Dijital Ankara SEO RESELLER HİZMETLERİYLE KÂRINIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN.

updated re u4yh

Ücretsiz hizmeti danışmanlığınız için şimdi rezervasyon yapın.

Köşenizdeki en iyi dijital pazarlama ajansı ile büyümeniz garantilidir.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Dijital Ankara, kurumsal bir SEO şirketi olan büyük iş büyümesini garanti eder.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyin. Yılları fırtınanın gözlerinde geçirdik ve size ihtiyacınız olan kurumsal SEO hizmetlerini sağlamak için tam olarak hangi kolları kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Dijital Ankara'un her türden arama motoruyla deneyimi sayesinde yatırım getirinizin yükselişini izleyin.

Lady showing digital codes

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için süreci basitleştirme.

Büyük işletmeler için SEO karmaşık olmak zorunda değildir. Dijital Ankara'da, sizi zirvede tutmayı garanti eden kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

Uzmanlara Adanmış

Büyük işletmelerin, daha fazla karmaşıklık, trafik hacmi ve potansiyel etki ölçeği sağlamak için önemli SEO ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Dijital Ankara'da, taleplerinizi gerçekten anlayan bir kurumsal SEO danışmanları ekibini işletmenize adadık.

Step 2

SEO Stratejisi Geliştirin

En büyük şirketler bile SEO'yu yanlış anlayabilir. Pazarlama yatırımınızla daha iyi bir sonuç elde etmenize ve çevrimiçi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için Google'ın uygun gördüğü etkili bir strateji uygulayacağız.

Step 3

Kampanyayı Yürüt

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasıl daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan pazarlamaya kadar hedef kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Stratejimizdeki hiçbir
şey belirlenmiş ve unutulmuş değildir. Kampanyalarımız, rakibinizin SEO etkinliğini takip
eder ve sizi en üst sıralarda tutmak için yanıt stratejileri sunar.
Ayrıca, ayrıntılı aylık analizlerimiz ve raporlarımız, işletmeniz için elde ettiğiniz ilerlemeyi ve organik trafiği gösterecektir.

Kurumsal SEO stratejimiz, en önde çıkmanızı sağlayacak.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için basitleştirilmiş süreç.

SEO stratejilerimiz, en önde çıkmanızı sağlayacaktır.

İşletmenizde mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde etmek için deneyimli dijital pazarlama ekibimizle bir danışma kurun.

Çabalarınızı hızlandırmak ve gerçek sonuçlar elde etmek için kurumsal SEO çözümlerimizi ve kampanyamızı mevcut dijital stratejinize katacağız.

Beyaz etiketli SEO hizmetleri SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Kendi bünyesinde uzmanları olan bazı dijital pazarlama ajansları var, ancak bazıları için bu çok uzak bir hayal ya da şu anda kartlarda değil. Bu gibi durumlarda, uzmanlarımız yapbozun eksik parçasına mükemmel bir çözüm sunarak her türden ajansın, yeterli personeli olmadığında bile arama motoru optimizasyonu çözümlerini kullanmalarına olanak tanır. 

Özetle, SEO satmak ve hepsini şirket içinde yönetmek için kaynaklarınız yoksa, ekibimiz sizin için yapacaktır. Tek yapmanız gereken, markanızı sonuçlarımıza tokatlamak ve müşterinizi yönetmek.

Bu, özellikle arama konusunda uzmanlaşmış ve daha sonra bayinin işletme adı altında bir SEO stratejisi sağlamak için dijital pazarlama ajansları ve diğer şirketler tarafından sözleşme yapılan bir şirket veya kişidir. Ne zaman bir dijital pazarlama ajansı bu işi arama stratejileri için üçüncü bir tarafa yaptırırsa, bu üçüncü taraflara SEO bayileri denir. 

Dijital Ankara'de, bu alanda bir dizi deneyimli kurum içi SEO uzmanımız var ve bu tür hizmetleri, başka türlü müşterilerine arama çözümlerini güvenle satmak için gereken beceri ve uzmanlığa sahip olmayan diğer ajanslara sunuyoruz.  

Beyaz etiketli SEO hizmetlerimiz için olağanüstü bir itibara sahip olarak, Türkiye genelinde tıpkı sizin gibi işletmeler için gidilecek yerdeyiz.

Dijital pazarlama ajansları için desteğimiz, normalde satamayacakları arama motoru optimizasyonu hizmetlerini satarak zengin bir gelir kaynağı sağlar. Bayiler hizmetlerini beyaz etiketleyecekler, böylece bu ajanslar bunları kendilerininmiş gibi markalayabilir ve müşterilerine sunabilir. Seo hizmeti arayan diğer şirketler için bu, Dijital Pazarlamanın bu biçiminde uzmanlaşmış bir kişi veya şirketten güvenilir bir kaynak sağlamak anlamına gelir. 

Dijital Ankara'de müşterilerimiz, sağladığımız ilgi düzeyi için SEO şirketimizi ve yeniden satış yaptığımız ajansları seviyor. Aslında, bazıları Dijital Ankara'e en iyi beyaz etiketli SEO hizmetlerine sahip olarak atıfta bulunur.

Bütçenizi karşılayacak ve dijital pazarlama endüstrisinde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacak birçok uygun fiyatlı SEO bayi hizmeti vardır - ayrıca hizmetlerini beyaz olarak etiketleyebilmeniz ve satabilmeniz de ek bir avantajdır. 

Çoğu şeyde olduğu gibi, uygun fiyatlı paketler ile ucuz olanlar arasında bir fark vardır. Sağlanan stratejilerin her zaman fiyat etiketine değdiğinden emin olun - çoğu durumda yatırım getirisi onları buna değer kılar.

Bununla birlikte, herhangi bir satıcıda dikkat edilmesi gereken bir şey, yukarıda belirtilen ve etik SEO taktiklerini kullanmalarıdır. Bazı taktikler, sıralamalarda kısa vadeli bir artış sağlar, ancak bir Google algoritması tarafından işaretlenme veya bir Google çalışanı tarafından manuel olarak işaretlenme riskini taşır ve bu da bir ceza ile sonuçlanır. 

Bu nedenle, işini düzgün yapan bir SEO ekibi kesinlikle maliyetine değerken, kurallara göre oynamayan veya yalnızca kısa vadeli bir iyileştirme hedefleyen bir SEO ekibi, şirketinize (ve müşterilerinize) çok pahalıya mal olabilir.

Tüm arama motorlarında olduğu gibi, Google da katı Web Yöneticisi Yönergelerine uymayan web sitelerini cezalandırır. İhlal ne kadar kötüyse, ceza da o kadar kötü olur ve bu, Google'dan tamamen engellenmek kadar ağır olabilir. Ne arayacağınızdan emin değilseniz, yardımcı ekibimizle iletişime geçmenizi öneririz.

Arama modunun işiniz için çalıştığı her yerde, SEO bayilerinin çalışacağı yerdir. Çoğu durumda, çok çeşitli dijital platformlarda stratejiler sağlarlar. Dijital Ankara'de web sitenizi, sosyal medyanızı optimize edebilir, çok çeşitli dizinler arasında bağlantılar oluşturabilir, markanızın inceleme forumlarında görünmesini sağlayabiliriz vb. Stratejiniz için en uygun platform hangisi olursa olsun, onu her SEO kampanyasına dahil ettiğimizden emin oluruz. üzerinde çalışıyoruz.

Tüm arama işlemleri gibi, dijital pazarlama çabalarınızın işe yarayıp yaramadığını görmek için bir SEO denetimiyle başlamak genellikle akıllıca olur. Daha sonra Dijital Ankara'de genellikle izlediğimiz bir sonraki adım bir strateji oluşturmaktır. İş hedeflerinizle (veya müşterilerinizle) uyumlu hale geleceğiz, daha geniş pazarlama planınıza danışacağız ve hedeflerimizin işletmenizin geri kalanıyla uyumlu olmasını sağlayacağız. Başarıya giden bu formül, en yüksek yatırım getirisini sunabilmemizi sağlar.

Bu ajanslar, daha sonra diğer ajanslar tarafından beyaz olarak etiketlenebilen ve müşterilere satılabilen SEO hizmetleri sunar. Örneğin, tasarım ve dijital pazarlama ajansları bu belirli hizmetleri kendi kaynaklarıyla sağlayamayabilirler, bu nedenle bu çözümleri mümkün olan en iyi beyaz etiket SEO satıcısından beyaz etiketleyecekler ve ardından kendi müşterilerine sunacaklar. En önemlisi,   bayileri (bizim gibi) değil, markanızı içerir . Müşterileriniz, başarılı sonuçlarının ardındaki sihri tamamlamanıza başka birinin yardım ettiğini asla bilmeyecek. 

Bir müşterinin ihtiyaçlarını beyaz etiketli bir SEO ajansına dış kaynak sağlamak oldukça yaygındır ve şirket içinde bu yeteneğe sahip olmadığınızda bir müşteriye birinci sınıf hizmetler sunmanın etkili bir yoludur. Ajans için iyi çalışıyor çünkü sadece bir avuç müşterisinin ihtiyaç duyduğu bir çalışanın tam zamanlı maaşını ödemiyorlar ve müşteri için çalışıyor çünkü SEO uzmanlığında en iyiyi alıyorlar, sadece tipik ajanslarını yönetmek için. Tüm bunlar sorunsuz faturalandırma, teslimat ve kesintisiz şeffaflık sağlar. 

 

Bu ajanslar tamamen arama motoru optimizasyonuna odaklanır. Bu, müşterilerin Google veya Bing'deki arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için tasarlanmış son derece uzmanlaşmış hizmetler sunabilecekleri anlamına gelir. 

Bazı durumlarda, PPC veya sosyal medya yönetimi gibi sadece organik aramanın dışında çok çeşitli tüm dijital pazarlama hizmetlerinden farklı uzmanlıklar, bilgi, uzmanlık ve deneyim de sunacaklar. 

Birey veya şirket olabilen SEO satıcısı, arama ile ilgili hizmetleri, müşterilerine satarken şirkete bir ücret karşılığında sağlayacaktır. Dijital pazarlama ajansları onlara bu ücreti ödeyecek ve ardından hizmetlere kendi markalarını koyacaktır. Daha sonra, kendi marjlarını en üste ekleyecekler ve bu stratejileri, genellikle daha geniş bir hizmet paketinin parçası olarak müşterilerine satacaklar. 

Bir ajansın beyaz etiketli SEO hizmetlerine eklediği ek ücretler, genellikle ajans çalışanının brifing, kontrol, geri besleme ve bitmiş ürünü teslim etme süresini kapsamak içindir. Esasen dış kaynaklı projenin ele alınmasını kapsar.

Beyaz etiketleme SEO hizmetleri süreci, ilgili tüm taraflar için genellikle daha iyi olabilir çünkü bu, her ajansın güçlü yönlerine odaklandığı anlamına gelir. Profesyoneller, hizmetlerini pazarlamaya gerek kalmadan en iyi fiyatı alabilir, dijital pazarlama ajansları müşterilerine mümkün olan en iyi çözümü sağlayabilir ve müşteriler uygun fiyatlarla en iyi genel sonuçları alabilir.

Bu açıkçası profesyonelin kalitesine ve başarı siciline bağlı olarak değişir. Türkiye'de SEO uzmanları hizmetlerini ayda 1000 dolardan 7500 dolara kadar yeniden satacaklar. Her şeyde olduğu gibi, dijital pazarlama ajansları satın almadan önce vaka çalışmalarını, incelemeleri ve bayilerin geçmişini değerlendirmelidir.

Mesela bir şey satın alırken, genellikle ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz. Ancak bu, en pahalı satıcının en iyi sonucu vereceği anlamına gelmez. Bu hizmetleri seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler şunlardır: 

  • Hedefleriniz neler ve bayiiniz bunları karşılayabileceğinden emin mi? 
  • Bayi, diğer müşteriler için bu hedeflere ne zaman ulaştıklarına dair örnekler verebilir mi? 
  • Bayi, belirli kategori veya sektörünüzde herhangi bir deneyime sahip mi? Aramanın pek çok somut örneği olduğundan, önceki deneyim ve uzmanlık ve kanıtlanmış bir sicil kaydı, belirli bir sağlayıcının bunu daha önce yaptığını ve muhtemelen kampanyanıza benzer düzeyde bir başarı sağlayabileceğini gösterecektir.
  • Bayinin uzun bir iade müşteri listesi var mı? SEO devam eden bir alıştırma olduğundan, uzun süreli müşteri ilişkileri olan bir sağlayıcı bulmak, onların sadece kurup unutmakla kalmayıp, projelerinin uzun vadeli başarısı için aslında işin içinde olduklarının iyi bir işaretidir.

SEO uzmanları, dijital pazarlama ajansları ve nihai müşteri için birçok faydası vardır. Uzmanların ve ajansların daha fazla müşteri almasına olanak tanır, tüm taraflar için daha iyi sonuçlar anlamına gelir ve daha hızlı geri dönüşler vardır. Bu, profesyonellerin ve dijital pazarlamacıların daha karlı hale geldiği, daha fazla itibar kazandığı ve müşterilerin daha uygun fiyatlı, daha hızlı ancak daha etkili sonuçlar elde ettiği anlamına gelir.

En iyi beyaz etiketli SEO ajansı, yönetim kurulunda çalışır, bol deneyime ve bunun için kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahip olacaktır. Bu ajansların aynı zamanda en yüksek fiyatları talep etmeleri daha olasıdır çünkü en çok talep görmektedirler ve bir prim talep ederek, en iyisini isteyen ve bunun için ödeme yapabilen müşterileri, sadece lastikleri tekmeleyenlerden filtreleyebilirler. . Bütçenizin karşılayabileceği ve ne kadar deneyim için ödemeye hazır olduğunuz arasında bir denge haline gelir. Neyse ki, yardım etmek için buradayız.

Müşterileriniz ne kadar büyürse, siz de o kadar büyürsünüz.

Yani müşterilerinize organik arama dünyasını keşfetme şansı vermeyi düşünüyorsunuz. Bu büyük bir hamle olsa da aynı zamanda akıllıca bir hamle ve ilk adımı atmanıza yardım etmeye hazırız. Beyaz etiketli SEO bayilik hizmetlerimiz ile her şeyi mümkün kılacağız ve yolun her adımında yanınızda olacağız. Şimdi Dijital Ankara X-chart ile işinizi ne kadar büyütebileceğinizi görün. Teklifimizi taahhüt etmeden önce garantili satışlara tanık olun ve size tam bir gönül rahatlığı sağlar.Dijital Ankara

Artık müşterilerinize harika SEO hizmetleri sunmaya karar verdiğinize göre, Dijital Ankara'in kendi işinizi büyütmek için ne yapacağını bulmak mantıklı.

Dijital Ankara'den ne tür bir yatırım getirisi bekleyebileceğinizi öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda size özel çizelgeniz, müşterilerinize ne vaat edebileceğiniz konusunda harika fikirler de verecektir. 

Gerçekten de, işinizin ne kadar büyüyebileceğini ve daha da büyümeniz ve ölçeklenmeniz için size ilham vereceğini görmek için harika bir zaman. 

Bu, güvenebileceğiniz bir tahmin çünkü X-Chart'ta size anlattığımız her şey Dijital Ankara 'deki uzmanlarımız tarafından garanti ediliyor. Öngörülen büyümeniz, gelecek dönüşümler ve yatırımınızdan bekleyebileceğiniz kâr türleri hakkında daha iyi bir fikir edineceksiniz. 

Her şeyin sonundaki soru şu: SEO yatırımı işinizi büyütürken, bunu ne kadar ileri götürmek istiyorsunuz? 

Dijital Ankara X çizelgeniz, yatırımınıza bağlı olan üç ticari büyüme yörüngesi üzerine kurulmuştur. 

Diğer pek çok iş düşüncesinde olduğu gibi, projenize ne kadar çok yatırım yaparsanız, karşılığında o kadar fazlasını bekleyebilirsiniz. Ancak ne kadar yatırım yapmalısınız ve makul olarak ne geri almayı bekleyebilirsiniz? 

Dijital Ankara X-Chart'ınız tüm bunları ve daha fazlasını yanıtlıyor. 

İlk yörünge: biraz yatırım yapın

Kampanyanıza yapılacak küçük bir yatırım, nispeten büyük sonuçlar getirebilir ve bunların hızlı bir şekilde gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu şaşırtıcı değil ve müşterilerinize SEO bayi programımızdan alacağınız hizmetleri satarken de aynı şeyi söyleyeceğinizden eminiz.

Birinci yörünge, daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak için bir web sitesi için SEO'nun temellerini kullandığımız zamandır. Trafik artmaya başlar ve optimizasyon taktiklerinizi (veya müşterilerinizin) geliştirmek için uzmanlarımızdan yardım aldığınızda potansiyelin bir kısmını görürsünüz. 

İkinci yörünge: biraz daha yatırım yapın

Bir çentik yükseltin ve yükseltilmiş çözümlere yatırım yapın; sitenizin birçok Google sıralamasında en üst sıralara yükseldiğini göreceksiniz. Bu, sepetlerini dolduran daha fazla ziyaretçi ve daha fazla alışveriş anlamına gelir. Daha da fazla sonuç almaya hazır olduğunuzda, üçüncü ve son seçeneğe geçilir…

Üçüncü yörünge: kitaptaki tüm püf noktaları

Üçüncü yörünge, işletmenizin arama sıralamasında daha hızlı ve çok daha uzun süre üst sıralarda yer almasını izlerken biz her şeyi denediğimiz zamandır. İnanılmaz sonuçlar için daha büyük yatırımınızın karşılığını aldığı yer burasıdır. 

Bu yörüngede gördüğünüz gibi, gelecekte müşterilerinize beyaz etiketli SEO hizmetleri satmayı daha da kolay bulacaksınız. Başka bir deyişle, sizin için iyiyse, kesinlikle onlar için iyi olacaktır. 

Ve hepsi garantilidir. Türkiye'deki en iyi SEO ajansı olarak tanındığımız için, burada veya X-Chart'inizde çizilen yörüngelerden herhangi birinde gördüğünüzü sunmamız için bize güvenebilirsiniz. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız ve onlara bağlıyız.

En başından itibaren bize güvenmeniz siz, müşterileriniz ve kendimiz için çok önemli. Diğer ajanslar sözlerini yerine getirmezler, ancak X-Chart'inizde gördüğünüz şey, garanti ettiğimiz şeydir. Ayrıca, yolun her adımında garantimizi yedeklemek için hizmet alacaksınız. 

Yardıma ihtiyacınız varsa, bir değişiklik yapılması gerekiyorsa veya google'ın hedef direkleri değişirse, sorunu çözeceğimize güvenerek ihtiyacınız olduğunda bizi arayabilirsiniz. Aslında, Dijital Ankara X-Chart'ı ilk etapta ortaya çıkarmamızın ana nedenlerinden biri şeffaflıktı, bu yüzden umursadığımızı biliyorsunuz.

Sizin veya müşterilerinizin çevrimiçi pazarlama ihtiyaçları için bize güvenebilirsiniz. Uzmanlarımız, aramayla ilgili hemen hemen her görevi üstlenecek deneyime ve bilgiye sahiptir. 

Tek bir disipline güvenmiyoruz, hepsini yapabiliriz. Uzmanlarımızın e-Ticaret SEO'dan Facebook reklamlarına, aradaki her şeyi kolaylıkla ve ustalıkla kapsayamadığı neredeyse hiçbir uzmanlık yok.

Şimdi bizimle iletişime geçin ve kendi X-Chart'ınızı hazırlayalım. Ücretsizdir ve herhangi bir zorunluluk yoktur. 

Birlikte zirveye gidelim. 

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth