mobile interface re 1vv9

INSTAGRAM : TAKİP ETMEYİN. ÖNCÜLÜK EDİN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Uzman bir Instagram pazarlama ajansıyla gerçek büyümeyi hayal edin.

Instagram, günde birkaç kez beslemelerini kontrol eden yüksek düzeyde ilgili bir kitle aracılığıyla bulabileceğiniz en güçlü platformlarından birini size sunuyor. Aylık 9 milyondan fazla kullanıcıyla bu, gönderilerinizden kâr elde etmek için büyük bir fırsat, bu nedenle Dijital Ankara ile kendinizi resmin içine koyun.

Lady showing digital codes

Instagram için etkili bir süreç.

Süreç dönüştürmeye odaklanmıştır, bu nedenle mümkün olan en iyi sonucu bekleyebilirsiniz.

Step 1

Özel bir strateji oluştMA

İşinizi, sektörünüzü ve rakiplerinizi anlayarak başlıyoruz. Bu önemli araştırma aşaması, sizinki gibi markaların stratejilerini nasıl uygulamaya koyduklarını analiz ettiğimiz aşamadır, böylece rakiplerinizi alt etmek için özel bir plan oluşturabiliriz.

Step 2

Başarı için plan

Bütçeden uygulamaya kadar yaptığımız her şey dikkatli bir planlamaya dayanmaktadır. Veriler tarafından yönlendirilen kampanyanız, işletme hedeflerinize ulaşmak için planlanır, ancak değişen hedef direklerine uyum sağlamak için yeterince esnektir. Ve uzman danışmanlarımız sizi tüm yol boyunca planın üstünde tutacak.

Step 3

Kanıtlanmış taktikler

Kitlenizin beğeneceği oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda harekete geçmeniz çok önemlidir. Bu nedenle, kitle etkileşimini artırmak ve kârınızın gönderileriniz kadar iyi görünmesini sağlamak için Instagram pazarlamasını yaratıcı etkili hashtag'ler ve coğrafi etiketleme gibi kanıtlanmış yöntemlerle birleştiriyoruz.

Step 4

İlerlemenizin grafiğini çıkarma

Dijital Ankara'ta, kampanyanızın devam eden performansını izleyeceğiz ve ilerledikçe taktikleri inceleyeceğiz. Instagram hedef kitleniz ve kârlılığınız üzerinde güçlü bir etkisi olmasını sağlamak için üç ayda bir strateji oturumları düzenleyeceğiz ve aylık ilerleme raporları sunacağız.

Üreticiler için pazarlama uzmanlarıyla çalışmak ister misiniz?

Instagram – müşteri tabanınızı oluşturmanın güzel bir yolu.

Bir resim bin kelimeyi çiziyorsa, Instagram hesabınız işletmeniz hakkında ne söylüyor? Ama görsel bir platformdan daha fazlası. Nasıl çalıştığını biliyorsanız, güçlü bir para kazanma platformudur ve Dijital Ankara, IG ile ilgili her konuda uzmanınızdır.

Instagram reklamcılığıyla ilgili SSS

Instagram reklamcılığıyla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Ele almadığımız bilmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, bize bir mesaj göndermekten çekinmeyin.

Instagram ve Facebook arasındaki reklamları karşılaştırırken, bu büyük ölçüde bireysel hedef kitlenize bağlıdır. Her ikisinin de avantajları var. Aynı reklam kampanyasını her biri üzerinde aynı anda yürütmek farklı sonuçlar verecek ve içeriğe, hedef kitleye ve iş hedeflerine bağlı olacaktır. Gurularımız doğru seçimi bulmanıza yardımcı olacak donanıma sahiptir. Ankara'daki en iyi Instagram pazarlama ajansı ekibimiz sizin için en iyi stratejiyi belirlemeye yardımcı olacaktır.

Instagram'da veya herhangi bir reklam türü için bir reklam ajansı kullanmak idealdir çünkü size değerli zaman kazandırır. Çoğu küçük işletme, sosyal reklamcılığa ihtiyaç duyduğu sürekli ilgiyi gösterecek enerjiye sahip değildir. Bu nedenle, her gün başarılı reklam kampanyaları geliştiren bizim gibi kişilerin uzmanlığına bırakılması en iyisidir. 

Instagram'ın son derece rekabetçi bir alan olduğunu ve birçok işletmenin müşterilerinin dikkatini çekmek için rekabet ettiğini hatırlamak da önemlidir. Dijital Ankara gibi bir ajansın kampanyalarınızın sorumluluğunu üstlenmesi, kampanyalarınızın başparmaklarını durduran yaratıcılık ve karmaşık planlama ile teslim edilmesini sağlayacaktır. Ayrıca trendleri analiz etme, verilerinizi takip etme ve değişiklik önerme gibi zorlu işleri de halledebiliriz. Esasen, bu kanalda reklam vermek başlı başına bir sanat ve bilimdir, bu nedenle Instagram pazarlama ajansımızın işinizin başarısı için ince ayarlı becerilerimizi iyi bir şekilde kullanmasına izin verin.

Bu platformu dijital stratejinize dahil etmenin birçok faydası vardır. İşte Dijital Ankara'in dijital pazarlamanın bu yönüne katılmanın en önemli üç nedeni:

Instagram reklamları son derece uygun fiyatlı

Reklam bütçenizi belirlemeye gelince, kampanyanızın ne kadar kapsamlı olduğuna bağlı olarak istediğiniz kadar düşük veya yüksek gidebilirsiniz. Ayrıca, bir şey yolunda gitmiyorsa, bunu gerçek zamanlı olarak değiştirebilirsiniz, böylece hiçbir kampanya harcaması boşa gitmez.

Belirli kişileri hedefleyebilirsiniz

İyi ya da kötü Instagram, kullanıcıları hakkında yaşları, cinsiyetleri ve konumlarından eğitim düzeylerine, iş unvanlarına ve ilgi alanlarına kadar çok büyük miktarda veriye sahiptir. Marka kimliğinizi artırarak geniş ve belirli kitleleri hedeflemenize yardımcı olmak için bu bilgilerden yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.

Instagram'da reklam vermek çok kolay

Reklam Yöneticisi, kampanyalarınızı gerçek zamanlı olarak oluşturmayı, izlemeyi ve izlemeyi kolaylaştırır. Platform son derece sezgisel ve özelleştirilebilir ve kampanyalarınızı hareket halindeyken bile Android veya iOS uygulamasıyla takip edebilirsiniz.

Instagram ile bütçenizin kontrolü sizdedir ve asla ayrılan tutardan fazlasını harcamazsınız. Bin gösterim başına hedeflenen maliyetle, yaklaşık 5 ABD doları ödüyorsunuz. Tıklama başına maliyet 20c ile 2$ arasındadır. Karmaşık olmak zorunda değil. Ajansımız, işletmeniz için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu belirleyebilir ve reklam kampanyanız için belirli eylemlerde bulunabilir. Reklamlar için ödeme yapmanın farklı yollarının kısa bir özetini burada bulabilirsiniz.

Tıklama başına ödeme:

Instagram'a yalnızca bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız.

Beğeni başına maliyet:

Bu, bir Instagram kullanıcısının hesabınızı takip etmesini sağlamak için kaç reklam doları harcamanız gerektiğini ölçer.

İşlem başına maliyet

Bu, kullanıcıların tıklama, beğenme, satın alma veya paylaşma gibi bir işlem gerçekleştirmesini sağlamak için gereken reklam harcamasının miktarını belirler.

1000 gösterim başına maliyet

Mil başına maliyet (BGBM) olarak da bilinen bu, 1000 gösterim elde etmek için gereken harcamanın miktarını belirtir; yani, 50 ABD doları harcarsanız ve 10.000 gösterim alırsanız, BGBM'niz 5 ABD dolarıdır.

Yaratıcı dijital ajansımızda uzun süredir bu alanda lider olarak görülüyoruz ve bütçeniz dahilinde iş büyümesi sağlamak için çalışıyoruz.

İşletme hesabınızda paylaşım yapmak, ürünlerinizi gridde sergilemek, gönderilerinizi etiketlemek, çalışanlarınız hakkında gönderiler yapmak, yeni ürünleri duyurmak ve canlı yayına geçmek her zaman popüler olmuştur. Bu, gönderi fikirlerinin yalnızca kısa bir listesi olsa da, Dijital Ankara gibi Ankara'daki Instagram pazarlama ajansları, işletmenizi başarıya taşıyacak konseptler üretiyor.

Etkinizi ve işinizi büyütün.

Ankara'daki en iyi Instagram pazarlama ajanslarından biri olarak ekibimiz, müşterilerinize Dijital Ankara'e işletmeniz hakkında yüksek sesle yardımcı olmak için burada. Rakiplerinizin sosyal medyada sesinizi boğmasına izin vermeyin. Bu kanalla kar edebileceğinizi nasıl garanti edebileceğimizi görmek için ekibimizi arayın.

Garantili sonuçlar elde edebilecekken neden Instagram pazarlamanızdan vaat edilen sonuçları alasınız? Dijital Ankara'de, hizmetlerimizin yardımıyla beklediğiniz iş büyümesini size göstermek için kanıtlanmış bir formül kullanıyoruz. Her şey bir X-Chart ile başlar.

Bir X-Chart size 3, 6 ve 12 aylık dönemler için tahmin ettiğimiz satışları gösterir. İşinizi ve ihtiyaçlarınızı anlamamıza yardımcı olacak sadece 30 dakikalık bir danışma ile size özel bir satış tahmini oluşturacağız ve sonuçları garanti ediyoruz. İş için gelir sağlama konusundaki on yıllık deneyimimize dayandığından, X-Chart'ımız garantili kâr vaat ediyor. Oyunda 10 yılı aşkın süredir, hedef kitlenizin nasıl davrandığını ve harekete geçmek için neyin işe yaradığını bildiğimiz anlamına gelir.

Satın almadan önce satın alma araştırmalarının neredeyse dörtte üçünü biliyor muydunuz? Dijital Ankara'de, istendiğinde bunların çoğunun bir web sitesini ziyaret etme olasılığının yüksek olduğunu biliyoruz, bu nedenle bu davranışları X farkındalığı artırmak, X potansiyel müşteriyi artırmak, X potansiyel müşteriyi hedeflemek, X yeni pazar oluşturmak ve X kayıp müşteriye yeniden pazarlamak için kullanıyoruz. Bir X-Chart satış tahmini, işletmeniz için X'i doldurabilir. 

Instagram reklamcılığı gibi dijital pazarlama, iş için her türlü sonucu sunmak için kullanılabilir. Ama elde etmek istediğiniz sonuç nedir? Dijital Ankara'deki uzman danışmanlarımızla konuşun ve X'iniz ne olursa olsun oraya ulaşmanıza yardımcı olalım.

Mevcut satışlarınızın 2 katı, SEO sıralamasının 5 katı, 6 kat daha fazla potansiyel müşteri veya 10 kat yatırım getirisi mi istiyorsunuz? Dijital Ankara'deki müşterilerimiz için tam olarak bunu yaptık. Instagram reklamcılığı ve diğer dijital pazarlama hizmetleriyle elde ettiğimiz sonuçları görmek için örnek olaylarımıza göz atın. Ve hangi X'e ulaşmanıza yardımcı olabileceğimizi görmek için uzman danışmanlarımızla iletişime geçin.

Instagram reklamlarınızdan neye ihtiyacınız varsa, Dijital Ankara uzman ekibi size yardımcı olabilir. Öncelikle, henüz bir hesabınız yoksa, etkili bir Instagram profili oluşturmanıza yardımcı olacağız. Bunu yaparsanız, potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak ve markanızı tanıtmak için profilinizin olabildiğince sıkı çalıştığından emin olmak için kapsamlı bir denetim yaparız.

Hazır olduğunuzda, Instagram reklamlarıyla müşterilerinizi tam olarak hedeflemek için kişiselleştirilmiş bir plan oluşturacağız. Dijital Ankara'de danışmanlarımız, çok platformlu bir kampanyayı yönetmek için Reklam Yöneticisi'nin avantajlarından tam olarak yararlanma konusunda uzmandır.

Basit tutmak mı? Herhangi bir Instagram gönderisini reklama dönüştürmek için kolayca öne çıkarabiliriz. İzleyicileri harekete geçmeye nereye yönlendireceğinize, reklamınızı kimi görmek istediğinize ve ne kadar harcamak istediğinize siz karar verirsiniz. O kadar kontrol edilebilir ki, siz işinize odaklanırken ekibimiz bunu sizin için yönetebilir.

Bir çentik yükseltmek mi? Instagram reklamlarınızı Facebook ve daha fazlasıyla ilişkilendirmek istiyorsanız, daha büyük sonuçlar veren çok platformlu kampanyalar oluşturmak için Reklam Yöneticisi'ni kullanma konusunda çok bilgiliyiz. Reklam Yöneticisi, yaygın olarak kullanılan bu sosyal platformlarda reklamlarınızı oluşturmak, yönetmek ve izlemek için bir araçtır.

Reklamcılık hedeflerinizin kampanya hedeflerinizi karşıladığından emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız. Ardından, tasarımdan metin yazarlığına kadar reklamlarınızı oluşturacağız ve yayınlanmadan önce tüm cihazlarda nasıl göründüklerini inceleyebileceğiz.

Instagram'da reklam verirken, izleyicilerinizin ilgisini çekmek önemlidir. Sosyal medya sosyal bir ortamdır ve insanlar bağlantı kurmak için platformu kullanır. İnsanlarla ve işletmelerle. Hızlı kaydırmanın mesajınızın yok sayıldığı anlamına gelebileceği bir uygulamaya bağlanmanın kesin yolu, güçlü reklam öğeleridir.

Dijital Ankara Instagram reklam ekibi, kullanıcılara ulaşmak ve onları birbirine bağlamak için düzenlenebilecek birçok biçimi ve taktiği anlar. Göz alıcı resimler veya videolar ve bazı kelimeler seçmekten daha fazlasıdır. İnsanları çeken alakalı, ilgi çekici fikirler yaratıyor. İşletmenizin fark edilmesini sağlayan güvenilir Instagram içerik oluşturucularıyla ortaklıklar. Potansiyel müşterilerin ürünlerinize doğrudan profilinizden göz atmasına ve alışveriş yapmasına yardımcı olmak için ürün etiketleme.

Biçimler ve stratejiler seçilir, Instagram pazarlama uzmanlarımız, reklam kampanyanızı oluşturan kelimeler ve görseller olan 'yaratıcı'yı bile oluşturabilir. İşinize ve mesajınıza özel benzersiz ve heyecan verici yaratıcı uygulamalar yaratmak için hazır bir dizi profesyonelimiz var.

Yaratıcı hizmetlerimiz, reklamlarınızın istediğiniz kitleye ulaşmasını sağlamak ve her iletişimde marka özünüzü yakalamak için video pazarlama, içerik pazarlama ve SEO içerik yazımı içerir. Markanızı sizin kadar iyi anlamak için çalışıyoruz, böylece sizin gibi iletişim kurabiliyoruz.

Dijital Ankara, Instagram reklam kampanyalarınız için tek duraklı bir yaratıcı mağazadır. Reklamlarınızı oluştururken, düzenlerken ve hazırlarken, büyük resmi aklımızda tutmayı asla ihmal etmeyiz. Daha fazla farkındalık, evet. Daha fazla müşteri, elbette. Elbette daha fazla satış. Ancak tüm bunların nihai hedefi büyümedir.

Markanızın ve işinizin büyümesi. Ne de olsa, ilk etapta işine bu yüzden başlamadın mı? Ne kadar erken başlarsak, o kadar hızlı genişlemeye başlarsınız. Başlamak için şimdi yaratıcı dijital ajansımızla iletişime geçin.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth