journey re ec5q

KURŞUN ÜRETİMİ BASİTTİR. DAHA FAZLA İLAN ELDE EDİN. DAHA FAZLA PARA YAPIN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Kendiniz için mükemmel bir isim yapın.

Web siteniz iyi görünüyor, ancak işletmeniz Google'da nasıl görünüyor? İnternet, zararlı, uygunsuz veya yanıltıcı bilgiler yoluyla bir markanın itibarını zedelemek için birçok kanal sunarken, bunları düzeltmek için birçok aracımız var. Öyleyse bağırın ve çevrimiçi itibarınızı düzeltin.

Lady showing digital codes

İtibar yönetimi hizmetleri için kazanma sürecimiz

İtibarımızı profesyoneller gibi yönetmeden rakiplerimizin üstüne çıkmadık. Markanız için tam olarak nasıl yapacağınızı öğrenin.

Step 1

ilk sohbet

Dijital Ankara'ta her şeyi şeffaf bir tartışmayla başlatmak istiyoruz. Bu süreçte, markanızı daha iyiye dönüştürmek için stratejik bir yaklaşım oluşturmak için tüm KPI'larınızı, mevcut sıkıntı noktalarınızı ve geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmek için marka itibar yönetimi uzmanlarımızla görüşeceksiniz.

Step 2

Strateji

Temel ayrıntıları gözden geçirdikten sonra, tüm hedeflerinizi kapsayan zorlu bir çevrimiçi itibar yönetimi stratejisi oluşturmak için çalışmaya başlamanın zamanı geldi. Birden fazla kanalda kampanyalar oluşturmaktan en etkili platformlarda varlığınızı optimize etmeye kadar, doğrudan rafine ve kurşun geçirmez bir yol haritası oluşturmaya başlayacağız.

Step 3

Oynat tuşuna basmak

Elimizdeki strateji ile güvenle başlayabiliriz. Bu, kampanyanızı ve stratejinizi hayata geçirdiğimiz ve çevrimiçi olarak olumlu bir marka imajı oluşturmaya başladığımız adımdır. Kampanyanız ilerledikçe, performansı hakkında size rapor vereceğiz ve başka fırsatların nerede olabileceğini anlamanıza yardımcı olacağız.

Step 4

Arıtma

Hiçbir dijital pazarlama kampanyası, yol boyunca birkaç küçük sürpriz olmadan başlamaz. Bu adımda hedeflerinizle uyumlu ve temas halinde kalmasını sağlamak için stratejinizi geliştiriyoruz. Hedef mesajları değişirse, başarıyı getirmek için her zaman el ele çalışarak kampanyanızın onlarla birlikte gitmesini sağlayacağız.

Müşterilerinizin size güvenmesine yardımcı olmak için bize güvenin.

İş dünyasında hiçbir şey çevrimiçi itibarınızdan daha değerli değildir. Olumsuz çevrimiçi incelemeler veya asılsız iddialar, kötü ağızdan ağıza zincirleme bir reaksiyon başlatabilir. Ekibimiz en büyük varlığınızı korumak için burada.

Olumlu algılar ve karlar.

BÜYÜYELİM Müşteriler işinize olan güvenini kaybettiğinde, siz de işinizi kaybedersiniz. Bu kadar basit. Dijital Ankara'ta yerel itibar yönetimi ajansımız, markanızın ve kârlılığınızın iyi görünmesini sağlamak için olumlu içeriği nasıl tanıtacağını ve olumsuzları nasıl bastıracağını bilir.

İtibar yönetimi ekibimizle iyi durumda olacaksınız.

İtibar yönetimi SSS'leri

Markanızın çevrimiçi itibarı hakkında karar vermenizi kolaylaştırmak için en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm soruları yanıtlayacağız.

İtibar yönetimi, insanların (ve AI sistemlerinin) işinizi çevrimiçi olarak nasıl algıladığını etkileme eylemidir. Bir zamanlar, lansman partilerinde halkla ilişkiler yöneticileri için ayrılmış bir terimdi. Ancak dijital çağın yükselişiyle (çevrimiçi incelemeler, sular altında kalan pazarlar, hızlı hareket eden yayınlar, gelişmiş AI sistemleri ve sürekli gelişen algoritmalarla dolu) itibar yönetimi, çevrimiçi herhangi bir marka için yeni ve önemli bir dijital bileşen haline geldi.

Buna çevrimiçi itibar yönetimi (veya kısaca ORM), izlenim yönetimi, marka itibarı yönetimi veya internet itibarı yönetimi denildiğini göreceksiniz. Pazarlama ve satış takıntısı olan biz insanların moda sözlerimizi sevdiğini biliyoruz. Hangi başlığı tercih ederseniz edin, bunun pazarlama ve satış karmanızın önemli bir parçası olduğunu bilin. Ve dijital alanda var olmak ve gelişmek isteyen herhangi bir işletmenin buna öncelik vermesi ve dahil etmesi gerekiyor.

Çevrimiçi itibar yönetiminde ilk adım, markanızın mevcut çevrimiçi algısını anlamaktır. Markanızın yaşadığı (sahip olunan, kazanılan ve parası ödenen) tüm yerleri göz önünde bulundurun ve insanların sizin hakkınızda nasıl gördüğünü ve hakkında konuştuğunu daha iyi anlamak için müşterilerinizden, medya ve yayınlardan, sektörden ve genel halktan bilgi toplayarak çevrimiçi bir itibar denetimi yapın. marka.

Markanızın nerede durduğunu öğrendikten sonra, işiniz için düşünülmüş ve etkili bir "itibar yönetimi" saldırı planı oluşturabilir ve uygulayabilirsiniz. Doğal olarak, bu, sosyal medya gönderilerinden ve inceleme forumlarından blog gönderilerine ve haber platformlarına kadar, internet izleme ve mesaj kontrolünün bir karışımını içerir. 

En önemlisi, dijital alanda proaktif olarak olumlu algılar oluşturan bir strateji ve gelecekte ortaya çıkacak olumsuz durumları ele almak ve azaltmak için reaktif stratejiler olmalıdır. Dijital Ankara, çevrimiçi itibar yönetimi hizmetlerimizle hepsini sizin için yönetebilir.

Markanızın itibarı, tartışmasız en değerli (maddi olmayan da olsa) varlığınızdır. Markanızın öz sermayesini artırır, size güven kazandırır, markanıza olan güveni aşılar, sadakat ve savunuculuk oluşturur, üzerinde düşünmeyi ve dönüşümü geliştirir ve daha iyi çalışanları cezbeder.

Ancak Amerikalı yatırımcı, iş uzmanı ve hayırsever Warren Buffet'ın bir keresinde dediği gibi, "Bir itibar oluşturmak yirmi yıl, onu mahvetmek ise beş dakika sürer." İnternet çağında, bu daha doğru olamazdı. Web sitenizden ve EDM yolculuğunuzdan ürünlerinize ve personelinize kadar en mükemmel marka stratejisini ve pazarlama planını oluşturuyorsunuz, ancak hassas bir algoritmaya sahip bir klavye veya yapay zeka sistemi olan herkes tarafından bir dakika içinde baltalanabilir.

Örneğin, Review Tracker'a göre, tüketicilerin %94'ü çevrimiçi incelemelerin onları bir işten kaçınmaya ikna ettiğini söylüyor. Tüketicilerin %70'e kadarı, arama sonuçlarını filtrelemek için minimum dört yıldızlı bir derecelendirme kullandıklarını söylüyor.

Günümüzün dijital çağında, sadece mağaza kurup en iyisini umamazsınız. Markanızın anlatımını kontrol ederek ve müşterilerin sizin hakkınızda ne düşündüğünü şekillendirerek işletmenizin itibarına aktif olarak yatırım yapmanız gerekir. Markanızın başarısı veya başarısızlığı arasındaki fark anlamına gelebilir, Google'ın ön sayfasında veya ikinci olarak çıkması; sana güvenen veya güvenmeyen biri; bir dönüşüm veya çıkmaz sokak.

Müşteri her zaman haklıdır derler. Sosyal medya pazarlaması dünyasında, bu sadece doğru değil, aynı zamanda sizin başarınız veya kırılmanız da olabilir. Müşterinin sesi, özgün ve güvenilir bir marka olarak tanınmanın anahtarıdır. Müşteriler nezdinde itibarınızı ve çalışma algoritmalarınızı zedeleyebilecek türden bir güçtür ve dakikalar içinde yapılabilir. 

Sonuçta, sosyal medya platformları tam da bu şekilde tasarlanmıştır: sosyal. Canlı etkileşimi, etkileşimi ve konuşmayı desteklerler. Bu nedenle, her an olumsuz çevrimiçi incelemeler veya etkileşimler ön plana çıkabilir ve potansiyel müşterileri, medyayı ve genel halkı etkileyebilir.

Sosyal medyada marka itibarı yönetimi, işletmelerin olumsuz materyalleri (trolleme veya yanlış bilgilendirme gibi) ortadan kaldırmak, müşteri şikayetlerini ve endişelerini uygun şekilde ve zamanında düzeltmek ve yanıtlamak dahil olmak üzere sosyal platformlardaki algılarını izleme ve yönetme konusunda aktif bir rol oynamasını gerektirir, ve TikTok, Facebook, Instagram, YouTube veya Twitter olsun, olumlu marka algısı oluşturan düşünülmüş iletişimleri bir yorum, trend hashtag veya doğrudan mesaj yoluyla aktif olarak paylaşmak.

Marka algısının nasıl çalıştığını düşünmek ilginç. Önde gelen itibar yönetimi şirketlerinden biri olarak, tüketicilere geleneksel reklamcılığa şüpheyle ve güvenmedikleri defalarca söylendi. Kendi kararlarını vermek istiyorlar. Daha doğrusu, diğer zihinlerin ne söyleyeceğini görmek istiyorlar. Buna “ağızdan ağıza” diyoruz.

Bu terim, yalnızca gerçek hayattaki konuşmalar biçiminde mevcuttu. Çimlerini sularken konuşan komşular, tırnaklarını yaptıran ve haftalarını tartışan arkadaşlar ya da sandviç ve kahve eşliğinde öğle yemeği sohbetleriydi. Artık müşteri incelemeleri, bloglar, haber makaleleri ve sosyal medya içeriği şeklinde çevrimiçi yaşıyor.

Bu konuşmaları ve etkileşimleri izlemeli ve yönetmeliyiz, mümkün olduğunca olumlu olduklarından emin olmalıyız. Yalnızca potansiyel müşterileri etkiledikleri için değil, aynı zamanda Google gibi platformlar da onlara değer verdiği için. Çevrimiçi itibarımız ne kadar olumlu olursa, Google gibi şirketlerin algoritma odaklı arama sonuçlarında bizi önerme ve sıralamada o kadar olasıdır.

Marka itibar yönetimi, zaman, sabır ve yatırım gerektiren uzun vadeli bir stratejidir. Bunu kendiniz yapmak mümkün olsa da kendinize şu soruyu sormalısınız: Zamanımı en iyi böyle mi kullanıyorum?

Dijital kanallarınızı ve müşteri geri bildirim akışlarını izlemek, günün 24 saati bir görev olabilir. Yorucu ve zaman alıcı olmasının yanı sıra, olumsuz içeriğin gözden kaybolmasının veya bir marka iletişiminin hedefi kaçırmasının kolay olduğu anlamına gelir.

Dijital itibarınızı çevrimiçi olarak izleme ve yönetme konusunda uzmanlaşmış bir iş ortağı veya diyelim ki bir kanat görevlisi getirerek, bunun güvenli ve stratejik ellerde olduğunu bilmenin iç huzurunu yaşarsınız. ve zamanınızı en iyi yaptığınız şeye harcamak daha iyidir.

Evet, ama bir noktaya kadar. İş itibarı yönetimi, pazarlama, halkla ilişkiler ve satış stratejinizin daha büyük pastasından bir dilimdir. Dönüşüm oluşturmak için yalnızca dijital itibar yönetimine güvenemezsiniz.

Çünkü olumsuz algıları kontrol etmek ve yönetmek önemliyken, nereden geldiklerini anlamak da önemlidir. Müşterilerinizin deneyimlerine dikkat etmeniz ve bu olumsuz tepkileri tetikleyen temel sorunları belirlemeniz gerekir.

Web sitenizden ve CRM yolculuğunuzdan sosyal medyaya ve müşteri hizmetleri yanıtlarına kadar, en başından itibaren harika bir müşteri deneyimi sunduğunuzdan emin olmanız gerekir. Tüm bu süre boyunca, müşterilerinizin deneyimleri ve onları nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için itibar yönetimini değerli bir araç olarak kullanmak.

Gerçek hayattaki itibarınız nasıl önemliyse, çevrimiçi itibarınız da öyle. Tartışmaya açık bir şekilde, klavye anonimliği konu fikir paylaşmaya geldiğinde sıvı cesaret gibi göründüğünden, insanlar size çevrimiçi ortamda ne düşündüklerini söylemekten korkmuyorlar.

İşletmeniz ne kadar büyük olursa olsun, müşterilerinizin %99,99'u mutlu olsa bile, müşterilerin size olan güvenini sarsacak tek bir olumsuz içerik yeterlidir. hem de sizin için arama motorlarının tercihlerini baltalar.

Kısacası, kötü bir yorum veya olumsuz bir inceleme, çevrimiçi itibarınızı da alarak orman yangını gibi yayılma gücüne sahiptir. Proaktif ve reaktif itibar yönetimi stratejileri sunan etkili, düşünülmüş araçlar, bir itfaiyecinin ağaçların yanmasını engellemesine ve aşağıda bir helikopterin su bombası atmasına eşdeğerdir. Okuyun: onlar iyi.

İtibar yönetimine halkla ilişkiler merceğinden baktığımızda, çevrimiçi itibarınızı proaktif ve reaktif bir şekilde geliştirmek, korumak ve yönetmek için geleneksel ve çağdaş halkla ilişkiler araçlarını kullanmak olarak tanımlanabilir.

İster günlük faaliyetleriniz ister kriz modunda olun, bu denenmiş ve test edilmiş araçlar, bir üçüncü tarafça hakkınızda yayınlanan olumsuz makalelerde veya içerikte doğru şekilde gezinmenize yardımcı olur.

Türkiye'de halkla ilişkilerin çevrimiçi itibar yönetimini üstlenmesi, olumsuz bir durumu olumlu bir duruma dönüştürmek için doğru kelimeleri doğru açıdan kullanabilen bir halkla ilişkiler veya itibar yönetimi uzmanı tarafından dikkatle hazırlanmış, üzerinde düşünülmüş ve stratejik bir yanıt sunmayı içerir. .

Manuel itibar yönetimi emek yoğun olabilir. Türkiye'deki itibar yönetimi yazılımı, tüm süreci otomatikleştirerek ve ekibinize kullanımı kolay bir gösterge tablosu sunarak çalışır. İtibar yönetimini etkili ve verimli bir şekilde yürütmek için ekibinizin kısayolu olarak düşünün.

İtibar yönetimi yazılımı, birden fazla kanaldan gelen etkileşimleri birleştirebilir ve sizi elli farklı platform ve yeri kontrol etme zorunluluğundan kurtarabilir. Gerçek zamanlı olarak geri bildirim sağlayabilir, böylece markanız hakkında tam olarak ne zaman konuşulduğunu ve en önemlisi ne söylendiğini tam olarak bilirsiniz. Bu size, olumsuz marka algılarına katkıda bulunabileceği durumlarda özellikle önemli olan hızlı ve uygun şekilde hareket etme avantajını sağlar.

İzleme ve yönetmenin yanı sıra, bu olumsuz yorumlar, makaleler ve etkileşimler hakkında ayrıntılı analiz ve içgörü sağlayabilir. Bu, sorunların nereden geldiğini ve dolayısıyla bunları azaltmak için iş stratejinizi ve çevrimiçi yaklaşımınızı nasıl ayarlayabileceğinizi anlamanıza olanak tanır.

Bir müşterinin yeni işi için çevrimiçi varlıklarını oluşturduğunuzda, itibar yönetimi süreci hemen başlar. İşletme çevrimiçi bir varlığa sahip olur olmaz inceleme altına alınacak ve olumlu bir varlık oluşturmak ve itibarlarını yönetmek son derece önemlidir, yani müşterilere bir süreç olarak satılabilir.

Nereye gittiğine ve ne istediğine bağlı. İşletme itibarı yönetimi çevrimiçi hizmetleri, maliyete ve işin kapsamına göre değişebilir. İster çevrimiçi ister gerçek hayatta işletme yönetimi arıyor olun.

Ancak konu markanızı oluşturmak ve büyütmek olduğunda, küresel ve yerel itibar yönetimi gibi araçları maliyet değil iş yatırımı olarak düşünmek zorunludur.

Türkiye'deki ve dünyadaki iş yenilikçileri, pazarlama uzmanları, kendi kendini yetiştirmiş girişimciler ve iletişim stratejistleri, hareketsizliğin maliyetinin herhangi bir işletme için yıkıcı olabileceğini göstermeye devam ediyor. Ve bunu düzeltmeye yönelik herhangi bir girişim genellikle çok az, çok geç olabilir.

Kendinizi doğru marka kimliği unsurları, düşünülmüş pazarlama taktikleri, çevik itibar yönetimi araçları ve otomatik analiz sistemleri ile baştan kurarak, markanızı başarıya hazırlarsınız.

Türkiye'nin güvendiği online itibar yönetimi istiyorsanız Dijital Ankara'i seçin.

Başarılı bir marka itibarı, bir X-Chart ile başlar.

Hiçbir varlık işletmeniz için adınızdan daha değerli değildir. Dijital bir ortamda onu korumak, aşılmaz bir görev gibi görünebilir. Ancak Dijital Ankara'de sizi tamamen ele aldık. Başlamak için ücretsiz X-Chart'inizi alın.

İşinizi ve itibarınızı geliştirmek için çok çalıştınız. Ve günümüzün dijital dünyasında, sizi çökertmek için sadece küçük bir şey yeterli. Google'daki sıralamanız Sektördeki konumunuz ve işinize olan güveniniz?

Çevrimiçi bir varlığa sahip olmak, herhangi bir marka için anahtardır. Ancak fırsatlarla birlikte zorluklar da gelir. Sosyal medyadaki eleştiriler ve Google'daki olumsuz yorumlar bir güçlük olabilir. Veya, markanız hakkında harici forumlarda halka açık tartışmalar stresli olabilir. İnternet derin bir alandır ve konuşma her yerde olabilir. Bunu yönetmenin anahtarı, onu nerede bulacağını bilmek ve ilk etapta olumsuz yorumları önlemektir.

Online itibar yönetimi şirketimiz tüm markalar için burada. On yılı aşkın bir süredir, her tür sektördeki her büyüklükteki işletme için başarılı dijital pazarlama kampanyaları oluşturuyor, izliyor ve yönetiyoruz.

İşimizi kulaktan kulağa harika sözler üzerine kurduk ve sizin için de aynısını istiyoruz. Büyümedeki ortaklarınız olarak, stratejilerimiz belirli iş hedeflerine göre şekillendirilir ve bunun büyük bir kısmı çevrimiçi olarak iyi bir itibarı korumaktır.

Onsuz, trafiğin yavaşladığını, satışların düştüğünü ve düz bir çizgide iş ilerlemesini göreceksiniz (aşağı doğru eğim yapacak kadar talihsiz değilseniz). Dijital Ankara'e sadece “yukarı” bakıyoruz. Potansiyel müşterileriniz ne kadar artabilir ve işletmeniz ne kadar büyüyebilir?

Bu alandaki uzmanlığımıza o kadar güveniyoruz ki, garantili sonuçlar sunuyoruz. Ve daha bizimle çalışmaya başlamadan elde edeceğiniz sonuçları ücretsiz X-Chart'ınızda göreceksiniz.

Bir X-Chart, Dijital Ankara ile bekleyebileceğiniz sonuçlara ilişkin tahminimizdir. Yatırım seviyenize bağlı olarak, işletmenizin bundan 3 ay, 6 ay ve 12 ay sonra nerede olacağını size göstereceğiz. Bu nedenle, bu süre zarfında kendinizi itibarınıza yönelik saldırılarla uğraşırken bulsanız bile, X-Chart'iniz, sizi koruduğumuzun garantisidir.

Web sitenize gelen trafiği artırmaya devam edin. Sadece sürdürmekle kalmayın, değerli potansiyel müşterilerinizi büyütün. Ve uzmanlarımızın yardımıyla gelir artışını izleyin.

İşletme adınıza yapılan herhangi bir saldırı, aynı zamanda kârınıza yapılan bir saldırıdır. Sadece dijital pazarlama kampanyalarınızı yönetmek için değil, şirketlerle ortaklık yapıyoruz. Ancak işinizi bugün olduğu yerden büyütmek için çevrimiçi itibar yönetimi hizmetleri kritik öneme sahiptir ve neden sizinkini 7/24 koruyoruz.

Çalıştığınız pazarlama bütçesi ne olursa olsun, sonuçları X-Chart'inize göre uyarlayacağız. Bu yüzden bir olayın olmasını beklemeyin. Olumsuz bir şey meydana geldiğinde onu onarmaya çalışmak yerine itibarınızı korumak kesinlikle daha iyidir.

Grafiğiniz işinize, hedeflerinize ve bütçenize göre uyarlanır. Bu nedenle, ekibimizi bugün arayarak önümüzdeki aylarda biraz kesinlik kazanın.

Bugün nerede olursa olsun itibarınızın 3 ay sonra ne olacağını tahmin etmek imkansız. Bir markaya duyulan güven bir gecede kaybolabilir ve etkisi yıkıcı olabilir.

Aynı zamanda hizmetlerimizle neler başarabileceğinizi asla tahmin edemeyiz. Türkiye'nin güvendiği itibar yönetimini sağlayan dijital pazarlama uzmanları olarak on yılı aşkın bir sürenin ardından, dijital kanalların ve tekniklerin işletmelere sunduğu gücü biliyoruz.

Eğitimli analiz – çevrimiçi itibar bu şekilde etkili bir şekilde çalışır. Tahminle değil. Danışmanlarımız, sektörünüze ve deneyiminize bağlı olarak karşılaştığınız veya karşılaşabileceğiniz sorunları anlamak için işletmenizle yakın işbirliği içinde çalışacaktır.

İşletmeniz ne kadar niş olursa olsun, markanıza uyacak şekilde tasarlanmış özel bir itibar yönetimi stratejisi oluşturacağız.

Başarının anahtarı hem proaktif hem de duyarlı olmaktır. Dijital Ankara'deki uzman itibar yönetimi ekibi, çevrimiçi yelpazede işletmeniz hakkında olumlu bir algı oluşturmak için proaktif bir şekilde çalışır. Ve adınızı tehdit eden olaylar meydana gelirse, ne markanızın ne de gelirinizin düşmediğinden emin olmak için hemen yanıt vermek için oradayız.

Çevrimiçi olaylar meydana geldiğinde, tepki verecek olan sadece siz ve potansiyel müşterileriniz değildir. Google da yanıt veriyor. İşletmeniz hakkında olumsuz bir Twitter yorumu arama motorunda veya Google incelemelerinde görülmekle kalmaz, aynı zamanda Google markanızı ön sayfasından vurarak cezalandırabilir.

Etkili itibar yönetimi, işletmenizin pazar ve Google tarafından üst sıralarda yer almasını sağlar.

Bir işi yürütmek, geldiğini göremediğiniz yan kaydırmalarla uğraşmak zorunda kalmadan yeterince meşgul. Bu nedenle itibar yönetimi hizmetlerimiz sizin için her şeyi halletmek için burada.

Ancak 7/24 insan müdahalesi için ödeme yapmanız gerekmeyecek. Süreci otomatikleştiren güçlü itibar yönetimi yazılımıyla süreci kolaylaştırabiliriz. Tüm platformlarınızı ayrı ayrı izlemenize ve yönetmenize gerek yoktur. Yazılımımız birden fazla kanalda gerçek zamanlı geri bildirim sağlar, böylece markanızın her zaman nerede durduğunu bilirsiniz.

Bunun da ötesinde, tam olarak ne olduğu ve nerede olduğuna dair ayrıntılı bilgi alacaksınız. İşletmenize yönelik yorumları, etkileşimleri ve makaleleri tam olarak anlamak, uygun bir yanıt verebileceğiniz anlamına gelir.

İtibar yönetimi yatırımınızı uzman danışmanlarımızdan biriyle tartışın. Bütçeniz ne olursa olsun, hizmetlerimizin nasıl yardımcı olabileceğine dair kapsamlı bir anlayış sağlayacağız. Porsche, JBL ve Repco'dan Tontine'e kadar büyük ve küçük şirketlerle çalıştık.

Etkilenmek için bir hane adı olmanıza gerek yok. Herkes çevrimiçi eleştiriye maruz kalabilir ve bu etkiyi kendi alt satırında görebilir. İtibarınıza yönelik bir saldırının sonuçlarıyla uğraşmak, ona karşı proaktif bir adım atmaktan daha maliyetli bir egzersiz olacaktır.

Hiçbir işletme, etkili itibar yönetimi hizmetlerinden yararlanmak için çok küçük değildir. Çok basit - işiniz çevrimiçiyse, itibar yönetimi uygulamanız gerekir. İtibar yönetimi şirketimizle hemen başlayın ve ücretsiz, size özel X-Chart'inizi toplayın. Gitmeye hazırız, bu yüzden sadece Dijital Ankara.

Şirketinizin büyüklüğü veya pazarlama bütçenizin kapsamı önemli değil. Türkiye'yi gerçekten anlayan dijital ajanslar, küçük bir harcamayla çok yol kat edebilirler. Her türden sektöre ve küçük, orta ve büyük şirketlere daha fazla müşteri bulmalarına, yeni müşteri adayları oluşturmalarına ve markalarını ve işlerini yükseltmelerine yardımcı olduk.

Eğer moda iseniz, tarzımızı beğeneceksiniz. Güçlü SEO, web geliştirme, sosyal medya pazarlaması ve dijital pazarlama kanalları aracılığıyla popüler moda markalarının çevrimiçi ve mağaza içi satışlarını yönlendiren dijital ajans pazarlama ekibiyiz. Garantili sonuçlarla neden bizi denemiyorsunuz?

Hizmet olarak yazılım (SaaS) mı satıyorsunuz? Toplu satış yapmanıza yardımcı olacağız. Hedef kitleniz ne olursa olsun, SaaS büyüme pazarlamamız, sizi hazır alıcıların önüne çıkarmak için tüm satış hunisini içerir. Dönüşüm oranlarınızı izlemeye ve sürekli iyileştirme ve sonuç elde etmek için stratejilerimizi iyileştirmeye devam edeceğiz.

BT pazarlamasında mı? BT'yi anlıyoruz. SEO'dan SEM'e ve daha fazlasına kadar, dijital stratejinizi ve pazarlama tavsiyelerinizi iş hedeflerinizle eşleştireceğiz. Ve sürecimiz teknoloji pazarlamasının karmaşıklığını ortadan kaldırmak için tasarlanmış olsa da, bizimle teknoloji hakkında konuşmaktan çekinmeyin - dijital uzmanlarımız her şeyden önce.

Üreticiler, dijital ajans hizmetlerimiz sizin için yapılmıştır. Giysi, ev aletleri, halı, hızlı tüketim ürünleri, elektronik, makine parçaları veya başka bir şey yapıyor olun, işinize uygun stratejiler uygulayabilmemiz için nişinizi anlamak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Endüstriyel şirketler, pazarlama stratejilerimizi endüstriyel güçte bulacaktır. Danışmanlarımız B2B pazarlama uzmanlarıdır, bu nedenle kilit paydaşları, kilit oyuncuları, potansiyel çalışanları ve çalışanları nasıl dahil edeceğimizi biliyoruz.

Emlak sektöründe misiniz? Hizmet dijital ajansımız, alıcıları kapınıza çeken stratejilerin evidir. Dijital strateji hizmetlerinizin tam bir incelemesi için bizi arayın ve daha fazla satmanıza yardımcı olacak sağlam bir plan oluşturalım. Mülkünüz için daha fazla yatırım getirisi elde etmeyi dört gözle bekliyoruz.

İnsan kaynakları alanında iseniz, dijital pazarlama ajansımız Ankara ile iyi bir konumda olacaksınız. Markanızı şirketinizdeki çalışanlara veya dışarıdaki potansiyel müşterilere pazarlamaya hevesli olun, sizin için yaptığımız işin çalışmaya devam etmesini sağlayacağız.

Fitness sektöründe mi? Tam güçlü web ajansı pazarlamamız, biraz dijital pazarlama gücü ve sağlıklı bir alt çizgi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Danışmanlarımız eğitimlidir ve işiniz veya dijital ortamınız nasıl değişirse değişsin size ayak uydurmaya hazırdır.

Medikal şirketler sürecimizi acısız bulacaktır. Digital Ankara'da sorunlarınızı anlamak için çalışıyoruz ve birçok pazarlama hizmetleri ajansının aksine dijital pazarlama kampanyanıza bütünsel bir yaklaşım getiriyoruz. Sonuçlar geldiğinde, nasıl büyüdüğünüze şaşıracaksınız.

Esnaf bizim için her şeyi düzeltebilecek bir Türk dijital pazarlama ajansı bulacak. Uzmanlarımızın dijital pazarlama görevinizi ücretsiz bir danışmanlıkla gözden geçirmesine izin verin ve işi mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde yapmanıza yardımcı olacak özel analiz raporunuz için iletişime geçin.

Sektörünüz ne olursa olsun, Türk pazarlama ajansınızdan ihtiyacınız olan dijital pazarlama stratejileri ne olursa olsun aramanız yeterli.

Medikal satış fırsatları veya web tasarımı için Ankara'nın güvendiği dijital pazarlamayı sunuyoruz. Pazarlama analitiği veya veri pazarlaması söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz, bu nedenle sonuçları garanti eden bir Birleşik Krallık pazarlama ajansı arayın. Açılış sayfaları veya web geliştirme konusunda uzmanlara ihtiyacınız varsa, sayfanızı planlamak, oluşturmak ve optimize etmek için kazanan bir süreç geliştirdik, bu yüzden bugün iletişime geçin.

Hubspot, mailerlite, MailChimp, ActiveCampaign veya inbound pazarlama kullanarak pazarlama otomasyonu hizmetlerine ihtiyacınız olsun, kazanma sürecimiz gelen kutunuza daha fazla potansiyel müşteri getirecektir. Ayrıca, Google ceza kurtarma özelliğini kullanarak itibar yönetimi konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, cezalar oluşmadan önce cezalardan kaçınmanıza veya cezalar oluştuğunda hızlı bir iyileşme sağlamak için hemen harekete geçmenize yardımcı olacağız.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth