security on re e491

HESAP TEMELLİ PAZARLAMA İLE SATIŞ HUNELİNİZİ DÖNÜŞTÜRÜN

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Dijital Ankara'un hesap tabanlı pazarlamanıza ihtiyaç duyduğu desteği vermesine izin verin.

Stratejik yaklaşımımız, temel hedeflerinizle etkileşimi derinleştirmek için kişiselleştirilmiş pazarlamayı satışla birleştirir.
Lady showing digital codes

Dört adımda sorunsuz bir seyir süreci

5...4...3...2...1'de, hesap tabanlı pazarlama ile çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için alacağımız tam süreci vurgulayacağız.

Step 1

Hadi konuşalım

Kapsamlı bir brifing aşaması olmadan hiçbir projenin başlatılmaması gerektiğine inanıyoruz ve bu adımda tam da bunu yapacağız. Beklentileriniz, bütçeniz ve KPI'larınız için tüm temelleri kapsayan, hesap tabanlı pazarlama uzmanlarımızla bire bir oturumun keyfini çıkarın. Vurmak istediğiniz bir hedef varsa, önünüzdeki yolculukta olduğundan emin olacağımız yer burasıdır.

Step 2

Strateji oluşturma

Dijital Ankaraile gerçekçi, şeffaf ve yatırım getirisi odaklı stratejiler için değerlerimizle oluşturulmuş özgün bir deneyim yaşayacaksınız. Ticaretteki en yenilikçi teknikleri kullanarak, hesap tabanlı pazarlama hizmetlerinizden en iyi şekilde yararlanmak için yüksek değerli bir strateji oluşturacağız. Oradan, ilerideki her adımı vurgulayacağız ve size neyin geleceği konusunda tam bir netlik sağlayacağız.

Step 3

Stratejiyi yaymak

İşte her şeyin gerçekleştiği yer. Bu noktada, kendini işine adamış uzmanınız, daha önce hiç olmadığı kadar çok iş alanında gerçek olan yüksek etkili bir deneyim yaratmak için hesap tabanlı pazarlama çözümünüzü devralacak. Bize olağanüstü itibarımızı kazandıran içgörülerle tamamlanan ekmek ve tereyağı dijital pazarlama çözümlerimizin keyfini çıkarın.

Step 4

Değiştir ve iyileştir

Pazarlamanızın hiçbir yönü sabit durmamalı, bu nedenle en son trendler ve çevrimiçi etkinliklerle güncel kalmak için kampanyanızı dikkatli bir şekilde değiştiriyoruz. Bu, YG'nizi en üst düzeye çıkarmamızı ve yol boyunca maliyetleri düşürmemizi sağlayarak size her iki dünyanın da en iyisini sunar.

Gelin, hesap tabanlı pazarlama stratejiniz üzerinde çalışmaya başlayalım.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Bağlılığınızı derinleştirin.
İşinizi büyütün.

Mesajlaşma ile başlar. Dijital Ankara, ilgi çekici, alakalı içerik oluşturacak ve tanımlayacaktır. Mesajları sorunlu noktalarla veya artı puanlarla eşleştirme. Her adımda kaldıraç arıyor.

Kanal Seçimi kritiktir. Ne söylediğimizi nerede söylediğimizi belirlemeye büyük özen gösteriyoruz. Tüm dijital kanal seçeneklerinin ve etkinliğinin incelenmesi. Mesajın, ortamın ve gerekli eylemin özgüllüğünü dikkate alan bir iletişim matrisi oluşturmak.

Taze ve ilgi çekici yürütme. Her hesabın iletişim takviminin ayarlandığından emin oluruz. İletişim takvimini eklemlemek, yanıt hedeflerini, geri bildirim döngülerini ve yeniden hedeflemeyi tanımlama. Koordinasyon burada, özellikle satış ve pazarlama iletişiminin birlikte hizalanması ve koordinasyonu için anahtardır.

Hesap tabanlı pazarlama hizmetleri SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için hesap tabanlı pazarlama hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Hesap tabanlı pazarlama (ABM), bir dizi yüksek nitelikli potansiyel müşteriye odaklanan ve onları kişiselleştirilmiş kampanyalarla hedefleyen bir stratejidir. Bu beklentiler hesaplar olarak bilinir. Bu stratejinin genel amacı, promosyon mesajını işletmenin benzersiz ihtiyaçlarına dayandırarak hedef hesaplarla etkileşimde bulunmaktır. Dijital Ankara, sektörünüzün benzersiz özelliklerine göre bir strateji uyarlayabilen ABM uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek için bir danışma rezervasyonu yapın.

İlk kez ABM yapmayı düşünen bir işletmeyseniz, her yeni hedef belirlendiğinde izlenebilecek basitleştirilmiş prosedürler geliştirmek iyi bir fikirdir. İlk olarak, yeni potansiyel müşterileri belirlemek için bir sisteminiz olabilir. Ayrıca araştırma, etkileşim ve satış için süreçler geliştirmeyi düşünebilirsiniz. ABM ihtiyaçlarınızı deneyimli bir uzmanla görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Herhangi bir yeni ABM kampanyası başlatmadan önce yapılması gereken ilk şey, bazı yüksek değerli hedef hesaplar bulmak ve işleriyle ilgili araştırma yapmaktır. Bunun amacı, karşılaştıkları bir sorunu nasıl çözebileceğinize dair pratik örnekler belirlemektir. Araştırmanızın bulguları daha sonra her bir olasılığı hedeflemek için planlar oluşturmak için kullanılabilir. Planların her birini uygulamaya başlayın ve satışları kapatmaya başlayın! ABM'nin sesini seviyorsanız ancak bunu kendiniz yapmak isteyeceğinizi düşünmüyorsanız, işiniz için sonuçları nasıl garanti edebileceğimiz konusunda ekibimizle konuşun.

ABM, hesap tabanlı pazarlama anlamına gelir. Satış ekiplerini de içeren bu strateji, potansiyel işletmelerin benzersiz, kişiselleştirilmiş içerikle ilgisini çekmeyi amaçlar. Bunun amacı, dikkati niteliksiz müşteri adaylarından uzağa ve yüksek değerli alternatiflere odaklamaktır.Dijital Ankara, Türkiye'de yerleşik bir ABM ajansıdır. Nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için örnek olay incelemelerimizi okuyun.

İyi bir yatırım getirisi, herhangi bir B2B organizasyonu için olmazsa olmazdır. ABM tam da bu nedenle harika bir stratejidir. İlgili hedef müşteriler son derece değerlidir, bu da satışın kapanması durumunda büyük bir yatırım getirisi anlamına gelir. ITSMA tarafından yapılan bir araştırma, şirketlerin %84'ünün ABM ile diğer stratejilerden daha yüksek bir yatırım getirisi elde ettiğini buldu. Dijital Ankara, kampanyanıza yardımcı olabilecek sektör uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi edinmek için örnek olay incelemelerimizi okuyun.

Marka itibar yönetimi, zaman, sabır ve yatırım gerektiren uzun vadeli bir stratejidir. Bunu kendiniz yapmak mümkün olsa da kendinize şu soruyu sormalısınız: Zamanımı en iyi böyle mi kullanıyorum?

Dijital kanallarınızı ve müşteri geri bildirim akışlarını izlemek, günün 24 saati bir görev olabilir. Yorucu ve zaman alıcı olmasının yanı sıra, olumsuz içeriğin gözden kaybolmasının veya bir marka iletişiminin hedefi kaçırmasının kolay olduğu anlamına gelir.

Dijital itibarınızı çevrimiçi olarak izleme ve yönetme konusunda uzmanlaşmış bir iş ortağı veya diyelim ki bir kanat görevlisi getirerek, bunun güvenli ve stratejik ellerde olduğunu bilmenin iç huzurunu yaşarsınız. ve zamanınızı en iyi yaptığınız şeye harcamak daha iyidir.

ABM, belirli bir potansiyel müşteriyi hedeflemek için bir kampanya oluşturmayı içeren bir B2B satış ve pazarlama yöntemidir. Bunun amacı, yatırım getirisini, dönüşüm oranlarını artırmak ve promosyon kaynaklarının israfını azaltmaktır. B2B alanında çalışıyorsanız ve bir şey arıyorsanız, Dijital Ankara yardımcı olabilir. Hakkımızda sayfamızda daha fazla bilgi edinin.

Bu strateji, yüksek değerli hedef hesapların bir listesini alarak ve her bir potansiyel müşteri için satış kanalları, marka bilinirliği kampanyaları ve katılım planları geliştirerek çalışır. Genellikle strateji, üretkenliği ve verimliliği artırmak için mevcut süreçlerle birlikte uygulanır. Dijital Ankara, sonuç odaklı bir ABM ajansıdır. Sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için bir danışma ayarlayın.

Pek çok işletme için, özellikle B2B endüstrilerindekiler için, bu özel strateji, iş geliştirme çabalarının hayati bir yönüdür. Bunun nedeni verimlilik ve ölçeklenebilirliktir. Yatırım getirisi yüksektir, çünkü her satış genellikle çok değerlidir ve yerinde uygun sistemlerle yüksek oranda ölçeklenebilir. Uzman ekibimiz bu alanda muazzam bir deneyime sahiptir. Ekibimizle bir konsültasyon rezervasyonu yaparak nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

HubSpot, kullanıcılara trafik oluşturma, potansiyel müşterilerle etkileşim kurma ve satışları kapatma olanağı sağlayan hepsi bir arada bir pazarlama yazılımıdır. Ayrıca yerleşik CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) özellikleri de vardır. Yazılım ayrıca, kullanıcıların iş akışı şablonları oluşturmasına, ekipler arasında işbirliği yapmasına ve içeriği kişiselleştirmesine olanak tanıyan ABM için özel bir paket içerir. Bu avantajlar, HubSpot'u ABM için mükemmel bir seçim haline getirir.

Bu, bir dizi yüksek değerli hedef işletmeye odaklanan bir müşteri edinme stratejisini tanımlamak için kullanılan terimdir. Genellikle, bu B2B alanındadır, kişiselleştirilmiş içeriğin oluşturulması ve her potansiyel müşterinin katılımı için çok fazla zaman ve çaba harcanır. Bu stratejide yatırım getirisi ve ölçeklenebilirlik önemlidir ve bu da onu birçok pazarlamacı için çekici kılar. Dijital Ankara, Türkiye'de birden fazla lokasyona sahip bir ABM ajansıdır. İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Bu promosyonel satış stratejisi, kişiselleştirilmiş içerik ve marka mesajlarıyla hedef işletmelerin bir listesini çekmekle ilgilidir. Her potansiyel müşteri, karşılaştıkları belirli bir soruna odaklanan özel bir satış stratejisine sahip olmalıdır. Ürün veya hizmetinizin bu sorunu nasıl çözebileceğini Ankara SEO ajansına aktarmanız önemlidir. Dijital Ankara, ihtiyaçlarınıza yardımcı olabilecek bir ABM ajansıdır. Daha fazlasını öğrenmek için bugün özel ekibimizle konuşun.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth