date picker re r0p8

BIGCOMMERCE SEO İLE BÜYÜK SONUÇLAR ALIN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

BigCommerce SEO ile daha hızlı büyüyün.

Daha fazla trafik. Daha uzun nişan. Daha fazla satış. BigCommerce SEO hizmetleri, pazarlar ve gelir oluşturmanıza yardımcı olur.

Lady showing digital codes

BigCommerce SEO sürecimize göz atın

Çevrimiçi mağazanız için büyük planlarınız mı var? BigCommerce ve Dijital Ankara birlikte, siz işinize devam ederken yenilik yapmanıza, satmanıza ve daha fazla büyümenize güç verir.

Step 1

Manzarayı bilin

Dijital Ankara ekibi, sertifikalı BigCommerce servis sağlayıcılarıdır. Bu, platformun nasıl çalıştığını anladığımız ve işiniz için en iyi şekilde nasıl çalışabileceğini anlamak için çok çalışacağımız anlamına gelir. Bu, sizi daha görünür, avantajlı ve karlı hale getirmek için kanıtlanmış e-ticaret SEO stratejimizle sitenizi optimize etmeyi içerir.

Step 2

Kanıtlanmış stratejileri birleştirin

Rakiplerinize karşı rekabet etmenize yardımcı olmak için yerleşik BigCommerce SEO özelliklerini ve diğer SEO stratejilerini kullanıyoruz. Müşteri deneyiminizi, dönüşümlerinizi ve gelirinizi nasıl iyileştireceğinize dair bilgiler sunacağız. Ve işinizle ilgili daha iyi kararlar almanıza yardımcı olan verileri ve analitiği seviyoruz.

Step 3

Yürütmeyi güçlendirin

Alıcıları çekmek için kullanabileceğimiz çok şey var. Uzmanlarımız, getirinizi en üst düzeye çıkarmanın yeni yollarını bulmak için SEO, SEM, içerik stratejisi, anahtar kelime denetimleri ve analizi birleştirir. Ayrıca, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, yüklü tarayıcıları istediğiniz şekilde göndermek için Google Alışveriş'i sitenize entegre edebiliriz.

Step 4

Değişikliklerle değiştir

Müşterilerinizin dikkatini çekmek için çevrimiçi rekabet eden binlerce işletmeyle, işletmenizin satın alma zamanında akılda kalması gerekir. Ve bu, değişikliklerin zirvesinde kalmak anlamına gelir. Dijital Ankara'ta, Google'ın algoritmasındaki, teknolojisindeki ve müşteri trendlerindeki değişimlere ayak uydurmak için sayısız markanın SEO stratejilerini güncellemelerine yardımcı olduk.

BigCommerce SEO'nuzu elde etmek için küçük bir adım.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Satışlarınızı ve işinizi genişletin.

Perakende bir nehirdir. Ne kadar çok insan girerse, o kadar çok insan satın alır.

İnsanların BigCommerce e-Ticaret sitenize akmasını istiyorsanız, Dijital Ankara.

Getirinizi en üst düzeye çıkarmanın yollarını sürekli olarak bulmak için SEO, SEM, anahtar kelime denetimleri, içerik stratejisi ve analizinin bir kombinasyonunu kullanan bir BigCommerce SEO ajansıyız. Birçok e-ticaret mağazasının sitelerini arama motorlarında daha üst sıralara çıkararak daha fazla trafik ve satış elde etmesine yardımcı olduk.

DijitalAnkara'ta, yalnızca BigCommerce uzmanı olduklarını iddia eden bir dijital pazarlamacılar ekibine sahip olmuyorsunuz, bizler sertifikalı BigCommerce servis sağlayıcılarıyız . Dijital pazarlama konusunda uzmanız ve tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

Ekibimiz, e-Ticaret şirketlerinin SEO, SEM, anahtar kelime denetimleri, içerik stratejisi ve analizi yoluyla çevrimiçi varlıklarını büyütmelerine yardımcı olma konusunda yılların deneyimine sahiptir. Ekibimiz, bunun yerine işinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanın yollarını bulmak için çok çalışacaktır.

BigCommerce SEO SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

BigCommerce, işletmelerin çevrimiçi mağazalarını platformlarında barındırmasına olanak tanıyan bir SaaS e-Ticaret platformudur. Süreci basitleştirir ve işletmelerin ürünlerini düşük maliyetli hizmetlerle çevrimiçi olarak kolayca satmalarına olanak tanıyan bir platform ve bir dizi özellik sağlar.

Arama motoru optimizasyonu, sitenizin daha fazla Google aramasında en üstte görüneceği anlamına geldiğinden, müşteri çekmek isteyen herhangi bir web sitesi için ayrılmazdır. BigCommerce bazı yerleşik SEO özelliklerine sahiptir, ancak görünürlüğünüzü artıracak ve daha fazla müşteri sağlayacak, kullandığınız birçok SEO stratejisi vardır.

BigCommerce, kullanıma hazır, SEO için çok iyi bir platformdur ve sizi Google sıralamasında daha üst sıralara taşıyacak stratejilerin çoğunu otomatikleştirir. Özellikle küçük işletmeler için faydalıdır ve daha büyük şirketlere karşı rekabet etmelerini sağlar. Sizi Google sıralamasında en üst sıraya çıkarma olasılığı daha yüksek olan yerleşik seçeneklerinin üzerine ek SEO çalışması yapabilirsiniz.

Optimize edilmiş bir URL yapısı kullanmak, resimlerinizdeki meta verileri düzenlemek ve doğru anahtar kelimeleri eklemek, sayfa başlıklarını optimize etmek, kategori açıklamalarını kullanmak, şemanızı optimize etmek, üründe Google Accelerated Mobile Pages'ı etkinleştirmek dahil olmak üzere BigCommerce SEO'nuzu optimize etmek için atabileceğiniz birçok adım vardır. masaüstü ve mobil için sayfa yükleme hızlarını optimize etmeye ve içerik haritalarını etkinleştirmeye yönelik sayfalar. Uzmanlarımızdan yardım almak için bize ulaşın.

Anahtar kelime araştırması, herhangi bir SEO stratejisinde ve herhangi bir e-Ticaret işlemi için gerekli ilk adımdır ve bu BigCommerce ile değişmez. İnsanların ürünlerinizi aramak için hangi kelimeleri ve kelime öbeklerini kullandığını anlamak çok önemlidir ve bunların içeriğinizde, URL'lerinizde ve özellikle Google aramalarında üst sıralarda görünmesi için ürün ve görsel meta verilerinizde kullanılması gerekir.

Sayfa içi SEO, insanları Google aramalarından çevrimiçi mağazanıza bağlamak için önemlidir, ancak web sitenizin işlevselliği de aynı derecede önemlidir. Kullanıcı deneyimi, Google'ın sitenizi dizine eklerken kullanacağı önemli bir sinyaldir, bu nedenle hızlı çalıştığından, mobil için optimize edildiğinden ve tüm bağlantıların doğru yönlendirildiğinden emin olmanız gerekir.

Bunlar, e-ticaret için önde gelen iki platformdur ve her ikisi de ürünlerini çevrimiçi satmak isteyen işletmeler için çok çeşitli avantajlar sunar. Paranın karşılığı, web sitesi özellikleri ve satış özellikleri söz konusu olduğunda her ikisi de çok yüksek puan alır ve hangi platformu tercih ettiğinize ilişkin kişisel tercihinize bağlıdır.

SEO son derece karmaşık ve zorlu bir iştir ve tüketici eğilimleri değiştikçe, yeni teknolojiler kullanıma sunuldukça ve Google algoritmalarını değiştirirken hedefler sürekli olarak hareket etmektedir. SEO uzmanları tüm bunların karşısındadır ve SEO stratejilerinizin her zaman güncel olmasını sağlayabilir, böylece yalnızca Google sıralamasında üst sıralara çıkmakla kalmaz, bu konumdan da vazgeçmezsiniz.

SEO her web sitesi için hayati öneme sahiptir, ancak e-Ticaret söz konusu olduğunda son derece önemli hale gelir. Müşteriler, satın alma niyetiyle ürününüzü aktif olarak arayacak ve SEO'nun başaracağı bu aramaların başında olmak isteyeceksiniz. Hatırlanması gereken birincil şey, Google'ın müşterileri ürünlerinize bağladığından emin olmak için tüm ürünlerinizin, resimlerinizin, açıklamalarınızın, URL'lerinizin ve meta verilerinizin doğru şekilde doldurulduğundan emin olmaktır.

BigCommerce SEO'nuzu geliştirmek için kontrol listelerini manuel olarak işaretleyebilirsiniz, ancak genellikle size yardımcı olacak uzman SEO ajanslarını aramanız önerilir. Bunun nedeni, Google yeni algoritmalar sunarken, müşteri trendleri değişip değiştikçe ve yeni teknolojiler popüler hale geldikçe SEO stratejilerinin değişmesidir - SEO söz konusu olduğunda en yeni oyun değiştirici olan sesli asistanlarla.

BigCommerce için https://www.bigcommerce.com/apps adresinde bulunan bir dizi SEO eklentisi bulunmaktadır. Bunlara bir dizi pazarlama eklentisi ve ayrıca muhasebe, yedekleme, form oluşturucular, satış planlayıcılar ve BigCommerce siteniz için faydalı bulabileceğiniz diğer birçok eklenti dahildir.

Kesinlikle. Tersine ne okursanız okuyun SEO her zaman önemli olacaktır. SEO, Google'ın web sitelerini aramalarında sıralamak için kullandığı şeydir ve diğer tüm arama motorları da öyle, bu nedenle başka bir arama motoruna olası olmayan bir sismik kayma olsa bile SEO'nun önemi aynı kalacaktır.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth