working remotely re 6b3a

AKTİF BİR KAMPANYA SERTİFİKALI DANIŞMAN AVI BURADA SONLANDIRILIR.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

E-postalarınızı otomatikleştirin, performansınızı yükseltin.

Dijital Ankara ActiveCampaign ekibi, kişileri otomatik olarak okumanız' ve yanıtlamanız için size yetki verir. Bireyin ilgi alanlarını hedefleyen e-postalar gönderin ve her iletişimin kişiselleştirilmiş hissetmesini sağlayın. İşinizi kurarken itibarınızı da inşa edeceksiniz.

Lady showing digital codes

Hakkında bağırmaya değer bir ActiveCampaign süreci.

Lazer odaklı bir ActiveCampaign'e yönelik dört aşamalı sürecimiz, size konuşmayı nasıl yürüteceğimizi bildiğimiz konusunda gönül rahatlığı sağlar.

Step 1

Muhabbet edelim

Dijital Ankara'ta birlikte çalıştığımız her marka hakkında oturup güzel bir sohbet etmeye her zaman öncelik veriyoruz. Sürecin bu noktasında, aklınızdaki her hedefi anlamak için ekibinizle işbirliği yapıyoruz ve işinizi bugün olduğu yere getiren içgörülerle tamamlıyoruz. Oradan, ActiveCampaign'in hedeflerinize uyacak şekilde nasıl daha iyi geliştirilebileceği hakkında daha fazla bilgi edinebiliriz, bu da kafamızdaki çarkların gerçekten dönmesini sağlar.

Step 2

Stratejik uyum

Müşterilerimiz, ActiveCampaign Sertifikalı Danışmanları olarak bize güveniyorlar çünkü bunu daha önce birçok kez yaptık ve yaptık. Şu anda kanatlarımızın altında olan sonsuz başarı hikayelerini bize veren işte bu tutku. Ancak bunların hiçbiri stratejik yön olmadan gerçekleşmedi. Bu nedenle, ikinci adım, ilk tartışmamızı, size bu platformda maksimum başarı şansı veren net bir stratejiye dönüştürmektir.

Step 3

Hazırlan, git!

Strateji yapıldıktan ve toz haline getirildikten sonra, onu eyleme geçirme zamanı. Bu nedenle, e-posta pazarlamanız için her zamankinden daha fazla katılım ve potansiyel müşteri sağlayan yeni bir yaklaşımla ateş etmek için bu mecazi kanonu yüklememiz çok doğal. ActiveCampaign sertifikalı danışmanlarınız ve uzmanlarınız olarak, tüm bu aşamanın sorunsuz geçmesini sağlayacağız.

Step 4

Orada bitmiyor.

Top bir kez yuvarlandığında ve siz ActiveCampaign'deki sürece daldığınızda, pazarlama stratejisi uzmanlarımız sürecin bu şekilde kalmasını sağlayarak size uzun vadeli başarı sağlar. Bir şeyleri ayarlamak ve en iyisi için dua etmekle ilgili değiliz; Bizimle ortaklığınızın tüm aşamalarında, işletmeniz için saf bir yatırım getirisi oluşturmak için yapması gereken her şeyi yaptığından emin olmak için kampanyanızı izleyeceğiz.

Satışlarınızı ve işinizi büyütmeye hazırız.

Müşteri ilişkileri yönetimi her zaman devam eden bir süreçtir. İster B2B, B2C veya e- ticarette olun, danışmanlarımız etkileşimlerinizi düzenlemenize, müşteri deneyimini geliştirmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olmaya hazır.

Daha aktif trafik, daha aktif potansiyel müşteriler.

Statik olmak, herhangi bir iş veya satış hunisi için iyi değildir. Dijital Ankara'ta, ActiveCampaign sertifikalı danışmanlarımız, müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında potansiyel müşterilere ulaşan çok platformlu pazarlama stratejileri geliştirir - sürekli olarak potansiyel müşterileri beslemek, müşteri sadakati oluşturmak ve satışları artırmak.

ActiveCampaign danışmanı SSS'leri

ActiveCampaign ile ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

E-postalarınızı otomatikleştirmek ve performanslarını izlemek için son derece kontrollü bir yol sunan ayrıntılı bir e-posta pazarlama yazılımı ve satış aracıdır. ActiveCampaign, bir CRM aracından çok daha fazlasıdır ve dünya çapında 100.000'den fazla kullanıcıya sahiptir ve kullanıcıların e-postanın ötesinde ticari büyümeyi teşvik etmelerine yardımcı olur. 

Diğer e-posta otomasyon sistemlerinden belki biraz daha az kullanıcı dostu olsa da, Dijital Ankara ActiveCampaign danışmanı işletmenizin bu yazılımı kolaylıkla kullanmasına yardımcı olabilir. 

Adından da anlaşılacağı gibi, bu platform tamamen kampanyalarla ilgilidir. Bizimki gibi bir ActiveCampaign ajansı, canlı izleme ve olası satış oluşturma ile daha iyi e-posta pazarlama kampanyaları tasarlamanıza, göndermenize ve etkinleştirmenize olanak tanıyan özelliklerini nasıl kullanacağınızı gösterebilir. Dijital Ankara de bir uzmanla çalışarak, e-ticaret dünyasında ortaya çıkan bu gücü, işletmeniz için başarıya giden özel bir yol oluşturmak ve pazarlama kampanyalarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için kullanabilirsiniz.  

Bu yazılımın bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sistemi vardır, ancak e-posta pazarlama otomasyonundan çok daha fazlasıdır. Bu entegre platform, çoklu platform optimizasyonu düşünülerek yapılmıştır ve satışları artırmak ve potansiyel müşteriler oluşturmak için kullanılabilir. 

Müşteri adaylarını verimli bir şekilde oluşturmak, sıralamak ve onlarla çalışmak, tamamen güçlü ilişkiler yaratmakla ilgilidir. Herhangi bir ilişkide olduğu gibi, uzun süreli bağlantılar kurmak zaman alabilir. Saygın bir ActiveCampaign ajansı olarak Dijital Ankara, hızlı ve sürekli faydalar sağlamak için bu aracı kullanma konusunda yetkin bir ActiveCampaign uzman ekibine sahiptir.  

ActiveCampaign danışmanlarımız yalnızca müşterilerinizle her iletişiminizi kişisel hissettirmeye odaklanmaz. Davranış kalıplarını tahmin etmek ve daha fazla abone katıldıkça değerli bilgiler vermek için bu müşteri tabanını analiz etmek için bir adım daha ileri gidecekler.

Pazarlama otomasyonunu en iyi şekilde kullanma konusunda ciddiyseniz, ActiveCampaign tam size göre bir yazılımdır. ActiveCampaign danışmanlarımız, bu güçlü aracı yalnızca daha az ve daha etkili e-posta göndermek için değil, müşterinizle genel olarak daha güçlü bir ilişki oluşturmak için nasıl kullanacağınızı size gösterebilir. 

Dijital Ankara'in ActiveCampaign ajansı bunu nasıl yapıyor? Satış hunisini her düzeyde anlama konusunda yılların endüstri deneyimiyle başlar. ActiveCampaign uzmanlarımız daha sonra bu bilgiyi alır ve platform içindeki pazarlama stratejilerinize uygulayarak başarıya giden özel bir yol haritasını çıkarır. 

Verileri sıralayan, ilgi gruplarını belirleyen ve bunları otomatik olarak pazarlama iş akışlarına entegre eden etkili ve verimli CRM kampanyaları oluşturacağız. Sonuç? Onlara mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için müşteri etkileşimlerini beslemenize izin veren etiketler. Gelişmiş erişim ve önyükleme potansiyelinden bahsetmiyorum bile. 

Yazılımı satın aldığınızda, doğrudan size gönderilecektir. Daha sonra onu yüklemeniz, bir hesap oluşturmanız ve içeriDigitalğinizi ve müşterilerinizi sıralamanıza izin veren etiketler oluşturmaya başlamanız gerekecektir. Bu zaten size hiyeroglif okumak kadar kolay geliyorsa, endişelenmeyin. Dijital Ankara'in ActiveCampaign danışmanları bunun için burada. 

ActiveCampaign uzmanlarımız, e-posta listeleri oluşturmak, bunları temizlemek ve kampanyaları göndermek gibi temel konularda uzmandır. Ayrıca, iş hedeflerinize ve hedef kitlenize göre eylemleri tanımlama gibi daha büyük resimde de başarılıyız. Her ikisi de, ActiveCampaign sertifikalı bir danışmanla çalışmanın, bu güçlü platformdan en iyi şekilde yararlanmak için en iyi seçeneğiniz olmasının nedenleridir. 

Başka bir araçtan geçiş yapıyorsanız, ActiveCampaign ücretsiz geçiş yapmanıza yardımcı olur. Ancak kendinizi bu dertten kurtarın ve bırakın Dijital Ankara gibi bir ActiveCampaign ajansının bunu sizin için yapmasına izin verin. Böylece en iyi yaptığınız şeyi yaparak zaman geçirebilirsiniz: işinizle ilgilenmek. 

Evet! Entegre bir satış ve pazarlama platformu olarak ActiveCampaign, pazarlama otomasyonundan fazlasını yapar. Yazılım içinde ayrıca açılış sayfaları oluşturabilir, SMS gönderebilir ve hatta sohbet robotları kurabilir ve Facebook reklamlarının nasıl görüntüleneceğini yönetebilirsiniz. Müşteri yaşam tarzının her aşamasında potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilecek çok platformlu güçlü bir pazarlama aracıdır. 

Olduğu söyleniyor, düzenli bakımdan bahsetmek yerine, alışmak biraz zaman alabilen gelişmiş bir yazılımdır. İşte burada ActiveCampaign sertifikalı danışmanlarımız devreye giriyor. Özelleştirilebilir öğeler ve formlarla açılış sayfanızı tasarlamak, e-posta tabanınıza yeni aboneler çekmek ve onlarla oradan çalışmak gibi sahne arkasını biraz terletelim. 

Kodlama konusunda kendinize güvenmiyorsanız, Dijital Ankara'in ActiveCampaign ajansıyla çalışmak, performansınızı yükseltmenin en az stresli ve en başarılı yoludur, stat. 

ActiveCampaign, abonelerinize göre son derece kişiselleştirilmiş etiketler oluşturmanıza olanak tanır. Bu, aracın bir kişinin ilgi alanlarını hedefleyen e-postalar göndermenize yardımcı olma yollarından yalnızca biridir. 

Basitliğinde dahiyane olan, 'basit' etiketleme kavramını bir sonraki seviyeye taşımanın bir yolu var. Ve ActiveCampaign uzmanlarımızın bilgi birikimi. ActiveCampaign sertifikalı danışmanlar olarak yılların deneyimine sahip olan Dijital Ankara'in uzman ekibi, belirli eylemleri belirlemenize, ardından bunları adlandırmanıza ve gruplandırmanıza yardımcı olabilir. Bu eylemler daha sonra bu müşteri gruplarının özel tercihlerine göre sosyal, e-posta, metin, içerik, arama ve sohbeti birleştiren kampanyalara dönüştürülebilir. Bunların tümü büyümeyi hızlandıracak ve performansınızı yükseltecektir. 

Ne yazık ki değil. ActiveCampaign ücretli bir yazılımdır – ancak ucuzdur. Giriş seviyesi planı ayda 8 dolardan başlar ve 'Artı' planı ayda 40 dolardan etkinleştirilebilir. Bu rakamlar sizi alt çizginiz hakkında düşündürüyorsa, bu normaldir. Günün sonunda herhangi bir yazılımın işinizi nasıl etkileyeceğini ve fayda sağlayacağını düşünmekte haklısınız. 

ActiveCampaign uzmanlarımızla hızlı bir danışma, aşağıdakileri anlamanıza yardımcı olabilir:

a)  bu yazılım tam size göre ve

b)  bunu kendi yararınıza en iyi şekilde nasıl kullanacağınız.

E-ticaret dünyasında yükselen bir güç olarak, e-postaları otomatikleştirmek, performansı yükseltmek, sosyal itibarı iyileştirmek ve daha da önemlisi satışları artırmak için ActiveCampaign'i başarıyla kullandık. 

Ankara'daki ActiveCampaign ajansımızdan uzmanlarımızdan birine sorarsanız, size aracın giriş seviyesi özelliklerini bile özelleştirmek, analiz etmek ve uzun süreli müşteri adaylarını teşvik etmek için en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı söyleyeceklerdir.

ActiveCampaign hesabınız, e-postalar ve CRM için genel merkezinizdir. Buradan, web sitenize yerleştirmek için bir izleme kodu alabilir ve site içeriğinin nasıl performans gösterdiğini ve ayrıca dönüşümlerin nereden geldiğini kontrol edebilirsiniz. Buradan ayrıca e-posta imzaları, kampanyalar ve etiketler oluşturabilirsiniz. Gerçek, meşru bir girişim olduğunuzu kanıtlamak için şirket bilgilerini doldurun.

Son derece uzmanlaşmış ve özelleştirilebilir sıralama özellikleri ile bu entegre yazılımın en iyilerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Hedef kitleniz ve amaçlarınız konusunda net olmak, başarılı pazarlamanın anahtarıdır ve bu şemsiye altında sağlanan yazılım çözümleri bunu yapmak için harikadır. Bir alet, doğru ellerde kullanıldığında en iyi sonucu verir; bu nedenle, araçtan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, sertifikalı uzmanlarla çalışmak en iyisidir.

Kısa cevap? Evet! Uzun cevap? Evet ve bir ip parçası ne kadar uzun? İş dünyasındaki kanat adamınız olarak Dijital Ankara, pazarlama otomasyonunuzu sorumluluğumuza meydan okuyor. Müşterinize karşı sağlıklı bir saplantımız var ve bunu kabul etmekten korkmuyoruz. ActiveCampaign danışmanlarımızın ekibinize getirebileceği türden bir özveri ve tutku budur.

Pazarlama bilgisi ve uzmanlığının bir karışımıyla Dijital Ankara'in ActiveCampaign uzmanları, sizi başarıya hazırlamak için platformda gezinmenize yardımcı olacaktır. Kişileri otomatik olarak 'okumanız' ve yanıtlamanız için size yetki vereceğiz. Bir kişinin ilgi alanlarını hedefleyen e-postaları nasıl göndereceğinizi gösterin. Ve her iletişimi kişisel hissettirin. 

Değerli zamanınızı en iyi yaptığınız şeyi yaparak geçirmeyi tercih ediyorsanız, bu bizim için de işe yarar. Tam hizmet ActiveCampaign ajansımızın bir hesap oluşturmaktan devam eden yönetmeye kadar her şeyle ilgilenmesine izin verin. Sürekli olarak potansiyel müşterileri beslemeyi, müşteri sadakati oluşturmayı ve satışlarınızı artırmayı garanti ediyoruz. Sadece bizi arayın. 

E-posta pazarlama basitleştirildi.

Kimse güçlü stratejilerin karmaşık olması gerektiğini söylemedi. ActiveCampaign ile tüm e-posta süreci çok kolay. Uzmanlarımız tarafından desteklenen, daha da kolay.

Ankara'daki ActiveCampaign ajansımızı seçtiğinizde, her şeyi bilen e-posta pazarlama uzmanlarından yararlanabilirsiniz. Bu da, çözümlerimizi taahhüt etmeden önce size yatırım getirisi açısından neler bekleyebileceğinizi göstermekten çok mutlu olduğumuz anlamına geliyor.

Kullanıma hazır özel bir X-Chart ile hizmetlerimizden alacağınız her şeyi duman ve ayna olmadan görebilirsiniz. Türkiye'de satış süreçlerinde bu düzeyde şeffaflık sunan başka bir acente olmadığını biliyoruz.

Günün sonunda, bize kusursuz bir müşteri yolculuğu için avantajımızı veren şey budur.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth