going up re 86kg

GÜÇLÜ PPC KAMPANYALARIMIZLA DAHA BÜYÜK KÂR KAZAN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Aramanın en üstüne çıkmanın en büyük önceliğiniz olduğunu biliyoruz.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, mükemmel sonuçlarınızı sürekli değişen bir dizi kurala karşı öncelik listemizin en üstüne koyan bir Google Ads ajansıyla çalıştığınızı bilirsiniz.

Lady showing digital codes

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için süreci basitleştirme.

Büyük işletmeler için SEO karmaşık olmak zorunda değildir. Dijital Ankara'da, sizi zirvede tutmayı garanti eden kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

İlk Danışmanlığı

PPC yönetim ajansı uzmanlarımız, işletmenizin ihtiyaçlarını, karşılaştığınız zorlukları ve ulaşmak istediğiniz hedefleri öğrenmek için sizinle birlikte çalışır. Ardından, işinize uygun, bütçenize uygun ve kampanyanızın ihtiyaç duyduğu avantajı elde etmek için farklı stratejiler üzerinde çalışıyoruz. İyi haber şu ki, sizi jargon ve satış baskısı ile boğmayacağız. Yalnızca kampanyalarınızın Google aramada öne çıkmasını istiyoruz. Ve yapacaklar.

Step 2

Strateji Geliştirme

Dijital Ankara'nın PPC yönetim hizmetleri basit ve etkilidir - müşterilerin sitenize satın almak isteyen insanları çekmek için ziyaret ettikleri tüm yerleri birleştirmek için nerede, nasıl ve neden arama yaptıklarına bakarız. Ayrıca, size harika bir yatırım getirisi sağlayan bir dijital ve arama motoru pazarlamacılığı stratejisi sunmak için kullandığınız tüm platformları bir araya getireceğiz.

Step 3

Kampanyayı Yürüt

3…2…1… HAVALANDIK! Bu, düğmeye bastığımızda ve her şeyin nasıl gittiğini gördüğümüzde ve alıcıların sitenize akın ettiğini gördüğümüzde. PPC reklam uzmanlarımız, yolun her adımında yanınızda olacak ve ücretli arama kampanyanızın hayata geçtiğini görmek için sizin kadar heyecanlı olacak.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Asla çok fazla test edemez ve öğrenemezsiniz. Arama motorunun hedef direklerinin her zaman değiştiğini, tıklama fiyatlarının her zaman arttığını ve tüketici arama alışkanlıklarının sürekli geliştiğini biliyoruz. Son kampanyanızda işe yarayanlar bir sonraki kampanyanızda çalışmayabilir. Bu nedenle Dijital Ankara'da kendimizi en iyi neyin işe yaradığını ve yatırım getirinizi iyileştirdiğini bilmek için PPC yönetim hizmetlerimizin her parçasını test etmeye adadık.

PPC ajansınız büyümeyi garanti ediyor mu? Biz Ediyoruz.

İşletmenizin mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi arama sonuçları elde etmesi için deneyimli PPC uzmanlarından oluşan ekibimizle bir toplantı ayarlayın. Her şey ücretsiz bir PPC denetimi ile başlar.

Ücretli arama kârınızı artırmanın zamanı geldi.

Ücretli arama uzmanlarımız Google'ı çok iyi biliyor.

Dijital Ankara'nın tıklama başına ödeme reklam ekibi, müşterilerin gerçekten nasıl arama yaptığına bakar ve alıcıları sitenize çekmek için çok platformlu arama davranışı analitiğini birleştirir. Bu, mesajınızı size çevrimiçi olarak ihtiyacınız olan avantajı sağlayabileceği yere koyar.

PPC REKLAMI İLE İLGİLİ SSS

Bu pazarlama türüyle ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

PPC reklamcılığı, tıklama başına ödeme anlamına gelir ve genellikle bir arama motoru sonuç sayfasının (SERP) en üstüne yerleştirilen reklamlarınıza her tıkladığında bir ücret ödeyeceğiniz bir reklam biçimidir. Bu pazarlama türü tamamen yatırım getirisi (YG) ile ilgilidir, bu nedenle reklamlarınızın ve anahtar kelimelerinizin kalitesi ne kadar iyi olursa, o kadar yüksek tıklama ve dönüşüm görmeniz olasıdır. PPC yönetim ajansımız, hedeflerinizi tanımlamanıza, harcamalarınızı en aza indirmenize ve en iyi hedeflenmiş anahtar kelimeleri kullanarak reklamlarınızın ulaştığınız tüketicilere ulaşmasını sağlamanıza yardımcı olur.

PPC'nin ne olduğunu bilmek ile onu iyi bir şekilde yürütmek arasında dünyalar kadar fark vardır. Kolay olsaydı, herkes uzman yardımına ihtiyaç duymadan yapıyor olurdu. Doğru yürütüldüğünde, Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki tıklama başına ödeme reklamları, sitenize yapılan organik ziyaretlere güvenmekten daha fazla genişler. Hedef kitleniz arasında size yeni ve kaliteli potansiyel müşteriler kazandırabilir, bu da bu tıklamaların dönüşüme dönüşme olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Sorunsuz bir kullanıcı yolculuğu ve buna karşılık aradığınız yatırım getirisi yaratmakla ilgilidir. 

Dijital Ankara'de, hedeflerinizi ve bütçenizi öğrenerek ve ardından şirketinizin reklamlarını sizin için oluşturup yayınlayarak en iyi PPC kampanya sonuçlarını sağlıyoruz. Bir ajans kullanmak, labirentin büyük kısmını uzmanlara emanet ettiğiniz için zaman veya bilgiyle ilgili endişelerinizi ortadan kaldırabileceğiniz anlamına gelir. En büyük odak noktamız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır ve oraya ulaşmanıza yardımcı olmak için uygun gördüğümüz her şeyi yapacağız. İlk olarak, ulaşmaya çalıştığınız demografiyi değerlendiririz ve ardından bu çok önemli trafiği web sitenize yönlendirecek stratejiler uygularız. Dönüşüm elde etmek için trafiğe ve tıklamalara ihtiyacınız olacak. Neyse ki bu bizim uzmanlık alanımız. 

Pazarlama hizmetleri söz konusu olduğunda, ajanslar her şeyi vaaz eder. Aradaki fark, pazarlama şirketimiz, hayatın her kesiminden markalar için en iyi tam hizmet dijital pazarlama ajansı olduğumuza gerçekten inanıyor. Neden? Niye? Çünkü her sektörün çevrimiçi ortamda nasıl çalıştığını ve hedef pazarlarını neyin yönlendirdiğini bilecek kadar uzun süredir oyunun içindeyiz.

Dışarıda başka web pazarlama ajansları olsa da, hepsi tescilli, şirkete özel teşvikimizle yaptığımız büyümeyi vaat edemez. Digital Ankara'yı seçtiğinizde, SEO'dan sosyal medyaya, e-posta pazarlama kampanyalarına ve daha fazlasına kadar pazarlama ajansı hizmetlerimizden tam olarak ne bekleyebileceğinizi gösteren şeffaf, garantili bir satış tahmini sağlıyoruz.

Dijital pazarlama ekibimizin bunu sağlama becerisine o kadar güveniyoruz ki, size daha zorlu alanlarda çıkmaza girmeden bunu nasıl yapacağınızı gösteriyoruz. İşte bu yüzden Türkiye'nin sunduğu en iyi dijital pazarlama ajansı Digital Ankara'yız. Oh, bizi herhangi bir büyük şehirde bulabileceğinizi söylemiş miydik? İstanbul'dan İzmir'e, Bursa'dan Van'a ve aradaki her yere. Pazarlama ajansımız Türkiye'nin en küçük ve en büyük işletmeleri için buradayız.

PPC hizmetleri neleri içerir?
 
Goog

Önyargılıyız, ancak tıklama başına ödeme hizmetleri, web sitesi trafiğini ve nihayetinde dönüşümleri artırmak için paha biçilmez araçlardır. Ayrıca çeşitli biçimlerde gelirler, yani bütçenize ve amaçlarınıza bağlı olarak sizin için doğru stratejileri seçip seçebilirsiniz. 

En sık kullanılan ve değiştirilebilir örnekler şunlardır:

• Ücretli arama reklamcılığı –  reklamlarınızın belirli anahtar kelimeleri arayan kullanıcılara gösterildiği Google Ads gibi. Bu kampanyaları, hedef kitlenizle uyumlu bir reklam metni yazarak ve ardından sitenizde yer alacakları uygun bir sayfa seçerek oluşturabilirsiniz.

• Görüntülü reklamcılık –  bunlar, Google Görüntülü Reklam Ağı'nın farklı web sitelerinde görünen ve kendi açılış sayfanıza bağlantı veren daha geleneksel banner, resim ve metin reklamlarıdır. Tıklama oranları açısından, bir görüntülü reklam kampanyası daha düşük sonuçlar verme eğilimindedir, ancak sosyal medya reklamcılığı gibi başka bir strateji uyguladığınızda başarılı bir dönüşüme yol açabilecek daha soyut bir marka bilinirliği oluşturabilir.

• Sosyal medya reklamcılığı –  TikTok, Instagram ve Facebook gibi çevrimiçi sosyal platformlar, dünya çapında potansiyel müşterileriniz olabilecek veya kimleri tanıyan milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Sosyal medyadaki reklamlar, belirli demografik özellikleri özel olarak hedeflemek için sponsor olabilir ve iletişim kurmaya çalıştığınız hedef kitlenin katılımına sahip “etkileyiciler” ile işbirliği içinde olabilirler.

• Yeniden pazarlama –  biz gezinirken web sitelerinde kabul ettiğimiz tanımlama bilgileri, çevrimiçi eylemlerimiz hakkında veri toplar. Google Görüntülü Reklam Ağı aracılığıyla bir yeniden pazarlama kampanyası kullanmak, bir şirketin kullanıcılara bu çevrimiçi reklamlara dayalı olarak belirli reklamlar göstermesine olanak tanır, böylece kullanıcının aradığını zaten bildikleri ilgi alanlarını hedeflerler. Bu, sunduğunuz ürün veya hizmetlere benzer ürün veya hizmetler aradığını bildiğiniz, ancak sizi duymamış olabilecek müşterilerin ilgisini çekmek için kullanışlıdır.

PPC yönetimi fiyatlandırması, çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık gösterir, yani:

• Reklam metninizin kalitesi

• Reklamınızın söz konusu SERP'deki kullanıcıyla ne kadar alakalı olduğu

• Açılış sayfası performansınız

• Rakiplerinizin ödemeye razı olduğu miktar

• Reklamınızın genel sonuçları

Bir arama motorunun amacı, sorunsuz bir müşteri deneyimi sağlamaktır ve bu nedenle, reklamverenlerden gelen reklam düzeyinin yüksek kalitede olmasını sağlamak isterler. Özünde, tıklama başına ödeme PPC yönetiminiz ne kadar iyi olursa, PPC yönetim paketleriniz o kadar uygun maliyetli olur, bu da daha yüksek bir yatırım getirisi anlamına gelir. 

PPC ROI nasıl hesaplanır?

YG, PPC reklamlarınızı listelemekten elde ettiğiniz kârın, onları yerleştirmek için harcadığınız miktara kıyasla bir ölçüsüdür. Tıklama başına ödeme reklamcılığı, şirketlerin kullanması için önemli bir araçtır, ancak sonuçta etkisi daha da büyüktür. PPC hizmetlerinizin iyi performans gösterdiğini ve dijital pazarlama stratejiniz için yüksek kaliteli müşteri adayları oluşturduğunu, aynı zamanda süreçte bir tür finansal kazançtan yararlandığınızı bilmeniz gerekir. Başka bir deyişle, buna değdiğinden emin oluyorsunuz.

Arama Ağı kampanyası reklamlarınızdan elde ettiğiniz geliri toplam maliyetlerinizi çıkararak ve ardından bu rakamı toplam maliyetlerinize bölerek YG'nizi hesaplayabilirsiniz. Bir formül olarak, şöyle görünür:

ROI = (gelir - satılan malların maliyeti) / satılan malların maliyeti.

Arama motoru sonuç sayfalarına hakim olmak üzeresiniz

PPC reklam sihirbazlarından oluşan ekibimiz, markanızı yüksek sesle duyurmaya hazır. Ücretsiz X-Chart'ınızla PPC yönetim hizmetlerimizin dijital oyununuzu nasıl değiştirebileceğini görün.

Teknisyenlerimiz ve dijital sihirbazlarımız veri hayranlarıdır. Aslında, sayılarla ilgili her şeyin hayranıyız, bu yüzden doğal olarak, bir veya iki iyi rapor vermeyi seviyoruz. Dijital Ankara ile işbirliği yapmayı seçtiğinizde, size tescilli X-grafiğimiz tarafından desteklenen bir PPC stratejisi sunacağız. Bu, YG'niz için bekleyebileceğiniz tahminlerle birlikte, denenmiş ve test edilmiş pazarlama yaklaşımımıza bir göz atacağınız anlamına gelir. Şimdi bu güzel olmaz mıydı?

Bu taslağı sizin için oluşturduğumuzda, size hizmetlerimizi şekillendirdiğimiz üç ana senaryoyu da uygulayacağız. İlk olarak, birinci senaryo, hala marka bilinirliklerini güçlendirmeye ihtiyaç duyan, bütçe bilincine sahip müşteriler için minimum yatırım seçeneğini kapsar. Hala olası satışlarınızı nasıl çoğaltabileceğinizi ve ondan ne kazanacağınızı, sadece yüksek fiyat etiketini çıkararak öğreneceksiniz.

İkinci olarak, size biraz daha maliyetli ancak erişim ve sonuç açısından çok daha güçlü olan PPC kampanyaları sunuyoruz. Uzmanlarımız, bütçenizin mümkün olan en iyi sonuçları almasını sağlamak için bu aşamada sihirlerini de kullanacak ve size gelecekle ilgili bir fikir verecektir. 

 Son olarak, üçüncü seçenek size olası satışlarınızı, dönüşümlerinizi ve genel web sitesi trafiğinizi patlatmak için tasarlanmış her şeyi içeren bir senaryo sunar  . Bu, daha fazla yatırım gerektirse de, şimdiye kadarki en etkili seçenek ve bu stratejiyi kullanarak müşterilerimize defalarca sonuç vermeye devam ettik.

Günün sonunda, tam olarak ne kadar ve ne zaman harcamak istediğinizi seçme şansına sahip olursunuz, bunların tümü, seçtiğiniz seçenekten tam olarak ne alacağınızı bilme konusunda size gönül rahatlığı sağlayan bir X-grafiği ile. 

Uzun süredir PPC hizmetleri sanatında olduğumuz için, ajansımız hayatın her kesiminden müşteriler için sürekli olarak yatırım getirisi elde ediyor. Ayrıca, bunu garanti eden denenmiş ve test edilmiş bir yaklaşımımız var ve size çevrimiçi çekiş elde etmek için kurşun geçirmez bir yol sunuyor. 

Peki bu sizin için ne anlama geliyor?

Diğer PPC ajanslarından farklı olarak, artık işinize uymayan ve ilk vaadi yerine getirmeyen bir kilit sözleşmeye takılıp kalma konusunda endişelenmenize gerek yok. Ekibimizle ne alacağınızı ve ne zaman alacağınızı tam olarak biliyorsunuz. X-grafik tahminlerimiz, bizimkilere değil, ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirmenize olanak tanıyan esnek paketlerle desteklenir.

PPC hizmetlerimizden her zaman ne tür bir geri dönüş alacağınızı anlayabilirken, farklı yollar arasında seçim yaparken bağlı kalmama hissinin tadını çıkarın. Alt çizgi? İster büyük ister küçük olmayı tercih edin, ekibimizden her zaman aynı düzeyde uzmanlık ve destek alacaksınız.

Rakiplerinizin önünüzde tam gaz şarj olmasını beklemeyin. Bu pazarlama biçimi, hedef kitlenizi dönüştürmeye hazır olduklarında yakınlaştıran kampanyalar oluşturma esnekliği sağlar. Ancak yanınızda uzman bir ekip olmadan, maksimum çekiş elde etmek için içgörüden ve stratejik yönden yoksun olacaksınız. 

İşte burada Dijital Ankara devreye giriyor. Kemerimizin altındaki yılların deneyimiyle, hedeflerinize herkesten daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak ısmarlama PPC kampanyaları sunuyoruz. Ve kendimizi sözleşmelere kilitlemeye inanmadığımız için, PPC hizmetlerimizi nasıl kullanacağınız konusunda size tam bir özgürlük veriyoruz. Bu, kanıtı iş başında görene kadar hiçbir şeyi imzalamak için asla baskı hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. Ve bu bizim X-grafiğimiz şeklinde gelir.

Ücretli pazarlama uzmanlarımız, yolun her adımında başarılı olmanızı sağlamak için buradalar. Özel açılış sayfaları oluşturmaktan reklam gruplarını yönetmeye kadar, satış yapma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Aslında, sizin için hesaplarınızı bile yönetiyoruz, teknik ayrıntılar hakkında endişelenmek yerine işinizi yürütmeye odaklanmanızı sağlıyoruz.

Bizimle, reklamlarınızın işe yarayıp yaramadığını veya yatırımınızın buna değip değmediğini merak etmeyeceksiniz. Bunun yerine, arama kampanyanızın her bir öğesinin performansıyla ilgili sürekli güncellemelerin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca, ilerlemenizi belirli KPI'lara göre izlemenizi sağlayan kanıtlanmış sistemimize erişimden yararlanacaksınız. Tüm bu faktörler, hedeflerinize daha sonra değil, daha erken ulaşacağınızı garanti etmek için birleşir ve rekabetinizi parkın dışına çıkarmanın ek bonusunu alırsınız.

PPC yönetim hizmetleri gibi ücretli arama çözümleri sayesinde Google'da kaybolma günleri geride kaldı. Her insan ve köpeği ortalıkta dolaşan 'en iyi tıklama başına ödeme yönetim şirketi' olduğunu  iddia etse de, yaptığımızı  ve  yaptığımız iddiaları yerine getireceğimizi  biliyoruz  .

PPC hizmetlerinin en iyi yanı, sizi çevrimiçi olmanız gereken yere, Google'ın en üstüne koymalarıdır. İşin zor yanı, oraya varmanın içgörü ve bolca sebat ve kararlılık gerektirmesidir. Oh, ve strateji. Neyse ki, bunların hepsine ve daha fazlasına sahibiz.

Reklam yönetimi ve çevrimiçi reklamcılık hizmetleriniz için Dijital Ankara'i seçtiğinizde, en etkili kitlelerinizi hedefleyen ve ardından onları dönüştüren yaratıcı bir PPC kampanyasının avantajlarından yararlanacaksınız. Stratejik düşünme ve ikna edici reklam kampanyası metni sayesinde, en büyük potansiyel müşterilerinizi hem şimdi hem de gelecekte sadık müşteriler olmaya ikna edeceğiz. 

Bir rüya gibi mi görünüyorsun? Değil. Arama ağı reklamları temelimizi oluşturmak için çok çalıştık ve artık garantili süreci tamamladığımıza göre sizinle paylaşmaya hazırız. Shout'un sunduğu bir PPC kampanyasıyla Google arama sonuçlarında hızlı şeritte iş deneyimi yaşamanın nasıl bir şey olduğunu görün.

Şimdi ÜCRETSİZ PPC denetiminiz  için uzmanlardan oluşan destekleyici ekibimizle şimdi iletişime  geçin - özel X-grafiğimiz. Yatırımınızdan nasıl bir büyüme bekleyebileceğinizi bilin ve yalnızca yukarı doğru güç verdiğinizin içiniz rahat olsun. Sizi asla karanlıkta tutmayacağız veya cevaplar için özlem duymayacağız. Verdiğimiz en büyük söz bu – garantili.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth