online video re fou2

YOUTUBE HİZMETLERİ. SADECE OYNAMAYIN. KÂR ELDE EDIN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

İşletmenizin büyümesini izleyin.

Youtube, sektöre, boyuta, ilgi alanına veya unvana göre pazarınızı istediğiniz gibi dilimlemenize olanak tanır. Bu, iş büyümesini artırmak için birçok açı. Tüm bu stratejilere erişmek için sadece Dijital Ankara.

Lady showing digital codes

YouTube sürecine benzersiz bir bakış

YouTube ajansımız, küçük ekranda işletme büyümesini sağlamak için Google hedefleme, SEO ve on yılı aşkın sosyal medya uzmanlığının gücünden yararlanır

Step 1

Akıllı hedefleme

Çevrimiçi kullanıcıların %50'si YouTube'da olsa da, hepsinin size bakacaklarının sözünü vermeyiz. Dijital Ankara'da kampanyalarımız, etkileşim kurma, dönüştürme ve geri dönüş olasılığı en yüksek olanları hedef alır, bu nedenle her kişiye yaptığınız yatırım, gelir elde etmek için bir fırsattır.

Step 2

Özel strateji uzmanı

Bir YouTube pazarlama stratejisi, görüntüleri yüklemeyi ve en iyisi için parmaklarınızı geçmeyi içermez. Dijital Ankara'daki ekip sonuçlar için plan
yapar - gerçek olası satışları ve dönüşümleri sağlamak için videolarınızın etkili bir şekilde performans gösterdiğini garanti etmek için kontrol panelinizi ayarlar.

Step 3

SEO entegrasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), video Tube için de çok önemlidir. Ekibimiz, markanızın YouTube listelerinde üst sıralarda yer almasına yardımcı olmak için anahtar kelimeler, hashtag'ler, başlıklar, etiketleme ve açıklamalar kullanarak kanalınızdaki içeriği nasıl optimize edeceğinizi anlar.

Step 4

Kurnazca ölçüm

Büyümek, satışlarınızın nasıl performans gösterdiğini bilmektir. Ancak tüm metrikler sonuçlarınızda köklü bir fark yaratmaz. Bu nedenle, denenmiş ve test edilmiş yaklaşımlar aracılığıyla, etki yaratması en muhtemel olanları tanımlar, bu verileri takip eder ve tahmin ettiğimiz büyümeyi sağlamasını sağlarız.

İşletmeniz için en iyi YouTube adaylarını görüntüleyeceğiz.

YouTube : Küçük ekran, büyük işletme.

Türkiye'da milyonlarca üye ile Youtube'de bir çok şeyler elde edilebilir. Şirketniniz youtube da olmaz ise olmaz durumuna geldi ve Dijital Ankara olarak sizi bunu sağlıyoruz.

YouTube pazarlama SSS'leri

LinkedIn pazarlamasıyla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

YouTube reklamcılığı, güçlü ve kapsamlı Google Ads platformu üzerinden yürütülür. Bu, ilgili içeriğin başında, ortasında veya sonunda görünebilen video reklamlarını içerir, ancak aynı zamanda banner ve diğer statik reklamları (görüntü üzerine yerleştirilmiş) içerir. Bu teknik, reklamverenlerin potansiyel olarak dünyanın her yerindeki alakalı bir kitleye ulaşmasını sağlar.

Reklam, platform için birincil gelir aracı olsa da, içerik oluşturucuların da ödeme almasının bir yoludur. Tüm reklamların bir kısmı içerik oluşturuculara geri ödenir ve bu da onların kanallarını büyütmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olur. Bu aynı zamanda YouTube'un kendi özelliklerini düzenli olarak iyileştirebileceği anlamına gelir ve bu bir kazançtır. 

YouTube'un büyük ölçeği, her ay iki milyar oturum açmış kullanıcıdan oluşan bir kitleye ulaştığınız anlamına gelir. Tüm tüketicilerin yüzde 80'inden fazlasının video reklamlarını gördükten sonra bir markadan ürün satın alma olasılığı olduğundan, video pazarlamayı kullanmak da oldukça etkilidir.

Reklam kampanyaları Google reklamları üzerinden yürütüldüğünden, bu son derece çok yönlü bir süreçtir ve kendi hedeflerinizi belirleyebilir ve hedef kitlenizi özelleştirebilirsiniz (hatta web sitenizin trafiğinden eşleşen veya benzer hedef kitleler oluşturarak). Bu, bu platformu hem B2B hem de B2C kampanyaları için son derece etkili kılar.

YouTube, saf bir video platformu olduğu için pazarlama için en iyi kanallardan biridir. Video, kitlenizle etkileşim kurmanıza, kişiliğinizi oluşturmanıza ve ayrıca potansiyel müşterilerinizle yakınlık ve ilişkiler oluşturmanıza yardımcı olduğu için reklamcılık için bir dizi fırsat sunar. İçeriğinizde şirketinizden ve topluluktan gerçek kişilere sahip olmak, güven oluşturmaya yardımcı olur ve hedef kitlenizin harekete geçme olasılığı daha yüksektir. Ayrıca, markanızı potansiyel müşterilerinizin zihninde sürekli olarak tutmak için son derece güçlü bir yeniden pazarlama aracıdır.

YouTube, 2017'den bu yana Google Ads'ün tam desteğine sahiptir; bu, kolayca içerik oluşturabileceğiniz ve mobil kullanıcılar da dahil olmak üzere daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabileceğiniz anlamına gelir. YouTube'da dört farklı türde reklam vardır:

  1. TrueView reklamları:  İçerikten önce, içerik sırasında veya sonrasında yerleştirilen standart video reklamlar. Yalnızca bir izleyici reklamı tamamen izlediğinde veya reklamı tıkladığında ödeme yaparsınız.
  2. Video discovery reklamları:  YouTube ana sayfasında ve arama sonuçları sayfalarında görünen ilgili videolar
  3. Yayın içi TrueView reklamları:  Bunlar, ekranda tıklanabilir harekete geçirici mesajlara da sahip olmanızı sağlar ve;
  4. Görüntülü reklamcılık:  Video içeriğinin üstünde görünen tıklanabilir yer paylaşımları.

Google istatistikleri, YouTube reklamlarını sonuna kadar izleyen izleyicilerin harekete geçme olasılığının 23 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. Bu, kanalınıza abone olmayı, kanalınızı veya sitenizi ziyaret etmeyi, daha fazla video izlemeyi veya satın alma işlemini içerebilir. Videoları sonuna kadar izlemeyenlerin bile harekete geçme olasılığı 10 kat daha fazladır, bu nedenle oldukça etkilidir.

Başlamak için iki şeye ihtiyacınız olacak: bir YouTube hesabı ve bir Google Ads hesabı (veDijital Ankara ikisinin birbirine bağlı olması gerekir). Ardından, YouTube hesabınıza video içeriği yükleyebilir ve Google Ads'deki pazarlama kampanyalarınızı hızlı ve basit bir şekilde yapılandırabilirsiniz. İşin püf noktası, bir stratejiyi nasıl uygulayacağınızı bilmektir - topu yuvarlamanıza yardımcı olabileceğimiz bir şey.

Her şey, kullanımı basit ve sezgisel olan Google Ads'de bulunur. Kontrol panelindeki "bir kampanya oluştur"u tıklamanız yeterlidir; süreç boyunca size rehberlik edilerek işletmeniz için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için hedeflerinizi ve hedeflerinizi seçmenize olanak tanır.

Günde yaklaşık 10 ABD doları ile başlayabilirsiniz ve yalnızca insanlar reklamınızı gerçekten izlemeyi veya harekete geçirici mesajı tıklamayı seçtiğinde ödeme yaparsınız. Bu, daha geniş erişim ve daha fazla sonuç elde etmek için etkili olduklarını bildiğiniz için ölçeklendirilebilir.

Günde yaklaşık 10 ABD doları ile başlayabilirsiniz ve yalnızca insanlar reklamınızı gerçekten izlemeyi veya harekete geçirici mesajı tıklamayı seçtiğinde ödeme yaparsınız. Bu, daha geniş erişim ve daha fazla sonuç elde etmek için etkili olduklarını bildiğiniz için ölçeklendirilebilir.

Tıklamalar ve satışlar önemli olsa da YouTube aracılığıyla çoğunlukla marka bilinirliği elde edeceksiniz. Bu, markanıza bir kişilik kazandırmak ve tüketicilerin markanıza daha fazla güvenmelerini ve markanızı beğenmelerini sağlayacak olan şirketinizdeki insanları öne çıkarmak için kullanacağınız platformdur.

YouTube ile reklam vermenin aşağıdakiler de dahil olmak üzere dört temel avantajı vardır:

  1. Hedef kitlenizle bağlantı kurma:  Benzersiz, akılda kalıcı olun ve bir marka kişiliği yaratın
  2. Doğru erişim:  Doğru kişilere ulaştığınızdan emin olmak için hedef kitlenizi konulara, anahtar kelimelere ve demografiye göre hedefleyebilirsiniz.
  3. Hız:  Başlamak için son derece hızlı ve kolay bir süreçtir ve;
  4. Metrikler:  Google, başarınızı ölçmek ve gerektiğinde değişiklik yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçları ve verileri sağlar.

İşletmenizde daha fazla isabet alın.

Uzman LinkedIn reklam danışmanlarımız, bu kritik platformun gücünü kullanarak markanızı nasıl bağlayacağınızı, etkileşimde bulunacağınızı ve oluşturacağınızı size göstermek için bekliyor. Dijital Ankara'de sadece sonuçlar vaat etmiyoruz, onları garanti ediyoruz.

LinkedIn uzmanlarımız için Dijital Ankara'i seçtiğinizde, ilk çağrı noktamız ücretsiz, özel bir X-Chart oluşturmak olacaktır. Sadece bir pazarlama ajansı taktiği değil, önümüzdeki 3, 6 ve 12 ayda bekleyebileceğiniz satışlar için garantili tahminimizdir. Bu doğru – garantili.

LinkedIn reklamcılığında ve sosyal medya pazarlamasının tüm yönlerinde sonuçlar veren on yıldan sonra, tahmin ettiğimiz geliri size sağlamak için platformu nasıl çalıştıracağımızı biliyoruz. Tek yapmanız gereken, uzman ekibimizin işinizin kaputunun altına girmesi için 30 dakikalık ücretsiz bir danışmanlıktır. Ve hizmetlerimizin satışlarınızı nasıl artırabileceğini tam olarak bileceksiniz.

Dijital pazarlama uzmanlarımız, gelecekteki başarınızı planlamak için X-Chart'inizi bir yol haritası olarak kullanır. Mevcut satışlarınızın 2 katını, SEO sıralamasının 5 katını, yatırım getirisinin 10 katını veya 15 kat daha fazla potansiyel müşteri olmasını isteyin, X-Chart'ınız size neler bekleyebileceğinizi söyleyecektir.

Ücretsizdir ve uzman LinkedIn pazarlamacılığımızla kısa bir görüşmeden sonra sizindir. takım. Bir X-Chart yardımıyla, mutlu müşterilerimiz için sonuçları garanti ettik ve sizin için başarıyı garanti ediyoruz. Zamandan başka kaybedecek bir şey yok. Size küçük, orta veya daha büyük bir yatırımın neler getirebileceğini göstereceğiz ve bütçenize göre çalışıyoruz. LinkedIn pazarlama Ankara ekibimizi arayın, böylece işiniz için çalışmaya başlayabilirler.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth