlamamız için, işletmenizin nerede olduğunu ve sizin için bir Google Alışveriş Akışı yöneticisinin gerekli olup olmadığını veya olmadan yaşayabileceğiniz abartılı bir harcama olup olmadığını belirlemek için bireysel bir tartışma gerekir.

Google Alışveriş, ürünlerin çekici, görsel temsillerini sağladığından, alışveriş deneyimini olabildiğince basit hale getirdiği için müşteriler kolayca etkileşime girer. Reklamlarınız ne kadar çekici görünürse ve sıralamada ne kadar yüksek görünürse, satın alma olasılığınız o kadar artar.

Google Alışveriş reklamları artık çevrimiçi perakendeciler için ücretli trafiğin yüzde 80'inden fazlasını oluşturuyor ve bu da onu web sitenizde satışları artırmak için önemli bir araç haline getiriyor. Ürününüzü arayan ve satın almaya hazır olan insanlarla aktif olarak bağlantı kuracaksınız.

Google, iki farklı Alışveriş reklamı türü kullanarak mağazanızın ve ürünlerinizin reklamını yapmanıza olanak tanır.

  • İlki Ürün Alışveriş Reklamları olarak adlandırılır.  Bu reklam türü, oluşturduğunuz ve Merchant Center'a ilettiğiniz ürün verisi feed'inize göre oluşturulur.
  • İkinci reklam türü ise Yerel Envanter Reklamları olarak adlandırılır.  Bu reklam türü, Merchant Center'da sizin tarafınızdan gönderilen ürün verisi feed'iniz ve envanter verilerinizin bir kombinasyonu kullanılarak oluşturulur.

Google, sahte web sitelerini ayıklamak için güçlü yapay zeka ve makine öğrenimi programları kullanır. Arama devi,

tüm tüketicilerin güvende olmasını sağlamak için etkin bir şekilde çalışırken, Google Alışveriş, kullanıcıları site dışından diğer web sitelerine yönlendirir, bu nedenle, sizin de gerekli özeni gösterdiğinizden emin olun. Bir anlaşma gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen öyledir.

Gergin bir alışverişçiyseniz ve bir perakendeciyseniz, incelemeler, akreditasyonlar ve olumlu müşteri deneyimleriyle güven oluşturmak sitenizde her zaman bir özellik olmalıdır.

Google Alışveriş, her büyüklükteki işletmeye rekabet etme şansı vermek için tasarlanmıştır. Küçük işletmeler için, Reklam Harcamalarından Getiri (ROAS) açısından en etkili olanlardan biridir. Mini müzayedelere katıldığınız için, büyük oyuncular kadar etkili bir şekilde aramaların ön sayfasında görünme şansınız var, bu nedenle bu, küçük tüccarlar için harika bir platform. 

Bir Google Alışveriş reklam biriminde, tek kişilik bir operasyon mu yoksa çok uluslu bir kuruluş mu olduğunuzu ayırt etmenin hiçbir yolu yoktur. Mağaza ayak iziniz bu noktada tamamen önemsizdir, bu da daha büyük balığa erişimi olmayan daha küçük tüccarlar için oyun alanını düzleştirir.

Daha büyük işletmeler için, ürün yelpazeniz hakkında farkındalık oluşturmanın, ürünleri bir araya getirerek veya gruplandırarak daha fazla satış yapmanın ve aramalar arasında alaka düzeyini korumanın harika bir yoludur.

Diğer bir deyişle, Google Alışveriş, her tür ve büyüklükteki işletmenin hedef kitlelerinin karşısına çıkması ve dönüşümleri artırması için harika bir yoldur.

Size güçlü Google Alışveriş kampanyalarının nasıl göründüğünü gösterelim.

Google ile iş ortakları olarak, bu stratejileri neyin harekete geçirdiğini tam olarak biliyoruz. Ve gitmeye can atıyoruz - bu kanalın ürünlerinizi satma şeklinizde nasıl devrim yaratabileceğini size göstermek istiyoruz.

Bu platformdan maksimum değer elde etmek için müşterilerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Uzmanlarımız, bir Google Alışveriş kampanyasını neyin başarılı kıldığını bilir. Bu kanaldaki yılların deneyimi ve derin e-ticaret bilgisiyle, stratejinizden en iyi sonuçları almanıza yardımcı olabiliriz.

Google Alışveriş kampanyalarınız için bizi seçtiğinizde şunları elde edersiniz:

  • Pazar araştırması ve analizi
  • Ürün feed'i optimizasyonu
  • Hesap kurulumu ve yönetimi
  • Rakip kıyaslama ve analizi
  • İzleme ve ince ayar.

Ancak başarıyı sağlamak için öncelikle bu platformdan ne elde etmek istediğinizi tam olarak anladığımızdan emin oluyoruz ve ardından net bir yaklaşım oluşturmak için çok çalışıyoruz. Oradan, bu pazarlama seçeneğinin neden piyasadaki en güçlü seçeneklerden biri olduğunu size tam olarak göstereceğiz.

İçgörülerimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi buna göre şekillendirebilmemiz için işinizi neyin işe yaradığını bilmek için zaman ayırıyoruz. Hepimiz işinizi büyütmenize yardımcı olmak üzereyiz.

Bir Google Alışveriş kampanyası aracılığıyla, çevrimiçi alışveriş yapan yüz milyonlarca kişiye saniyeler içinde ulaşabilir ve onlara tam olarak ne sattığınızı gösterebilirsiniz.

Hızlı kurulumdan raporlama sonuçlarına kadar, bu platformun kullanımı kolaydır, ancak maksimum karlılığı elde etmek için bir uzman gerekir. Google Alışveriş ajansımız sayesinde, yalnızca web sitenize yapılan tıklamalar veya işletmenize yapılan aramalar gibi sonuçlar için ödeme yaparsınız. Ayrıca, işletmeniz için en etkili olanı görmek için reklamlardan satışları takip edebilirsiniz.

İster çevrimiçi reklamcılıkta yeni olun, ister zaten biraz deneyime sahip olun, bu platform yeni müşterilere ulaşmayı ve işinizi büyütmeyi kolaylaştırır. Uzmanlarımız bir hesap oluşturmanıza ve bütçenizi belirlemenize yardımcı olacak, ardından istediğiniz sonuçları elde etmeniz için size rehberlik edecek.

Bu reklam biçiminin en iyi yanı, ürünlerinizi en büyük müşterilerinizin gözlerinin önünde çevrimiçi bir vitrinde sergileyebilmenizdir.

Peki her şey nasıl çalışıyor?

Siz bize ürün kataloğunuzu gönderin, biz de onu ürünlerinizin arama sonuçlarında görünür hale getirilmesi için bir vitrin oluşturmak için kullanalım. Oradan, potansiyel müşterileriniz anahtar kelimeleri arayabilir ve ürünlerinizi hemen önlerinde görebilir ve onları doğrudan sitenizden satın almaya ikna edebilir.

En iyi yanı, tam olarak o anda sizinki gibi ürünleri aradıkları için satın almaya istekli olduklarını bilirsiniz. Bu bir kazan-kazan.

En iyi Google Alışveriş ajansı olarak bizi kullanarak, bu süreçten mümkün olan en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz. İster ilk Alışveriş kampanyanız ister çaba listenizdeki başka bir kampanya olsun, optimum TBM ve yüksek bir YG sağlamak için stratejinizi en üst düzeye çıkaracağız.

Bir plan gibi görünüyor? Topu yuvarlamak için şimdi bizimle iletişime geçin.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth