website builder re ii6e

ALT HATINIZI ETKİLEYEN AÇILIŞ SAYFASI TASARIMI

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Daha fazla ziyaretçi toplayın, daha fazla satış yapın.

Potansiyel müşterilerin açılış sayfanıza akın etmesini istiyorsunuz, ancak yolculukları burada bitmemeli. Dijital Ankara'ta, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştüren sonuç odaklı tasarımlar yaratıyoruz. Bir satın alma işleminden iletişim bilgilerini girmeye kadar, konseptlerimizin harekete geçtiği kanıtlanmıştır.

Lady showing digital codes

E-ticaret sürecimizle daha iyi alıcıları yakalayın.

Hadi alışverişe gidelim. Dijital Ankara'un basit süreci, e-ticaret pazarlamacılarının veritabanlarını oluşturmasını, yeni kitlelerle etkileşime geçmesini ve ziyaretçileri dönüştürmesini kolaylaştırır.

Step 1

danışın

Büyüme uzmanlarımız, markanız ve ihtiyaçlarınız için doğru satış sayfalarını seçmeniz için sizinle birlikte çalışacak. Kurulumu ve bakımı basit, alışveriş yapanların gezinmesi kolay, mobil uyumlu ve hızlı teknik desteğe sahip bir mağaza istiyorsunuz.

Step 2

Strateji Geliştirme

Dijital Ankara'taki uzmanlar, mevcut pazarlarınızdan kârınızı artırır. Açılış sayfalarınızda SEO'yu optimize etmek ve markanızı arama motorlarında daha görünür kılmak için bir plan oluşturacağız . Etkileyici tasarım ve kopyalama yoluyla ziyaretçileri dönüştürüyoruz.

Step 3

Müşterileri yönlendirin

Satış zamanı. Sayfanıza hedeflenmiş trafik getirmek için tasarlanmış bir dizi dijital pazarlama büyüsü var. Ancak en iyi yanı, karlı satışlara dönüşmelerini sağlamak için yenilikçi açılış sayfası en iyi uygulamalarını kullanıyoruz.

Step 4

Planı optimize et

Dijital Ankara'ta işletmelerin ve ulusal markaların kendi açılış sayfalarının gücünden yararlanmalarına yardımcı olduk. Uygulanan bir strateji ile sonuçları izliyor ve gerektiğinde dönüşüm odaklı değişiklikler yaparak uzun ömürlülük sağlıyoruz.

Dijital Ankara ile açılış sayfası optimizasyonu garanti edilir.

Harika açılış sayfası tasarım uzmanlarımız, sayfanızın en baştan optimize edilmesini sağlar. Mobil için optimize edildi, belirli bir eyleme ilham vermek için optimize edildi ve daha fazla satış sağlamak için optimize edildi.

Harika açılış sayfalarımızla satışların yükselişini izleyin.

Kapsamlı bir web sitesi, potansiyel müşterileri markanız ve işletmeniz hakkında eğitmek için idealdir. Ancak belirli bir işleminiz olduğunda, onların gerçekleştirmesini istediğinizde, basit, tek bir açılış sayfası onlara tam da bunu yapmaları için ilham verir.

Dijital Ankara'ta, ziyaretçilerin harekete geçmesini kolaylaştıran tasarımlar oluşturma konusunda uzmanız. Google Reklamlarınızı bu sayfaya bağladığımızda , tam o anda etkileşime geçmek ve onları dönüştürmek için güçlü bir fırsat yaratırız.

Landing pages FAQs

Açılış sayfalarıyla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

Açılış sayfası, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmek için özel olarak tasarlanmış web sitenizde bulunan bir URL'dir.

Çoğu açılış sayfası, ziyaretçileri harekete geçmeye teşvik etmek için ücretli reklamcılık ve pazarlama eklerinin yanı sıra sosyal medya platformlarında ve pazarlama e-postalarında bir hedef bağlantı olarak kullanılır. 

Bu işlem, bir satın alma işlemi yapmak, iletişim bilgilerini bir web formuna girmek veya ziyaretçiyi satın alma dönüşüm hunisinin daha aşağılarına iten başka bir şey olabilir. 

Açılış sayfası tasarımınız, tüm açılış sayfası optimizasyon sürecinin çok önemli bir bileşenidir. İyi tasarlanmış bir açılış sayfası, ziyaretçileri bu işlemleri yapmaya ve dönüştürmeye teşvik etmeye büyük ölçüde yardımcı olacaktır. 

Bir açılış sayfasını, bir zamanlar posta kutunuzda bulacağınız bir doğrudan pazarlama postasının modern versiyonu olarak düşünün. Çirkin olanlar doğrudan çöp kutusuna giderdi. Çekici ve iyi tasarlanmış harfler dikkatinizi çekecektir. Bir açılış sayfası farklı değildir ve bir ekranda da olsa benzer şekilde çalışır.

 

Bu pazarlama araçları, çoğunlukla tek bir amaca hizmet ettikleri için normal web sitenizden, blogunuzdan, sosyal medya hesaplarınızdan ve benzerlerinden farklıdır. Müşterinizle bireysel ve kişisel düzeyde etkileşime geçerler ve bunların tümü, olası satış veya satın alma ile sonuçlanan harekete geçmelerini sağlamak için yapılır. Basit tasarımları ve tek amaçları nedeniyle, bu hedefe ulaşmada oldukça etkilidirler.

Her şeyden önce, etkili açılış sayfanızı basit tutmak gerçekten önemlidir. Çekici ve anlaşılır bir tasarıma ve çok kararlı bir mesaja sahip olmaları gerekir.

Açılış sayfası optimizasyonu için eklemeniz gereken öğelerden bazıları şunlardır:

 • Teklifi görünür kılan pekiştirici ifadeler içeren net bir başlık ve alt başlık; 

 • Güçlü, alakalı bir kahraman imajı; 

 • Kısa anahtar noktalar;

 • Herhangi bir değerli bilgi;

 • Beyaz boşluk;

 • Parlak renkler;

 • Mobil cihazlar için optimizasyon;

 • İletişim bilgileri;

 • Güven oluşturmak için faydalar ve sosyal kanıt

 • Ve son olarak, net bir harekete geçirici mesaj.

Söylemeye gerek yok ama yine de söyleyeceğiz, lütfen açılış sayfanızın duyarlı ve mobil uyumlu olduğundan emin olun.

Açılış sayfası geliştirme söz konusu olduğunda, dönüşüm sağlayan tasarımlar oluşturmak için iyi görünmenin basit estetiğinin ötesine geçmeniz gerektiğini daima unutmayın. Aslında potansiyel müşterilerinizin gerçekten istediği bir şeyi teslim etmeniz gerekiyor. Düzeni basit ve mesajı açık tutarsanız, daha iyi dönüşüm oranları elde edersiniz çünkü tüketiciler sunduğunuz ürünle zaten ilgilenecek ve harekete geçme olasılıkları daha yüksek olacaktır.

Ayrıca, açılış sayfası düzeninizin, onları ilk etapta oraya yönlendiren şeye benzediğinden emin olun. Ücretli bir reklam, bir e-posta, bir sosyal gönderi olsun. Açılış sayfası konsepti, renkler, ses tonu ve görüntüler, onları oraya getiren iletişimin görünümü ve hissi ile çelişiyorsa, site ziyaretçisine yanlış yerde olduklarını hissedebilirler.

Harika açılış sayfası örnekleri oluşturan diğer şeyler:

 • Görsel sadelik

 • Ziyaretçileri oraya yönlendiren markayı ve reklamı taklit eden renkler ve görseller

 • Minimum kopya

 • Önemli başlıklar

 • Minimum kullanıcı odaklı alanlar

 • Açık ve net CTA

Bir açılış sayfası, işletmenizi daha fazla potansiyel müşteri ve daha fazla dönüşüm sağlamanın yanı sıra, gerçekten iyi bir SEO aracıdır ve web sitenizin Google aramalarındaki sıralamasını yükseltmenize yardımcı olabilir. 

Satışları veya sunduğunuz yeni ürünleri veya hizmetleri tanıtmak için de idealdirler. Optimize edilmiş bir açılış sayfası, müşterileriniz için satın alma deneyimini basitleştiren net bir huni ve kısaltılmış kullanıcı yolculuğu da oluşturabilir.

Ayrıca, harika açılış sayfaları, içeriği doğrudan benzersiz, yeni veya belirli bir kitleye hedeflemenin mükemmel bir yoludur.

Son olarak, harika açılış sayfaları, ekibiniz için sağlayabileceği değerli veriler aracılığıyla test etmenin ve öğrenmenin mükemmel bir yoludur. Şirket web sitenizi karıştırmadan, başarı bulunduğunda kolayca ölçeklendirilebilen mükemmel bir Ar-Ge ortamı görevi gören kapalı bir ekosistemde strateji oluşturabilir, yeni projeler başlatabilir ve uygulayabilirsiniz.

Ana sayfa, bir ziyaretçinin ilk olarak web sitenize giriş yaptığı ve ardından (genel olarak konuşursak) sitenizdeki diğer hedeflere gittiği giriş noktasıdır. Ana sayfaların marka bilinci oluşturma, bilinirlik ve trafiği yönlendirme gibi çok çeşitli hedefleri vardır. Biraz restoran menüsü gibi. 

Öte yandan, bir açılış sayfası hedeftir ve ziyaretçileri diğer sayfalara yönlendirmez. Belirli bir teklif veya anlaşma gibi, navigasyonunu minimumda tutan belirli bir odağı ve hedefi vardır. Daha çok restorandaki spesiyaller panosu gibi.

Açılış sayfalarınızın tasarımını optimize etmek, başarı için hayati önem taşır. Başlıklarınızın ziyaretçilere teklifinizi net bir şekilde tanıtmasını ve onlara değer sunmasını sağlayın. Kahraman mesajınızın temiz ve net olduğundan ve ürün veya hizmet teklifinizi güçlendirdiğinden emin olun. Ayrıca, bu açılış sayfalarının, insanların onlara ulaşmak için tıkladığı orijinal reklam ve pazarlama materyalleriyle uyumlu olup olmadığını bir kez daha kontrol edin.

Potansiyel müşteri yaratma için harika açılış sayfaları, kullanıcıyı her zaman akılda tutar. İhtiyaçları karşılanıyor mu? Beklentileri karşılanıyor mu? Ve dönüşüm hunisindeki adımları, sayfamızın tasarlandığı şekilde takip etme olasılıkları var mı?

Son olarak, tasarımınıza bir değer değişimi eklemek her zaman akıllıca olacaktır. Kullanıcı kişisel bilgileri, zamanları veya paraları karşılığında ne alıyor? Ve bu değer değişimi, kampanyanın başlangıçta belirlediği potansiyel müşteri sayısını oluşturacak kadar cazip geliyor mu?

 

PPC, tıklama başına ödeme anlamına gelir ve bu tür edinme açılış sayfası, Google Ads ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. İnsanlar Google Ads'ünüzü tıkladıklarında bu sayfalara yönlendirilirler; bu nedenle, net olmanız ve insanların harekete geçme olasılığının daha yüksek olması için mesajlaşma ve marka bilinci oluşturmanın uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir.

Bir PPC açılış sayfası konseptleri düşünüldüğünde, tek beden bir bedene uyar. Herkese ve köpeğine yönelik kapsamlı bir mesajla jenerik olmanın zamanı değil. En etkili kampanyalar, her reklam kampanyası için özel olarak Google Reklamınızın hedeflediği kişiyle konuşmak üzere tasarlanmış özel açılış sayfaları oluşturur.

Ziyaretçileri web sitenize yönlendirmek kafa karıştırıcı olabilir ve onları belirli bir işlem yapma olasılığı daha düşüktür. Web siteniz pek çok bilgi içeriyor ve dönüşüme dönüşecekleri bir noktaya ulaşmak için birkaç kez tıklamaları gerekebilir. Bu, büyük olasılıkla çok sayıda site ziyaretçinizin dönüşüm gerçekleştirmeden siteyi terk edeceği anlamına gelir. Açılış sayfalarını PPC reklamlarına bağlamak, ziyaretçilerinizin harekete geçmesini çok daha net ve kolay hale getirir.

Aşırı spesifik bir şey aradığı için Google'a bir terim yazan birini düşünün. Ardından, PPC reklamınızın, arama sonuçlarının yanında onlara sunulduğunu hayal edin. Daha sonra reklamınızı bağlarlarsa ve doğrudan aradıkları şeyi satan açılış sayfanıza yönlendirilirlerse, yolculuk çok kısa ve doğrudan olduğu için bu noktada bırakma olasılıkları çok daha düşüktür.

 

Düzgün ve basittirler, mesajı net bir şekilde iletirler ve dönüşümleri teşvik etmek için net bir harekete geçirici mesaj sunarlar. Ziyaretçilerin tıkladığı kaynak reklama benzer görünmeli ve aynı zamanda marka bilinci oluşturma ve web sitesi estetiğine uygun olmalıdır. Kısa, keskin ve öz olmalı ve görseller ilgi çekici ve alakalı olmalıdır.

Hepsinde olması gereken;

 • Google aramasıyla eşleşmesi için mesajlaşma.

 • Farklı kitleler için uyarlanmış varyasyonlar.

 • Basit düzenler. Tek sütun idealdir.

 • Minimal kopya ve diğer öğeler. Az ama öz.

 • Yüksek kaliteli görseller, alakasız veya tanıdık olmayan stoklar.

 • Açık bir değer önerisi. İyi şeyleri saklamayın.

 • Ödüller, onaylar, sertifikalar vb. şeklindeki güven göstergeleri

Bir web tasarım ajansı, açılış sayfalarınızdaki zor işi alacak. Reklam ve pazarlama materyallerinizi oluşturdukları için, bu materyalleri, varlıkları ve işletmenizle ilgili bilgileri sayfalarınız için de kolayca kullanabilirler. 

Bu her zaman tavsiye edilir çünkü bu tür bir tutarlılık markanızın, reklamlarınızın ve açılış sayfalarınızın hepsinin uyumlu olmasını sağlayacaktır. Size saatler kazandıracak ve gerekli uzmanlık ve kaynaklar olmadan kendi başınıza yapmaya çalışmanıza kıyasla daha iyi sonuçlar verecektir.

Açılış sayfası optimizasyon stratejileri, sayfanızın adil olmayan bir ziyaretçi payını dönüştürmesini sağlayacaktır. Dijital Ankara'de, harekete geçirici mesajınızın açılış sayfanızın kahramanı olmasını sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Önde ve ortada olan, yanlara gizlenmemiş veya alt kısımda ezilmemiş bir CTA, daha fazla tıklama ile sonuçlanacaktır. 

Ayrıca, teklifinizin ne olduğunu açıkça belirtmek için abone olun, kaydolun, şimdi satın alın veya katılın gibi bu CTA'lardaki en güçlü ve en doğrudan dönüşüm diline bağlı kalmanıza yardımcı olacağız. Bu hiç akıllıca görünmese de, birlikte çalışırken bir sayfanın etkinliğini optimize etmenin en temel noktasıdır. 

Son olarak, oyunun adı basitliktir, işleri basit tutmak, her seferinde darmadağın ve kafa karıştırıcı bir sayfadan daha fazla ödül alacaktır.

 

Tek kelimeyle, evet. Yaratıcı bir açılış sayfası, trafiği artırmanın, SEO'nuzu artırmanın, marka bilinirliğinizi oluşturmanın ve belirli bir eylemde dönüşüm sağlamanın mükemmel bir yoludur. 

Bir pazarlama aracı olarak, açılış sayfaları, çoğunlukla tek bir amaca hizmet ettikleri için normal web sitenizden, blog sitenizden veya sosyal medya hesaplarınızdan farklıdır. Müşterinizle bireysel ve kişisel düzeyde etkileşime geçerler ve bunların tümü, olası satış veya satın alma ile sonuçlanan belirli bir eylemi gerçekleştirmelerini sağlamak için yapılır. 

Basit tasarımları ve tek amaçları nedeniyle, en iyi açılış sayfaları bu hedefe ulaşmada oldukça etkilidir.

Harika açılış sayfaları grafiğimizle başlar.

Yani bir açılış sayfası düşünüyorsunuz. Şanslısın, doğru yere geldin. Dijital Ankara'de bunları hatırlayabileceğimizden daha uzun süredir üretiyoruz, bu da onların nasıl dönüştürüleceği hakkında bir iki şey bildiğimiz anlamına geliyor.

Harika bir açılış sayfasına, satın alma tabanlı bir tasarıma veya biraz optimizasyona ihtiyacınız varsa, uzmanlarıyla 30 dakikalık basit bir danışma, işinizin büyüme yolunda garantili olmasını sağlayabilir. Nasıl? X-grafiğimiz aracılığıyla.

X-Chart, işletmeniz için tahmin ettiğimiz satışları 3, 6 ve 12 aylık periyotlarda gösterir. İşinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, performans gösteren açılış sayfalarından garanti edebileceğimiz özel bir satış tahmini oluşturacağız. 

Herhangi bir yeni müşteri için açılış sayfası örnekleri tasarlarken 'neden' ile başlarız. Neden kendi açılış sayfanıza ihtiyacınız var? İşlevi, rolü ve istenen sonucu nedir?

Bu ilk görüşmeden sonra, ihtiyaçlarınızı tam olarak anlıyoruz. İstenen sonuçlar için X-Chart'ımızla hızlı bir görüşmenin ardından çalışmaya başlayabiliriz.

Yüksek performanslı bir konsept ile düşük performans sunan konsept arasındaki fark, planlama ve dijital pazarlama stratejisi aşamasındadır. Bunun temel özellikleri şunlardır:

 • Amaç ve stratejide uyum

 • Temiz, net bir açılış sayfası örnekleri

 • Basit ve alakalı görüntüler 

 • Basit ve doğrudan başlıklar ve kopyalama (sadece birkaç kelime bile olsa)

 • Açık ve doğrudan bir CTA/teklif

 • Farklı kullanıcıların/kitlelerin ihtiyaçlarının anlaşılması

 • Markanın kişiliği sergileniyor

 • ilgi çekici

 • Bundan sonra ne yapmanız gerektiği konusunda hiçbir gizem yok

 • Daha az adım/tıklama, daha iyi.

Dikkate alınması gereken diğer bir şey de, bir açılış sayfasının, sabitleyip bıraktığınız bir poster değil, sürekli gelişen bir hedef olarak düşünülmesi gerektiğidir. Bir sayfa, ne kadar iyi performans gösterirse göstersin, her zaman optimize edilebilir, her zaman iyileştirilebilir ve ziyaret edenlerin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet etmek için her zaman güncellenebilir.

Açılış sayfanızı oluşturmaya gelince, pazarlama planınızın geri kalanı akılda tutulmalıdır. Açılış sayfanız pazarlama makinenizdeki bir dişliyse, ona en büyük başarı şansını nasıl verebileceğinizi düşünün. 

Başlangıç ​​olarak, yapı, markanızın tasarım öğelerini, ses tonunu ve dilini büyük ölçüde içermelidir. Ziyaretçilerin yanlış yere düştüklerinden şüphe duymalarını istemiyoruz. Markanızın mevcut sözlü ve görsel dilinin tutarlı kullanımı, web trafiğinize, doğru bağlantıya tıkladıklarına ve çıktıkları yolculuğa devam etmeleri gerektiğine dair güven oluşturacak ve güven oluşturacaktır. 

Ziyaretçilerinizin gördüğü ilk şey, onlara sadece olmak istedikleri yerde olduklarına dair güvence vermekle kalmaz, aynı zamanda dikkatlerini de çekmelidir. Onları görsel olarak açılış sayfasına çekmek için birkaç saniyemiz var, bu nedenle görsellerin ve başlıkların seçimi çok önemlidir. Markayla ilgili, bilgilendirici olmalı ve bu trafiği şu anda bulundukları yere çeken görsellere ve reklamın kopyasına geri bağlantı vermelidirler. Burada ayrıca tüm görüntülerin uygun boyutta olmasını, hızlı bir şekilde yüklenecek şekilde sıkıştırılmasını, ancak piksel netliği pahasına olmamasını sağlayacağız. Herhangi bir ekran boyutunun açılış sayfasını gerektiği gibi görmesini ve hedef kitlemizin kullanıcı davranışlarını ve göz atma alışkanlıklarını anladığımızı hissetmesini sağlamak için mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Yine, onlar için yapılmış bir tasarımla tam olarak olmaları gereken yerde olduklarına dair güven ve güven oluşturmak.

Açılış sayfanız çevrimiçi pazarlama kampanyanızın ana hedefiyse ve söz konusu kampanyaya büyük miktarda yatırım yaptıysanız, bunun yatırım getirisi sağladığından emin olsanız iyi olur. Açılış sayfası optimizasyonu (LPO), Dijital Ankara'in açılış sayfanızın mümkün olduğunca çok sayıda sayfa ziyaretçisi dönüştürmesini sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceğidir. 

Genellikle, hangi ince ayarların ve iyileştirmelerin en büyük dönüşümü sağladığını belirlemek için açılış sayfalarının A/B testiyle ilgileniriz. Test edebileceğimiz alanlardan bazıları şunlardır:

 1. Açılış sayfasındaki eylemlerin sayısında azalma. Gezinme öğelerini kaldırmak ve tasarımı basitleştirmek, dönüştürme sürecini geliştirir mi yoksa engeller mi?

 2. Başlık kopyası. Değer teklifimizin ifade edilme biçiminde herhangi bir küçük değişiklik var mı, dönüşüm iğnesini hareket ettiriyor mu?

 3. Reklam mesajlarıyla uyum sağlayın. Açılış sayfası kopyasını, oraya trafiği çeken reklamın kopyasına daha uygun hale getirebilir miyiz?

 4. Daha fazla güven oluşturun. Referanslar, ödüller, incelemeler, iş ortağı logoları veya diğer güvenilir görseller, açılış sayfamıza meşruiyet katıyor ve ziyaretçilerin ayrılmasını engelliyor mu?

 5. Teklifi çeşitlendirin. Biraz farklı bir kapatma veya veri yakalama isteği, ziyaretçilerin CTA'mızla daha isteyerek etkileşim kurmasını sağlar mı?

 6. Yükleme süresini azaltın. En önemli görselleri ve bilgileri taşımaya devam ederken sayfamızın yükleyebileceği en hızlı şey nedir?

 7. SEO'yu düşünün. Google, kapılı içeriğin büyük bir hayranı değil. Bu nedenle, blogunuz veya ana sayfanız gibi diğer çevrimiçi temas noktalarınız aracılığıyla açılış sayfası içeriğinizi arama motorlarına göstermeniz ve site sıçramalarını önlemek için çıkış amaçlı açılır yazılımla potansiyel müşterileri yakalamanız yararlı olur.

Elbette A/B testi, LPO teklifimizin sadece başlangıcıdır.Dijital'de ayrıca açılış sayfası performansınızı ölçmek, teşhis etmek, ince ayar yapmak ve optimize etmek için tasarlanmış bir dizi LPO aracı kullanıyoruz. Açılış sayfanızın stratejisine, tasarımına ve oluşturulmasına harcanan tüm çabalardan sonra, bilinmeyen nedenlerle hemen çıkma oranları yükseldiğinde boşa gittiğini görmek utanç verici. Açılış sayfası dönüşüm oranınızı artırmak, edinme başına maliyetinizi düşürmek ve açılış sayfası YG'nizi oluşturmak için kullanabileceğimiz yaygın LPO araçlarından bazıları şunlardır:

 1. HubSpot

 2. Sıcak Kavanoz

 3. Google Analytics

 4. Google Optimize

 5. instapage

 6. Convert.com

 7. Ön sayfalar

 8. Tüm hikaye

 9. Kualaroo

 10. geri dönme

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth