YEREL SEO, SEKTÖRÜNÜZDE BÜYÜK OLMANIN ANAHTARIDIR.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Yerel SEO stratejisi, arama istatistiklerinizin ilerlemesini sağlar.

Dijital Ankara'nın Yerel SEO uzmanları, arama stratejinizdeki büyüme potansiyelini göstermek için ücretsiz bir analiz raporu oluşturabilir.

Lady showing digital codes

Yerel SEO sürecimizle zirvede kalın

Çevrenizdeki insanlardan daha fazla satış mı istiyorsunuz? Dijital Ankara'da yerel SEO stratejimiz, aslında kolay ulaşılabilenlere ulaşmak anlamına gelir.

Step 1

Hedefi bilin

Fırsat her gün kapınızın önünden geçer, ancak yerel halkı müşteriye dönüştürmek, satın alma olasılığı en yüksek olanları hedeflemek anlamına gelir. Dijital Ankara'da işletmenizi ve temel hedef kitle demografinizi anlıyoruz, böylece pazarlama bütçenizin doğru kişilere gitmesini sağlayoruz.

Step 2

Rekabeti Yenin

Buradaki anahtar, insanların bölgenizdeki ürün veya hizmetleri aradıklarında, önce sizinkini görmelerini sağlamaktır. Bu yüzden rakiplerinizin yerel SEO stratejilerini nasıl kullandıklarına bakıyoruz. Ardından, işletmenize daha fazla yerel alıcının trafik çekmesini garanti eden ısmarlama bir kampanya oluşturacağız.

Step 3

Tam SEO uygulaması

Yalnızca Dijital Ankara gibi uzman bir dijital pazarlama ajansı, tüm SEO temellerini kapsayacak uzmanlığa sahiptir. Ekibimiz, hareket halindeyken arama yapanlar için mobil optimizasyon kullanıyor, web sitenizi yerel sesli aramalar ve coğrafi sorgular için optimize ediyoruz ve Google Ads ve Facebook kullanarak yer hedefleme konusunda uzmanız.

Step 4

Anında değişim

SEO yoluyla yerel sıralamalara ulaşmak uzun vadeli bir yatırımdır ve sizi yerel listelerin en üstünde tutmak için Google'ın algoritması değiştikçe kampanyanızı izlemek, sonuçları ölçmek ve sürecimizin veya içeriğimizin bölümlerini uyarlamak için yolun her adımında buradayız. .

Hadi yerel SEO stratejinizi başlatalım.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.Dijital

Müşteriler yerel alışveriş yaptıklarında kârın büyümesini izleyin.

Doğrudan en iyi müşterilerinizle konuşan Yerel Arama Motoru Optimizasyonu Şirketi. Müşteriler ürününüzü aradığında, önce web sitenizi görmelerini istersiniz. Başka bir siteye tıklarlarsa, potansiyel bir satışı kaybedersiniz ve o müşteriyi geri almak zor olacaktır. Yerel SEO, aramaların işletmeniz için daha fazla trafik getirmesini sağlamanın en iyi yoludur. İnsanların internete baktıklarında hemen satın almaya hazır oldukları kanıtlanmıştır. SEO hizmetlerimizle, işletmelerin Google'da üst sıralarda yer almasına yardımcı oluyoruz, böylece ürünleri, yakınlardaki mağazaları veya yaşadıkları veya çalıştıkları yerdeki ilgi çekici yerleri arayan yakındaki sakinler tarafından görülebilir.

Yerel SEO SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için Yerel SEO hizmetleri hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Bu, belirli mal ve hizmetleri arayan yerel müşterileri çekmek için web sitenizi optimize etme sürecidir. Örneğin, biri Ankara'daysa ve kahve dükkanını ararsa, coğrafi konumuna yakın konumların bir listesini alır. 

Sadece işe yaramakla kalmaz, aynı zamanda oldukça etkilidir ve işletmenize daha fazla müşteri çekmenin harika bir yoludur. Yerel SEO ve tüm SEO biçimleri, konu Google sıralamasına geldiğinde büyük bir gereksinimdir ve her işletmenin tüm SEO'larının mümkün olduğunca çok sayıda farklı aramanın en üstünde görünecek şekilde optimize edilmesini sağlaması gerekir.

Yerel SEO, yalnızca işletmelerin daha fazla müşteri çekmesi için etkili olmakla kalmaz, aynı zamanda coğrafi konumlarına yakın olan mal ve hizmetleri hızlı bir şekilde bulmak isteyen tüm Google kullanıcıları için değerli bir araçtır. Müşterileri işletmelere kolayca bağlamaya yardımcı olur, bu da hem taraflar hem de Google'ın yerel SEO ile amacı için faydalıdır.

İşletmenizin herhangi bir fiziksel konumu varsa, o coğrafi bölgedeki müşterileri çekmek için yerel SEO kullanıyor olmalısınız. Aramaların en üstünde görünebilirsiniz, ancak aynı zamanda oldukça öne çıkan ve size müşteri sağlama olasılığı daha yüksek olan Google harita paketlerinde de görünebilirsiniz.

Bu, sektörünüzün ne kadar rekabetçi olduğuna bağlıdır. Bazı işletmeler yerel SEO stratejilerini uyguladıktan sonra bir ay gibi kısa bir sürede gözle görülür bir fark bildirse de, yerel SEO kullanarak yerel sıralamalara ulaşmak dokuz aya kadar sürebilir. Bu, rekabetçi bir sektörde daha uzun sürebilir ve yerel SEO'larınızın rakiplerinizden daha iyi olduğundan emin olmanız gerekir.

Yerel SEO, yerel bölgenizde sağladığınız ürün veya hizmetleri arayan kişiler için küçük işletmenizi Google aramalarında görünür kılar. Bu, tuğla ve harç binaları olan, evden çalışan veya hizmetlerini uzaktan sağlayan küçük işletmeler için geçerlidir. İşletmenizi aktif olarak satın almak isteyen yerel halka göstermenin en iyi yoludur.

İlk ve en önemli adım, aramalarda yerel işletmeler olarak görülebilmeniz ve listelenebilmeniz için bir Google My Business hesabı oluşturmak ve tamamlamaktır. Mutlu müşterilerden yorum almak, Ankara, Brisbane'deki yerel SEO'nuzu da artırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitenizi sesli arama için optimize edin ve bu, insanların yerel işletmeleri araması için hızla çok popüler bir yol haline geliyor.

Yerel SEO, yerel bir odaklanmaya sahip olması ve müşterileri yerel işletmelerle niyet etmesi dışında normal SEO'ya çok benzer bir şekilde çalışır. Google, yerel SEO ile farklı bir dizi sıralama faktörü kullanır ve arama yapanlara en iyi ve en alakalı sonuçları sağladığından emin olmak için yerel anahtar kelimelere odaklanır.

Google My Business hesabınızı oluşturduktan ve müşterilerinizi inceleme oluşturmaya teşvik ettikten sonra, anahtar kelimelere odaklanmanın zamanı geldi. Yerel SEO'nuzu geliştirmek için haberler ve olaylar dahil olmak üzere yerel anahtar kelimelere odaklanın ve bu anahtar kelimelerle içerik oluşturun. Ayrıca, mümkün olduğunca çok sayıda yerel işletme dizininde listelenmeye çalışın.

Hayati önemdedir. Yerel SEO yapmıyorsanız, mal veya hizmetlerinizi arayan tüm potansiyel müşterileri kaçıracaksınız. Rakibiniz yerel SEO yapıyorsa, bu onlara önemli bir avantaj sağlar, bu nedenle güçlü yerel SEO stratejilerine sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz.

İşletmenizi yerel dizinlerde listelemek, Google'a yerel olduğunuzu göstermenin harika bir yoludur ve ayrıca işletme adınızı ve iletişim bilgilerinizi mümkün olduğunca çok sayıda yerel konumda çevrimiçi olarak gösterir. Bu sitelerden bazıları Yelp, FourSquare'i içerir ve yerel olarak Gerçek Yerel ve Sarı Sayfalar gibi seçenekler vardır.

Bir Google My Business sayfanız olduğundan ve web sitenizin yanı sıra tamamen optimize edildiğinden emin olun. Güçlü bir yerel anahtar kelimeler listeniz olduğundan ve bu yerel anahtar kelimeleri kullanan sosyal medya aracılığıyla paylaşılabilecek içerik oluşturduğunuzdan emin olun. Yerel müşterileri çekecek içerik oluşturmak için yerel etkinliklerden ve haberlerden yararlanın.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth