swipe profiles re tvqm

LINKEDIN KARAR VERENLERLE BAĞLANIN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

LinkedIn için güçlü bir süreç

Profesyonel platformla rekabet avantajı elde etmek mi istiyorsunuz? Sürecimiz, LinkedIn'de bulunmanın ötesinde bir güç merkezi olmanızı sağlar.

Step 1

Sektorunuz Önemli

Her sektör ve şirket farklıdır. Dijital Ankara'ta, LinkedIn pazarlamasının işletmeniz için nasıl çalışabileceğini belirlemek ve rakiplerinizden daha çok çalışmak için çalışıyoruz. İlişkileri büyütmek, olası satışları artırmak veya web sitenize gelen trafik alıcılarını artırmak mı istiyorsunuz? Danışmanlarımız, hedeflerinize ulaştığımızı garantilemek için hedeflerinize derinlemesine dalar.

Step 2

Profilini oluşturma

Uzman ekibimiz, size ihtiyaç duyan bağlantıların sizi bulmasına yardımcı olan güçlü anahtar kelimeler kullanarak işletme profilinizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Profilinizin marka bilinirliği oluşturmak, küratörlüğünde içeriği tanıtmak, yeni iş fırsatları bulmak ve sağlam, olumlu ve kalıcı bir izlenim bırakmak için optimize edildiğinden emin olacağız.

Step 3

Stratejinizi oluşturma

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasılLinkedIn'in özel Kampanya Yöneticisini kullanarak, pazarlama stratejilerinizi, hedef kitle katılımını, marka bilinirliğini veya kaliteli müşteri adaylarını iyileştirmek olsun, görmek istediğiniz hedefler etrafında tasarlayacağız. Ayrıca, yeni veya benzer kitlelere erişiminizi artırmak için gönderilerinizi öne çıkarmayı da keşfedeceğiz. daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan pazarlamaya kadar hedef kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

Sonuçlarınızı ölçme

Öngörülen sonuçlarımızı kanıtladığımız raporlar aracılığıyla. Dijital Ankara'ta, LinkedIn pazarlama faaliyetlerimizi izleme ve raporlama konusunda şeffafız. Bu, yolun her adımında yatırımınızın nereye gittiğini ve stratejimizin işe yaradığını bildiğiniz anlamına gelir.

LinkedIn kampanyanızın çok daha fazla çalışmasını sağlayacağız.

En iyi LinkedIn, işinizin olduğu yerde işinizi büyütebilir .

Türkiyede 11 milyondan fazla (ve dünya çapında 774 milyon) üye ile LinkedIn'de yapılacak çok sayıda bağlantı var. Çok basit - iş yapıyorsanız, işletmenizin LinkedIn'de olması gerekir ve Dijital Ankara bu profesyonel platformda marka oluşturma konusunda uzmandır.

LinkedIn pazarlama SSS'leri

LinkedIn pazarlamasıyla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

B2B pazarlamaya bakıyorsanız, LinkedIn sonuçlara ulaşmak için en iyi sosyal medya platformudur. Bu kanal, profesyonel dünyayı kucaklamak için tasarlanmıştır ve iş bağlantıları etrafında toplanmıştır. Aslında, bu yaygın olarak kullanılan platformda aktif olarak bulunan 450 milyondan fazla kişi var. 

Son derece etkili B2B pazarlama için daha iyi bir sosyal medya seçeneği yoktur.

Hubspot'a göre, LinkedIn, Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal medya platformlarından potansiyel müşteri yaratmada yüzde 277 daha etkili. Bu da ispatın pudingin içinde olduğunu gösterir; LinkedIn'in hedef kitlesi öncelikle karar vericilerden oluşur, yani dışarıdaki gürültüyü kesmek zorunda kalmadan doğru kitleyi hedeflediğiniz anlamına gelir.

LinkedIn'de bulduğunuz kadar çok sayıda ilgili iş karar vericisi bulabileceğiniz çevrimiçi başka bir yer yok. Kampanyalarınız her zaman satış başarınız için en önemli kişilerin zihinlerine ulaşacaktır, çünkü bu kanal B2B ağ oluşturma amacıyla oluşturulmuştur.

Özel Kampanya Yöneticisini kullanarak LinkedIn aracılığıyla ulaşabileceğiniz birçok farklı hedef vardır. Burada, daha fazla etkileşim, marka bilinirliği, web sitesi trafiği, kaliteli potansiyel müşteriler oluşturmak ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, ulaşmak istediğiniz hedefler etrafında pazarlama stratejilerinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca deneyebileceğiniz farklı stratejiler ve keşfedebileceğiniz eğitim kaynakları vardır.

Her şey bir şirket profili oluşturmak ve ardından yüksek oranda dönüşüm odaklı veya besleyici olan ilgi çekici, ilgi çekici içerik yayınlamakla başlar. LinkedIn Kampanya Yöneticisini kullanarak bu gönderileri öne çıkarabilir veya hedefleriniz ve hedefleriniz etrafında belirlenmiş özel reklam kampanyaları oluşturabilirsiniz. LinkedIn, size web sitesi verilerinizden de eşleşen veya benzer hedef kitlelere ulaşma fırsatı verir. Ancak, bu pazarlama biçiminden en iyi şekilde yararlanmak için her zaman bizim gibi bir uzmandan yararlanmanızı öneririz.

LinkedIn pazarlaması, nasıl çalışmasını istiyorsanız öyle çalışır. Müşteri adayları oluşturmak veya ilişkiler kurmak için kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, web sitenize trafik çekebilir veya genel katılımı artırabilirsiniz. Hedefleriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve Campaign Manager, dizginleri tamamen elinize almanızı sağlayan kullanıcı dostu bir platformdur. 

LinkedIn, Tıklama Başına Maliyet (TBM) sisteminde çalışır, bu nedenle yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız. Tıklama başına ne kadar ödeme yapmak istediğinize ilişkin tavanı siz belirlersiniz ve LinkedIn'in algoritması, kampanyanızı etkileşimde bulunma olasılığı en yüksek olanDigital işletmelere ulaştırır. TBM'nizi ne kadar ayarlamanız gerekebileceği sektörünüze, rekabetinize ve hedeflediğiniz işletmelere bağlıdır. Zorluk, tüm bunları istediğiniz sonuçlarla nasıl dengeleyeceğinizi bilmektir. Bu alandaki uzmanlar, harcamalarınızdan en yüksek değeri elde etmenize ve stratejinizin hâlâ isabetli olmasını sağlamanıza yardımcı olabilir.

Kısa cevap evet. Çünkü platform güncelliğini koruyor (tüm ABD işletmelerinin dörtte birinden fazlası tarafından kullanılıyor) ve her yıl büyüyor. “Yalnızca” beşinci en büyük sosyal medya platformu olsa da, onu kullanan kişiler, pazarlamak istediğiniz kesin kişilerdir ve onu B2B pazarlama için açık ara en etkili platform haline getirir.

Şu anda, dijital pazarlama hizmetleri geçmiş, şimdi ve gelecek. Her şey etrafımızda. Türkiye'nin işletmelerle ilişki kurma biçiminin değiştiğine şüphe yok ve çoğu araştırma bize asla geri dönemeyeceğimizi söylüyor.

2021 Mali Yılında Türkiye'de dijital reklamcılığın 25 milyar TL'ye ulaştığını biliyor muydunuz?

Bu nedenle, web pazarlama hizmetleri ve ajansları, tüketici talebinin önünde kalmalı ve müşterilerin beklediği bağlantılı çevrimiçi deneyimleri sunmalıdır. Ayrıca en son trendleri takip etmeleri ve doğru zamanda doğru teknolojileri kullanmaları gerekiyor. Neyse ki, Digital Ankara'da tam olarak bu konuda iyiyiz, bu yüzden bugün iletişime geçin ve dijital pazarlamanızı sıfırdan başlatmanıza ve yükselmenize yardımcı olalım.

Rakibiniz neredeyse kesinlikle LinkedIn kullanıyor. Siz de kullanmıyorsanız rekabet avantajına sahiptirler ve içeriklerini ve kampanyalarını izlediğinizden ve stratejilerinizin daha iyi olduğundan emin olmanız gerekir. Bu görmezden gelmeyi göze alabileceğiniz bir platform değil.

Bu sadece iş karar vericilerinin doldurduğu bir platform değil, aynı zamanda bu karar vericilerin aktif olarak ilham almak istedikleri bir yer. Dirençli olabilecek bir kitleye pazarlama yapmaya çalışmıyorsunuz, mesajınızı doğrudan sunduğunuz şeye açık olan bir kitleye gönderiyorsunuz.

Son derece basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken bir LinkedIn şirket hesabı ve bununla ilişkili bir reklam hesabı oluşturmak. Ardından, platform aracılığıyla sunulan öğreticiler ve eğitimlerle reklamlar ve pazarlama kampanyaları oluşturmak için Kampanya Yöneticisini kullanabilirsiniz.

Çok sayıda faydası vardır. Hedef kitlenizi diğer platformlardan çok daha doğru bir şekilde hedefleyebilirsiniz; bütçeniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz; ulaşabileceğiniz potansiyel kitle çok büyük ve işiyle ilgili aktif kararlar veren insanlar bu platformda ve motive oluyor. 

İşinizi büyütün. Bizimle bağlantı kurun.

Uzman LinkedIn reklam danışmanlarımız, bu kritik platformun gücünü kullanarak markanızı nasıl bağlayacağınızı, etkileşimde bulunacağınızı ve oluşturacağınızı size göstermek için bekliyor. Dijital Ankara'de sadece sonuçlar vaat etmiyoruz, onları garanti ediyoruz.

Dijital pazarlama uzmanlarımız, gelecekteki başarınızı planlamak için X-Chart'inizi bir yol haritası olarak kullanır. Mevcut satışlarınızın 2 katını, SEO sıralamasının 5 katını, yatırım getirisinin 10 katını veya 15 kat daha fazla potansiyel müşteri olmasını isteyin, X-Chart'ınız size neler bekleyebileceğinizi söyleyecektir.

Ücretsizdir ve uzman LinkedIn pazarlamacılığımızla kısa bir görüşmeden sonra sizindir. takım. Bir X-Chart yardımıyla, mutlu müşterilerimiz için sonuçları garanti ettik ve sizin için başarıyı garanti ediyoruz. Zamandan başka kaybedecek bir şey yok. Size küçük, orta veya daha büyük bir yatırımın neler getirebileceğini göstereceğiz ve bütçenize göre çalışıyoruz. LinkedIn pazarlama Ankara ekibimizi arayın, böylece işiniz için çalışmaya başlayabilirler.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth