growth chart r99m

GOOGLE CEZA KURTARMA HİZMETLERİ: BAŞA DÖN

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Dijital Ankara, kurumsal bir SEO şirketi olan büyük iş büyümesini garanti eder.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyin. Yılları fırtınanın gözlerinde geçirdik ve size ihtiyacınız olan kurumsal SEO hizmetlerini sağlamak için tam olarak hangi kolları kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Dijital Ankara'un her türden arama motoruyla deneyimi sayesinde yatırım getirinizin yükselişini izleyin.

Lady showing digital codes

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için süreci basitleştirme.

Büyük işletmeler için SEO karmaşık olmak zorunda değildir. Dijital Ankara'da, sizi zirvede tutmayı garanti eden kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

Uzmanlara Adanmış

Büyük işletmelerin, daha fazla karmaşıklık, trafik hacmi ve potansiyel etki ölçeği sağlamak için önemli SEO ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Dijital Ankara'da, taleplerinizi gerçekten anlayan bir kurumsal SEO danışmanları ekibini işletmenize adadık.

Step 2

SEO Stratejisi Geliştirin

En büyük şirketler bile SEO'yu yanlış anlayabilir. Pazarlama yatırımınızla daha iyi bir sonuç elde etmenize ve çevrimiçi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için Google'ın uygun gördüğü etkili bir strateji uygulayacağız.

Step 3

Kampanyayı Yürüt

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasıl daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan pazarlamaya kadar hedef kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Stratejimizdeki hiçbir
şey belirlenmiş ve unutulmuş değildir. Kampanyalarımız, rakibinizin SEO etkinliğini takip
eder ve sizi en üst sıralarda tutmak için yanıt stratejileri sunar.
Ayrıca, ayrıntılı aylık analizlerimiz ve raporlarımız, işletmeniz için elde ettiğiniz ilerlemeyi ve organik trafiği gösterecektir.

Kurumsal SEO stratejimiz, en önde çıkmanızı sağlayacak.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için basitleştirilmiş süreç.

SEO stratejilerimiz, en önde çıkmanızı sağlayacaktır.

İşletmenizde mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde etmek için deneyimli dijital pazarlama ekibimizle bir danışma kurun.

Çabalarınızı hızlandırmak ve gerçek sonuçlar elde etmek için kurumsal SEO çözümlerimizi ve kampanyamızı mevcut dijital stratejinize katacağız.

Google ceza kurtarma SSS'leri

Penaltı kurtarma hakkında daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

Google Penalty check, Google'ın web sitenizi cezalandırıp cezalandırmadığını belirlemenize yardımcı olan bir araçtır. Sitenizin ne kadar sağlıklı olduğunu daha iyi anlamanızı sağlar ve web sitenizi geliştirmek için atmanız gereken sonraki adımları belirlemek için grafik biçiminde okunması kolay bir şekilde görüntülenir.

Google'ın arama algoritması ekmek ve tereyağıdır. Şirkete çok para kazandırır ve süper hızlı, aşırı hassas ve çok etkileyici arama motorlarının arkasındaki beyindir. Esasen, algoritmaları Google'ı bir numarada tutan şeydir. Bu yüzden çok korumacıdırlar. 

En iyi durumda tutmak için Google, arama yapanlara mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için algoritmalarını sürekli olarak ayarlar, optimize eder ve günceller. Ve bunu yapmak için, katı Web Yöneticisi Yönergelerine uymayan siteleri bileklerine tokatlaması gerekir.

Google bunlardan mutlaka ceza olarak bahsetmese de, web siteniz gerçekleştiğinde cezalandırılmış gibi görünüyor. Bunun anlamı, web sitelerinizin organik arama sıralamasının olumsuz etkilendiğidir. Bu, bir algoritma güncellemesi olduğunda veya sıralamalarınızı etkileyebilecek ve hatta sitenizin sonuçlardan kaldırılmasına neden olabilecek bir manuel işlem gerçekleştiğinde olur. 

Google ceza kontrolü, sitenizin isabet alıp almadığını belirlemenize yardımcı olan ve sonuçta site trafiğinizi etkileyen bir araçtır. Sitenizin ne kadar sağlıklı olduğunu daha iyi anlamanızı sağlar ve algoritmada nelerin değiştiğini belirlemek için okunması kolay grafik biçiminde görüntülenir. Ayrıca, ne zaman değiştiğini, web sitenizin nasıl etkilendiğini ve web sitenizin trafiğini iyileştirmek için hangi adımları atmanız gerektiğini size söyleyecektir. 

Dijital Ankara'de, sorunu hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayabilen ve web trafiğinizin tekrar akmasını sağlamak için hızlı kurtarma önlemleri almamıza olanak tanıyan bir dizi ceza kontrol aracı kullanıyoruz. 

Google bir algoritma güncellemesi yaptıktan sonra sitenizin sıralamalarda düşüşe geçtiğini fark edebilirsiniz. Bu, cezalandırıldığınız veya diğer sitelerin artık yeni algoritma faktörleriyle daha iyi uyum sağladığı anlamına gelebilir.

Google Analytics ve Google Web Yöneticisi Araçları'na giriş yapmak ve organik trafiğinize bakmak akıllıca bir şey olacaktır. Algoritmik bir değişiklik sırasında trafikte bir düşüş olursa, büyük olasılıkla cezalandırıldınız ve bu nedenle trafiğinizde önemli bir göçük oluştu. Güncellemenin sitenize ulaştığı açıksa, Dijital Ankara ekibinin doğru kurtarma modunu başlatabilmesi için ne tür bir ceza belirleme zamanı gelmiştir.

Ceza almayı durdurmanın birkaç yolu vardır ve Dijital Ankara'de bunları yönetiriz, böylece müşteriler cezalandırılmaz. Bunlar, sıralamanıza ciddi şekilde zarar verebileceğinden anahtar kelimeleri aşırı kullanmamayı, kaliteli ve orijinal içerik oluşturmayı ve son olarak bağlantı şemalarını kullanmamayı içerir.

Genel olarak, aşağıdakiler gibi kötü SEO uygulamalarından kaçının:

 1. anahtar kelime istifleme, 
 2. kalitesiz içerik, 
 3. otomatik olarak oluşturulan içerik veya 
 4. çok fazla kopya içerik. 

Manuel cezanın uzunluğu, ihlalin ciddiyetine ve kapsamına bağlıdır. Ama esasen, siz sorunu düzeltene kadar sürecek. Hafif vakalar yaklaşık 30 gün sürebilir ve diğerleri çok daha uzun olabilir. Web siteniz aynı anda birden fazla ceza alabilir, bu da iyileşmesi daha fazla zaman alır. Bir ceza düzeltilip kaldırıldıktan sonra, sitenizin trafiğini geri kazanması uzun zaman alabilir.

Bu yüzden sorunu sizin için çözecek bir uzmana ihtiyacınız var. Sitenizle ilgili şüpheleriniz veya endişeleriniz varsa, bu stresli, maliyetli ve zaman alıcı durumdan nasıl kaçınabileceğinizi bize sorun.

İki tür ceza vardır: Google algoritma cezaları ve manuel cezalar. Manuel olanlar, algoritma tarafından değil, bir Google çalışanı tarafından verilenlerdir. Net kalite ve/veya güvenlik sorunları olan sayfalara verilirler. 

Bir personel tarafından manuel inceleme için işaretlenen bir web sitesi, genellikle zayıf içerik, sitelerine işaret eden doğal olmayan spam içerikli bağlantılar, saf web spam'i ve Google'ın yönergelerini açıkça ihlal eden diğer uyumlu olmayan sorunlar tarafından tetiklenir.

Ancak, Google manuel ceza kurtarma, algoritma cezalarından çok daha basittir. Tanımlamaları daha hızlı ve düzeltmeleri daha kolay.

Dijital Ankara'deki ekibimiz, bir ceza oluşmadan önce web sitenizin temiz olup olmadığını belirleyebilir. Ancak, bu olursa, hemen temizlemek sorunu çözebilir ve sizi hızla doğru yola geri döndürebilir.

Evet. Google cezalarının sevimli küçük isimleri vardır, ancak şirinliklerine aldanmayın.

Panda, anahtar kelime doldurma, gramer hataları ve düşük kaliteli içerik için verilen cezanın adıdır. Panda Penaltı, kalitesiz içeriğin en iyi arama sonuçlarında yer almasını amaçlar. 

Penguen, web sitesi boşluklarından yararlanan ve trafiği artırmak için etik olmayan taktikler kullanan siyah şapka bağlama taktiklerine verilen bir cezadır. Penguin Penalty, web spam'lerini algılar ve çok fazla doğal olmayan bağlantı olmamasını sağlar.

Bunlar, şirinlikten uzak, şirince adlandırılmış cezalardır. Ancak, bu küçük şirinler, doğru şeyi yapan siteleri tercih etmek için tasarlanmıştır. Güvercin, sağlam yerel sinyallere sahip olduğu için siteleri ödüllendirir ve Hummingbird, siteleri mobil yanıtları için ödüllendirir. 

Google panda kurtarma ve Google penguen kurtarma en iyi şekilde Dijital Ankara'deki uzmanlara bırakılır. Bu hayvanlar, evcilleştirmek için iyi eğitimli bir dijital hayvan bakıcısına ihtiyaç duyan önemli cezalardır.

Bir penaltıdan kurtulmak tek başına yapmanız gereken bir şey değildir ve Dijital Ankara'de ilerlemenize yardımcı olmaktan çok mutluyuz. Ceza belirlendikten sonra, hızlı bir şekilde iyileşmek için cezanıza neden olan şeyi kaldırmak için hızlı hareket gerekir. Bize nasıl olduğunu sorun!

Google'ın cezalı bir web sitesini hedeflemesinin birçok nedeni vardır. Bunlar genellikle web sitesi sıralamasını artırmaya yönelik manipülatif yöntemlerden veya web sitenizi ziyaret edenler için kötü bir deneyim olduğunu kanıtlamanızdan kaynaklanmaktadır. Bu, Dijital Ankara 'deki ekibimiz tarafından doğru kurulum türüyle önlenebilir.

Manuel cezanın kaldırılması için, düzeltici önlemler aldıktan sonra yeniden değerlendirme başvurusunda bulunmanız gerekir. Bu bir kez verildikten sonra, iyileşmesi iki aya kadar sürebilir. Ancak, Google'ın algoritmalarının sitenize tekrar güvenmesi için geçen süre daha da uzun olacaktır.

Evet, bizimki gibi bir ajanstan doğru web sitesi desteği ile Google'dan banlanmak ve kolayca engellenmek mümkündür. Yasaklanmanın kesin yolları, web sitenizde metin gizlemek, içeriğinizi oluşturmadan diğer web sitelerinden bilgi kopyalayıp yapıştırmak, bağlantı toplulaştırma ve süper popüler ancak alakasız anahtar kelimeler kullanmaktır.

Google büyük olasılıkla web sitenizi manuel işlem veya algoritma ile cezalandıracaktır. Bir Google arama algoritması güncellendiğinde, derecelendirmelerde düşüş yaşayabilirsiniz. Alternatif olarak, Google'daki spam ekibi sitenizde bir sorun tespit edebilir ve en kısa zamanda düzeltilmesi gereken bir uyarı verebilir. 

Bir dahaki sefere daha hızlı büyümek için bir sıralama düşüşünden öğrenin.

Yani, bir şey oldu ve birdenbire Google'ın arama sıralamasında düşüşe geçtiniz. İşletmenizin web'deki varlığını tekrar rayına oturtmak için ne yapabilirsiniz? Beladan kurtulmak ve tüm beklentilerinizin üzerine çıkmak için ne yapabilirsiniz? Dijital Ankara X-Chart ile işinizi ne kadar ileri götürebileceğinizi görün. Ve tüm sorunları çözdükten sonra, nereye yatırım yapabileceğinizi ve işinizi büyütebileceğinizi görmeli ve Dijital Ankara X-Chart ile tıklamaların toplandığını izlemelisiniz.

Google değerlendirmesine neden olan sorunu çözmeye çalışabilir ya da her şeyi geri alabilir ve sıralamalarınızı sıfırdan yeniden oluşturup oluşturamayacağınıza bakabilirsiniz. 

Ne seçerseniz seçin, bu size kalmış, ancak bu, işinizin nereye gidebileceğini ve bir Dijital Ankara X-Chart ile stratejinizin gelişebileceğini görmek için mükemmel bir zaman. Arama motorlarına olan ilginizi düzeltmek bile harika sonuçlar verecektir, ancak X-Chart'inizi bir araya getirdiğimizde bulduklarımız size daha da ileri gitmeniz için ilham verecektir. 

X-Chart ile SEO'ya yatırım yaptığınızda web sitenize neler olabileceğini araştırıyoruz. Güvenebileceğiniz bir dizi sayı alacaksınız çünkü X-Chart'ta gördüğünüz her şey garantilidir. İşletmenizin ne kadar büyüyeceğini, ne tür bir dönüşüm elde etmeyi beklediğinizi ve yatırımınızdan ne kadar kâr edeceğinizi öğreneceksiniz. Bu gerçekten başarıya giden bir sonraki adımınızdır – onu ne kadar ileri götürmek istediğiniz size kalmış.

Bir Google Ceza Değerlendirmesinden sonra sıralamanızı en üst düzeye çıkarmak için genellikle yapabileceğimiz birkaç basit şey vardır. 

Web sitenizi en azından aramanın ilk sayfasına geri getirmenin önemli olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz, çünkü en son ne zaman bu sayfayı kaydırdınız? 

Şimdi hepsini düzeltmek sadece başlangıç. Daha fazlasını bilmek isteyeceksiniz. 

X-Chart'inizin sizi daha ileriye götüreceği yer burasıdır. Mesajınızın oraya nasıl ulaşabileceğini ve uzun vadede sıralamada nasıl üst sıralarda yer alabileceğini öğreneceğiniz yer burasıdır.

Dijital Ankara'de, yatırımınızı akıllıca yaptığınız sürece neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Ne kadar yatırım yapmalısınız ve yatırımınızdan makul olarak ne elde etmeyi bekleyebilirsiniz?Dijital Ankara X-Chart'ınız tüm bunları ve daha fazlasını yanıtlıyor. 

Başarınızı garanti ediyoruz. Ne kadar ileri gitmek istiyorsun? 

İlk yörünge

Minimum bir yatırım anında sonuçlar getirebilir. Bu, olası satış yaratma için web sitesi için Google SEO'yu kullandığımız zamandır. Trafik artacak ve Dijital Ankara'deki uzmanların SEO'nuzu geliştirmeye yardımcı olmasını sağladığınızda neler olduğunu göreceksiniz.

İkinci yörünge

Yükseltilmiş SEO paketlerine daha fazla yatırım, Türkiye sizi daha birçok Google arama sıralamasında en üst sıralara taşıyabilir. Her yerden ziyaretçiler ve daha fazla insan sepetlerini dolduruyor. Bu, çevrimiçi arama sıralamanızı yükseltmenin harika bir yoludur, ancak yeterli mi? 

İyi soru. Üçüncü yörüngeye bakalım. 

Üçüncü yörünge

Üçüncü yörünge, işinizin daha hızlı ve daha uzun süre zirveye fırlaması için kitaptaki her stratejiyi, her numarayı denediğimiz zamandır. Büyük sonuçlar için büyük bir yatırımdır. 

Neyse ki, teslim edeceğimiz için bize güvenebilirsiniz çünkü sadece bu başarıyı garanti etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda Türkiye'deki en iyi SEO ajansı olarak biliniyoruz. Tek kelimeyle harika sonuçlar elde edeceksiniz. Bunun pahalı olduğunu düşünmeyin çünkü sonuçlar gelecektir. Basitçe söylemek gerekirse, dünya sahnesinde rakiplerinizden daha iyi performans göstereceğini garanti ettiğimiz SEO performans yörüngesidir. Garantili.

Tabii ki, SEO ajansları vaatlerde bulunur, ancak X-Chart'inizde gördüğünüz tahminler sadece doğru olmakla kalmaz, aynı zamanda yolun her adımında bu tahminlere ulaşmanıza yardımcı olacak hizmeti de alırsınız. 

Bir şeylerin değiştirilmesi gerekiyorsa, kale direkleri değişirse, sıralamalarınız tekrar kaymaya başlarsa, sorunu çözmek için 7/24 güvenebiliriz. Bu yüzden Dijital Ankara X-Chart'ı bulduk. Müşterilerimiz bize SEO ajanslarına güvenmenin zor olduğunu söyledi ve neden böyle düşüneceğinizi tamamen anlıyoruz. 

Ancak bizi gururlandıran şey, Dijital Ankara ile tam olarak ne elde edeceklerini ve hangi sonuçları beklediklerini bildiklerini de bize söylemeleri. Sadece anladık. İş başarınıza güveniyoruz ve yapabildiklerimizle gurur duyuyoruz.

İşimizi sevmemizin bir nedeni de işletmelerin en önemli pazarlama zorlukları konusunda bize güvenmeleridir. Sizi sadece arama motorlarında üst sıralara çıkarmakla kalmıyoruz, SEO ile ilgili hemen hemen tüm iş görevlerini üstlenecek bilgi ve deneyime sahip uzmanlarımız var. Sadece bir disiplinde uzmanlaşmıyoruz, hepsini yapabiliriz. Deneyimli olmadığımız bir SEO optimizasyonu uzmanlığı yok denecek kadar azdır. 

Örneğin, SEO'nun çeşitli uzmanlık alanlarında da yetenekli uzmanlarız. Aşağıdakilere yönelik kampanyalar dahil ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • melez
 • sitecore
 • WooCommerce
 • WordPress
 • Magento
 • Shopify
 • e-ticaret
 • Mobil
 • Uluslararası
 • Yerel SEO ve 
 • Kurumsal SEO. 
 •  

Ve burada neye ihtiyacınız olduğunu görmüyorsanız, muhtemelen onu da yapıyoruz. Bu yüzden sadece iletişime geçin. Öyleyse, bir konsültasyon ayarlayalım ve birlikte X-Chart'inize bakacağız. Ücretsizdir ve herhangi bir zorunluluk yoktur. En son Google algoritması ile tüm sorunlarınızı düzelttikten sonra neleri garanti edebileceğimizi görme şansınız.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth