marketing re 7f12g

GELEN PAZARLAMA STRATEJİNİZİ OPTİMİZE EDİN.​

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Hedef kitlenize sarılın.

Dijital Ankara, dönüşümleri artırmak için doğru içeriği geliştirmenize yardımcı olacak stratejik kişilikler oluşturur.

Lady showing digital codes

Kazanan gelen pazarlama sürecimiz

Gerçekten canınızı sıkacak bir gelen pazarlama kampanyası oluşturmaya yönelik dört adımlı sürecimize bir göz atın.

Step 1

Geyik sohbetler

Sürecimizdeki ilk adım, markanızı neyin harekete geçirdiğini ve bu tür pazarlamanın gücüyle nasıl başarılı olduğunu görmek istediğinizi tartışmaktır. Beklentilerinizi, kişiliğinizi ve bütçenizi anlamak çok önemlidir, bu nedenle bu önemli faktörleri belirlemeye gelince her zaman ekstra özen gösteriyoruz. Ankara'da gelen pazarlama ajansınız olarak yaptığımız şey budur.

Step 2

Strateji

İlk tartışmadan ihtiyacımız olan tüm notları not ettikten sonra, bu kelimeleri işletmeniz için içgörü odaklı gelen pazarlama hizmetlerimizde iyi bir şekilde kullanabiliriz. Bu adımda, öğrendiğimiz her şeyi alıyoruz ve teknoloji sihirbazlarımızın parktan çıkaracağı somut görevlere dönüştürüyoruz. Sonuç? Bu potansiyel müşterileri gelen kutunuza nasıl ulaştıracağımızı tam olarak vurgulayan bir yol haritası.

Step 3

Başlama vuruşu

Belirlenen stratejiyle, nişinizde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz etkileşimi ve ilgiyi oluşturarak kampanyanızda oynat düğmesine basabiliriz. Sadık potansiyel müşterilerin uzun vadede markanıza akmasını sağlayarak rekabetinizin geride kaldığını izleyin. Bu adım sırasında, gözümüzün her zaman topun üzerinde olmasını sağlayarak tüm yönlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayacağız.

Step 4

Gözden geçirin ve iyileştirin

Bu taktik akışkandır ve kullanıcı davranışına göre değişir. Bu nedenle, yalnızca bazı sık iyileştirme ve optimizasyonların yardımıyla her şeyi yıldırım hızında hareket ettirmemiz mantıklıdır. TL; DR: Kampanyanızı asla oluşturmadık ve en iyisini umuyoruz. Gelen pazarlama ajansınız olarak hedef kitlenizi daha da fazla detaylandırmaktan veya hedeflemenizi yeniden konumlandırmaktan asla vazgeçmeyiz.

Gelen pazarlamanızla başlayalım.

Her şey pazarınızı anlamakla başlar. Dijital Ankara'taki uzmanlar, mesajınızı doğru bir şekilde hedefleyebileceğiniz ve kişiselleştirebileceğiniz kişiler oluşturmak için araştırmaya ve müşteri tabanınıza derinlemesine dalar. Başlamaya hazır mısınız?

Bağlılık ve uzun vadeli büyüme oluşturun.

İlgi çekici içerik, sıradan müşterileri sadık müşterilere dönüştürerek insanların kalbini ve zihnini kazanır. Dijital Ankara, devam eden, başarılı bir gelen pazarlama kampanyası sunmak için bu ilişkileri oluşturma, oluşturma ve büyütme konusunda uzmandır.

Gelen pazarlama SSS'leri

Bir gelen pazarlama stratejisiyle ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

Basit bir ifadeyle, bu taktik müşterileri çekmeye ve şirketinizi bulmalarına yardımcı olur. Gelen pazarlama kanalları oluşturmanın ardındaki fikir, kitlenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış içerik ve deneyimler oluşturmaktır. 

Reklamcılık gibi pazarlamanın giriş ve çıkış biçimleri arasındaki bu fark, potansiyel müşterilere değer sağlamada ve sahip olduklarını bile bilmedikleri bir soruna çözüm olmada yatmaktadır. Dijital Ankara, Türkiye çapındaki işletmelerin güvendiği yerel bir pazarlama ajansı olarak Dijital Ankara, müşterinizle erken iletişim kurmanıza yardımcı olmak için özel öneriler sunabilir. 

Bu alanda uzman olarak faaliyet gösteren yılların deneyimiyle Dijital Ankara, pazarlama çabalarınızı aşağıdakilerle hızlandırabilir: 

 • İçerik pazarlama
 • Açılış sayfaları
 • Bloglar
 • Bir arama motoru sonuç sayfasındaki sıralamalar
 • Sosyal medya pazarlaması ve daha fazlası. 
 •  

Bunun da ötesinde, kimi hedefleyeceğinizi bilmeniz, olası satışlar oluşturmaya ve nihayetinde gelir elde etmenize yardımcı olacak kişiler oluşturacağız. 

Pazarınızı avucunuzun içinden daha iyi anlamak istiyorsanız, eğitici, eğlenceli ve tüketiciler tarafından memnuniyetle karşılanan içerik oluşturmaya enerji harcamanız gerekir.

Bu pazarlama türünün güzelliği budur. Kanallarınızı oluşturduktan sonra hedef kitlenizle uzun süreli ilişkiler kurabilecek ve markanıza sadakat yaratabileceksiniz. 

Dijital Ankara gibi bir gelen pazarlama ajansı, müşteri kişilikleri üreterek itibarınızı ve gelirinizi artırabilir. Ardından, insanların kalplerini ve zihinlerini kazanan, sıradan müşterileri olabilecek sadık potansiyel müşterilere dönüştüren ilgi çekici içerikler üreteceğiz.

Güçlü potansiyel müşteriler yaratmanın ve müşteriyi elde tutmayı artırmanın yanı sıra, genel pazarlama stratejinizin bir parçası olarak gelen pazarlamayı kullanmanın birçok nedeni vardır. Bu, hızlı satışlarla ilgili değil, beklentileri çeken uzun vadeli bir strateji oluşturmakla ilgili. 

Bu teknikle çözülen tipik problemler şunları içerir: 

– Marka bilinirliğini artırmak

– Marka bilinirliğini geliştirmek 

– Daha az harcama yaparken potansiyel müşteriler yaratmak. 

Dijital Ankara'in yerleşik pazarlama ajansı, işletmeniz için tüm bunları ve daha fazlasını yapacak. Gelen pazarlama kanallarınızı detaylandırarak, satış hunisinde potansiyel müşterilere rehberlik ederken markanızın itibarını güçlendireceğiz. Sonuç? Marka sadakati ve uzun vadeli büyüme. Kulağa bilim gibi gelebilir, ama biz bunu bir sanata bağladık.

Gelen pazarlamayı yürütmenin birçok yolu vardır ve şu anda ne yaptığınızı, daha fazla ne yapabileceğinizi ve neleri daha iyi yapabileceğinizi planlamakla başlar. Güçlü bir gelen pazarlama stratejisi, blog içeriği, uzun biçimli, derinlemesine ve yeni yazılı içerik, video, e-posta pazarlama kampanyaları, e-kitaplar, sosyal medya kampanyaları ve SEO için optimize edilmiş içeriği içermelidir.

Bu, işi koymak istediğiniz sürece başarılı olduğu defalarca kanıtlanmış bir süreçtir. İçeriğinizin ne kadar iyi karşılandığını analiz ederek zaman içinde geliştirebileceğiniz bir süreçtir. Bu süreç sabır gerektirir, ancak reklama para harcadığınız ve zaten önemli miktarda para ödedikten sonra işe yaramadığını öğrenmediğiniz giden reklamcılık gibi değildir.

Gelen pazarlamanızı dış kaynak olarak kullanmak istiyorsanız, oluşturulan içeriğin hacmine bağlı olarak ayda yaklaşık 1000 ila 5.000 ABD Doları ödemeyi bekleyebilirsiniz. Mevcut kaynaklara ve zamana sahip güçlü bir şirket içi pazarlama ekibiniz varsa, bu kendi başınıza da başarılabilecek bir şeydir, ancak dış kaynak kullanımı sonuçları hızlandırabilir.

Bunlar, amacın satışa veya diğer eylemlere dönüştürülebilecek olası satışları güvence altına almak olduğu için giden pazarlama kampanyalarına benzer. Aradaki fark, bu kampanyaların genellikle bir soruyu yanıtlaması veya müşterilerinizin sahip olduğunu bildiğiniz bir sorunu çözmesidir, böylece bilinen sorunları ele aldığınız için bu kampanyaların başarılı olacağından daha fazla emin olabilirsiniz.

Burada sıralanacak birçok metrik ve çok fazla veri var. Web sitenizin performansına (benzersiz ziyaretçi eğilimleri, yeni ziyaretçilere karşı benzersiz ziyaretçiler, trafik kaynakları, hemen çıkma oranı vb.), içeriğinizdeki harekete geçirici mesaj düğmelerinin nasıl performans gösterdiğine, web sitenize gelen sosyal medya ziyaretçilerinin dönüşüm oranlarına ve e-posta pazarlamasına bakıyor olmalısınız. dönüşüm verileri.

Kullanabileceğiniz birçok taktik var ve yapmanız gereken ilk şey, rekabetinizi ve ne yaptıklarını analiz etmektir, böylece bunu çoğaltabilir ve geliştirebilirsiniz. Taktikleriniz müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre planlanmalıdır, bu nedenle oradaki analiz de çok önemlidir. Bunun devam etmesi gerekiyor, böylece daha başarılı olmak için taktiklerinizi değiştirip şekillendirebilirsiniz.

Gelen pazarlama kanallarınız, doğru hedef kitleye ulaşmak için kullandığınız tüm platformları içerir. Kullanmayı seçtiğiniz belirli kanallar, oluşturduğunuz kişilere bağlı olacaktır. Ancak ortak kanallar şunları içerir:

 • Web sitesi içeriği
 • Blog içeriği
 • Videolar
 • Facebook, Twitter, Instagram veya LinkedIn gibi sosyal medya platformları 
 • Eposta pazarlama 
 • Açılış sayfaları 
 • Musteri degerlendirmeleri
 • Basın yayınları 
 • ve podcast'ler. 
 •  

Etkinleştirmeyi seçtiğiniz gelen pazarlama kanalları ne olursa olsun, onlar için tutarlı bir içerik takvimi oluşturmanız ve yürütmeniz çok önemlidir. Müşterileriniz, etkileşimde kalmak için yeni ve alakalı içerik istiyor. Bu düzeyde içerik oluşturmak ve düzenlemek hafife alınmamalıdır. Neyse ki sizin için yerel gelen pazarlama ajansımız içerik yaşıyor ve nefes alıyor. 

Dijital Ankara'in gelen trafik pazarlama uzmanlarından oluşan ekibi, müşterilerinize istediklerini vermenize yardımcı olabilir: sürekli içerik akışı. Potansiyel müşterileri sadık müşterilere dönüştüren özelleştirilmiş içerik türü oluşturmak için elimizde birden fazla araç ve strateji var. Kampanyanızı uzmanlarımıza dış kaynak sağlamak için bizi arayın.

Gelen pazarlama ve giden pazarlama ortak bir hedefi paylaşır: potansiyel müşterileri çekmek. Ancak birincinin ikincisinden farklı olduğu nokta, bu potansiyel müşterileri çekmek ve sürdürmek için kullandığı sayısız ek stratejidir.

Gelen pazarlama kanallarınızı büyük bir marka sadakat pastasının ayrı katmanları olarak düşünün. Her katman, olasılıkları çizmede kendi lezzetli amacına hizmet eder. Artan gelir, müşteriniz pazarlama pastanızın her bir katmanını keşfettikten sonra olan şeydir. 

Şaşırtıcı kişiler ve çok katmanlı bir gelen trafik pazarlama pastası ile bile, çoğu kişi en önemli kısımlardan birini ihmal ediyor: kitlenizle iki yönlü iletişim kurmak.

Mümkün olan en lezzetli pazarlama pastasını yapacak kaynaklara (veya teknik bilgiye) sahip değilseniz, bırakın Dijital Ankara bunu sizin için yapsın. Hem olumlu hem de ikna edici olan ilgi çekici, alakalı içerik oluşturmak için tatlı bir dişimiz ve tatlı bir noktamız var. Ayrıca, müşterilerinizin söylediklerine odaklanan bir göz ve kulak tutacağız. Böylece, optimize edilmiş başarı için içerik ve stratejiyi özelleştirebiliriz. 

Etkili inbound pazarlama kanallarına başlamanın, araştırma yapmanın ve eğitim almanın ilk adımı. Doğru kişilikler oluşturmak için hedef kitlenizi ve rekabetinizi anlamanız gerekir. 

Daha sonra, kurum içi bir ekip mi kuracağınıza yoksa kampanyanızı Dijital Ankara gibi bir ajansa dış kaynak mı kullanacağınıza karar vermeniz gerekecek. Her yaklaşımın artıları ve eksileri vardır. Ancak bizim gibi yerel, etkili bir gelen pazarlama ajansıyla çalışmanın büyük bir avantajı, müşterilerinize takıntılı olmamızdır. 

Kendimizi bir tedarikçiden çok işiniz için bir kanat adamı olarak düşünmeyi seviyoruz. Kendini işine adamış uzmanlardan oluşan ekibimiz, etkili gelen trafik pazarlaması yaşıyor ve nefes alıyor. Bu alanda çok fazla deneyime sahibiz ve hedefler belirlemenize, bir plan oluşturmanıza ve ardından onu uygulamanıza yardımcı olmak için buradayız. 

Potansiyel müşterilerinizi X satışına dönüştürün.

X, web trafiğinde, satışlarda ve büyümede işletmenizin ulaşabileceği sihirli sayıdır. Dijital Ankara'de size bunun ne olabileceğini ve böyle bir kampanyayla oraya nasıl ulaşabileceğinizi göstereceğiz. Hepsi ücretsiz X-Chart'inizde.

Gelen pazarlama, giden pazarlama. İşletmenizin büyümesine yardımcı olabilecek çok sayıda dijital pazarlama çözümü var, peki nereden başlıyorsunuz?

Bu hizmetlerin giriş ve çıkışlarına girmeden önce, bizimle buradan başlayın.  

Dijital Ankara'de, işletmelere önümüzdeki 3, 6 ve 12 ay boyunca şirketinizin büyümesini gösteren ücretsiz bir X-Chart sunuyoruz. Bu, bizi iş yapmak için görevlendirmeden önce yakın gelecekte nerede olacağınızı görebileceğiniz anlamına gelir.

Bizi hizmetlerimizden alma zorunluluğumuz yok. Ama biz tahmin ettiğimiz sonuçları garanti ediyoruz, siz neden olmasın?

Tek yapmanız gereken, işinizi anlamak ve şirketinizin nereye gidebileceğini size göstermek için bir çağrı pazarlama uzmanıyla 30 dakikalık hızlı bir danışmadır.

Garantili sonuçlara ulaşmanın bir yolu, gelen taktiklerimizdir.

Birçok marka, potansiyel müşterilere ulaşmak için mesajlarını dışa aktarmaları gerektiğini düşünüyor. Ama insanları kendinize çekmek için yapabileceğiniz çok şey var. Gelen pazarlamanın büyüsü budur.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth