BING REKLAM AJANSIMIZLA PARA KADAR DAHA FAZLA BANG ALIN

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Bing Ads = Daha az rekabet. Daha fazla anahtar kelime. Daha büyük değer.

Artık Microsoft Advertising olan Bing reklamcılığı, aynı taktikleri kullanarak daha az kişi tarafından daha az kişi tarafından görülmeniz için size daha fazla seçenek sunar. Ayrıca, Google Ads aracılığıyla size ulaşamayan güçlü anahtar kelimeler için teklif vermek için harika bir yerdir. Bu, aramada daha fazla güç ve para için daha fazla değer anlamına gelir. Onlara bir şans ver. Bunları sizin için nasıl çalıştırabileceğimize şaşıracaksınız.

Lady showing digital codes

Bing Ads ile paranızın karşılığını daha fazla alma sürecimiz.

İyi anahtar kelimeler için daha az rekabet olduğu için Bing Ads, müşterileri işletme sayfalarınıza çekmenin uygun maliyetli bir yoludur. İşte stratejinizden en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olabileceğimize dair sürecimiz.

Step 1

istişare edelim

Peki Bing Ads nasıl karşılaştırılır? Bu kanalın ne kadar işe yaradığına şaşıracaksınız. Google'da elde ettiğiniz gürültü ve rekabet olmadan daha fazla müşteri tarafından görülmek için daha fazla seçeneğe sahip olursunuz. İster büyümek isteyen bir işletme olun ister aylık bir desteğe ihtiyaç duyan bir işletme olun, Dijital Ankara'daki uzmanlar, maliyetleri düşük tutarken ücretli bir arama motoru kampanyasının işletmeniz için en iyi şekilde nasıl çalışacağını öğrenecek.

Step 2

Strateji oluştur

İşte bu noktada kendimize geliyoruz. İyi planlayın, iyi gidin – biz buna göre yaşıyoruz. Rakiplerinizin ne yaptığını ve Bing Ads'in işletmeniz için çalışmasını sağlamanın en iyi yollarını size gösteriyoruz. Birlikte, Dijital Ankara uzmanlarının bu kanalla ilgili deneyimlerini ve sürekli değişen reklamcılık ortamında şu anda işe yarayanları hesaba katan özel bir strateji oluşturacağız.

Step 3

kampanyayı başlat

Bing reklamlarınız açık! Şimdi nasıl gittiklerini izleyeceğiz. Değiştirilmesi gereken bir şey var mı? Kampanyanızın ince ayara ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, hepimiz devreye girip işi halledeceğiz. Her şey mümkün olan en iyi sonuçları elde etmekle ilgilidir - insanları sitenize mümkün olduğunca az tıklama başına maliyetle çekmek. Ve kampanyanız her zaman hareket halinde olduğundan, bize ihtiyacınız olduğunda işinize yardımcı olmak için 7/24 hazırız.

Step 4

test etme zamanı

Test etme ve öğrenme, herhangi bir Bing Ads kampanyasındaki en önemli aşamalardan ikisidir. Hangi stratejilerin işe yarayıp hangilerinin yaramadığını bulmanın önemli bir parçası. Bu, işinizin geleceğine yapılan bir yatırımdır. Sitenizi zirvede ve maliyetlerinizi düşük tutmak için reklamlarınızı test ediyoruz. Bu, kampanyanızın ve gelecekteki kampanyalarınızın mükemmel olduğu ve yaptığınız her satış için daha az harcama yaptığınız anlamına gelir.

Ücretli arama reklam ajansınız satış vaat ediyor mu? Biz ediyoruz.

Tıklama başına ödeme reklamcılığının işletmeniz için neler yapabileceğini görelim . İşletmeniz için ne kadar etkili olabileceğini öğrenmek için bir Dijital Ankara danışmanıyla bir toplantı ayarlayın. Bir Bing ile başlar ve bir patlama ile biter! Öyleyse yapalım.

Bing Ads ile müşteri tabanınızı daha ucuza büyütün.

Bing, platformu kullanan 1,5 milyon cihazla dünyanın en büyük ikinci özel arama motorudur . Ve şunu elde edin: Bing aramalarının maliyeti daha düşüktür . Ne kadar çok yer görürseniz, pazarlama kampanyanız o kadar etkili olur ve bu arama motoru, Google'ı kullanmayan alışveriş yapanlar tarafından görülmenizi sağlar.

Bing reklamcılıkla ilgili SSS

Kararınızı kolaylaştırmak için Microsoft Advertising ve Bing Ads hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Bing, Microsoft'un arama motorudur. Yani, temelde 'diğer Google'.

Microsoft Advertising (eski adıyla Bing Ads), işletmelerin Bing aramalarında reklam yerleşimi için teklif verdiği açık artırmaya dayalı bir sistemdir.

Bing kullanıcıları (Microsoft) Bing Arama Ağı'nda bir arama yaptığında, arama sonuçlarının yanında alakalı reklamlar görünür. Bu reklamlar, kullanıcıları web sitenize veya ürünlerinizi satın alma gibi bir işlem yapmaya yönlendirir. Sektörünüz ne kadar rekabetçi olursa, rekabetinizden önce görünmenizi sağlamak için tıklama başına maliyet (TBM) ücreti o kadar yüksek olacaktır.

Bing Arama Ağı, masaüstü arama pazarına sahiptir ve ülke genelinde aylık 75 milyon masaüstü araması görmektedir. Bu, şaşırtıcı sayıda insan ve iş için dikkate değer bir fırsat.

Bu nedenle, Microsoft Advertising, çoğu kişinin buna atıfta bulunacağı gibi, kanallar arası ücretli arama kampanyasında önemli bir rol oynar. Potansiyel müşterilere çevrimiçi ulaşmada güçlü bir kombinasyon.

Genel hedef kitle Google'da bulunan havuzdan çok daha küçük olsa da, Microsoft Advertising parasının karşılığını daha iyi sunuyor. Bu, reklamverenlerin daha iyi bir tıklama oranı ve daha ucuz bir tıklama başına maliyetin keyfini çıkarırken Microsoft Advertising'e daha az para harcayacağını göstermiştir.

Tek yapmanız gereken bir Microsoft Advertising hesabı oluşturmak ve başlamak olduğundan başlamak kolaydır.

Reklamlarınızı yazmadan önce ayarlarınızı, hedef demografinizi seçebilir ve anahtar kelimelerinizi ve kelime öbeklerinizi girebilirsiniz. Aynı reklamların her iki reklam platformunda da yayınlanmasını istiyorsanız, Google Ads'ünüzü içe aktarma seçeneğiniz de vardır.

Elbette, dijital pazarlamada yeniyseniz, bir kampanyayı yönetmek tamamen yabancı bir görev olabilir. Bu nedenle Dijital Ankara, en başından size yardımcı olmak için burada.

Sık sorulan bir soru, 'Google'ın ağı bu kadar büyükken neden Bing Ads'te reklam verelim?' olabilir.

Microsoft Advertising, yalnızca Bing'in ötesine geçen muazzam bir erişime sahiptir. Google Ads ile ulaşılamayan aylık 680 milyon tekil kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Bing'de reklam vermek ayrıca size daha az maliyetli olacaktır, bu nedenle erişiminizi ve pazarlama yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanın önemli bir parçasıdır.

Microsoft Arama Ağı kapsamlıdır ve Yahoo ve AOL gibi diğer arama motorlarının yanı sıra dünya çapındaki ortak web siteleri ve platformları içerir. Reklam, Microsoft Outlook, Microsoft Edge, MSN ve diğer ortak ortaklar gibi sitelerde görünür.

Bing'de Microsoft Advertising ile hem kampanya hem de reklam grubu düzeylerinde hedefleme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Coğrafi konum, aktif olduklarını bildiğiniz haftanın belirli günleri ve saatleri dahil olmak üzere çeşitli kitle davranışlarını hedefleyebilirsiniz. Belirli bir cinsiyete veya yaşa ya da kullandıkları cihaz türlerine göre ulaşabilirsiniz. Bu hedefleme, hem arama ağı hem de görüntülü reklam kampanyalarında kullanılabilir.

Google Ads daha yüksek bir arama hacmine sahip olsa da, daha fazla rekabet vardır, bu da daha pahalı ve ana reklam noktalarına ulaşmanın daha zor olduğu anlamına gelir. Microsoft Advertising, önemli ölçüde daha düşük maliyetlidir ve TBM ve tıklama oranları açısından daha etkilidir. Her birinin kendi bağımsız arama ağları ve hedefleme yöntemleri de vardır.

Alakalı anahtar kelime araştırmasını kullanmak ve doğru kitleyi hedeflemek, Bing ücretli arama reklamcılığında son derece önemlidir, ancak stratejinizi optimize etmenin başka birçok yolu vardır.

Reklamlarınızı gören alakasız kullanıcıların sayısını azaltmak için negatif anahtar kelimeler kullanabilirsiniz. Daha yakından hedeflemek için reklamlarınızı ayrı reklam gruplarına ayırabilirsiniz. Ayrıca, telefon numaranız veya e-postanız gibi kitlelerinizin önüne kolay harekete geçirici mesajlar yerleştirmek için reklam uzantılarından yararlanabilirsiniz.

 Bing arama reklamcılığıyla ilgili tüm bölümleri nasıl ele alacağınızdan emin değilseniz, size ipleri göstermekten mutluluk duyarız.

Evet. Bing reklamları, ağı genelinde görüntülü, mobil, video ve yerel kanallarda arama ve görüntüleme seçenekleri sunar. Bir dizi cihaz için uyarlanmış reklamlar oluşturabilir ve bunların masaüstü, mobil ve tablet cihazlarda nasıl görüneceğini önizleyebilirsiniz. Bunlar daha sonra ilgili üçüncü taraf web sitelerinde banner, reklam vb. olarak görünecektir.

Evet. Bing reklamları, ağı genelinde görüntülü, mobil, video ve yerel kanallarda arama ve görüntüleme seçenekleri sunar. Bir dizi cihaz için uyarlanmış reklamlar oluşturabilir ve bunların masaüstü, mobil ve tablet cihazlarda nasıl görüneceğini önizleyebilirsiniz. Bunlar daha sonra ilgili üçüncü taraf web sitelerinde banner, reklam vb. olarak görünecektir.

Evet var. Microsoft Advertising'deki reklam kampanyaları, benzer Google Ads kampanyalarına kıyasla ortalama olarak yüzde 36 daha az rekabete sahiptir. Bu, reklam kampanyanızda ödeyeceğiniz tıklama başına maliyet üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve bir raporda, Bing'deki ortalama TBM'nin, Google'daki 20,08 ABD dolarına kıyasla 7,99 ABD doları olduğunu saptamıştır.

Microsoft Advertising'in Google Ads'den gerçekten farklı olduğu yer burasıdır. Google, arama söz konusu olduğunda pazar payının yaklaşık yüzde 90'ına sahiptir; bu, reklam ağının çok daha yüksek bir arama hacmine sahip olduğu anlamına gelir. Microsoft, reklamlarını Google Stadia oyun platformundan çok daha geniş bir erişime sahip Xbox gibi büyük ortak ağlarına dahil ederek Google ile eşleşir.

İki rakip şirket olsalar da, kullanıcılar için en iyi yaklaşım, reklamlarınızın erişimini en üst düzeye çıkarmak ve mümkün olan en geniş kitleye ulaşmanızı sağlamak için reklam bütçenizi her iki platforma da yaymaktır.

Google Ads daha yüksek bir arama hacmine sahip olsa da, çok daha fazla rekabet vardır, bu da daha pahalı ve ana reklam noktalarına ulaşmanın daha zor olduğu anlamına gelir.

Microsoft Advertising, önemli ölçüde daha düşük maliyetlidir ve ayrıca TBM ve tıklama oranları açısından daha etkilidir. Her birinin kendi bağımsız arama ağları ve hedefleme yöntemleri de vardır.

Bing reklam ajansımızla Avantajlardan Yararlanın.

Bing PPC reklamcılığının gücü, bazıları için kullanılmayan bir fırsattır. Microsoft arama motorunda potansiyel müşterilerden daha fazlasını bulacaksınız. Bundan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı biliyorsanız, kâr bulacaksınız. Nasıl olduğunu bilmek ister misin? Ücretsiz, size özel X-Chart'inizi alın.

Gördüğünüz herhangi bir ticari büyümeyi, yatırım yaptığınız pazarlamayla aynı kefeye koymanın zor olabileceğini biliyoruz. Ancak, dijitalin devreye girdiği yer burasıdır ve kitlenizin doğrudan çevrimiçi reklamlarınızdan gerçekleştirdiği eylemleri ölçme yeteneği ile.

Aynı zamanda kendimizi diğer dijital pazarlamacılardan ayırdığımız yer. Çünkü dijital pazarlama kampanyalarımızın sonuçlarını garanti ediyoruz.

Kapsamlı deneyim, dikkatli planlama ve ölçülebilir kanallarla, Bing reklamcılığı (şimdi Microsoft Advertising) gibi hizmetlerimizi kullanarak elde edeceğiniz sonuçları tahmin edebiliriz. On yıldan fazla bir süredir sadece bunu yaptık.

Ve Bing çevrimiçi reklamcılığına ilişkin bu tahmini, X-Chart dediğimiz şeye yazılı olarak koyduk.

Ücretsiz, ısmarlama X-Chart'ınız, önümüzdeki 12 ay içinde şirketiniz için tahmin ettiğimiz sonuçları size gösterecektir. İş ihtiyaçlarınızı pazarlama bütçenizle eşleştireceğiz ve bunların tam olarak ne kadar ileri gidebileceğini göstereceğiz.

Ücretli aramayı kullanmak, milyonlarca potansiyel müşterinin önüne çıkmanın güçlü bir yoludur.

Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olan Bing reklamcılığı, Google'ın erişemeyeceği potansiyele ulaşır. Türkiye'de her ay 175 milyon masaüstü araması ile görmezden gelmek istemeyeceğiniz bir kanal.

Ayrıca bir Google Ads kampanyasından daha uygun maliyetlidir, bu nedenle bir Bing ücretli arama ağı reklam kampanyası (ve özellikle diğer PPC reklamlarıyla birleştirilmiş bir kampanya, geniş kapsamlı sonuçlar sağlayacaktır.

Ancak Bing Ads kampanyanıza daha fazla canlılık katabilecek başka ücretli arama seçenekleri de var. Motionly Digital'de aşağıdakilerden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabiliriz:

• PPC Yönetimi

• Google Ads kampanyaları

• Google Görüntülü Reklamcılık

• Google Alışveriş

• Yeniden hedefleme stratejileri

• Programatik reklamcılık

• Performans pazarlaması

Ücretli arama pazarlama ajansımız, Bing çevrimiçi reklamcılığının, Bing PPC reklamcılığının ve Bing mobil reklamcılığının en iyilerinden yararlanabilir. En fazla potansiyel müşteriye ulaştığınızdan, etkileşimde bulunduğunuzdan ve onları dönüştürdüğünüzden emin olmak için diğer pazarlama platformları ve daha fazlası için stratejilerle birlikte.

Neyin işe yaradığına dair doğru bir cevap yok. Doğru strateji işinize, hedef kitlenize ve hedeflerinize bağlı olacaktır, bu nedenle stratejimizin sizin için çalıştığından emin olmak için bu verilerle çalışacağız.

Bizi kişisel Bing reklam ajansınız olarak düşünün. Danışmanlarımız, ekibinizin bir uzantısı olarak çalışır ve bütçenize bizim bütçemizmiş gibi davranır. Bu nedenle, yaptığımız her hareket, trafiğiniz, olası satışlarınız ve işiniz için büyüme göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Ve büyüme ortaklarınız olarak, yatırımınız ne olursa olsun sonuçlar sunmaya kendimizi adadık.

Sadece parmağınızı sokuyorsanız, sitenizi SEO ile optimize etmek gibi kolay ama etkili güncellemeler kullanabiliriz. Bunun web trafiğiniz üzerinde anında bir etkisi olacak, böylece daha fazla marka bilinirliği ve daha sıcak potansiyel müşteriler kazanacaksınız.

Daha büyük sonuçlara yatırım yapmaya hazır mısınız? Çabalarınızı kolaylaştırmak için süreci keşfedebiliriz. Hızlı, işlevsel ve mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmak. Ve katılımı artırma (satışlara yol açma).

Oynamak için biraz daha var mı? Daha büyük bir yatırımla, kitle erişiminizi ve olası satış yaratmanızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış çok platformlu bir kampanya oluşturabiliriz.

Bing tıklama başına ödeme reklam stratejiniz planlandıktan sonra, hedef kitleniz anlaşılır, çalışmalarınız yürütülür ve kampanyanız yayındadır, bu mutlaka bir veda değildir. Çünkü özel desteğimiz için istediğiniz zaman Dijital Ankara'den yararlanabilirsiniz.

Bizi kayıtta tutun, dijital pazarlamanızın her bölümünü her zaman %100'de çalışmasını sağlamak için yönetelim.

Ayrıca, sıralamalarındaki konumunuzu etkileyebilecek herhangi bir algoritma değişikliği için arama motorlarını izlemek için ödeme yapar. Değiştikleri zaman (ve genellikle değişirler), işinizin neredeyse kimsenin bakmadığı arama sonuçlarının 2. sayfasına devredilmemesini sağlamak için hızlı hareket etmeniz gerekir.

Bu nedenle, dijital ortam değiştiğinde, alıcı davranışı değiştiğinde veya işinizde herhangi bir gelişme olduğunda, stratejimizi buna uyacak şekilde ayarlamak için buradayız.

Tam zamanlı bir iş olabileceğini biliyoruz ve bu yüzden varız. Sizinki gibi bir iş için. Profesyonellerimiz dijital pazarlama ihtiyaçlarınızla ilgilenir, böylece işinizin peşinden gidebilirsiniz

Porsche'den Bondi Sands'e, Tontine'den Sass & Bide'a kadar her türlü markanın işlerini ve kârlılıklarını yaratıcı dijital çözümlerle geliştirmelerine yardımcı olduk.

Bu şirketler için sunduğumuz sonuçları ve daha fazlasını keşfedin.

Onlara katılmak ister misin? Ardından ücretsiz, özel X-Chart'ınızla neler başarabileceğinizi görmek için Dijital Ankara danışmanını arayın. Büyümekte olan kanat adamlarınız ve kadınlarınız olarak, işinizi bu sayfada, ışıklar içinde ve dünyada, gidebildiğiniz kadar görmek istiyoruz.

Garantili bir satış tahminiyle bugün ne kadar büyüyebileceğinizi öğrenin. Ödenecek bir şey yok ve kaybedecek bir şey yok. Geleceğinizi görme zorunluluğu olmadan sadece 30 dakikanızı ayırın.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth