trends re 2bd0

SHOPIFY SEO İLE MAĞAZADA DAHA FAZLA SATIŞ VAR.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Shopify SEO ile büyümenizi hızlandırın.

Dijital Ankara'un Shopify SEO ajansı uzmanları, üstün SEO sonuçları için Shopify sitenizde nasıl ince ayar yapacağınızı göstersin

Lady showing digital codes

Sepeti doldurma Shopify SEO sürecimiz

Dijital Ankara 3x Shopify, en iyi işbirliğiniz olabilir. Sınıfının en iyisi e-ticaret platformunu birinci sınıf SEO yöneticileriyle birleştirerek işletmenize daha fazla satın alma gücü getireceğiz.

Step 1

Hedef belirleme

Shopify, sezgisel, kullanıcı dostu bir e-ticaret platformudur ve SEO açısından oldukça işlevseldir. Ancak SEO eklemek, yönetimi biraz daha karmaşık hale getirir. Yine de, sizin için karmaşık olmak zorunda değil. Dijital Ankara'ta, platformun özelliklerini markanızın hedeflerine uygun hale getireceğiz ve sizi başarıya hazırlamak için tüm süreci yöneteceğiz.

Step 2

Mağaza planlaması

Güzel vitrininizin arkasında, alıcıları kasanıza getirmek için tasarlanmış bir e-ticaret SEO stratejisi vardır. Uzman danışmanlarımız, sitenizin kapsamlı bir denetimini yapacak, gelişmiş SEO'nun önündeki engelleri belirleyecek ve müşterileri ve satışları istediğiniz şekilde yönlendirmek için anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini doğru yerlere seçip konumlandırmak için kanıtlanmış bir formül kullanacak.

Step 3

inşa etmeye başla

Mağazanız, başarı hikayenizin sadece bir parçasıdır. Dijital Ankara'ta, SEO'nuzu olumlu yönde etkileyen iyi yapılandırılmış bir web sitesi oluşturacağız. Ayrıca, üstün SEO ve sayfa içi SEO sonuçları elde etmek için mevcut müşteri tavsiyeleri ve Instagram ve facebook gibi ilgili sosyal medya kanalları dahil kaynaklardan yararlanacağız.

Step 4

Büyümeye devam

E-ticaret SEO uzmanları olarak, daha iyi getiri elde etmenin daha fazla yolunu keşfetmek için Shopify'ın yerleşik araçlarını optimize etme konusunda oldukça bilgiliyiz. Her kampanyanın bir öncekinden daha etkili olması için özelleştirilmiş mağaza çözümleri bulmak ve satışlar, siparişler ve hedef kitleyle ilgili gösterge tablosu verilerini analiz etmek gibi.

Shopify SEO stratejinizi yükseltin.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Birçok mutlu dönüş elde edin.

Shopify, e-Ticaret siteleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Platform, ürünlerinizi sergilemek için piyasadaki en iyilerden biridir ve Dijital Anakra'un SEO uzmanlarından Shopify'a özgü bazı SEO hileleri ve ipuçları ile ciddi e-ticaret getirileri sağlayabilir. Tüm platformlar gibi Shopify da size siteyi daha iyi SEO için özelleştirmeniz için alan sağlar.

Dijital Ankara'un uzmanları, sitenizin kurulumundan taranabilirliğe, ürün başlıklarına, açıklamalara, tekrarlara ve teknik SEO'ya kadar her şeye bakar.

Ardından, daha fazla başarıya nasıl ulaşabileceğimizi belirlemek için daha derine bakarız. Seçtiğiniz temayı optimize etmek için özelleştirilmiş çözümler bulmak gibi.

Daha iyi SEO sonuçları için ürünleri Shopify'da optimize etme.

Shopify SEO SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için Shopify SEO hizmeti hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Shopify, alışveriş sepeti çözümlerini kullanarak ürün ve hizmet satmak için çevrimiçi bir mağaza oluşturabileceğiniz bir e-ticaret platformudur. Kullanımı nispeten kolaydır ve her büyüklükteki işletme için önde gelen platformlardan biridir. Başlamak istiyor ve nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bize nasıl olduğunu sorun!

SEO, diğer platformlarla hemen hemen aynıdır ve bazı SEO dostu özelliklere sahiptir. Shopify için SEO'yu kullanmak, istediğiniz hedef kitleyi ürünlerinize çekecek hedefli anahtar kelimeler kullanarak web sitenizi optimize etmeyi içerir. Bir e-ticaret platformu için SEO başarısının temeli için doğru anahtar kelimeleri kullanmak çok önemlidir.

Sayfanızı veya ürününüzü bulduktan sonra, sayfanın en altına gidin ve 'web sitesi SEO'sunu düzenle' bağlantısını tıklayın. Bu, sayfayı düzenlemenize ve sayfanız, ürünleriniz veya hizmetlerinizle alakalı SEO Anahtar Kelimeleri, etiketler ve meta veriler eklemenize olanak tanır.

Mağazanıza daha fazla trafik ve satış çekmek istiyorsanız, güzel görünen bir mağaza oluşturmaktan daha fazlasını yapmanız gerekir. SEO esastır ve iyi yapılandırılmış ve içerik ve ürün açıklamalarında anahtar kelimeleri hedefleyen organize bir web sitesinden etkilenir. Daha fazla bilgi için ekiple iletişime geçin.

Shopify, SEO ile son derece işlevsel olmasıyla bilinir. Kullanıcı dostu ve alakalı anahtar kelimeler eklemek kolay olduğu için iyi bir platform olduğu bilinmektedir. Dijital Ankara, Shopify mağazanızı optimize etmenize ve yeterince kullanılmayan anahtar kelimeleri bulup optimize etmenize yardımcı olabilir. Bu, mağaza trafiğinizin ve dönüşümlerinizin artmasına yardımcı olacaktır.

SEO'nuzu optimize etmenin yanı sıra mağazanızdan satış elde etmenin başka yolları da var. Satış elde etmenin bir yolu Instagram, Reddit, Facebook ve mevcut müşterilerin tavsiyeleri gibi ücretsiz kaynaklardan yararlanmaktır. Liste sonsuzdur ve bizimki gibi bir ajans siteniz için en iyi olanı bulmanıza yardımcı olabilir.

Shopify'ın platformu, sezgisel ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak SEO unsurlarını eklediğinizde, işler biraz daha zorlaşabilir. Shopify SEO uzmanlarımız, sizi başarıya hazırlar ve tüm hareketli parçaların yerinde kalmasını sağlayarak, vitrininizi ileriye doğru en iyi şekilde nasıl kullanacağınız konusunda sizi eğitir.

Google gibi arama motorları etiket kullanmaz, bu nedenle mağazanızdaki sıralamanızı iyileştirmek için bunları kullanmanızı öneririz. Bunun yerine her zaman içeriği, meta verileri, sayfa içi ve dışı optimizasyonu ve daha fazlasını kapsayan, anahtar kelime açısından zengin bir strateji kullanırız.

Mağazanız için Google'da sıralamanın birçok yolu vardır, ancak mümkün olan en iyi yaklaşımı sağlamak için bütünsel bir Shopify SEO hizmeti almanız gerekir. Geri bağlantılardan URL yapısına, içeriğe, bloglara ve daha fazlasına kadar bu süreci oluşturan birçok unsur vardır. Bu nedenle, sizin için görevde bir Shopify SEO uzmanına sahip olmak, tüm temellerin kapsandığından emin olacaktır.

Sitenizdeki sıralamayı iyileştirmenin en iyi yolu şu yollarla elde edilebilir:

  • Anahtar kelimeleri kullanarak blog içeriği oluşturma;
  • İçeriğinizi düzenli olarak güncellemek;
  • Meta verileri kullanın;
  • Alt etiketleri kullanın;
  • Yinelenen URL'leri kaldırın; ve
  • Yapı verilerini ekleyin.

Mağazanıza eklediğiniz herhangi bir içerikte aşırıya kaçmamak önemlidir.

Araştırma ve uygulama ile herkes Shopify web sitesi için SEO yapabilir. Sitenize herhangi bir şey eklemeden önce temel bilgileri öğrenmiş olmanız en iyisi olacaktır. Ancak Dijital Ankara gibi profesyonel bir ajans kullanarak, SEO'da nasıl gezinileceğini ve bunu nasıl etkili bir şekilde yapacağını bilen uzmanlara sahipsiniz. 

Google sıralamasında yükselmek, biraz akıllı ve etkili SEO yapmanızı gerektirir. Anahtar kelimeler Google'a kim olduğunuzu ve ne hakkında olduğunuzu söyler. Doğru kelimeleri ve cümleleri seçmenin bir formülü var ve onların ürününüzü satmasını istiyorsunuz. Bu anahtar kelimelerin daha sonra doğru yerlere yerleştirilmesi gerekir.

SEO, Shopify'da kolayca yapılandırılabilir ve anahtar kelimeler için bazı harika yerleşik özelliklere sahiptir. Shopify'da SEO kullanmak için en etkili yerlerden biri sayfa açıklamaları ve sayfa başlıklarıdır. Bunlar arama sonuçlarında görünür ve varsayılan seçenekler yerine en iyi sonuçlar için özelleştirilmelidir.

Shopify dışındaki sayfa dışı SEO, yalnızca sıralamalarınızı iyileştirmenize yardımcı olur ve yapmaya değer. Bu tür bir SEO, saygın web sitelerinde ve yayınlarda misafir ilanı vererek elde edilebilir ve yeni, yeni bir kitle yakalamanın harika bir yoludur. Blogger erişimi de aynı etkiye sahiptir.

Arama sonuçlarınızı iyileştirmek ve sıralamaları yükseltmek için birkaç basit adım atarak Shopify'da anahtar kelimeleriMotionlynizi optimize edebilirsiniz. Bu şu şekilde sağlanır:

  • Odaklanmak için doğru anahtar kelimeleri seçmek;
  • Anahtar kelimeleri değerlendirerek önceliklendirin;
  • Metninizin benzersiz olduğundan emin olun; ve
  • Anahtar kelimelerle bir başlık kullanın.

Bu, kampanyanızın doğasına ve aklınızdaki hedeflere bağlıdır. Nişiniz özellikle rekabetçiyse, olmak istediğiniz yere sıralamanızı sağlamak için daha fazla dikkat ve özen gerekir. Tüm bu nedenlerle, ihtiyaçlarınıza en uygun teklifi hazırlayarak kampanyanızda çerez kesici bir yaklaşım olmamasını sağlıyoruz. Hemen iletişime geçerek Shopify SEO uzmanlarımızdan size özel teklifinizi alabilirsiniz.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth