Uzman yazar kadromuz ile sadece size özel, hızlı ve profesyonel içerik üretimi.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Dijital Ankara, kurumsal bir SEO şirketi olan büyük iş büyümesini garanti eder.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyin. Yılları fırtınanın gözlerinde geçirdik ve size ihtiyacınız olan kurumsal SEO hizmetlerini sağlamak için tam olarak hangi kolları kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Dijital Ankara'un her türden arama motoruyla deneyimi sayesinde yatırım getirinizin yükselişini izleyin.

Lady showing digital codes

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için süreci basitleştirme.

Büyük işletmeler için SEO karmaşık olmak zorunda değildir. Dijital Ankara'da, sizi zirvede tutmayı garanti eden kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

Uzmanlara Adanmış

Büyük işletmelerin, daha fazla karmaşıklık, trafik hacmi ve potansiyel etki ölçeği sağlamak için önemli SEO ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Dijital Ankara'da, taleplerinizi gerçekten anlayan bir kurumsal SEO danışmanları ekibini işletmenize adadık.

Step 2

SEO Stratejisi Geliştirin

En büyük şirketler bile SEO'yu yanlış anlayabilir. Pazarlama yatırımınızla daha iyi bir sonuç elde etmenize ve çevrimiçi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için Google'ın uygun gördüğü etkili bir strateji uygulayacağız.

Step 3

Kampanyayı Yürüt

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasıl daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan pazarlamaya kadar hedef kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Stratejimizdeki hiçbir
şey belirlenmiş ve unutulmuş değildir. Kampanyalarımız, rakibinizin SEO etkinliğini takip
eder ve sizi en üst sıralarda tutmak için yanıt stratejileri sunar.
Ayrıca, ayrıntılı aylık analizlerimiz ve raporlarımız, işletmeniz için elde ettiğiniz ilerlemeyi ve organik trafiği gösterecektir.

Kurumsal SEO stratejimiz, en önde çıkmanızı sağlayacak.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için basitleştirilmiş süreç.

SEO stratejilerimiz, en önde çıkmanızı sağlayacaktır.

İşletmenizde mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde etmek için deneyimli dijital pazarlama ekibimizle bir danışma kurun.

Çabalarınızı hızlandırmak ve gerçek sonuçlar elde etmek için kurumsal SEO çözümlerimizi ve kampanyamızı mevcut dijital stratejinize katacağız.

SEO metin yazarlığı SSS'leri

Ele almadığımız bilmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, bizi aramanız yeterlidir.

Bu nedenle, web siteniz için bir SEO içerik stratejisi çıkarmanın zamanının geldiğine ikna olmuş olabilirsiniz. Kesinlikle sizinki gibi pek çok işletme için işe yarayan bir strateji. 

Sizi buna gitmekten alıkoyan tek şey, ne kadar almayı beklediğiniz ve ne kadar kâr beklediğiniz konusunda iyi bir fikre sahip olmamanız olabilir. 

İşte bu noktada Dijital Ankara X-Chart'ınız devreye giriyor. Tüm cevapları içeriyor. Geniş kapsamlı bir SEO kampanyasıyla katılımınızı ve performansınızı artırmak için sizinle nasıl çalışabileceğimizi görmek için şu anda yaptığınız ve gelecekte yapabileceğiniz her şeye bakıyoruz. 

Özetle, sizinle birlikte çalıştığımızda işinizin ne kadar büyüyebileceğini görüyoruz - tümü anlaşılması kolay bir çizelgede. 

SEO içerik stratejisi başarınızın yanıtları, yatırım seviyenize bağlı olarak üç farklı yörüngeye ayrılır. 

Daha da iyi haber, bu yatırım getirileri tam olarak beklediğiniz ve bizi SEO içerik yazma ajansı olarak seçerseniz garanti ettiğimiz şeydir. 

Peki, SEO başarınızı ne kadar ileri götürmemizi istiyorsunuz?  

Yörünge bir, sadece biraz

X-Chart'inizde gördüğünüz tüm sonuçları garanti ediyoruz. Ve bu yörünge, daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak için web sitesi için Google SEO'yu kullanarak düşük seviyeli bir yatırımla beklediğiniz şeydir. 

Hızlı bir trafik artışı elde edeceksiniz, bu da SEO içeriği yazarken bizimle çalışarak elde edebileceklerinizin iyi bir tadı.  

Yörünge iki, biraz daha fazla 

Türkiye'de yükseltilmiş SEO paketleriyle gitmeye karar verdiğinizde neler olabileceğini buradan görebilirsiniz. Dijital Ankara 'in garanti edebileceği sıralamalarda ne tür bir garantili sıçrama olduğunu göreceksiniz. SEO içerik yazınızı daha fazla kişi okuyacak ve eskisinden daha fazla dönüşüm göreceksiniz. 

Bir şeyler olmaya başlıyor, ama daha da ileri götürdüğünüzde ne bekleyebilirsiniz? 

Yörünge üç, çok daha fazlası. 

Tüm yolu gidelim. Yapabildiğiniz kadar yatırım yapın ve muazzam sonuçlar elde edin. Bunu pahalı olarak düşünmeyin, bunun yerine SEO stratejinize, sizi dünyanın dört bir yanındaki büyük rakiplerle bir araya getiren en akıllıca yatırım olarak düşünün. 

Dijital Ankara SEO içerik uzmanlarının sizi sektörünüzün tüm arama sıralamalarında en üst sıralara çıkarmak için mümkün olan her şeyi yaptığı yer burasıdır. Ardından, Türkiye'nin en iyi SEO ajansı olan Dijital Ankara'in gücüyle kârınızın tavan yaptığını izleyin. 

Hangi yolu seçerseniz seçin, gördüğünüz sonuçları garanti ettiğimize güvenebilirsiniz. Bu web sitesindeki örnek olay incelemelerine bir göz atın ve SEO'ya yaptıkları yatırım sayesinde Türkiye'nin en saygın markalarından birçok başarı hikayesi göreceksiniz. 

X-Chart'ta gördüğünüz her şeyi garanti ediyoruz. Bunu yapmamız önemlidir, çünkü bunu bulmamızın nedeni, çok fazla SEO ajansının dünyaya söz verdiğini ancak sonuçların neredeyse hiçbirini teslim etmediğini bulmamızdı. Büyük olasılıkla bu ajanslardan biriyle bu deneyimi yaşadınız. 

Biz böyle değiliz ve rakiplerimiz gibi değiliz. Şeffaflık konusunda gelişiyoruz, böylece Dijital Ankara ile paranızın nereye gittiğini ve Dijital Ankara'den tam olarak ne bekleyeceğinizi her zaman bildiğinizden emin olabilirsiniz. 

Saklayacak hiçbir şeyimiz yok ve bu nedenle Dijital Ankara X-Chart'inizdeki her şey okunması ve anlaşılması kolay bir dilde yazılmıştır. Sonuç vaat etmekte zorlanan bir ajansla uğraştıktan sonra isteyeceğiniz şey bu. 

Çünkü biz de bir iş yapıyoruz ve bu nedenle itibarımız başarımıza rehberlik ediyor, bu yüzden beklentilerinizi aşmak ikimiz için de iyi bir iş. Ayrıca, diğer işletmelere avantaj sağlamak bize her seferinde heyecan veriyor. Bu yüzden her gün işe geliyoruz. 

SEO içerik yazarken, ayarla ve unut sadece işe yaramaz. Arama motoru hedef direkleri hareket etmeye devam ediyor ve içerik kuralları değişmeye devam ediyor. 

Bir SEO içerik yazma ajansı tuttuğunuzda, değişikliklerin ne zaman gerçekleştiğini ve bundan sonra ne yapacağınızı bilen güvenebileceğiniz bir ajansa ihtiyacınız vardır. 

Ayrıca, hizmetlerimize kaydolduğunuzda, bizi işe aldığınızda tanıştığınız uzmanların, yolun her adımında hesabınız üzerinde çalışacak olan aynı uzmanlar olduğunu bileceksiniz. 

Google çok değişiyor. Bugün işe yarayan yarın çalışmayı bırakabilir. 

Bu nedenle uzmanlarımız skoru bilir ve size pahalı anahtar kelimelere yatırımı boşa harcamayı önleyen bir başarı planı verebilir. 

O halde, X-Chart'inizi bir araya getirmek için bir toplantı ayarlayalım. Size hiçbir maliyeti olmayacak ve kesinlikle hiçbir zorunluluk yok. Dijital Ankara 'in SEO'sunun işletmeniz için neler yapabileceğini belirlemek için mükemmel bir fırsat. 

Malzemenize sorunsuz ve doğal bir şekilde yüksek hacimli anahtar kelimeler eklemeniz gerekir. Google (ve okuyucular) için olumsuz olduğu için, sayfalarınızda veya blog gönderi içeriğinizde anahtar kelimeleri spam yapmamak  önemlidir  . Anahtar kelimeleri aşırı kullanırsanız, cezalandırılma riskiniz vardır. Ayrıca, tüm içerik benzersiz olmalıdır; başka bir yerden kopyalayıp yapıştırıp kendi sitenize koyamazsınız. İçeriğinize, tüm hedef sayfalarınızı birbirine bağlamak için dahili bağlantılar da eklemeniz gerekir. Bu, hem arama sonuçlarındaki sıralamalara hem de hedef kitlenize yardımcı olur.

Her şeyden önce, yazdığınız her sayfada başlık optimizasyonunun gerçekleştirilmesi gerekir. Bu, Google ve diğer arama motorlarının bunları hızlı ve kolay bir şekilde tespit edebilmesi için başlıklarınıza ve alt başlıklarınıza anahtar kelimeler ve kelime öbekleri eklemek anlamına gelir. Bu, müşterilerinizin sayfanızı hızlı bir şekilde taramasına ve gezinmesine yardımcı olduğu için de yararlıdır. Ancak nihayetinde H1, H2 ve H3 etiketlemenin gereksinimlerini aklınızda tutmanız gerekir.

 • H1 başlıkları

Bu HTML etiketi, ilişkili kopyanın en önemli, muhtemelen sayfa başlığı veya makale başlığı olduğunu belirtir. Algoritmalar için önemli bir sıralama faktörüdür ve sayfanın temasını veya konusunu belirlemek için kullanılır.  

 • H2 başlıkları

H1 etiketleri başlık ise, bunları alt başlıklar olarak düşünün. Sayfanın anlatımını yapılandırmak ve içeriğinizin alaka düzeyini sıralamaya yardımcı olan net içerik bölümleri oluşturmak için kullanılabilirler.

 • H3 başlıkları

Bunlar, içeriğinizi hem kullanıcılarınız hem de Google'ın algoritmaları için daha fazla alt bölümlere ayırmak ve netleştirmek için kullanılabilir. Esasen, motora açık ve tutarlı bir hikaye boyunca rehberlik eden bir içerik hiyerarşisi oluşturmakla ilgilidir.

Başlık optimizasyonu veya SEO optimizasyonu ile ilgili başka bir şey hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Dijital Ankara ekibi size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar. SEO ve dijital pazarlama tutkumuzdur ve mükemmelleştirdiğimiz taktikler ve stratejilerle Ankara'daki ve ötesindeki işletmelerin gelişmesine yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız. İster başparmak durduran içerik oluşturmak, ister sitenizin Google tarafından fark edilmesini sağlamak için doğru kelimeleri ve cümleleri entegre etmek istiyor olun, sizin için SEO ajansıyız.

SEO içeriği, Google gibi arama motorlarına hitap etmek için anahtar kelimeler ve bağlantılar kullanır; bu, belirli anahtar ifadeler için daha iyi sıralama yapmanızı sağlar. SEO olmadan içerik yazmak bu faktörlere öncelik vermez, yani sıralamalar o kadar yüksek veya elde edilmesi o kadar kolay olmayabilir.

Gerçekte, iyi web içeriği yazımı her zaman SEO içermelidir, çünkü sitenizin Google'ın sonuç sayfasının en üstünde görünmesine yardımcı olmanın tek yolu budur. Sonuçta, kimse görmeyecekse, neden akıllı ve ilginç bir kopya oluşturma çabasına girelim? SEO hakkında düşünmek çok bunaltıcı geliyorsa veya bunu adaletli yapacak kaynaklarınız yoksa Shout'taki ekibimizi arayın. Sitenizi üst sıralara taşıyan yüksek kaliteli materyalleri strateji oluşturmanıza, oluşturmanıza ve yürütmenize yardımcı olabiliriz.

 • SEO için içerik yazmak roket bilimi değildir, ancak her zaman kolay da değildir. Öncelikle, marka ve ürün mesajları oluşturmayı, ses tonunuzu iyileştirmeyi ve hedef kitlenizi anlamayı içeren ne söylemek istediğinizi bilmeniz gerekir. Ardından, Google'ın algoritmasının nasıl çalıştığını ve hangi kelimelerin ve kelime öbeklerinin sitenizin fark edilmesine yardımcı olacağını anlamanız gerekir.  

  Başlamanıza yardımcı olacak en iyi ipuçlarımızdan bazıları şunlardır:

  • Okuyucu değerine ve editoryal kaliteye hâlâ öncelik verdiğinizden emin olun

  Bu sadece bir grup rastgele anahtar kelime koymakla ilgili bir durum değil. Yine de kopyanızın ilgi çekici, okunabilir ve doğru olduğundan emin olmanız gerekir.

  • Nişiniz için dikkatlice araştırdığınız anahtar kelimeleri dahil edin

  Google Analytics, yaygın arama terimlerini ve kelime öbeklerini belirlemek için mükemmeldir. En sık kullanılanlara dikkat edin ve bunları kopyanıza ekleyin.

  • Hedeflenemeyecek kadar rekabetçi anahtar kelimelerden kaçının

  Bazı anahtar kelimeler ve kelime öbekleri çok fazla kişi tarafından çok sık kullanılıyor. Organik trafiğinizi veya dönüşümlerinizi artırmayacağından bunlarla zaman kaybetmeyin.

  • Anahtar kelimeleri ana başlıklarınıza yerleştirin

  Burası Google'ın ve diğer arama motorlarının ilk baktığı yerdir, bu nedenle anahtar kelime öbeklerinizin başlıklarınızda ve alt başlıklarınızda bulunması yararlı olur.

  • Anahtar kelimelerinizi spam yapmayın. birkaç söz yeter

  Aksi takdirde, kopyanız süper tekrarlayıcı hale gelir ve bu hem müşterileriniz hem de Google'ın arama motoru algoritmaları için rahatsız edici olur.

  • Sayfa başına en az 500 kelimeyi hedefleyin, daha fazla değilse

  Bunu bir metin duvarı oluşturmadan yapmanın birçok yolu vardır. Uzman ekibimizden, içeriği gizli bir şekilde zenginleştirme yollarından bazılarını size göstermesini isteyin.

  • İçeriği asla başka bir yerden kopyalayıp yapıştırmayın

  Buna intihal denir ve işletmeniz için çok kötü bir görünümdür. Rakiplerinizden içerik çaldığınızda müşterileriniz size nasıl güvenebilir?

  • Kopyanızı sık sık güncelleyin ve yenileyin - bloglar dahil.

  Google, kullanıcılarına yeni ve alakalı içerik sunma konusunda gerçekten iyidir, bu nedenle kopyanızın eski ve/veya alakasız hale gelmediğinden emin olun.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth