FACEBOOK AJANSIMIZ ILE YATIRIMINIZ KARLI OLUR.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Sizin sesiniz, bizim sosyal medya stratejimiz. Biz böyle seviyoruz..

Elbette, Ankara'deki herhangi bir eski Facebook ajansı, işletmeniz için telefonun çalmasını sağlayabilir. Ama size karlı sonuçlar getirmiyorlarsa daha fazla zaman kayb etkmek nedir? Etkili dijital pazarlama kampanyaları, iyi yürütülen stratejilerden doğar. Sorun şu ki, iyi uygulanmış stratejiler zamandan, bilgiden, becerilerden ve kazanma kararlılığından gelir. Dijital ankara'ta, Zuckerberg için bir sonraki en iyi şey olarak hareket ederek tüm bunları masaya yatırıyoruz.

Lady showing digital codes

Sırrımız ne? Her Facebook kampanyası için rafine edilmiş bir süreç.

Facebook ajansımız söz konusu olduğunda stratejik düşünmeyi bir sonraki seviyeye taşıyoruz. Markanız için, tümü pazarınızdaki en büyük, en aktif hedef kitlelerle ilişkilendirmeye yönelik, kanıtlanmış bir plan hazırladığımızı izleyin. Dünyanın en popüler sosyal ağının tepesinden 'bağırmaya' hazırsanız, o Facebook pikselinin yatırım getirisi için çok çalışmasını sağlamaya hazırız.

Step 1

Kampanya hedeflerinizi belirliyoruz

Ulaşmak istediğiniz hedeflere bağlı olarak, Facebook işletmenize en iyi şekilde nasıl fayda sağlayabileceğini belirlemek için yatırımınızla birlikte çalışacağız. Gerçekçi olmayan hedeflerle ilgili değiliz, bu nedenle belirlediğimiz her kriterin başarı için hazırlanmasını sağlayacağız. Dijital Ankara ile asla başarısızlığa hazır değilsiniz.

Step 2

Hedef pazarınızı bölümlere ayırın

Bu sosyal devin izleyici ağı geniş olduğu kadar büyük. Neyse ki, bu etkin potansiyel müşterileri belirlemek ve kampanyanız genelinde stratejik hedefleme yoluyla onları çekmek için Ad Manager'da sihir yapmayı biliyoruz. Bu biraz dijital okçuluk gibi – ve biz her zaman hedefi vururuz.

Step 3

Vizyonu gerçekleştirin

Bu, Facebook yönetimimizin gerçekten mükemmel olduğu yerdir. Ankara'deki Facebook ajansımızdaki özel kazanan uzman ekibiniz, bu platforma ve bütçenize göre uyarlanmış ilgi çekici kampanyalar oluşturacaktır. Oradan, A/B ayırma testleri üzerinde çalışacak ve hedef kitleniz için hangi yaratıcı varlıkların en iyi sonucu verdiğini değerlendireceklerdir. Bu etkili sosyal medya sitesinin gücünden yararlanarak etkileşimin kazanılması an meselesi.

Step 4

Planı optimize et

Yalnızca devam eden optimizasyonla, kampanyanızın vermeye devam etmesini sağlayabiliriz. Ankara'deki facebook ajansımız, dikkatli izleme ve tutarlı ölçümlerle, stratejinizin kampanya hedefinize nasıl ulaştığı konusunda size geri bildirimde bulunacak ve onların parktan daha fazla ayrılmalarını sağlamak için çalışacaktır. Bize KPI'lar vermek ister misiniz? Bir meydan okumayı seviyoruz.

Her Facebook sayfayı beslemesine nasıl hükmedeceğimizi biliyoruz.

Sokaktaki kelime, Facebook yeni Meta olduğu. Pazarlama stratejilerinin artık her zamankinden daha çevik olması ve platformun markalaşmasındaki bu büyük değişimin tüm temellerini kapsaması gerekiyor. Bu kullanıcıları ücretli nasıl çekeceğinizi bildiğinizi düşünüyorsanız, şimdi tekrar düşünmenin zamanı geldi. Neyse ki, Dijital Ankara'un uzman ekibi, çevrimiçi ortam nasıl gelişmeyi seçerse seçsin sonuç alan güçlü, iyi entegre edilmiş kampanyaların öncüleridir. Zuckerberg, kalbini ye. 

Facebook hesabınızın gelişme zamanı geldi.

Ana şirketi Meta gibi, bu platform da iş büyümesine yöneliktir. Ancak gerçek şu ki, büyüme birdenbire ortaya çıkmıyor; zirveye çıkmak çok çalışmak ve cesaret ister. Harcamak için büyük bir bütçeniz olmasa bile, uzmanlarımız size paranızın karşılığını en iyi şekilde vererek sitenize daha fazla trafik çekmenizi sağlayabilir. Hiç patlayıcı yatırım getirisinin tadına baktınız mı? Ankara'deki Facebook ajansımızla görüşmek üzeresiniz.

Dijital pazarlama ajansları hakkında SSS

Bu alanla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Bilmek isteyip de değinmediğimiz konu varsa, bizimle ileteşime geçiniz.

Basitliği içinde, Facebook'ta reklam vermeyi seçtiğinizde, potansiyel kitlelerle etkileşime girebilirsiniz. Gönderileriniz ve içeriğinizle ne kadar çok etkileşime girerlerse, işletmenize dönüşme olasılıkları o kadar artar.

Organik gönderilere kıyasla hedefli reklamcılıkla daha fazla potansiyel müşteriye ulaşırsınız ve Facebook yönetim ajansı uzmanları, işletmeniz için en iyi görünürlüğü nasıl oluşturacağınızı bilir.

İşte Facebook'ta reklam vermek için beş zorlayıcı neden:

 

 • Son derece uygun

Facebook reklam maliyetlerinizi ve bütçenizi belirlemeye gelince, kampanyanızın ne kadar kapsamlı olduğuna bağlı olarak istediğiniz kadar düşük veya yüksek gidebilirsiniz. Ayrıca, bir şey yolunda gitmiyorsa, bunu gerçek zamanlı olarak değiştirebilirsiniz, böylece hiçbir kampanya harcaması boşa gitmez.

 • son derece etkilidirler

İster B2B müşteri adayı yaratmaya ister B2C'ye odaklanın, metin ve Facebook video reklamları, yeni müşterileri işletmenize dönüştürmede oldukça başarılıdır. Aslında platform, yeni markalar veya ürünler için marka perakendeci web sitelerinden %80 daha fazla keşif sağlıyor.

 • Kitleniz her gün platformda aktif

Dünya çapında iki milyardan fazla insanın aktif hesabı var. Bu, fırsatlara dönüşecek bir sürü olasılık. Bu gerçek etrafında tasarlanmış bir reklam kampanyası, onların dikkatini çekmeniz için size mümkün olan en iyi şansı verir. 

 • Belirli kişileri hedefleyebilirsiniz

İyi ya da kötü, reklamlar Facebook kullanıcıları hakkında yaşlarından, cinsiyetlerinden ve konumlarından eğitim düzeylerine, iş unvanlarına ve ilgi alanlarına kadar büyük miktarda veri oluşturur. Geniş ve belirli kitleleri hedeflemenize yardımcı olmak için bu bilgilerden yararlanmanıza yardımcı olabiliriz. (Elbette uygun yollarla.)

 

 • Facebook'ta reklam vermek  çok  kolay

Facebook Reklam Yöneticisi, akışta Facebook reklam kampanyanızı gerçek zamanlı olarak oluşturmayı, izlemeyi ve izlemeyi kolaylaştırır. Platform son derece sezgisel ve özelleştirilebilir ve kampanyalarınızı hareket halindeyken bile Android veya iOS uygulamasıyla takip edebilirsiniz.

Kesinlikle. Facebook reklam maliyetleri nispeten düşüktür (basılı, radyo, TV ve diğer dijital reklamcılık biçimlerinden çok daha ucuzdur), bu nedenle önemli ölçüde daha yüksek bir yatırım getirisi bekleyebilirsiniz.Ayrıca, gerçek zamanlı olarak reklam kampanyası performansını artırmanın birçok yolu vardır; bu nedenle, bir şey çalışmıyorsa veya beklediğiniz getirileri alamıyorsanız, bu durum hızlı ve kolay bir şekilde düzeltilebilir.

İşte size Facebook reklamcılığının gücünü gösterecek bazı istatistikler:
 • Facebook reklamları için ortalama tıklama oranı %0,9'dur.
 • Ortalama bir kullanıcı ayda 12 reklamı tıklar.
 • Reklamları görerek arayan kişiler, web potansiyel müşterilerinden %30 daha hızlı dönüşüm sağlar.
 •  

Ayrıca,  seveceğinizi gerçekten  bildiğimiz bir şey var: gelir, aşağıdakiler gibi çeşitli seçenekler kullanılarak bir stratejiyle artırılabilir:

 • video reklamlar
 • yeni ve daha geniş kitlelere ulaşmak için popüler 'Artırma' seçeneğini kullanmak
 • marka kimliğinizi güçlendirmek
 • ve potansiyel müşterileri hedeflemek. 

Ankara'daki Facebook reklam ajansımız, tıklamalar ve dönüşümler elde eden ilgi çekici dönen reklamlar oluşturmanıza yardımcı olmak için hazırdır. Her zamankinden daha fazla yatırım getirisi elde edin ve marka bilinirliğiniz için yeni zirvelere ulaşın. Hiçbir şey imkansız değildir.

Bir Facebook Sayfası, diğer tanımlama seçeneklerinin yanı sıra kullanıcılarını profil bilgilerine, konumlarına ve demografik özelliklerine göre hedefleyebilir. 

Markanızın, bu özelliklerin doğru zamanda doğru kişileri daraltmasını sağlaması gerekir, aksi takdirde pazarlama harcamalarınız boşa gidebilir. Deneyimli bir ajans olarak, bu riski çözmenize yardımcı olacağız. Ayrıca, reklamlarınızı gerçek zamanlı olarak oluşturmanıza, izlemenize ve izlemenize yardımcı olan bu Platform Reklam Yöneticisi'nin kolaylığından ve basitliğinden yararlanmanıza da yardımcı olacağız.

 

Elinizin altındaki bu araçla şunları yapabilirsiniz:

 

 •   Yeni Facebook reklam setleri oluşturun

Reklam öğenizi seçin ve yükleyin, kopyanızı ekleyin, reklam parametrelerinizi seçin ve reklamlarınızı farklı cihazlarda önizleyin.

 

 • Kitlenizi hedefleyin

Hedef kitlenizi yaş, konum ve cinsiyet gibi çeşitli özelliklere göre seçerken istediğiniz kadar geniş veya spesifik olun. Facebook pikselinizi kurduğunuz yer burasıdır.

 

 • Bütçenizi tanımlayın

Her bir reklama ne kadar harcamak istediğinizi tanımlayın ve hem günlük hem de ömür boyu kampanya etkinliğiniz için geçerli olan bir bütçe belirleyin.

 

 • Facebook reklamlarını birden fazla uygulamada yayınlayın

Instagram da dahil olmak üzere Meta'nın diğer uygulamalarına yayılacak reklamlar oluşturmak istediğinize karar verirseniz, bunu Reklam Yöneticisi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

 • Kampanyalarınızı ayarlayın

Test, bir şeyin çalışmadığını ortaya çıkarırsa bütçenizi, hedef kitlenizi, yerleşiminizi ve kreatifinizi size uyacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

Basitliği içinde, Facebook'ta reklam vermeyi seçtiğinizde, potansiyel kitlelerle etkileşime girebilirsiniz. Gönderileriniz ve içeriğinizle ne kadar çok etkileşime girerlerse, işletmenize dönüşme olasılıkları o kadar artar.

Organik gönderilere kıyasla hedefli reklamcılıkla daha fazla potansiyel müşteriye ulaşırsınız ve Facebook yönetim ajansı uzmanları, işletmeniz için en iyi görünürlüğü nasıl oluşturacağınızı bilir.

İşte Facebook'ta reklam vermek için beş zorlayıcı neden:

 

 • Son derece uygun

Facebook reklam maliyetlerinizi ve bütçenizi belirlemeye gelince, kampanyanızın ne kadar kapsamlı olduğuna bağlı olarak istediğiniz kadar düşük veya yüksek gidebilirsiniz. Ayrıca, bir şey yolunda gitmiyorsa, bunu gerçek zamanlı olarak değiştirebilirsiniz, böylece hiçbir kampanya harcaması boşa gitmez.

 • son derece etkilidirler

İster B2B müşteri adayı yaratmaya ister B2C'ye odaklanın, metin ve Facebook video reklamları, yeni müşterileri işletmenize dönüştürmede oldukça başarılıdır. Aslında platform, yeni markalar veya ürünler için marka perakendeci web sitelerinden %80 daha fazla keşif sağlıyor.

 • Kitleniz her gün platformda aktif

Dünya çapında iki milyardan fazla insanın aktif hesabı var. Bu, fırsatlara dönüşecek bir sürü olasılık. Bu gerçek etrafında tasarlanmış bir reklam kampanyası, onların dikkatini çekmeniz için size mümkün olan en iyi şansı verir. 

 • Belirli kişileri hedefleyebilirsiniz

İyi ya da kötü, reklamlar Facebook kullanıcıları hakkında yaşlarından, cinsiyetlerinden ve konumlarından eğitim düzeylerine, iş unvanlarına ve ilgi alanlarına kadar büyük miktarda veri oluşturur. Geniş ve belirli kitleleri hedeflemenize yardımcı olmak için bu bilgilerden yararlanmanıza yardımcı olabiliriz. (Elbette uygun yollarla.)

 

 • Facebook'ta reklam vermek  çok  kolay

Facebook Reklam Yöneticisi, akışta Facebook reklam kampanyanızı gerçek zamanlı olarak oluşturmayı, izlemeyi ve izlemeyi kolaylaştırır. Platform son derece sezgisel ve özelleştirilebilir ve kampanyalarınızı hareket halindeyken bile Android veya iOS uygulamasıyla takip edebilirsiniz.

Kesinlikle. Facebook reklam maliyetleri nispeten düşüktür (basılı, radyo, TV ve diğer dijital reklamcılık biçimlerinden çok daha ucuzdur), bu nedenle önemli ölçüde daha yüksek bir yatırım getirisi bekleyebilirsiniz.

Ayrıca, gerçek zamanlı olarak reklam kampanyası performansını artırmanın birçok yolu vardır; bu nedenle, bir şey çalışmıyorsa veya beklediğiniz getirileri alamıyorsanız, bu durum hızlı ve kolay bir şekilde düzeltilebilir.

İşte size Facebook reklamcılığının gücünü gösterecek bazı istatistikler:
 • Facebook reklamları için ortalama tıklama oranı %0,9'dur.
 • Ortalama bir kullanıcı ayda 12 reklamı tıklar.
 • Reklamları görerek arayan kişiler, web potansiyel müşterilerinden %30 daha hızlı dönüşüm sağlar.
 •  

Ayrıca,  seveceğinizi gerçekten  bildiğimiz bir şey var: gelir, aşağıdakiler gibi çeşitli seçenekler kullanılarak bir stratejiyle artırılabilir:

 • video reklamlar
 • yeni ve daha geniş kitlelere ulaşmak için popüler 'Artırma' seçeneğini kullanmak
 • marka kimliğinizi güçlendirmek
 • ve potansiyel müşterileri hedeflemek. 

Ankara'daki Facebook reklam ajansımız, tıklamalar ve dönüşümler elde eden ilgi çekici dönen reklamlar oluşturmanıza yardımcı olmak için hazırdır. Her zamankinden daha fazla yatırım getirisi elde edin ve marka bilinirliğiniz için yeni zirvelere ulaşın. Hiçbir şey imkansız değildir.

Bir Facebook Sayfası, diğer tanımlama seçeneklerinin yanı sıra kullanıcılarını profil bilgilerine, konumlarına ve demografik özelliklerine göre hedefleyebilir. 

Markanızın, bu özelliklerin doğru zamanda doğru kişileri daraltmasını sağlaması gerekir, aksi takdirde pazarlama harcamalarınız boşa gidebilir. Deneyimli bir ajans olarak, bu riski çözmenize yardımcı olacağız. Ayrıca, reklamlarınızı gerçek zamanlı olarak oluşturmanıza, izlemenize ve izlemenize yardımcı olan bu Platform Reklam Yöneticisi'nin kolaylığından ve basitliğinden yararlanmanıza da yardımcı olacağız.

Elinizin altındaki bu araçla şunları yapabilirsiniz:

 •   Yeni Facebook reklam setleri oluşturun

Reklam öğenizi seçin ve yükleyin, kopyanızı ekleyin, reklam parametrelerinizi seçin ve reklamlarınızı farklı cihazlarda önizleyin.

 • Kitlenizi hedefleyin

Hedef kitlenizi yaş, konum ve cinsiyet gibi çeşitli özelliklere göre seçerken istediğiniz kadar geniş veya spesifik olun. Facebook pikselinizi kurduğunuz yer burasıdır.

 • Bütçenizi tanımlayın

Her bir reklama ne kadar harcamak istediğinizi tanımlayın ve hem günlük hem de ömür boyu kampanya etkinliğiniz için geçerli olan bir bütçe belirleyin.

 • Facebook reklamlarını birden fazla uygulamada yayınlayın

Instagram da dahil olmak üzere Meta'nın diğer uygulamalarına yayılacak reklamlar oluşturmak istediğinize karar verirseniz, bunu Reklam Yöneticisi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kampanyalarınızı ayarlayın

Test, bir şeyin çalışmadığını ortaya çıkarırsa bütçenizi, hedef kitlenizi, yerleşiminizi ve kreatifinizi size uyacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

Facebook reklamlarının maliyeti nedir?

 
 

Bu platform size oldukça uygun maliyetli bir pazarlama seçeneği sunar. Facebook reklam maliyetiniz aslında genel pazarlama bütçenizin çok küçük bir parçası olabilir. İşin zor yanı, pazarlama stratejinizin büyük ölçüde araştırılması ve hareket halindeyken kurulması gerektiğidir. İşte biz burada devreye giriyoruz. 

Reklamlarınız Facebook İşletme Sayfanız için tasarlanıp kullanıma hazır hale getirildikten sonra, ne kadar harcayacağınız size kalmış. Bu kanalın en güzel yanı, bütçeniz günde sadece 4 dolar ise, ödeyeceğiniz tek şey bu.

Ayrıca, bir şeyler yolunda gitmiyorsa, Facebook kampanyanızı hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz; bu, hiçbir harcamanın boşa gitmediği ve her zaman daha yüksek bir getiri için optimize edebileceğiniz anlamına gelir.

Ne yazık ki, bunu organik olarak yapmadığınız sürece herhangi bir reklam yayınlamak ücretsiz değildir. Facebook'ta bir işletmenin reklamını yapmanın birçok ücretsiz yolu vardır. Uzman bir ajans olarak, bunu ve diğer Meta platformlarını sizin için yönetecek uzmanlığa sahibiz. Bazı örnekler, etkinliklerinizi listelemeyi, blogunuzu bir araya getirmeyi, niyetle yayınlamayı, sayfanızı öne çıkarmayı ve bir grupta topluluk oluşturmayı içerir. 

Sosyal medyanın, müşterilerinin dikkatini çekmek için yarışan birçok işletme ile son derece rekabetçi bir alan olduğunu hatırlamak önemlidir. Ek olarak, Facebook reklam maliyetleri nispeten düşüktür, bu nedenle büyük miktarda harcama yapmadan oldukça iyi bir yatırım getirisi elde edebilirsiniz. Dijital Ankara'de, işiniz için mümkün olan en iyi teklifi aldığınızdan emin olmak için hem ücretsiz hem de ücretli bu etkinliklerin doğru karışımını bulmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Şu anda, dijital pazarlama hizmetleri geçmiş, şimdi ve gelecek. Her şey etrafımızda. Türkiye'nin işletmelerle ilişki kurma biçiminin değiştiğine şüphe yok ve çoğu araştırma bize asla geri dönmeyeceğimizi söylüyor.

Türkiye'deki dijital reklamcılığın 2021 Mali Yılı'nda 25 milyar Liraya ulaştığını biliyor muydunuz?

Bu nedenle, web pazarlama hizmetleri ve ajansları, tüketici talebinin önünde kalmalı ve müşterilerin beklediği bağlantılı çevrimiçi deneyimleri sunmalıdır. Ayrıca en son trendleri takip etmeleri ve doğru zamanda doğru teknolojileri kullanmaları gerekiyor. Neyse ki, Dijital Ankara'da tam olarak bu konuda iyiyiz, bu yüzden bugün iletişime geçin ve dijital pazarlamanızı yerden kaldırmanıza ve yükseklere uçmanıza yardımcı olalım.

Facebook pazarlama ajansımızla kârınızı paylaşın.

Facebook reklam ajansınız Dijital Ankara, kampanyanız üzerinde çalışmaya hazır. Bu nedenle, kârlılığınız için hiçbir şey yapmayan beğenileri unutun ve Facebook'taki varlığınızı bir kâr merkezine dönüştürmemize izin verin.

Dijital çağda, işletmeler artık her zamankinden daha fazla müşteriye erişebiliyor. Bu sosyal platform bir ülke olsaydı, gezegendeki en büyük nüfusa sahip olurdu. 

Bir an için bunu düşünün. İşletmeniz, günlük 1,79 milyar aktif kullanıcıdan oluşan bir topluluğa ulaşma potansiyeline sahiptir . İşletmeniz, marka varlığını ve satış kanallarını büyütmek için bu tür bir platformdan yararlanıyor olmalı  ,  nasıl sorusu  olmalı.

Dünya, kelimenin tam anlamıyla, şimdi bir işletme sahibi olarak ayaklarınızın altında. Ve bu, yüzey seviyesinde harika olsa da, tüm rakipleriniz için aynıdır. Yani sadece bu platformda olmanız değil, ona hakim  olmanız da gerekiyor  . Bunu yapmak için Dijital Ankara'in uzman ekibiyle ortak olmanız gerekir.

Markanızın bu ortamda en etkili şekilde nasıl olabileceğini düşünürken, bir Facebook kampanyasında en iyi şekilde nasıl gezinileceği konusunda uzman bir ekiple ortaklık yapmanın değerini de göz önünde bulundurmakta fayda var. Sosyal kampanyaların tüm iniş çıkışlarından geçtik ve her büyüklükteki marka için harika sonuçları nasıl sunacağımızı ve sürdüreceğimizi biliyoruz. Hatta burada ücretsiz olarak birkaç ipucu sunacağız.

Bu sosyal platform, politikasını ihlal eden gönderileri otomatik olarak kaldıran çok gelişmiş bir yapay zekaya sahiptir. Birçok kişi, şirketin yaklaşımlarında daha fazla uygulamalı olması gerektiğini savundu, ancak şu anda yönettikleri insan ve içeriğin büyüklüğü ve hacmi anlaşılmaz.

Facebook reklamcılığı ve daha geniş platformu ifade özgürlüğü üzerine inşa edilmiş olsa da, saldırgan veya sadece nefrete dönüştüğünde çabucak geçilebilecek bir çizgi var. Bu nedenle, botlar herhangi bir ihlali işaretler ve nihai bir karar vermesi için bir inceleme ekibine gönderir. Facebook Business Manager araçlarının yanı sıra, bu botlar, doğası gereği daha önce işaretlenmiş ve kaldırılmış olan herhangi bir şeye benzeyen gönderileri hızlı bir şekilde kaldırır, ancak aynı zamanda spam, yanlış hesaplar ve uygunsuz resimleri de hedefler. Bunların hepsinin platformda yayınlanan içerik standardı üzerinde olumlu bir etkisi var.

Facebook yönetim ajansımızda  şunları yapabiliriz:

• Genel hatalar konusunda size ve markanıza rehberlik etmeye yardımcı olun

• Facebook reklam desteği sunun

• Yılların birikimini kampanyalarınıza uygulayın.

Potansiyel bir gelir kaynağı olmanın ötesinde, günümüz çağında Facebook yönetimi ile gelebilecek baş ağrılarını ve olası tuzakları da ortadan kaldıracaksınız. 

 

Bu, Facebook reklam stratejinizin zorunlu bir parçasıdır. Sayfanızdaki olumsuz yorumları adressiz bırakmak, bunlarla başa çıkmanın doğru yolu değildir. Ve yorumlar bölümünde geri ısırıp savaşa girmek de değil. Mağazanızdaki bir müşteriyi veya kamuya açık bir tartışmada bulunan bir personeli görmezden gelmeye benzer.

Bunu gerçek dünyada daha önce yaşadıysanız, işin iyi görünmesini asla bırakmayan rahatsız edici bir sahne. Bu platformda da durum farklı değil. Dijital Ankara'de sadece bu tür geri bildirimlerin yönetimine hazırlanmanıza yardımcı olmuyoruz, aynı zamanda elimizdeki birkaç numara ile bu yorumların zararını en aza indirebiliriz. Bunları henüz açıklayamıyoruz, ancak iletişime geçin ve sizinle bu konuda sohbet etmekten mutluluk duyarız.

Dijital Ankara ile Facebook reklam kampanyalarınız yaşayan, nefes alan şeyler gibidir. Kampanyanızın nasıl performans gösterdiğini yakından izliyoruz ve ardından en iyi sonuçları elde etmek için içeriği ve hedeflemeyi gerektiği gibi değiştiriyoruz.

Bir şey çalışıyorsa, ona yaslanırız. Bir şey yankılanmıyorsa, onu kapatırız. Birkaç şey işe yarıyorsa, size paranızın karşılığını en iyi şekilde vermek için bütçenizi buna göre yeniden dağıtırız. Sonuçları bu şekilde garanti ediyoruz.

Facebook, kurallarını, uygulamalarını ve standartlarını düzenli olarak değiştiriyor. Bazen bu değişiklikler bir uyarı ile gelir, bazen de biraz beklenmedik. Ve bu değişiklikler bir kampanyanın tam ortasında gerçekleşirse, yanıt verecek kadar çevik değilseniz önemli bir etki yaratabilir. Neyse ki, Dijital Ankara bu koşullar altında büyür ve size mümkün olan en iyi marka bilinirliğini verir.

Bir kampanya üç nedenden dolayı başarısız olur:

1. Birincisi, net bir hedefe sahip olmamak veya daha spesifik olmak istiyorsanız net bir hedef kitle.

2. İkincisi, bir hedef kitleniz olduğunda, gelen sonuçları doğru bir şekilde analiz edebilmeniz ve kampanyanızı bu kitlenin ilgi alanlarını ve katılımını artıracak şekilde uyarlayabilmenizdir. Optimizasyon, herhangi bir Facebook reklam kampanyasının başarısı için kritik öneme sahiptir.

3. Son olarak, bu büyük bir kampanyadır, hassas hedefli bir kampanya yalnızca reklam öğesi kadar iyidir. Işık hızında seyahat eden sıkıntı hala bir sıkıntıdır. Aslında, ilgi çekici olmayan, mükemmel şekilde hedeflenmiş bir kampanya aslında markanıza zarar verebilir! Konuştuğunuz insanlar, sattığınız veya sağladığınız ürünlere gerçekten ilgi duyuyor ve aktif olarak onları markanızdan ayırıyorsunuz.

Dijital Ankara her şeyi yapar

Bunun gibi bir kampanya yapmak için harcanan çok şey var ve çok keskin bir şirket içi dijital pazarlama ekibiniz yoksa, üstesinden gelmek için çok fazla şey gibi görünebilir. Çünkü öyle.

En iyi yaptığınız işe bağlı kalın ve yükü bize bırakın. Kampanya hedeflerinizi öğrendikten sonra, sizin için optimize etmek için gereken varyasyonları içeren bir strateji oluşturabilir ve ardından sonuçlarınızı yönlendirmek için varlıkların karıştırılmasıyla ilgilenebiliriz.

Size bir fikir vermek için devam eden teslimat paketimiz şunları içerir:

 • Kampanya izleme ve performans 
 • Kampanyaların optimizasyonu
 • Herhangi bir bölünmüş test sonucu
 • Aylık performans
 • Devam eden tasarım güncellemeleri ve değişiklikleri
 • Herhangi bir yeniden hedefleme fırsatının geliştirilmesi ve yürütülmesi
 • Aylık ilerleme özetleri
 • Üç aylık strateji oturumları

Dijital Ankara'de, X'in gücüyle ilgiliyiz - performansı, getirileri ve nihayetinde işletmeniz için geliri çoğaltıyoruz. Ve sadece performansınızı ikiye katlamaktan bahsetmiyoruz, örnek olay incelemelerimizden bazıları, büyük ulusal markaların performans pazarlama çabalarından daha önce gördüklerinden 14 kat geri dönüş elde ettiğini gördü. Bu, kurum içi ve ajans sonuçları için de geçerlidir.

X-Chart'imiz, garantili başarıya giden yol haritanızdır. Geriye kalan tek soru, ne kadar büyümek istiyorsun? 

Bu pazarlama yöntemindeki girift bilgimiz ve dikkatli ve etkili optimizasyon yoluyla sonuçlar sunma konusundaki kanıtlanmış geçmiş performansımız sayesinde, X-Chart'ımızla sizin ve işletmeniz için ulaşılabilir bir büyüme yolu çizebiliyoruz. 

Bu, yalnızca sosyal medya ve Facebook performans pazarlaması söz konusu olduğunda işletmenizin gidişatını anlamanıza yardımcı olmaz. Bu, tüm işletmenizde daha büyük bir büyümeye hazırlanmanıza yardımcı olabilir. 

Meta veya Facebook reklamlarının tüm ayrıntılarını bilmeniz beklenmez. Ama biz. Size neler yapabileceğimizi gösterelim. 

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth