connecting teams re hno7

HESAP TEMELLİ PAZARLAMA İLE SATIŞ HUNELİNİZİ DÖNÜŞTÜRÜN

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Müşterilerin dikkatini ve güvenini kazanan B2B içerik pazarlaması.

Dijital Ankara'un özenle hesaplanmış B2B içerik pazarlaması, 7/24 daha çok çalışmak için tüm kanalları aşıyor

Lady showing digital codes

Başarıya giden dört adım. Şimdi sürecimize bakın

Markanızı B2B içerik pazarlamasıyla başarıya ulaştırmak için kullanacağımız dört basit adımı haritalandıralım.

Step 1

İşleri başlatmak

B2B içerik pazarlama hizmetlerinin ayrıntılara dikkat etmesi gerekir, bu nedenle bu adımda tüm temelleri kapsadığımızdan emin olmak çok önemlidir. Bu aşamanın başlangıcında, KPI'larınızı, bütçenizi, hedeflerinizi ve genel vizyonunuzu daha iyi anlamak için tüm doğru soruları soracağız. Yolculuğun bu bölümünde geri adım atmak yok - ne kadar çok bilgi edinirsek, içerik pazarlama kampanyanızı desteklemek için o kadar fazla güç elde etmek zorunda kalırız.

Step 2

Bir strateji oluşturmak

Dijital Ankara'ta, kârlılığınızı artıran tutarlı sonuçlara öncelik veriyoruz. Ancak oraya ulaşmak için, ilk özetinizin uyumlu bir stratejiye dönüştüğünden emin olmamız gerekiyor. Bu adımda, hedeflenecek en etkili şirket ve markaları belirleyerek tüm içerik pazarlama kanallarınızı kuruyor ve sonuca varıyoruz.

Step 3

Oynat tuşuna basmak

Gitmeye hazır olduğumuzda, her şey güvertede. Ankara'deki içerik pazarlama ajansımız, zorlu içeriklerle etkileşimde sarsılmaya başlamak için işleri bir adım öteye taşırken izleyin. Bir platformdan diğerine, her zamankinden daha fazla ilgi çekmek için en iyi kelimelerinizi kullanacağız, uzmanlarımız ve her öğeyi takip eden kelime ustalarımızla tamamlayacağız.

Step 4

Test edin ve iyileştirin

Kampanyanızın canlı aşamasında test edecek olsak da, sonuçların devam etmesini sağlamak için sürekli olarak ince ayar yapacağız. Kampanyanızın hedef direklerini değiştirmesi gerektiğinde, her üssü yeniden hizalamak ve eylemi devam ettirmek için sihrimizi stratejiniz üzerinde çalışacağız.

İçerik stratejinizi harekete geçirelim.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

İçerik pazarlama akışınızı izleyin ve satışlarınız artsın.

Net bir b2b b2b içerik pazarlama stratejisi ile başlar

Çok özel bir rota izliyoruz: dikkatli ve kesin hedef kitle tanımıyla başlıyoruz, ardından segmentasyona, hedeflemeye ve belirli hedeflere yönelik belirli mesajlara bakıyoruz. Stratejik içerik atölyeleri, içerik denetimleri ve küratörlüğü, içerik yol haritaları oluşturma, kullanıcı yolculukları, kanal planlama, içerik takvimleri ve son olarak dönüşüm stratejileri aracılığıyla ekibinizle etkileşim kurarız.

İlgili içerikle, B2B için sosyal çalışmalarla eşleştirildiğinde sosyal amplifikasyonun ek faydasını göz önünde bulundurun. Sosyal medya stratejilerimiz, içeriğinizin hedeflerinizle düzenli olarak paylaşılmasını sağlar. Sosyal medya üzerinden güçlendirme, viral paylaşımlardan en yüksek değeri elde etmenize yardımcı olur.

B2B içerik pazarlama hizmetleri SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için B2B içerik pazarlama ajansı hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Ürünlerinizi ve/veya hizmetlerinizi diğer işletmelere pazarlamak isteyen bir işletmeyseniz, B2B içerik pazarlaması, makaleler, videolar, görseller, infografikler gibi ilgi çekici ve ilgi çekici içeriklerin kullanımı yoluyla dikkat çekmenize ve hedef kitlenizi büyütmenize yardımcı olur. diğer işletmeler.

Hatırlanması gereken en önemli şeylerden biri, hala işletmelere değil, insanlara pazarlama yapıyor olmanızdır. Amaç, diğer işletmelerden olası satışlar ve satışlar yaratmak olsa da, başarılı içerik pazarlama kampanyaları, bu işletmenin insan tarafına ulaşarak onları meşgul etmek ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almak gibi bir eylemde bulunmaları için onlara ilham verir.

Birçok işletmenin yaptığı yaygın bir hata, herkesin blog veya sosyal medya gönderileri yazabileceğini düşünmektir. Durum böyle olabilir, ancak başarılı makaleler, bloglar ve gönderiler yazmak, sektörde yıllar boyunca kazanılmış beceriler ve deneyim, hikayeler anlatmak için güçlü bir yetenek, markaları, SEO hedef kitlelerini ve katılımı ve çok daha fazlasını gerektirir.

Bir B2B içerik pazarlama ajansı seçmeden önce, onlara geçmişlerini sorun ve güçlü bir başarı geçmişine sahip olup olmadıklarını görebilmeniz için müşteri sonuçlarını ve sonuçlarını görüntüleyin. Seçim yaparken bakmanız gereken bir diğer şey. Müşteriler için gönderilerinde elde edebildikleri sosyal medya paylaşımlarının sayısı ve gönderilere genel katılımdır.

Daha önce de belirtildiği gibi, içeriğinizi varlıklardan ziyade kişilere göre uyarlamanız gerekir. Alıcı kişilikleri oluşturun ve onlara hitap edecek içerik oluşturun ve muhtemelen daha fazla başarı elde edeceksiniz. Pazardaki boşlukları, potansiyel alıcılarınızın zorluklarını ve ihtiyaçlarını belirleyin ve çözümler sunan içerik oluşturun ve SEO ve anahtar kelime oyunlarınızın her zaman yerinde olmasını sağlayın.

Planlama esastır ve her şey içerik planınızla neyi başarmak istediğinize dair hedefler belirlemekle başlar. Bir sonraki adım, ihtiyaçlarını karşılayan içerik oluşturabilmeniz için potansiyel müşterilerinizi anlamak için araştırma yapmaktır. İçerik fikirleri için beyin fırtınası yapmak, zamanla ortaya çıkabilecek bir liste oluşturmanın harika bir yoludur, bu nedenle beyaz tahtayı kırın ve bu yaratıcı meyve sularının akmasını sağlayın.

Basitçe söylemek gerekirse, içerik pazarlaması, herhangi bir işletmenin can damarı olan olası satışlar ve satışlar yaratacaktır. Bu, diğer işletmelere markanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz ve karşılaşabilecekleri sorunları nasıl çözebileceğiniz veya operasyonlarını nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda eğitmek için doğrudan ulaşmanın yoludur.

Video, modern dünyanın kralıdır ve bunun doğru olması için çok fazla planlama, beceri ve deneyim gerekir. Doldurulacak YouTube kanalları ve sosyal medya hesapları, video podcast'leri, web seminerleri ve web yayınlarının yanı sıra, çalışanlarınızla yapılan röportajlar ve video referanslarıyla markanızı ve kişiliğinizi sergilemeye yardımcı olan videolar ile standart video reklamcılığından daha fazlasını içerir.

Kullanabileceğiniz birçok farklı içerik türü vardır. Sosyal medya kanallarında kolayca paylaşılabilen podcast'ler ve video içeriklerinin yanı sıra bloglar gibi yazılı içeriklere de değindik. Haber bültenleri ve e-posta kampanyaları gibi başka seçenekler ve basılı medyadaki makaleler ve televizyon ve radyoda reklamlar dahil olmak üzere daha geleneksel içerik pazarlaması da vardır.

Kullanabileceğiniz birçok farklı içerik türü vardır. Sosyal medya kanallarında kolayca paylaşılabilen podcast'ler ve video içeriklerinin yanı sıra bloglar gibi yazılı içeriklere de değindik. Haber bültenleri ve e-posta kampanyaları gibi başka seçenekler ve basılı medyadaki makaleler ve televizyon ve radyoda reklamlar dahil olmak üzere daha geleneksel içerik pazarlaması da vardır.

Çevrimiçi olarak sunulan çok sayıda etkili B2B içerik pazarlama stratejisi örneği vardır. Kendi kampanyalarınız için ilham bulmak üzere hangi fikirleri ve stratejileri kullandıklarını görebilmeniz için bölgenizdeki ve dünyadaki daha büyük, daha başarılı dijital içerik ajanslarından bazılarıyla iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Kendi içerik pazarlama stratejilerinizi izleyebilir ve ne kadar başarılı olduklarına (veya olmadıklarına) dair veri toplayabilirken, bunu rakiplerinizle ve onların stratejileriyle nasıl karşılaştırırsınız? Kurumsal içerik pazarlamasının başaracağı şey budur ve size rakiplerinizden daha iyi performans gösterdiğinizden emin olmak için ihtiyaç duyduğunuz ölçümleri verir.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth