design feedback re 8gtk

YÜKSEK PERFORMANSLI SONUÇLAR ALAN YÜKSEK PERFORMANSLI PAZARLAMA

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Performans pazarlaması ile ziyaretçilerinizi daha hızlı alıcılara dönüştürün.

Performans pazarlaması, ölçülebilir, tutarlı çevrimiçi başarının anahtarıdır. Her kanalda gerçek zamanlı verileri ve davranışsal analizleri kullanan kampanyalarımız, trafiği ve geliri artırır.

Lady showing digital codes

Gerçekten sorumlu performans pazarlama sürecimiz.

Performans pazarlama sürecimizle web'in her bir parçasının işletmeniz için çalışmasını sağlayın. Bizimle ilk iletişime geçtiğiniz andan itibaren olacaklar burada.

Step 1

Kampanyanızı planlayın

Performans pazarlaması, dijital pazarlamaya bakmanın yeni yoludur. Erişim yeterli değil. Daha fazla pazarlamacının alışveriş yolculuğunun tamamını hedeflemek istediğini görüyoruz. Bunu kendi markanız için yapmak için, sizinle birlikte oturup hangi müşterileri hedeflemek istediğinizi (tekerlekler yok!) ve satın almaya hazır olduklarında onlara satış yaptığımızdan emin oluyoruz.

Step 2

Stratejinizi oluşturun

Dijital Ankara'da boşa harcanan para diye bir şey yoktur. Performans pazarlama uzmanlarımız, yatırım getirisini göz önünde bulundurarak etkili bir strateji tasarlar. Bu, web sitenizle etkileşime geçmeye hazır alıcıları hedefleyen bir pazarlama stratejisi geliştireceğimiz anlamına gelir. Bu taktik denenmiş ve kanıtlanmıştır, bu nedenle yaptığımız her şey en iyi uygulamalara dayanmaktadır.

Step 3

Kampanyanızı başlatın

Her şey gitmeye hazır. Lansman sırasında ve boyunca, kampanyanızı doğru kişileri hedefliyoruz. Daha iyi ölçüm, daha etkili performans pazarlama sonuçlarına yol açar. Kanallar arası ilişkilendirme, hedeflenen analizler ve net etkinleştirme stratejileri sayesinde yerleşimi daha iyi dönüşümlerle uyumlu hale getiriyoruz.

Step 4

Pazarlamanızdan öğrenin

İşte o zaman zor soruları sorarız. Nasıl başarılı olduk? Ve bir dahaki sefere ne yapabiliriz? Ardından, kampanyanızın her bölümünü sizin beklentilerinize ve bizim beklentilerimize göre ölçeriz. Bu, sorumlu bir web stratejisini daha da sorumlu hale getiren sürecin bir parçasıdır. Ve bu, bir dahaki sefere göre daha iyisini nasıl yapabileceğimizi düşünebileceğimiz zamandır.

Performans pazarlamanızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Nasıl çalıştığımız ve stratejik bir pazarlama stratejisinin işletmeniz için ne kadar etkili olabileceği konusunda sizinle konuşabilmemiz için dijital pazarlama danışmanlarımızdan biriyle bir görüşme ayarlayın. Etkili bir kampanyayı mevcut stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğunu ve çevrimiçi pazarlamanızın kaç kat daha iyi olmasını bekleyebileceğinizi bile göstereceğiz.

Ödüle göz kulak olurken hızlı büyüyün.

Performans pazarlaması kanıtlanmıştır. Hedef kitlenizi daha iyi hedeflemek, daha iyi etkileşim kurmak ve daha iyi dönüştürmek için tüm medya kanallarındaki çabalarınızı birleştirir ve hizalar. Dijital Ankara'daki uzman ekip, stratejinizi geliştirmeye ve her zaman tekrar tekrar tüm işaretleri vurmaya hazır.

Performans pazarlaması SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için performans pazarlaması hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; olabilecek tüm soruları yanıtlayacağız.

Kısacası: reklamverenin, yalnızca pazarlamacının istediği sonuca ulaşıldıktan sonra pazarlama şirketlerine veya reklam platformlarına ödeme yaptığı bir pazarlama şeklidir. Tıklama, olası satış, satış veya abonelik gibi.

İnternet üzerinden kullanıcı etkileşimi hakkında bilgi toplamanın ve bunu hedeflerinize ulaşan alakalı sonuçlar üretmek için kullanmanın bir yoludur. Bir reklam veya bağlı kuruluş bağlantısı olsun, bağlantıya yapılan her tıklamanın karşılığı ödenir ve size içeriğin hedef kitlede yankılanıp yankılanmadığını izlemeniz için bir yol sunar.

Performans pazarlama hizmetleri, gücü gerçekten reklamverenin eline verir, çünkü işe yarayacağını umarak değil, yalnızca kampanyanızın başarısı üzerine ödeme yaparsınız. 

Diğer birçok reklam türünde, medya alanı için önceden ödeme yapılması gerekir ve kampanyanızın başarılı olup olmamasına bakılmaksızın maliyet değişmez.

Bu pazarlama türü performansa dayalıdır ve reklamverenler bir reklamın ne kadar iyi performans gösterdiğine veya kaç kişinin gördüğüne göre ödeme yapar. Geçmişte performans pazarlaması yalnızca PPC (tıklama başına ödeme) ve TBM (tıklama başına maliyet) kampanyalarını içeriyordu, ancak bugün BGBM (bin maliyet) oranındaki gösterimleri veya görüntülemeleri de içeriyor.

Pazarlamada, reklamlar yerleştirir ve istenen işlem yapıldığında ödeme yaparsınız. Kaliteli sonuçlar için ödeme yaptığınızdan emin olabileceğiniz için, bu oldukça arzu edilen bir düzenlemedir. Reklamı tıklamayan izleyiciler, kullandığınız ödeme modeline bağlı olarak bir miktar ücretsiz marka gösterimi elde edebilir. Genellikle her tıklama veya görüntülemeden yüksek getiri elde edebilirsiniz.

Hedeflenen çok kanallı kampanyalar aracılığıyla, bir performans pazarlama ajansı, diğer taktiklerin genellikle sağlayamadığı sonuçları sağlayabilir. Örneğin, reklamlarınızı görüntülü, video, sosyal, arama, ses ve yerel gibi birden çok kanalda hedefleyerek, çevrimiçi oldukları her yerde ilgi çekici kitle üyelerine ulaşabilirsiniz. Reklam gösterimleri, yalnızca doğru kişiler reklamı gördüğünde etkilidir. 

Dijital performans pazarlama Ankara hizmetimiz, kampanyalarınız için daha iyi bir fiyat elde etmenize yardımcı olabilir. Bunları ayrıca yürütebiliriz, böylece yalnızca dönüşümler için ödeme yapmakla kalmaz, aynı zamanda genel olarak bu değerli dönüşümlerden daha fazlasını elde edersiniz. Başarımız, yatırım getirisini artırma, büyümeyi sağlama ve müşterilerimize sürekli başarı sağlama yeteneğimize dayanmaktadır.

Bu alanda bir uzman birkaç şey yapar ve Dijital Ankara gibi bir performans pazarlama ajansı Türkiye uzmanı, başarıya ulaşmak için izlediğimiz bir dizi denenmiş ve test edilmiş adıma sahiptir. 

 1. Öncelikle hedeflerinizi tanımlar ve hedef kitle ile dijital etkileşimi kullanarak onlara nasıl ulaşacağınızı belirleriz. 
 2. Bu yapıldıktan sonra, verileri alıp hedeflediğiniz kanallarda inceleyebilir, tüketicilerin zihinlerini inceleyebilir ve kampanyanın onları ne kadar etkilediğini değerlendirebiliriz. 
 3. Ardından, kampanyanın optimizasyonu ve iyileştirilmesi yoluyla ürün veya hizmetinizi daha fazla satış ve dağıtıma yönlendirmeye yardımcı olmak için bu paha biçilmez girdiyi kullanırız.

Bu veriye dayalı tarzda, her şey neyin işe yaradığına ve bunun üzerine inşa edildiğine dair sağlam içgörülere sahip olmakla ilgilidir. Verileri toplamak biraz zaman alır, ancak bu yapıldıktan sonra, kaynakları izleyicilerin gerçekten bağlantı kuracağı ve harekete geçeceği kanallara ayırarak daha iyi bir yatırım getirisi elde edilebilir. Buna karşılık, her başarılı kampanya, büyüme için ileriye doğru bir adım daha atıyor.

Performans pazarlamasında her şey eylemlerle ilgilidir. Programatik veya diğer stiller gibi diğer ücretli kampanyaların aksine, her tıklama, olası satış veya dönüşüm ölçülür ve performans ve katılım hakkında bilgi verir. Öte yandan, yukarıdaki stiller, amacınız için doğru olmayabilecek çok pasif etkileşimler olabilen gösterimleri veya görünümleri ölçer.

Ücretli bir anahtar kelime kampanyasıysa, elbette. Bu, hedef kitlenizin ne aradığını ölçmenin en iyi yollarından biridir ve sizin için hangi anahtar kelimelerin işe yarayıp hangilerinin yaramadığı hakkında bol miktarda bilgi sağlar. Google'ın arama motoru reklamları - bir şey ararken ilk gördüğünüz birkaç reklam - buna bir örnektir. Bu anahtar kelimeyi hedefliyor olsaydınız, kampanyanızın istenen kitleye ulaşmada ne kadar alakalı ve etkili olduğunu ölçmek için büyük olasılıkla TBM (tıklama başına maliyet) olan bir kampanyanız olurdu.

Bu veriye dayalı pazarlama stilini kullanarak, pazarlama bütçenizde daha az israf yaşarsınız. Performans pazarlamasında bile bir test etme ve öğrenme unsuru vardır. Bununla birlikte, veriler üzerine inşa etmek için etkili yaratıcılığı ve neyin işe yaradığına dair sağlam öngörüleri kullanarak, kampanyanız etkili hale gelecektir. 

Gerekli verileri toplamak, içgörüleri oluşturmak ve bu analize göre hareket etmek biraz zaman alır, ancak bu yapıldıktan sonra, kaynakları gerçekten getiri sağlayacak kanallara ve izleyicilere ayırarak daha iyi yatırım getirisi elde edilebilir. 

Ayrıca, her başarılı kampanya, harcamalarınızın daha fazlasını işletmeniz için daha çok çalışarak büyümeye doğru bir adım daha ileri götürür.

Daha önceki tanımımıza sadık kalırsak, SEO performans pazarlamasına dahil değildir. SEO sonuçları için tek başına ve doğrudan ödeme yapamazsınız. Ancak, ücretli bir anahtar kelime kampanyasından bahsediyorsanız, elbette. Ancak yine de garantili sonuçlar için ödeme yapamazsınız, bu nedenle elmaları elmalarla karşılaştırmak değildir. 

Ancak bu, kitlenizin ne aradığını ölçmenin en iyi yollarından biridir ve sizin için hangi anahtar kelimelerin işe yarayıp hangilerinin yaramadığı hakkında bol miktarda bilgi sağlar. 

Google'ın arama motoru reklamları – bir şey ararken ilk gördüğünüz birkaç sonuç – buna bir örnektir. Bu anahtar kelimeyi hedefliyor olsaydınız, kampanyanızın istenen kitleye ulaşmada ne kadar alakalı ve etkili olduğunu ölçmek için büyük olasılıkla bir TBM (tıklama başına maliyet) içeren bir kampanyanız olurdu.

Kampanyalar, pazarlama hedeflerinize ulaşmanın yoludur. Performans pazarlaması söz konusu olduğunda, bunlar, yeni bir ürünün piyasaya sürülmesi vb. için yararlı olan verileri toplamak için başlatılan kampanyalar olabilir.

Dijital Ankara gibi performans pazarlama ajansları, sizin için baş ağrısını gidermek için pazarlama otomasyon kampanyalarınızı oluşturmanıza, oluşturmanıza, yürütmenize, ölçmenize ve optimize etmenize yardımcı olabilir. Bu, elinizden gelenin en iyisini yapmaya devam edebileceğiniz ve bu zorlu kampanya işlerini bize yaptırabileceğiniz anlamına gelir.

Marka pazarlaması, vurgusu olarak marka ile ilişkilendirme yoluyla kullanıcıları çekmeye dayanır. Genel olarak konuşursak, belirli bir harekete geçirici mesajla değil, markanın hedef kitlesine iletmeye çalıştığı kapsamlı bir duygu veya kişilik mesajıyla ilişkilendirilir.

Performans pazarlaması Türkiye ise satış, kayıt veya abonelik gibi belirli bir eyleme bağlıdır ve tüketiciyi dönüşüm yoluyla satış hunisinin daha da derinlerine götürür. 

Performans pazarlaması, kullanıcıların o markadan ne aradıklarının ardındaki unsurları araştırırken, her tıklamada verileri de yakalar. Diğer bir deyişle, marka pazarlaması, performansın bağlantılı olduğu dönüşüme bu olasılığı yönlendirmede küçük bir rol oynamıştır ve sonuç olarak, adlarını oradan çıkarmak isteyen büyüyen şirketler için oldukça yararlı bir araçtır.

Dışarıda bir sürü performans pazarlama kanalı var. 

 • Sosyal medya platformları
 • Yerel reklam içeriği
 • Sponsorlu gönderiler veya makaleler
 • Ücretli arama
 • HANGİ 
 • Eposta pazarlama
 • E-ticaret satışları için performans pazarlaması
 • Dijital radyo reklamları.

İnternet çok büyük bir yer ve arama motorlarıyla bile hepsini kapsamak imkansız. Zaten çoğu insan bunu yapacak kaynaklara sahip değil - bu yüzden neyin işe yaradığını bilmek ve kaynaklarını hedef kitleleri ve hedefleri ile uyumlu çok özel alanlara yönlendirmek istiyorlar. 

Performans pazarlamasının amacı, bunu sayılara, gerçeklere ve içgörülere dayanan son derece analitik bir yaklaşımla gerçekleştirmek ve etkili pazarlama için akıcı bir çözüm sunmaktır.

Ayrıca, geçmiş ve mevcut faaliyetlerin ölçümü, pazarlamacıların ve Dijital Ankara'in performans pazarlama hizmetlerinin gelecekteki çabaları düzene koymasına, optimize etmesine ve iyileştirmesine olanak tanır. İş hayatında, hepimizin sürekli olarak büyümek için yeni alanlar bulmamız gerekiyor. Bu nedenle, aynı kampanyayı tekrar tekrar uygulamak ve sadece sonuçlarda bir iyileşme ummak yerine, pazarlamacılar olarak ne söylediğimizi, kime söylediğimizi ve ne zaman söylediğimizi sürekli olarak ölçmek ve iyileştirmek bizim sorumluluğumuzdur. BT. Ancak o zaman sonuçlarda bir iyileşme ve daha iyi bir yatırım getirisi görmeyi bekleyebiliriz.

Bütünsel bir ölçüm yaklaşımı burada bir zorunluluktur. Tüm dijital kanalların kendi bireysel analizleri vardır, ancak hikayenin yalnızca bir tarafına bakarsanız, büyük resmi kaçırmanız çok kolaydır.

Örneğin, bir Facebook reklamı platformda etkileşim almayabilir, ancak arama verileri, kullanıcıların aslında marka veya ürünle ilgilendiğini ve onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğini ortaya çıkarabilir.

İlk olarak, neye karşı ölçtüğünüzü bilmeniz zorunludur. Kampanya hedeflerinizi ve KPI'larınızı bilmek size ölçülecek bir şey verir.

Ardından, her veri kaynağının tam olarak kullanıldığından emin olmak için Google Analytics gibi doğru araçları veya Dijital Ankara gibi doğru analitik uzmanları kullanmak gerekir. 

Performans pazarlaması, kampanyanızın çekişi için ödeme yaptığınız anlamına gelir.

Bir pazarlama stratejisine yönelik bu yaklaşım, özünde izleyicilere ulaşmanın bir yoludur. Analitik olmak, doğru KPI'lara sahip olmak ve gelen bilgi ve geri bildirimlere dayalı kararlar almak sonuçlara yol açar. 

Hepsinden iyisi, test ettiğiniz ve etkili olduğunu kanıtladığınız kanallara ve pazarlama yöntemlerine kaynak ayırdığınız anlamına gelir.

Performans pazarlamasında her şey eylemlerle ilgilidir. Programatik veya diğer stiller gibi diğer ücretli kampanyaların aksine, her tıklama, olası satış veya dönüşüm ölçülür ve performans ve katılım hakkında bilgi verir. Öte yandan, yukarıdaki stiller, amacınız için doğru olmayabilecek çok pasif etkileşimler olabilen gösterimleri veya görünümleri ölçer.

Performans pazarlaması, net ölçüm göstergeleri ve ölçümler sağlar. Bazı yaygın olanlar şunlardır;

 • Dönüşüm oranları
 • Müşteri edinme maliyetleri
 • müşteri adayları
 • Marka bilinirliği
 • Trafik kaynakları
 • Satış geliri.

Diğer dijital pazarlama ajansları gibi değiliz.

Dijital Ankara'de, son derece rafine pazarlama stratejileri oluşturmak için perde arkasında yaptığımız inanılmaz işten gurur duyuyoruz. Tüm bunlar, burada ve şimdi ÜCRETSİZ olarak deneyimleyebileceğiniz, kullandığımız X-Chart süreci tarafından oluşturulur.

Rakiplerinizin sizi geçmesini beklemeyin. Bu pazarlama biçimini kullanarak, tam olarak doğru zamanda doğru kitleyi belirleyen kampanyalar oluşturabilirsiniz. Ancak, yanınızda bir uzman ekibi olmadan, maksimum çekiş elde etmek için içgörü ve yöne sahip olamazsınız. 

İşte burada biz devreye giriyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle, hedeflerinize alanınızdaki herkesten daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak ısmarlama kampanyalar sunuyoruz. Kimseyi sözleşmelere kilitlemeye inanmıyoruz, bu nedenle hizmetlerimizi kısıtlama veya ince baskı olmadan kullanmakta özgürsünüz. Kanıtı iş başında görene kadar herhangi bir şey imzalamak için baskı altında hissetmeyeceksiniz - ve işte burada X-Chart'ımızı seveceksiniz.

Bu dijital pazarlama biçimini seçmenin en iyi yanlarından biri, yalnızca ondan elde ettiğiniz performans için ödeme yapmanızdır. Kampanyanız ilgi çekmiyorsa, herhangi bir kayıp ve zarar yoktur.

Görülmek için esnek bir yol ararken, bu gidilecek en iyi yollardan biridir. PPC kampanyalarından sosyal medya pazarlamasına, arama motoru pazarlamasına ve iş büyümesi üzerine oluşturulan stratejilere kadar bu yöntem hem uygun maliyetli hem de kullanışlıdır. E-ticaret için performans pazarlaması mı arıyorsunuz? Bunu da yapabiliriz.

Rüya gibi mi geliyor? En iyi performans gösteren pazarlama ajanslarından biri olarak, bunun nasıl bir gerçeklik olduğunu da size göstermeye hazırız. Sıfır yükümlülük, duman veya ayna olmadan ücretsiz X-Chart'inizi almak için şimdi bizimle iletişime geçin. Bu kadar kolay.

Sorularım var? Onlara da cevap verebiliriz - ne kadar küçük veya büyük olursa olsun.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth