marketing re 7f1g

SEO ŞİRKETİMİZ TIKLAMALARI KÂRA DÖNÜŞTÜRÜYOR

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

SEO'yu 'siz' ile heceliyoruz.

Her güçlü dijital pazarlama ajansının kalbinin tutkuyla atması gerektiğine inanıyoruz. Tuhaf bir şekilde, bizimki hem tutkuyla hem de arama motoru optimizasyonu dünyasına hükmetme kararlılığıyla atıyor. Her zamankinden daha fazla organik trafik elde edin. Yatırım getirinizi rakiplerinizin hayal bile edemeyeceği kadar genişletin. Çevrimiçi ortamda üst sıralarda yer alarak Google'ın merdivenlerini yükseltin. Gerçekten size özel hazırlanmış SEO hizmetlerinden elde ettiğiniz olumlu sonuçlarla güçlenin.

Lady showing digital codes

Akıllı pazarlama, daha da akıllı süreçlerden doğar.

Dört basit adımda, ulusal SEO ajansımız size bir başkası değil, bir işletme olarak kim olduğunuzu yansıtan güçlü ve sağlam bir strateji sunacaktır.

Step 1

İlk Danışmanlığı

İş zorluklarınızı ve hedeflerinizi anlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. En büyük engellerinizi, en rafine süreçlerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı ortaya çıkarırken bizimle birlikte oturun. Patlayıcı büyüme için tasarlanmış bütünsel bir pazarlama stratejisi oluşturmak için sihrimizi çalışırken izleyin.

Step 2

Strateji Geliştirme

Dijital Ankara'da, markanızı dönüştürecek size özel bir strateji oluşturmak için yalnızca en uygun, etkili ve güncel yöntemleri kullanıyoruz. Ekibimiz yanınızdayken, markanızın çevrimiçi ortamda başarılı olması ve daha fazla organik trafik elde etmesi için ihtiyaç duyduğu her şeyi alacaksınız ve yapmadığınız hiçbir şey olmayacak.

Step 3

SEO Uygulaması

En deneyimli SEO şirketlerinden biri olarak, organik bir SEO stratejisini markanızın mevcut pazarlama çabalarına sorunsuz bir şekilde entegre etmek için çalışıyor. Trafiği dönüştürün, hedeflerinizi ulaşın ve müşterilerinize anlamlı, dijital bir deneyim sunun. Google'ın iyi kitaplarına nasıl girileceğini bilen önde gelen SEO danışmanları olarak hedefimiz budur.

Step 4

İnceleme ve Optimizasyon

Kendimiz bir işletme olarak, SEO optimizasyonu şirketimiz, hedef direklerin sürekli hareket ettiğini biliyoruz. Bugün işe yarayan şey yarın işe yaramayabilir ve Dijital Ankada'da mutlak doğruluk ve alaka düzeyi sağlamak için bu gelgitlerle hareket ediyoruz. SEO hizmetlerimiz, iklim ne olursa olsun, yalnızca yenilikçi çevrimiçi trendler, davranışlar ve eylemlerle uyumlu kalacaktır.

Köşenizde uzman bir SEO şirketi.

Hadi güzel şeyler konuşalım. Çevrimiçi görünme şeklinizde nasıl devrim yaratabileceğimizi görmek için bugün bir Dijital SEO pazarlama gurusu ile zorunlu olmayan bir danışma ayarlayın. Organik trafiğinizi gelecek için son derece sadık müşterilere dönüştürerek size tutarlı bir yatırım getirisi sağlayın.

Ulusal SEO'ya sahip olmanıza ve olası satışları dönüşümlere dönüştürmenize yardımcı olacağız.

Pazarlamada SEO söz konusu olduğunda, hızlı kazançların ve anında sonuçların peşinde olup olmadığınızı seçmenin yolu bu değildir. Ancak bunun getirisi, uzun vadede sonuç veren büyük bir başarı elde etmenizdir - ve bunu yenmek zordur. Müşterilerimizle çalışırken, geleceğe yönelik sıkı çalışan bir potansiyel müşteri akışı oluşturabilmeleri için odaklarını bu kanal üzerinden organik trafik geliştirmeye çevirmeye teşvik ediyoruz. Gelecek için tutarlı, uzun vadeli potansiyel müşteriler yaratmak en önemlidir.

SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Markanız için benzersiz bir SEO stratejisi oluşturmaya ilişkin daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

İş mesajınızı yalnızca yerel bölgenizdeki kişilere hedeflemeyi amaçlayan yerel SEO'nun aksine, ulusal SEO tüm ülkedeki tüketicileri hedeflemeyi amaçlar. Konum veya mağaza varlığının tamamen alakasız olduğu işletmeler için özellikle güçlü bir pazarlama aracıdır. Ulusal SEO'yu genellikle SEO veya arama motoru optimizasyonu olarak adlandırırız. 

SEO'nun içini ve dışını bilen uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturmaya büyük yatırım yaptık, bu nedenle diğerleri oyundaki 'en iyi' olduklarını memnuniyetle söylerken, bu alanı bir sonraki seviyeye taşıdığımıza gerçekten inanıyoruz. 

Özel SEO şirketiniz olarak Dijital Ankara ile işbirliği yaptığınız anda, kampanyanız üzerinde çalışmaya devam eden özel personelimize özel erişime sahip olacaksınız. Sonuçlar toplandığında, durmayacaklar ve yeni keşfedilen çevrimiçi görünürlüğünüzün kalıcı olmasını sağlamak için daha da çok çalışıyorlar. 

Dahası, bilgimiz tamamen bütünseldir ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere arama motoru pazarlamasının temel alanlarını kapsar:

· e-ticaret

· Yerel

· Girişim

· Uluslararası kampanyalar

· İçerik yazma,

ve dahası.

Ayrıca, en büyük sayfa içi ve sayfa dışı faktörlerinizi büyütmek için size en iyi şansı veren yüksek değerli, yüksek alaka düzeyine sahip SEO anahtar kelime araştırması yapıyoruz. Bağlantı kurma veya mesajınızı sosyal medyaya taşıma olsun, Shout ile SEO hizmetinizin her yönü diğer pazarlama kampanyalarıyla bağlantılıdır, bu nedenle tek başına çalışan hiçbir şey kalmaz. Buna sosyal medya pazarlama hizmetleri, çevrimiçi halkla ilişkiler ve hatta tüm web geliştirmeniz dahildir. Hiçbir şey dokunulmaz.

Markanızın doğasına, sektörünüzün rekabet gücüne ve bütçenize bağlı olduğundan, ulusal bir SEO ajansının ne kadara mal olabileceği konusunda kesin ve hızlı bir sayı yoktur. Oh, ve pazarlama ajansın. Neyse ki, Dijital Ankara ile, mümkün olan her markaya verilmeyen bir paket değil, size özel bir paket sağlayan ısmarlama bir strateji elde edeceksiniz. 

Ancak sağlam bir strateji oluşturulduğunda, yürütüldüğünde ve doğru bir şekilde uygulandığında bunu bir maliyet olarak değil, bir  yatırım olarak görmek gerekir . En iyi SEO şirketlerinden biri olarak, bu kanala koyduğunuz her kuruşta yatırım getirisini garanti ediyoruz ve bunu tekrar tekrar yaptığımız için sunabileceğimizi biliyoruz.

SEO, Türkiye'de diğer ülkelere göre daha pahalıya mal olabilir, çünkü Dijital Ankara 'de işlerin ekibimiz tarafından karada yapılmasını sağlıyoruz. Bu, yalnızca müşteri davranışına ilişkin değil, aynı zamanda rakiplerinizin ne yaptığına ve piyasada nasıl algılandığına ilişkin yerel bilgimizin de en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.

Bununla birlikte, bu ek maliyet, daha kaliteli odaklı bir hizmet alacağınız anlamına gelir, tümü size sonuç almak için tasarlanmıştır - kalıcı olmayan hızlı düzeltmeler değil. Bu aynı zamanda kampanyanız için gerekli olan içerik, optimizasyon ve daha fazlasını kapsar.

Türkiye'de bir SEO ajansı seçmek, iş için daha pahalıya mal olabilir, ancak ulusal SEO uzmanlarından size su geçirmez bir strateji sunan bu ekstra kalite, ilk seferde doğru yapıldığı anlamına gelir.

Ulusal bir SEO şirketi, ülkenizdeki rekabetçi anahtar kelimeler için mümkün olduğunca üst sıralarda yer almanızı sağlamak için kampanyanızı Google'da yönetir. Doğru yapıldığında, zamanla yok olmayan tutarlı sonuçlar alırsınız, çünkü esas olarak gerektiğinde kampanyanızı değiştirecek birileri her zaman oradadır. Hepsinden iyisi, sizi Google'da markanızın genel başarısına ve itibarına zarar verebilecek bir ceza riskinden korurlar.

Dijital Ankara gibi kaliteli, nitelikli bir ajanstan yardım almayı seçerseniz, SEO asla  para kaybı değildir. Ancak, anlık sonuçların veya hızlı bir düzeltmenin peşindeyseniz, SEO sizin için bir hizmet değildir.

Kendimizi Türkiye'de SEO uzmanı olarak görüyoruz ancak bu, sunduğumuz tek çözümün ulusal arama motoru optimizasyonu olduğu anlamına gelmiyor. Bazen Google Ads gibi bir çözüm, işletmeniz için ulusal SEO'dan daha uygun olabilir. 

Sizinle ilk görüşmemizde, Türkiye SEO paketlerimizden birinin markanız için en iyi seçenek olmasını sağlamak için tüm doğru soruları soracağız. Değilse, bunu ilk söyleyen biz olacağız.

Daha önce de söylediğimiz gibi, Dijital Ankara'de size Google'da görünürlük sağlamak için gerekli tüm beceri ve nitelikleri taşıyoruz. Bizi özel ulusal SEO ajansınız olarak işe alarak, ortaya çıktıklarından daha hızlı fışkıran anında sonuçlara ulaşmak için asla kısayollar kullanmayacağımız konusunda içiniz rahat olsun. 

Bunların hiçbir zaman sürmeyeceğini bildiğimiz için, hem şimdi hem de gelecekte olası satışlar ve dönüşümler sağlayan iyi yapılandırılmış, uzun ömürlü, tutarlı bir kampanya sağlamak için gereken tüm temelleri ele alacağız.

Site içeriğinizin değeri üzerinde çalışarak ve hedef kitleniz/markanız için doğru anahtar kelimeleri dikkatli bir şekilde kullanarak, sitenizin Google arama sonuçlarında yukarı çıktığını görebileceksiniz. Bununla birlikte, hem site içinde hem de site dışında düzgün bir şekilde yapılması gereken birçok teknik çalışma vardır, bu yüzden her zaman bunu sizin için yapacak bir SEO uzmanı ajansı almanızı öneririz. 

Bu bir kaza bile olsa yanlış yola başvurmak markanıza kalıcı olarak zarar verebilir ve Google'ın ceza almasına neden olabilir. Deneyimsiz SEO şirketlerini seçmek yerine, muazzam dijital pazarlama hizmetleri alanının içini ve dışını bilen birini seçmek en iyisidir. Bir SEO stratejisi artık sadece alakalı anahtar kelimeleri bulmakla ilgili değildir. Ajansınız size öyle olduğunu söylüyorsa, sözleşmenizi yırtın ve size gerçekleri vermeye istekli birinden gerçeği aramaya başlayın.

Yüksek kaliteli içerik oluşturarak ve onu taze ve ilgi çekici tutarak SEO kampanyanızı iyileştirebiliriz. Sitenizin meta verilerinin olması gerektiği gibi çalışmasını sağlayabiliriz, Dijital Ankara, sürdürülebilir ve kaliteli geri bağlantılara sahip olmanızı sağlar ve ilk sayfada bir sıçrama yapmak için resimlerinizde, videolarınızda ve metin açıklamalarınızda gerekli tüm alt etiketleri kullanırız. .

İş hedeflerinizi anladıktan ve sizin için ileriye dönük en iyi yolu belirledikten sonra, kampanyaya ayırmanız gereken süreyi, ihtiyaç duyacağınız bütçeyi ve tüm süreç boyunca sizden ne isteyeceğimizi özetleyen bir plan sunacağız. planın yürütülmesi. 

Böyle bir soruya bir rakam vermek zor ama bu alandaki en iyi SEO danışmanlarına sahip olduğumuz için gerekmedikçe bir kampanya için zaman kaybetmeyeceğiz. Bununla birlikte, genel bir kural olarak, sonuçlar yaklaşık altı ayda görünür olmalıdır. 

Kesinlikle yapabilir. Ve Dijital Ankara ile kesinlikle olacak. Bir (SEO) arama motoru optimizasyon ajansı, en çevik ve yenilikçi teknikleri kullanarak işletmenizi ulusal ve yerel arama sonuçlarında daha yukarılara taşır. Etkili anahtar kelime araştırmasından hedef kitlenizi tanımlamaya kadar her şeyi kapsıyoruz. Köşeleri kesmiyoruz ve asla çok yükseği hedeflemiyoruz; biz sadece mümkün olan en gerçekçi ve etkili sonuçlara odaklanıyoruz. 

Günün sonunda, işletmeniz arama motoru sonuçlarında ne kadar üst sıralarda yer alırsa, o kadar fazla web sitesi trafiği alırsınız. Satışları sıcak potansiyel müşterilere dönüştürmek için yapmanız gereken ilk şey, sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesidir. İşte biz de burada devreye giriyoruz. 

Google ve diğer arama motorlarında iyi bir sıralama, sitenizi sonuç sayfalarının en üstüne konumlandırarak sanal vitrininiz gibi davranabilir. Tıpkı sosyal medya pazarlama hizmetlerinin Facebook reklamları aracılığıyla sizi etkili haber akışlarına yerleştirebilmesi gibi, özel SEO hizmetlerimiz de sizi sıralamada üst sıralara yerleştirerek insanları sayfanıza yönlendirir.

Sitenizde bu trafiğe sahip olduğunuzda, her zaman ilk seferde bir satışı takip etmeyebilirler, ancak yeniden pazarlama gibi stratejiler kullanmak, bu dönüşümü elde etmek için SEO kampanyanızı daha da güçlendirebilir. Kullanıcılarınızı satış huninize geri dönmeleri için ustaca dürtmek, bu satışı toplamanın harika bir yoludur ve yalnızca bir kanal kullanmak yerine tüm bunları dikkate alan eksiksiz SEO hizmetleri, size büyük bir çevrimiçi görünürlük sağlayabilir.  

Bu nedenle, arama motoru görünürlüğü, gelir elde etmenin ve trafik çekmenin denenmiş ve gerçek bir yolu olsa da, dönüşümle sonuçlanmak için uyum içinde çalışan birçok diğer dijital pazarlama faktörüne dayanan devam eden bir sürecin yalnızca başlangıcıdır. Ancak endişelenmeyin, tam hizmet veren bir ajans olarak Dijital Ankara, daha fazla satış oluşturmak ve dönüştürmek için tüm çevrimiçi ekosisteminizin senkronize çalışmasını sağlamak için tüm bilgi, uzmanlık ve tutkuya sahiptir.

Kesinlikle yapabilir. Ve Dijital Ankara ile kesinlikle olacak. Bir (SEO) arama motoru optimizasyon ajansı, en çevik ve yenilikçi teknikleri kullanarak işletmenizi ulusal ve yerel arama sonuçlarında daha yukarılara taşır. Etkili anahtar kelime araştırmasından hedef kitlenizi tanımlamaya kadar her şeyi kapsıyoruz. Köşeleri kesmiyoruz ve asla çok yükseği hedeflemiyoruz; biz sadece mümkün olan en gerçekçi ve etkili sonuçlara odaklanıyoruz. 

Günün sonunda, işletmeniz arama motoru sonuçlarında ne kadar üst sıralarda yer alırsa, o kadar fazla web sitesi trafiği alırsınız. Satışları sıcak potansiyel müşterilere dönüştürmek için yapmanız gereken ilk şey, sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesidir. İşte biz de burada devreye giriyoruz. 

Google ve diğer arama motorlarında iyi bir sıralama, sitenizi sonuç sayfalarının en üstüne konumlandırarak sanal vitrininiz gibi davranabilir. Tıpkı sosyal medya pazarlama hizmetlerinin Facebook reklamları aracılığıyla sizi etkili haber akışlarına yerleştirebilmesi gibi, özel SEO hizmetlerimiz de sizi sıralamada üst sıralara yerleştirerek insanları sayfanıza yönlendirir.

Sitenizde bu trafiğe sahip olduğunuzda, her zaman ilk seferde bir satışı takip etmeyebilirler, ancak yeniden pazarlama gibi stratejiler kullanmak, bu dönüşümü elde etmek için SEO kampanyanızı daha da güçlendirebilir. Kullanıcılarınızı satış huninize geri dönmeleri için ustaca dürtmek, bu satışı toplamanın harika bir yoludur ve yalnızca bir kanal kullanmak yerine tüm bunları dikkate alan eksiksiz SEO hizmetleri, size büyük bir çevrimiçi görünürlük sağlayabilir.  

Bu nedenle, arama motoru görünürlüğü, gelir elde etmenin ve trafik çekmenin denenmiş ve gerçek bir yolu olsa da, dönüşümle sonuçlanmak için uyum içinde çalışan birçok diğer dijital pazarlama faktörüne dayanan devam eden bir sürecin yalnızca başlangıcıdır. Ancak endişelenmeyin, tam hizmet veren bir ajans olarak Dijital Ankara, daha fazla satış oluşturmak ve dönüştürmek için tüm çevrimiçi ekosisteminizin senkronize çalışmasını sağlamak için tüm bilgi, uzmanlık ve tutkuya sahiptir.

Türkiye merkezli olduğumuz için sektördeki en iyi yeteneklerden bazılarına tam burada, karada erişebiliyoruz. Bu, aynı zamanda, tüm gözlerimizi kalite ve yatırım getirisi üzerinde tutarak, müşterilerimize verdiğimiz sonuçlardan %100 sorumlu kalabileceğimiz anlamına gelir. Bunun, onu diğer ülkelerdeki diğer alternatiflere kıyasla değerli bir yatırım haline getirdiğine inanıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu hizmetleri Türkiye'ye özgü bir beceri setidir. Türkiye SEO uzmanı olmak için onlarca yıllık eğitim, uygulama ve özveri aldık. Ve sonuçlar kendileri için konuşur. Ancak bize Türkiye'deki güvenilir SEO şirketleriyle ortaklık yapmanın iyi harcanan para olup olmadığını sormayın. Vaka çalışması sayfamızı ziyaret edin ve birçok memnun müşterimizden bazı alıntıları okuyun.

SEO hala canlı ve tekmeliyor - belki de her zamankinden daha fazla. Size uzun vadeli sonuçlar vermek için tasarlanmış bir dijital pazarlama çözümü aracılığıyla daha fazla dönüşüm ve daha büyük web sitesi trafiği akışı sağlayın. Hepsinden iyisi, küresel pandemi işletmelerin çoğunu çevrimiçi modellere geçmeye zorladığı için bu, büyüyen rekabetinizin önüne geçmek için harika bir yoldur.

Website Dijital Ankara, her zamankinden daha fazla gündemde olan bir konu. Göz küresi ve dönüşümler için çevrimiçi rekabet düzeyi ateş seviyesine ulaşıyor. Ve yalnızca en iyi ulusal SEO ajansı Dijital Ankara, işletmenizi olması gereken yere koymanıza yardımcı olabilir. Ve ummanız gereken şey, en büyük rakiplerinizin ulusal SEO'nun bu gün ve çağda hala alakalı olduğunu düşünmemesidir. Ardından müşterilerinin hızla sizin müşteriniz olmasını izleyin.

Türkiye arama motoru optimizasyonu sunan ve sizin ilginizi en iyi şekilde düşünen bir ajans seçmek için, baştan itibaren tüm doğru soruları sormanızı öneririz. Bu, onları aşağıdakiler için değerlendirmeyi içerir:

 • Önceki müşterilerden gelen referanslar veya incelemeler 
 • Çalıştıkları markalar sizinkine benzer
 • Sonuçların kanıtı (analizler ve veriler)
 • Nasıl içerik oluşturuyorlar 
 • Kaliteli geri bağlantılar oluşturma planları 
 • Sonuçlar için zaman çizelgeleri (anında sonuç vaat ediyorlarsa, çok uzaklara koşun)
 • Beyaz şapkalı (doğru) uygulamalar mı yoksa siyah şapkalı (yaramaz) uygulamalar mı kullanıyorlar.

Daha önce de söylediğimiz gibi, ne yaptıklarını bildiklerinden emin olmak için seçtiğiniz SEO ajansına bir dizi soru sormanız çok önemlidir. Bu, büyük iddialarda bulunan ve vaatlerde bulunan ancak sonunda hiçbir şey sağlamayan potansiyel kişileri ayıklayacaktır. Onlara şunu sormanızı öneririz:

 • Daha önce alanınızdaki markalarla çalıştılar mı?
 • Güçlü ve zayıf yönleri nelerdir
 • onların maliyeti nedir 
 • Sonuçlar için zaman çizelgeleri nedir?
 • İçerik sistemleri nasıl çalışır?
 • Geri bağlantıları nasıl oluştururlar?
 • Raporları nasıl teslim edecekler 
 • Sonuçları tartışmak için WIP'leri veya toplantıları ne sıklıkta alıyorsunuz.

Özellikle COVID-19 markaları dijital pazarlamayı zor ve hızlı bir şekilde uygulamaya zorlarken, bir SEO uzmanı işe almanın kesinlikle yatırıma değer olduğuna inanıyoruz. Çevrimiçi görünmek veya başarılı olmak için ihtiyacınız olan dönüşümleri elde etmek için mücadele ediyorsanız, kalifiye bir uzman işe almak ilk bağlantı noktanızdır. 

Tüm bu temelleri kapsadığımız için, ihtiyaçlarınıza uygun olduğumuzdan emin olmak için SEO çevrimiçi Dijital Ankara hedeflerinizi tartışmayı çok isteriz.

Bir SEO şirketi veya SEO ajansı, web sitenizi Google arama motoru sonuç sayfalarının (SERP'ler) ilk sayfasında görünecek şekilde optimize etmek için tasarlanmıştır. İyi bir tanesi size Google optimizasyonu Türkiye ve web sitesi optimizasyonu Türkiye'yi sunacaktır. 

Buna karşılık, daha fazla tıklama, web sitesi trafiği, dönüşüm ve daha yüksek bir yatırım getirisi elde edeceksiniz.

Ulusal SEO'nuz üzerinde özel bir ajansa sahip olmak, bir algoritma düştüğünde ince ayar yapmaya hazır, kampanyanızı her zaman gözden geçiren ve yöneten gözlere sahip olduğunuz anlamına gelir. Kendiniz yapmaya çalışırsanız, her şey yolunda ve güzel, ancak web sitenizin bütünlüğünü ve dolayısıyla markanızın itibarını riske atıyorsunuz.

SEO ve SEM, ilkinin doğada organik olması, ikincisinin ise ücretli olması anlamında farklılık gösterir. Google'ın arama motoru sonuç sayfalarında, tıklama başına bir ücret ödemeden doğal olarak sıralamaları biriktirdiğinizde, buna arama motoru optimizasyonu – AKA, SEO denir. Öte yandan SEM, anında sonuçlar elde etmek için tıklama başına maliyet temelinde Google Ads gibi PPC reklamlarını içerir. Özel bir teklifiniz veya promosyonunuz olduğunda, bu ücretli kanallar daha iyi bir seçimdir. 

En iyi SEO şirketleri bile her zaman tekniklerini nasıl geliştireceklerini öğreniyor. Bunlardan herhangi birini kendiniz 'yaparken' göz önünde bulundurmanız gereken pek çok şey vardır - sayfa içi ve sayfa dışı SEO'dan bağlantı oluşturmaya, içerik pazarlamaya, URL yapısına, dizinlerdeki yerel alıntılara ve daha fazlasına kadar.

Her şeyi kendi başınıza yapmak yerine, hedef pazarınızı ve nerede aktif olduklarını belirlemek için sizinle birlikte çalışacağız ve önerilerimizi hedef kitlenize göre şekillendireceğiz. Bunu yapmak için, basit kazanımları belirlemek için farklı araçlardan yararlanıyoruz ve sahip olabileceğiniz olası ifadeleri belirlemek için sizinle birlikte çalışıyoruz. 

Burada, birçok arama motoru optimizasyon hizmetinin doğru anahtar kelimeleri seçmek için temel olarak benimsediği ortak bir süreç yer almaktadır:

Öncelikle kendinizi müşterilerinizin yerine koyun

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi aramak için hangi kelimeleri kullanırlar? Tüm olası terimleri, ifadeleri ve kombinasyonları bulun ve bu kelimeleri ve ifadeleri nasıl heceleyebileceklerini veya yanlış yazabileceklerini düşünün. 

Bir SEO şirketi pazarladığınızı düşünelim. Hangi hedef anahtar kelimelerin uygun olacağını düşünüyorsunuz? Unutmayın, kullanıcılar tam cümleler yazarak arama yapmazlar, bu nedenle modern insan doğası açısından daha gerçekçi olduğuna inandığınız şeyi yazın. 

Hatırlanması gereken bir başka nokta da, kullanıcıların sunulan en iyi hizmetleri istedikleridir, bu nedenle genellikle bu kelimeyi kullanan şirketleri ararlar. Her zaman görüyoruz  . 

Son olarak, farklı bölgelerden insanların aynı kelimeyi benzersiz bir şekilde hecelediğini unutmayalım, bu nedenle dijital stratejinizde her iki varyasyonu da kapsadığınızdan emin olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca bölgesel farklılıklar için başka sözcükleri de değiştirmek isteyeceksiniz. Örneğin, Türkiye'de 'en iyi SEO pazarlamacısı' diyebiliriz, ancak ABD'den insanlar 'SEO firması' gibi terimler kullanabilir. Bunların hepsi önemli.

2. Rakibinizin sitesindeki anahtar kelimelere bakın. 

Hedef kelime öbeklerini bilmek, alakasız anahtar kelimeleri ayıklamanıza yardımcı olacak ve tüketicilerin arama sorgularını nasıl seçtikleri konusunda size SEO alanı hakkında iyi bir fikir verecektir. Ayrıca henüz keşfetmemiş olduğunuz yeni alanları da açabilir. Anahtar kelime araştırmasının bu kısmı, mükemmel organik arama stratejisi oluşturmaya gelince çok önemlidir.

3. Uzun kuyruklu anahtar kelimeleri benimseyin. 

Bu anahtar kelimeleri, sorguda üçten fazla kelime öbeği bulunanlar olarak düşünün. SEO örneğimize geri dönersek, 'SEO' terimi için bir arama sorgusu bir dizi pano sonucu getirecektir. Bunu 'Kurumsal SEO' olarak değiştirirsek, biraz daha rafine sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Son olarak, 'Ankara'daki en iyi kurumsal SEO' araması sonuçları daha da azaltacaktır. Neden? Niye? Daha spesifik olduklarından, SEO maliyetini ve riskini düşürürken, ortalama dönüşümü artırırlar. 

4. Avantajlarınız için araçları kullanın.

SEO kampanyalarının nasıl çalıştığını anlamak söz konusu olduğunda tek başınıza gitmek zorunda değilsiniz. Mevcut çok sayıda araçla, kullanmanız için orada çok sayıda veri var. Arama hacimleri ve trendler, belirli anahtar kelimeler etrafında rekabet, benzer anahtar kelimeler ve daha fazlası hakkında önemli bilgiler edinmek için Ahrefs veya SEMrush gibi platformlara göz atın.

5. Gözden geçirin, analiz edin ve optimize edin.

Asla ayarlama ve unutma. Anahtar kelimeler, trendlerle birlikte gelişir ve değişir, kullanıcılar da öyle. Ve unutmayın, rekabetinizin kullandığı yeni anahtar kelimeler en üste çıkmaya başlayabilir, yürüttüğünüz her SEO kampanyasında düzenli performans incelemeleri yapmak zorunludur.

Bir SEO ajansı her zaman arama motoru optimizasyonunu önerecektir. Açıkça. Ancak  tam hizmet  , size iş hedefleriniz lehine olan her şeyin bir paketini verecektir.

Başlangıçta Dijital Ankara, web sayfalarınızın arama sonuçlarındaki mevcut sıralamalarına, bütçenize, hedeflerinize ve en iyi neyin işe yarayacağını belirlemek için ihtiyaçlarınıza bakacaktır. SEO olabilir; PPC hizmetleri olabilir. Kapsamlı bir denetimden geçmek için en iyi rotaya gerçekçi bir şekilde karar vermek için gerekli tüm çalışmaları yapacağız.

Ne olduğundan emin değil misin? 

SEO

SEO, başlangıçta size uzun vadeli ve daha yavaş tempolu sonuçlar vermek için tasarlanmıştır. Anlaşılması gereken en önemli şey, geleceğe yönelik bir yatırım olduğu ve sadece kampanyanız yayındayken (PPC gibi) değil, uzun vadede olması gereken yerde kalan sıralamaları sağlamlaştırmanıza izin vermesidir. Bununla birlikte, bunun, arama motoru optimizasyonunun (SEO) başlangıçta sonuç toplamak için daha yavaş olduğu, ancak daha sonra kendinize teşekkür edeceğiniz güçlü bir seçenek olduğu anlamına geldiğini unutmamak önemlidir. 

HANGİ

SEM – veya ücretli arama – benzer bir görevi yerine getirir, ancak arama sonuçlarında görünürlüğü artırmak için mevcut veya yeni web sitenizin ücretli tanıtımıdır. Bu genellikle Google Ads veya Google Alışveriş gibi sonuç odaklı kanallar aracılığıyla yapılır. SEO daha organik bir seçenektir, yani gittiğiniz yere daha yavaş ulaşırsınız, ancak genel olarak uzun vadeli sonuçlar görmeniz gerekir.

PPC

Google Ads gibi tıklama başına ödeme modelleri, güvenilir, anında, teklife dayalı sonuçlar sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kampanyanızı o sırada ürününüzün, hizmetinizin veya teklifinizin doğasına uyacak şekilde ayarlayarak, tıklama başına etkili bir şekilde ödeme yaparsınız. Eğilimler değiştikçe, kampanyanızın buna uyum sağlaması gerekecek, bu nedenle olayda bir uzmana sahip olmak önemlidir. Üçünü de yapabilir ve anlamlı trafiğiniz başlamadan önce kendinizi güçlendirebilirsiniz. Her şey iştahınıza ve dijital pazarlama bütçenize bağlıdır. Ve Dijital Ankara deki teknik SEO danışmanları, karar verme sürecinizin her adımında yanınızda olacak.

Kaydırmayı bırakın, büyümeye başlayın.

Bırakın SEO ajansımız işletmeniz için yağmur yağdırsın. Daha fazla ziyaretçiyi ödeme yapan müşterilere dönüştürün. Bir numaralı yeri al. Ücretsiz web sitesi analizi için bizimle iletişime geçin.

Dijital Ankara'den bir X grafiği, satış büyümeniz için denenmiş, test edilmiş ve en önemlisi garantili tahminimizdir. Üç farklı senaryoya dayalı modelleme yaptığımız için soru 'işinizi nasıl büyütürüz?' değil, tek kararınız ne kadar büyümek istediğinizdir. 

SEO için üç farklı senaryomuz şu şekilde çalışır:

1. senaryo

Bu kampanya seçeneği, minimum yatırıma dayalıdır ve dönüşümlerinizi birazcık nasıl artırabileceğinizi göstermek için web sitenizin tasarımında ve arka ucunda SEO'yu kullanır. Bu, tüm shebang'a gitmeden ayak parmağınızı bu kanala sokmanın harika bir yolu.

Senaryo iki

Burada maliyetiniz biraz artacaktır, ancak daha büyük paket size daha da büyük sonuçlar sağlayacaktır. Teknik SEO optimizasyonu doğru yapıldığında, bütçeniz sonuçları gerçekten büyütebilir, bu nedenle burada daha da büyük bir getiri görmeyi bekleyebilirsiniz. Daha fazla yatırımla, en iyi kazanımların kilidini açmak için etkili, derinlemesine anahtar kelime araştırmasına, pazar araştırmasına, araçlara, içgörülere ve kanallara daha geniş erişim sağlanır.

Senaryo üç

Burası, güçlü bir yatırımla size özel, uzun vadeli stratejinizi güçlendirerek, piyasadaki en iyi pazarlama planlarını tahmin ettiğimiz yerdir. Bunu sadece 'en maliyetli' plan olarak değil, daha çok en uygun plan olarak düşünmeyin. 

SEO çalışmalarımızı o kadar uzun süredir mükemmelleştiriyoruz ki, küçük işletmenizde hangi aşamada olursanız olun, doğru yatırımla size arama motoru sonuçlarında en iyi çekişi sağlayabiliyoruz. Dijital Ankara'de her marka için her nişten bir SEO paketi bulunur. Tek yapmanız gereken bize bunun neye benzediğini gösterme şansı vermek. 

Uçtan uca çevrimiçi pazarlama söz konusu olduğunda, ortamı anlayan, iş ihtiyaçlarınız için tercüme edebilecek ve başarıya ulaşmak için gereken yol haritasını sunabilecek bir SEO danışmanına ihtiyacınız var. Dijital Ankara'de yaptığımız tam da bu. X- Chart'ımız  , markanızın muhteşem getirilerini ve sıralamalarını ilk sayfada nasıl sunabileceğimizi görmek için ihtiyaç duyduğunuz yol haritasıdır .

Basitçe söylemek gerekirse, işletmelerin SEO hizmetiyle başlamak için bir yere ihtiyacı var ve bunun açık ve anlaşılır hale getirilmesi gerekiyor. Dijital Ankara X-Chart, yatırım getirilerinin nereden geldiğini görmek isteyen, ancak daha önce dünyayı vaat eden ancak çok daha azını sunan ajanslar tarafından yakılan müşterilerimizin sürekli ihtiyacından doğdu. 

Çoğu zaman, SEO ajansları kapalı kapılar ardında çalışır ve bir 'kur ve unut' stratejisi kullanır. Bu, bir veya iki başka müşteri için işe yaramış olabilecek bir şablon olsa da, her işte onu kesecek değil. (Ve kesinlikle benimsediğimiz bir yaklaşım değil.)

Tam hizmet veren dijital ajansımız için müşteri memnuniyeti her şeydir ve bizler ağızdan ağza ve mutlu müşterilerden gelen yorumlara güveniyoruz. Bunu yapıyoruz çünkü bize saklanacak hiçbir yer bırakmıyor. En iyi SEO ajansı olarak itibarımız, her müşterinin şimdiye kadar sahip oldukları en iyi sonuçları ve deneyimi almasına dayanır. Ayrıca, birçok müşterinin SEO optimizasyonu konusunda net bir anlayışa sahip olmayabileceğini ve teknik jargon ve uzun soluklu teklifler tarafından bunaltılabileceğini de anlıyoruz. Sıralama web sitelerinin nasıl çalıştığını anlıyor olsak da, bunun herkes için geçerli olmadığını biliyoruz. Ayrıca, bu çevrimiçi pazarlama taktiğinin tüm yönlerini anlamanızı sağlayacağız.

Dolayısıyla X-Chart, her SEO stratejisinin doğru bir şekilde başlamasını sağlamanın açık ve basit bir yoluydu. Müşteri web sitelerinin birinden diğerine farklılık gösterdiğini biliyoruz. Ayrıca, pazarlamacıların genellikle işlerinin çeşitli alanlarından katılıma ihtiyaç duyduklarını anladığımızdan, şeffaflık bizim için rahat olan bir şeydir. Tüm paydaşların hırs, yatırım, hedef ve zaman çerçevesinden haberdar olmasını sağlıyoruz. Ardından, hizmetlerimizi yürütmeye gelince, her adımda – tam istediğimiz gibi – sorumlu tutuluruz. 

En iyi SEO ajansı olarak bilinmemizin bir nedeni var. Bunu kanıtlayacak düzinelerce örnek olay incelemesine ve memnun müşterilere sahip olmamızın yanı sıra, işe yarayan kampanyalar konusunda da en derin uzmanlığa sahibiz. SEO ile çoğu zaman, ajansların 'test etme' ve 'deneme' hakkında konuştuğunu duyacaksınız, esasen paranızla denemeler yapmak. Dijital Ankara'de zaten zoru başardık. Yani ilk günden itibaren, paranız işinizi büyütmek için çalışıyor. 

Müşterilerimizin daha fazla SEO için geri gelmeye devam etmesinin bir başka nedeni de, sonuç alan açık, dürüst, açık ve şeffaf yaklaşımımızdır. Büyük bir açılış sunumu yapıp ardından her üç ayda bir bir PowerPoint ile çıkmıyoruz, tüm yolculuk boyunca sizinle ortaklık kurmak ve sizi pazarlama operasyonlarınızın zirvesinde tutmak üzereyiz. Sonuç olarak, kendimizi sorumlu tutuyoruz ve size yatırım getirisini garanti edebiliyoruz. 

Doğru zamanda doğru insanları hedefleyen en iyi SEO topçu tekniklerini kullanarak sadece daha fazla potansiyel müşteri yaratmakla kalmıyoruz, aynı zamanda bu artan potansiyel müşterilerin dönüşümünü de iyileştiriyoruz. Ve sadece 'dijital' anlamda değil. 

Başarının tadı

Size eylemdeki başarımız hakkında bir fikir vermek için, büyük ayakkabı markası Windsor Smith, özel sosyal ve arama stratejileri için bize geldi. Markanın çevrimiçi ortamda çiçek açmasına ve çekiciliğine ulaşmasına yardımcı olan ısmarlama çözümler geliştirdik. 

Bu sadece kısa vadeli sonuçlar sağlamakla ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda işi kalabalık bir pazarda uzun vadeli ticari büyüme için hazırladı. Kendilerini dijital bir güç merkezi olarak kurduklarında, getirilerini daha da büyütmeye devam edebilirdik.

Devasa sonuçlarla ikonik bir 'tuğla ve harç' işini dijital çağa taşımanın zorluğunu sevdik. Ayakkabılar yalnızca mağazalardan ve sitelerden çıkmaya başlamakla kalmadı, aynı zamanda moda markasının yatırım getirisini 14 kat artırabildik  . evet  x14. 

Muhtemelen bunu daha önce yaşamışsınızdır: Arama motorunda uzmanlaşmış bir pazarlama SEO ajansı, büyük sonuçlar vaat eder, size bazı vaka çalışmaları gösterir, ancak başlangıçta sunduklarını hiçbir zaman tam olarak sunmaz. Bunun nedeni, bir iş için işe yarayan şeyin sizinki için mutlaka işe yaramayacağıdır, ancak o sırada daha iyisini bilmiyordunuz. herkesle aynı stratejileri kullanıyorlarsa, öne çıkmanız imkansız.

İki işletmenin birbirine benzemediğini ve sektörlerin olası her ayrıntıda farklılık gösterdiğini anlıyoruz. Birinci sınıf bir strateji, mevsimsellik, ekonomik koşullar ve eğilimler gibi tüm bunları ve daha fazlasını hesaba katmalıdır.

Belki de işinizin önemli bir bölümünü yılın belirli bir zamanında yapıyorsunuz, bu nedenle harcamalarınız için değer elde etmek çok önemlidir. Belki bir toptancı veya perakendecisiniz ve birkaç müşteri aracılığıyla büyük miktarda iş yapıyorsunuz veya bireysel ödeme yapan müşterilere önemli miktarda daha küçük satış yapmanız gerekiyor.

Geleneksel bir pazarda iyi kurulmuş işletmeler, bir teknoloji girişimi ile aynı ihtiyaçlara sahip olmayacaktır.

İçeride ve dışarıda çeşitli iş dünyalarını öğreniyoruz. Bu nedenle SEO çevrimiçi pazarlama uzmanlarımız kurumsal dünya için bir ansiklopedi gibidir. Uzmanlığımız ve deneyimimiz B2B, B2C ve D2C pazarlaması yapan müşterilerle alakalı olsa da, size yüksek kaliteli SEO sonuçları alma yaklaşımımız en ince ayrıntısına kadar benzersizdir. Ve bize rekabet avantajımızı veren de bu. 

Bu nedenle, pazarlama ve strateji söz konusu olduğunda, en iyi SEO şirketi ile konuşmadan ve onunla çalışmadan önce kendinizi sınırlamamak en iyisidir. Ve yeni bir uluslararası pazarda bir ayak izi yaratmak isteyen bir işletmeyseniz, saat dilimleri, dil engelleri ile uğraşmanıza ve yurtdışında bilinmeyen bir SEO sağlayıcısıyla çalışmanıza gerek yoktur.Dijital Ankara, birinci sınıf uluslararası SEO kampanyaları ve kaliteli bağlantı kurma kullanarak dış pazarlarda küçük işletmeler kurma konusunda deneyimli yerel bir ekibe sahiptir. Sizin için yalnızca yerel pazarları değil, denizaşırı pazarları da kapsayan bir X-Chart SEO denetimini bir araya getirebiliriz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Sizi Google'da ilk sayfaya taşımaya hazır olan rakip analizinizi ve SEO denetiminizi gösterelim.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth