in progress re m1l6

E-TİCARET SEO FİRMAMIZLA KARINIZI KATLAYIN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Web sitesi trafiğini dinamite dönüştüren e-ticaret SEO hizmetleri

Çevrimiçi bir mağazanız olabilir, ancak e-ticaret SEO hizmetleri size mağazaya daha fazlasını sunar. Daha fazla ziyaretçi, daha fazla dönüşüm ve işinizi büyütmek için daha fazla yol. İş büyüme stratejinize bugün başlayalım.

Lady showing digital codes

Kurumsal SEO için süreci basitleştirme.

Kurumsal SEO stratejinizin karmaşık olması gerekmez. Dijital Ankara'ta, sizi zirvede tutmayı garanti eden, kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

Özel uzmanlar

Büyük işletmelerin , daha fazla karmaşıklık, trafik hacmi ve potansiyel etki ölçeği sağlamak için önemli SEO ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Dijital Ankra'da, taleplerinizi gerçekten anlayan bir kurumsal SEO danışmanları ekibini işinize adadık.

Step 2

Kurumsal SEO stratejisi geliştirin

En büyük şirketler bile SEO'yu yanlış anlayabilir. Pazarlama yatırımınızla daha iyi bir sonuç elde etmenize ve çevrimiçi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için Google'ın uygun gördüğü etkili bir strateji uygulayacağız.

Step 3

Kampanyayı yürüt

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasıl daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan satışa kadar kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

İnceleyin ve iyileştirin

Stratejimizdeki hiçbir şey belirlenmiş ve unutulmuş değildir. Kampanyalarımız, rakiplerinizin faaliyetlerini takip eder ve sizi en üst sıralarda tutmak için yanıt stratejileri sunar. Ayrıca, ayrıntılı aylık analizlerimiz ve raporlarımız, işletmenizi büyütme konusunda kaydettiğiniz ilerlemeyi gösterecektir.

E-ticaret SEO şirketimize danışın.

Sadece bir e-ticaret işi kurmayın. Bir tane büyütün. Küçük başlangıçlardan itibaren, e-ticaret SEO şirketimiz daha fazla insanı çekebilir ve sizin yolunuzdan kazanç sağlayabilir.

Google'ın tepesinde bir hayat hayal edin .

Bizimki gibi etkili e-ticaret SEO hizmetleri eklediğinizde, çevrimiçi mağazanızın olanakları büyük ölçüde artar. Bu nedenle, çevrimiçi ticaret yapıyorsanız, işiniz için yapacağınız en iyi satın alma, kanıtlanmış bir stratejidir. Dijital Ankara ile yatırımınızı değerlendirin.

E-ticaret SEO SSS'leri

Bu pazarlama taktiğiyle çevrimiçi mağazanızı en üst düzeye çıkarmakla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

E-ticaret veya elektronik ticaret, basitçe ürün ve hizmetlerin çevrimiçi olarak alınıp satılmasıdır. Dünya devi Amazon'dan yerel süpermarketinize kadar internet üzerinden satış yapan tüm işletmeler, e-ticaret web sitelerinin örnekleridir.

Tüm SEO stratejileri gibi, e-ticaret SEO'su da Google'daki sıralamaları yükseltmek için en iyi uygulamaları kullanmaya dayanır. Bu, tüm site içeriğinin yüksek hacimli anahtar kelimeleri hedeflemesini, yüksek kalitede olmasını ve yineleme içermemesini içerir.

Ek olarak, çevrimiçi mağazaların, sitelerinin güvenilirliğini arama motorlarına kanıtlamak için dahili ve harici olarak yetkili bağlantılar oluşturması gerekir. Bunun ötesinde, genel sitenin kullanıcı deneyiminin olabildiğince iyi olması gerekir.

Bu sürece çok fazla dahil olduğundan, işi sizin yerinize yapması için Dijital Ankara gibi bir e-ticaret SEO firmasına yatırım yapmaya her zaman değer.

Optimizasyon karmaşık bir süreçtir ve e-ticaret web siteleri için de durum farklı değildir. Shopify'dan Magento'ya ve ötesine kadar, platformunuzun Google ve diğer arama motorları için en iyi uygulamalara bağlı kaldığından emin olmanız gerekir.

Dijital Ankara'de, sitenizi tüm doğru yollarla etkin bir şekilde optimize etmek için bir dizi beyaz şapka tekniği (kuralları çiğneyen siyah şapka teknikleri yerine arama motoru yönergeleriyle çalışan stratejiler) kullanıyoruz.

Bu, içeriğinizi yenilemeyi, listelerinizi güncellemeyi, bağlantı profilinizi güçlendirmeyi, anahtar kelimeleri hedeflemeyi ve tüm teknik verilerinizi düzenlemeyi içerebilir.

E-ticaret SEO stratejinizi oluşturmak ve izlemek sizi Google'ın zirvesine çıkarır ve orada kalmanızı sağlar.

Bu alandaki bir ajans, e-ticaret SEO kampanyanızı oluşturan tüm unsurları sürekli olarak değerlendiren ve ayarlayan bir ajanstır, Google'daki hareketlerinizi takip edebilirsiniz.

Bunun ötesinde, etkili bir kampanya sizi, aksi takdirde sizden iş çalabilecek rakiplerinizin önüne geçirir. Kaliteli sıralamalara ulaşmak aynı zamanda daha fazla görünürlük, web sitesi trafiği, dönüşümler, katılım ve tıklamalar elde etmeniz anlamına gelir. Sonunda, bunların hepsi yatırım getirisi anlamına gelir.

Bir e-ticaret web sitesi için dijital pazarlama stratejisi söz konusu olduğunda birçok hareketli parça vardır.

Sektörünüze, işinize ve hedef kitlenize uygun bir strateji oluşturmak da önemlidir. Üretim için doğru olan kuaförlük için doğru olmayacaktır. Daha da derine inin ve rakipleriniz için işe yarayan şey, bireysel işiniz için işe yaramayabilir.

Dikkatli analiz ve araştırma, sizi en yakın rakibinizden ayıran tüm e-ticaret siteleri için bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya yardımcı olur. Anahtar kelimelerini, kanallarını ve stratejilerini kopyalayın ve Google'da onlarla rekabet etmeye devam edin. Benzersiz içerik ve anahtar kelimeler oluşturun ve hedef kitlenizi e-ticaret web sitenize çekeceksiniz.

Mağazanız için en iyi stratejinin geçerli olduğundan emin olmak için bu alanda uzmanlaşmış bir ajansın yardımına başvurmanızı öneririz - bizim gibi! Bu, Google'ın kurallarına uymadığınızda (bu olur) sizi cezalandırmaktan sizi zarar görmekten koruyacak ve paranızın karşılığını en iyi şekilde verecektir. 

Ayrıca, en önemli şeye, yani işinize odaklanmanızı sağlar.

E-ticaret SEO hizmetleri, Google ve diğer arama motorlarındaki sıralamanızdan yararlanmak için tasarlanmış bir dizi taktik içerir. Bunlar tipik olarak şunları içerir:

• Meta veri optimizasyonu – sayfa başlıkları, meta açıklama, alternatif metin ve daha fazlası gibi

• Hedef anahtar kelimelerle ilgili araştırma (uzun kuyruklu anahtar kelimeler dahil)

• Kategori sayfalarının oluşturulması

• İçerik optimizasyonu 

• Sayfa içi ve sayfa dışı SEO

• Kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri

• Bağlantı kurma

• Teknik SEO (Google Arama Konsolu için optimizasyon dahil)

• Rakip analizleri ve daha fazlası

Bunların hepsini bir araya getirmek, e-ticaret siteniz için yüksek sıralamalarda size en iyi şansı veren sağlam ve bütünsel bir kampanya oluşturur.

E-ticaret hizmetleri, Google'da güvenilirlik için geri bağlantı profilinizi geliştirmekten arama motoru sonuçlarında daha fazla kitle grubuna ulaşmaya kadar birçok yönden yardımcı olur.

Doğru yapıldığında, çevrimiçi vitrininize daha fazla trafik çekerek size daha fazla dönüşüm ve yatırım getirisi sağlarsınız. Ve bu güncel tutulduğunda, sonuçlar uzun vadede gelmeye devam ederek uygun maliyetli bir pazarlama yaklaşımına izin verir.

Evet! Aslında, şiddetle tavsiye ediyoruz. En son optimizasyon tekniklerini kullanan teknoloji uzmanlarımız, vitrininizin Google'daki sıralamaları yükseltmeye hazır olmasını sağlamak için sihirlerini kullanacak. 

Shopify'ın SEO dostu yetenekleri ve kolay arka ucu sayesinde, tıklamaları her zamankinden daha fazla çeken güçlü bir çevrimiçi mağaza oluşturabiliriz. Hepsinden iyisi, sevdiğiniz tüm Shopify özelliklerini, teklifinizi birden fazla şekilde güçlendirecek bir çözümle tamamlayabileceksiniz.

Bu, birlikte çalıştığımız e-ticaret işletmelerinin hedeflerine, ürünlerine ve rakiplerine bağlıdır. Bizimle birlikte yürüttüğünüz kampanyanızın ilk aşamalarında, en yüksek hacimli, düşük asılı anahtar kelimeleri ortaya çıkaran ve alınmaya uygun anahtar kelime araştırmasına başlayacağız. 

Ayrıca, rakiplerinizin kendi web siteleri için e-ticaret SEO hizmetlerini aktif olarak nasıl kullandığı hakkında bilgi arayacağız ve stratejinizin onları geçmek için tasarlandığından emin olacağız.

E-ticaret SEO, çevrimiçi mağazanızı Google da dahil olmak üzere arama motoru sonuç sayfalarında daha görünür hale getirme ve dolayısıyla trafiği artırma sürecidir.

Bu, şirketinizle ilgili 'içeriği' (çevrimiçi olarak yaşayan herhangi bir bilgi) almayı ve insanlar çevrimiçi bir şey aradığında arama motorlarının onu sayfanın en üstünde göstermesi için optimize etmeyi içerir.

 

SEO etkin bir şekilde yapıldığında, mağazanız arama sonuçlarında rakiplerinizden daha üst sıralarda yer alır. Bu da daha fazla görünürlük, olası satışlar, satışlar ve nihayetinde iş büyümesi anlamına gelir.

Tüm temelleri nasıl kapsayacağınızı bilmiyorsanız, e-ticaret SEO'nun üstesinden gelmek zor olabilir. Teknik optimizasyondan içerik güncellemelerine ve anahtar kelime hedeflemeye kadar, arama motoru sıralamalarınızı en üst düzeye çıkarmak için topa hakim olmanız gerekir.

Sizinki gibi e-ticaret web sitesi için sayfa içi ve sayfa dışı SEO tekniklerini uygulamak çok önemlidir. 'Sayfa içi' optimizasyon, web sitenizin sayfalarındaki içeriği geliştirmeyi içerirken, 'sayfa dışı' web sitenizin dışındaki herhangi bir içeriği içerir.

Kısayollar kullanıldığında, faydadan çok zarar verebilirsiniz. Bu nedenle, kampanyanızı sizin yerinize yürütecek bir dijital pazarlama ajansı seçmenizi öneririz. Dijital Ankara'de, kurallara göre oynadığınızdan emin olmak için e-ticaret web siteleri için bir SEO kontrol listesini işaretleyeceğiz.

Diğer web sitelerinde olduğu gibi, Google gibi arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olmak için çevrimiçi mağazanız için SEO'nun gücünden yararlanabilirsiniz.

Sıralama almakta zorlanıyorsanız veya dönüşüm yapmak için yeterli trafik görmediyseniz, e-ticaret için performans pazarlaması mağazanızın performansını yeniden tanımlamanıza yardımcı olabilir.

E-ticaretin SEO'ya yardımcı olmasından daha çok e-ticarete yardımcı olur. İçerik, anahtar kelime hedefleme, geri bağlantı, kullanıcı deneyimi ve meta veriler açısından iyi optimize edilmiş bir vitrine sahip olarak, kâr için hazırlanmış bir platform elde edersiniz.

Zorluk, etkili bir şekilde çalışması için tüm bu unsurların üstünde tutmanız gerektiği olsa da, terminolojiyi anlamanız veya tek başınıza yapmanız gerekmez. Sadece Türkiye'nin güvendiği e-ticaret SEO ajansıyla - bizimle konuşun.

Bir e-ticaret SEO ajansı, çok yönlü bir kampanya oluşturan unsurları bilir. Optimizasyondan raporlamaya, analizlere ve sıralamanızı etkileyebilecek algoritma değişikliklerine kadar stratejinin tüm yönlerini etkin bir şekilde yönetebilirler.

Kampanyanız değiştikçe ve sonuçlar geldikçe, stratejinizi bu değişikliklere uyacak şekilde izleyecek ve ince ayar yaparak performansın her zaman yüksek olmasını sağlayacaklardır.

E-ticaret SEO, daha fazla kullanıcıyı vitrininize yönlendirmede olağanüstüdür. Bu olduğunda, daha büyük bir dönüşüm olasılığı elde edersiniz ve bu da size boru hattında daha fazla satış sağlar.

Ancak, en iyi sonuçlar için kampanyanızın güncel tutulduğundan emin olmanız gerekir. Bu nedenle Ankara'nın güvendiği uzman e-ticaret SEO firması kullanmanızı öneririz.

Shopify, popüler bir e-ticaret platformudur, ancak çok daha fazlası vardır. Bunlar arasında yaygın olarak kullanılan Magento, BigCommerce sunan kuruluş, dünya çapında popüler Sitecore, WordPress üzerine kurulu WooCommerce ve artık SAP Commerce Cloud'un bir parçası olan bulut tabanlı Hybris yer alıyor.

E-ticaret için en iyi dijital stratejiyi seçmek, işletmeniz için doğru platformu seçmek anlamına gelir. E-ticaretin güvendiği gibi, sizin için mükemmel platformu belirlemenize, kurmanıza, yönetmenize ve her zaman %100'de çalışması için optimize etmenize yardımcı olabiliriz.

SEO, dijital strateji e-ticareti için araç kutusundaki değerli bir araçtır ve Google, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarından gelen organik trafik, mağazanızın üst sıralarda yer almasını sağlamanın en iyi yoludur.

Trafiği yönlendiren ve çevrimiçi mağazanıza yönlendiren diğer kanallar arasında e-posta pazarlaması, içerik pazarlaması ve Facebook, Instagram, LinkedIn ve YouTube dahil olmak üzere sosyal medya reklamcılığı yer alır. Ayrıca Google Ads, PPC (tıklama başına ödeme) yönetimi, performans pazarlaması ve programatik reklamcılık gibi ücretli arama teknikleri.

Ankara'nın sonuç almak için güvendiği e-ticaret SEO hizmetlerini sunuyoruz. Tüm bu kanallar ve daha fazlası hakkında uzman rehberliği için Dijital Ankara.

E-ticaret SEO: Satış büyümesi için X faktörü.

Trafiği potansiyel müşterilere ve tarayıcıları alıcılara dönüştürün. Çevrimiçi bir işletme işletiyorsanız, sepetinize SEO eklemek, yapacağınız en iyi yatırımdır. Ve Dijital Ankara ile garantili bir yatırım yapacaksınız. Size ücretsiz X-Chart'inizde nasıl olduğunu göstereceğiz.

Türkler daha önce hiç olmadığı kadar online satın alıyor. Bunu bilmesi gereken biri varsa, o da Türkiye Postası. Raporlarında, çevrimiçi satın almaların yıldan yıla %57 arttığını ortaya koyuyorlar. Ve trend burada kalacak gibi görünüyor.

Halihazırda çevrimiçi ticaret yapıyorsanız veya e-ticarete geçiş yapıyorsanız, bu harika bir haber.

Ancak, alıcı davranışındaki ve dış etkenlerdeki dalgalanmaya rağmen, çevrimiçi satışlarınızda sürekli gelişme görmek için uygulayabileceğiniz proaktif bir taktik vardır. SEO.

Etkili SEO veya arama motoru optimizasyonu, sizi çevrimiçi ortamda bulmak, markanızla etkileşim kurmak ve müşterilere dönüşmek için yüksek kaliteli potansiyel müşteriler çekmek için hayati önem taşır. SEO olmadan, çevrimiçi işiniz, derin, dijital evrende doğru kişilerin sizi keşfetmesini boş boş bekliyor.

Muhtemelen arkanıza yaslanmanın iş dünyasında ne kadar az şey başardığını deneyimlemişsinizdir. Ancak SEO etkili bir şekilde doğru insanlara ulaşır, onların elinden tutar ve kapınıza kadar götürür.

Dijital Ankara'de, işletmenizi arayan kişilerin aradıkları anda sizi bulmalarına yardımcı olmak için e-ticaret SEO anahtar kelimelerini kullanma konusunda çok bilgiliyiz. Güneşli havada şemsiye satmaya çalışmanın anlamı yok. Yağmur yağdığında ve müşterilerin o şemsiyeye ihtiyacı olduğunda aramaya başlayacaklar. Ve SEO ile, onların problemini çözmeye hazır, ürün yelpazenizle onların tam önünde durabileceksiniz.

Web siteniz ne kadar parlak olursa olsun, fotoğrafçılığınız ne kadar çekici olursa olsun veya markanızı geliştirmek için hangi influencer'a iyi para ödemiş olursanız olun. Statik bir web sitesi, sosyal medya profili veya iyi yapılandırılmış bir makale, arkasında SEO olmadan işiniz için çok fazla çalışmayacaktır.

Dijital Ankara'de, e-ticaret SEO firmamız, ihtiyacınız olan hizmetleri belirlemek için kanıtlanmış stratejiler kullanır.

Mahalle mağazanız daha fazla yerliye ulaşmak istiyorsa, daha fazla alıcıyı ana sayfanıza veya ön kapınıza getirmek için kesin olarak tanımlanmış stratejiler kullanırız.

Türkiye çapında bir işletme, yatırımlarının ülkenin uzak köşelerine ulaştığından emin olmak için bir strateji uygulamakta iyi olacaktır.

Ve eğer büyük olmak istiyorsanız, bir strateji sizi gitmek istediğiniz yere götürecektir.

Ankara'nın güvendiği e-ticaret SEO ajansı olarak, her türlü işletme için başarıyı hızlandırmak için SEO'yu kullandık. Moda ya da yiyecek, ev eşyaları ya da sağlık ürünleri, güzellik hizmetleri ya da kitaplar satmanız fark etmez. Arama motoru optimizasyonu, çevrimiçi işletmenizin çalışma şeklini iyileştirir.

Taahhüt etmeden önce SEO'nun neler yapabileceğini daha iyi anlamak için uzmanlarımızdan biriyle konuşun. Stratejilerimiz ve hizmetlerimizin yardımıyla size işletmenizin 3, 6 ve 12 aylık sürelerde nasıl görünebileceğini göstereceğiz. Ve bunu ücretsiz, size özel X-Chart'ınızda yapacağız.

Bir X-Chart, e-ticaret SEO'muzla her dönüm noktasında bekleyebileceğiniz sayıları gösterir. Trafikte X artış, olası satışlarda X artış ve terkedilmiş sepetlerde X düşüş mü istiyorsunuz? İşinize ilişkin anlayışımızla ve ulaşılabilir hedefler belirleyerek, ısmarlama grafiğinizde 'X'i işaretleyebileceğiz.

Büyümenize tam olarak ne kadar ve ne zamana kadar yardımcı olabileceğimizi göreceksiniz. Hepsi ölçülebilir. Ve tahmin ettiğimiz şeyi garanti ediyoruz.

Kazanacak çok şey var ve kaybedecek hiçbir şey yok, 30 dakika boyunca bizimle iletişime geçin, ekibimizin bir üyesiyle hiçbir yükümlülük altına girmeyin. Ve X-Chart'inizi yazılı olarak alacaksınız.

Hizmetinizde olan pek çok hizmet, araç ve uzmanla Dijital Ankara, SEO destekli e-ticaret teklifinizi planlamanıza, oluşturmanıza, yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olabilir.

Dijital pazarlamada 10 yılı aşkın deneyimimizle, trafiği, satışları ve iş büyümesini artırmak için e-ticaret SEO'sunu kullanma konusunda çok bilgiliyiz.

 

Yaptığımız her şey şirketinizin ilerlemesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hiçbir şey tesadüf değildir ve her şey ölçülür. Bu nedenle stratejilerimizin işe yaradığı kanıtlanmıştır ve bu nedenle garantili sonuçlar sunabiliriz.

E-ticaret web sitesi SEO kontrol listemizdeki her şeyi işaretliyoruz. Etkili strateji? kene. Ölçülebilir sonuçlar? kene. İş büyümesi? kene. İşte bu yüzden Ankara'nın güvendiği e-ticaret SEO şirketiyiz.

Bu nedenle, 'E-ticaret web sitesi için SEO etkinlikleri' için arama yaptığınızda, e-ticaret SEO kontrol listenizden bizi işaretleyin. Türkiye'nin nasıl arama yaptığını bildiğimiz için, bu müşterileri kapınıza nasıl getireceğimizi biliyoruz. Payını al.  

Bir Dijital Ankara uzmanından ücretsiz, bağlayıcılığı olmayan X-Chart'iniz için şimdi iletişime geçin. Bu yıl yaptığınız en iyi 30 dakikalık yatırım olabilir.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth