mobile marketing re p77p

AKILLI TELEFONLARI AKILLI İŞLETMELERE DÖNÜŞTÜREN MOBİL SEO.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Dijital Ankara, kurumsal bir SEO şirketi olan büyük iş büyümesini garanti eder.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyin. Yılları fırtınanın gözlerinde geçirdik ve size ihtiyacınız olan kurumsal SEO hizmetlerini sağlamak için tam olarak hangi kolları kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Dijital Ankara'un her türden arama motoruyla deneyimi sayesinde yatırım getirinizin yükselişini izleyin.

Lady showing digital codes

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için süreci basitleştirme.

Büyük işletmeler için SEO karmaşık olmak zorunda değildir. Dijital Ankara'da, sizi zirvede tutmayı garanti eden kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

Uzmanlara Adanmış

Büyük işletmelerin, daha fazla karmaşıklık, trafik hacmi ve potansiyel etki ölçeği sağlamak için önemli SEO ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Dijital Ankara'da, taleplerinizi gerçekten anlayan bir kurumsal SEO danışmanları ekibini işletmenize adadık.

Step 2

SEO Stratejisi Geliştirin

En büyük şirketler bile SEO'yu yanlış anlayabilir. Pazarlama yatırımınızla daha iyi bir sonuç elde etmenize ve çevrimiçi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için Google'ın uygun gördüğü etkili bir strateji uygulayacağız.

Step 3

Kampanyayı Yürüt

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasıl daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan pazarlamaya kadar hedef kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Stratejimizdeki hiçbir
şey belirlenmiş ve unutulmuş değildir. Kampanyalarımız, rakibinizin SEO etkinliğini takip
eder ve sizi en üst sıralarda tutmak için yanıt stratejileri sunar.
Ayrıca, ayrıntılı aylık analizlerimiz ve raporlarımız, işletmeniz için elde ettiğiniz ilerlemeyi ve organik trafiği gösterecektir.

Kurumsal SEO stratejimiz, en önde çıkmanızı sağlayacak.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için basitleştirilmiş süreç.

SEO stratejilerimiz, en önde çıkmanızı sağlayacaktır.

İşletmenizde mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde etmek için deneyimli dijital pazarlama ekibimizle bir danışma kurun.

Çabalarınızı hızlandırmak ve gerçek sonuçlar elde etmek için kurumsal SEO çözümlerimizi ve kampanyamızı mevcut dijital stratejinize katacağız.

Mobil SEO SSS'leri

Mobil SEO ile ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

Bu taktik, özellikle web sitelerinin akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı saatler gibi mobil cihazlarda nasıl göründüğüne ve çalıştığına göre uyarlanmış arama motoru optimizasyonu ile ilgilidir. Google'dan sitenize bir mobil cihaz üzerinden yönlendirilen kişilerin, ihtiyaçlarına uygun bir deneyim edinmelerini sağlar.

Örneğin, mobil cihazlar için optimize edilmiş siteler, deneyimi hantal ve hantal hale getirdiği için Flash veya pop-up'ları kullanmaz. Ayrıca kısa, özlü ve daha küçük bir ekranda okunması kolay metinler de içerirler. Ankara'daki hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Dijital Ankara ekibiyle iletişime geçin.

Google üzerinden yapılan tüm aramaların yarısından fazlası mobil cihazlarda yapılıyor. Bu nedenle Google, düzen, sayfa hızı, yapı ve daha fazlası dahil olmak üzere en üst sıradaki web sitelerinin bu cihazlar için optimize edildiğinden emin olmak istiyor. Google aramalarında en üstte görünmek istiyorsanız, mobil deneyimi hesaba katmanız gerekir.

İşletmenizin mobil sitesi için SEO yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Sitenizin mobil uyumlu olduğundan emin olun
 • Mümkün olan en yüksek sayfa hızına ulaşın
 • Resimleri, JavaScript'i veya CSS'yi engellemeyin
 • Yerel arama için optimize edin
 • Tasarımınızın mobil uyumlu olduğundan emin olun
 • Cep telefonları ve masaüstü siteleri arasında tutarlılık oluşturun

Sayfanız zaten mobil için optimize edilmişse, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yapabileceğiniz birkaç şey daha vardır. Sitenizin duyarlı olduğundan (tıklamalar hemen geçer) ve site hızının olabildiğince yüksek olduğundan emin olmak için stratejiler üzerinde çalışın. Pop-up'lardan ve çoklu yönlendirmelerden kaçının ve HTML ve CSS kodunu engellemeyin.

Dijital Ankara'deki ekibimiz, sizinki gibi şirketlerin bu alanda başarılı olmalarını sağlamak için uzmanlıklarını geliştirmek için yıllarını harcadı. Stratejinizi oluşturmaktan anahtar kelimeleri seçmeye, sitenizi mobil uyumlu hale getirmeye ve ilgi çekici içerik yazmaya kadar, işletmenizi arama motoru sıralamalarında yükseltmenize yardımcı olmak için buradayız.

Mobil uyumlu bir web siteniz olmadığında, büyük bir hit olan potansiyel kitlenizin yarısından fazlasını etkin bir şekilde ortadan kaldırmış olursunuz. Google da bunun farkındadır ve web tarayıcıları, sayfanızı mobil uyumlu olmadığı için dizine ekler ve SEO'nuz önemli bir darbe alır. Google, mobil cihazlar için optimize edilmemiş sayfalar yerine mobil uyumlu web sitelerini her zaman tercih edecektir.

Google'ın arayacağı ana SEO göstergelerinden biri, insanların sayfanızda ne kadar zaman geçirdiğidir. Doğrudan sıçrarlarsa, bu SEO'nuza zarar verir. Duyarlı bir web sitesi daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar ve insanların sayfanızda zaman geçirme olasılığı daha yüksektir. Bu, satın alma veya başka bir işlem yapma olasılıklarının daha yüksek olduğu ve Google aramalarındaki sıralamanızı iyileştireceği anlamına gelir.

Bugünlerde interneti nasıl kullandığınızı düşünün. Göz atma işlemlerinin çoğunu mobil cihazlarında yapan milyonlarca kişiden biri olma ihtimaliniz yüksek. Bu cihazlar için optimize edilmemiş bir sitede önemli ölçüde zaman harcar mısınız? Muhtemelen hayır, bu yüzden bu çok önemli dijital strateji alanına yatırım yapmanız çok önemlidir.

Dijital Ankara'de sunulanlar gibi hizmetler, yatırım getirinizi artırmanın ve bu çok imrenilen müşterileri işletmenize çekmenin ayrılmaz bir parçasıdır.

Web sitenizi arama motorları için kontrol edebilecek ve Google aramalarında üst sıralarda görünmek için doğru düzeyde optimizasyon sağladığınızdan emin olabilecek çok sayıda uygulama ve web sitesi vardır. Bunlar genellikle ücretli hizmetlerdir, bu nedenle sizin için en iyi seçenek için alışveriş yapın.

Alternatif olarak, bu tür işleri her zaman Dijital Ankara gibi bir mobil SEO şirketinden temin edebilirsiniz, çünkü biz gerçekten adaleti sağlamak için araçlar ve kaynaklarla donatıldık.

Size şu konularda yardımcı olabiliriz:

 • Mobil optimizasyon
 • strateji
 • Mobil web sitesi
 • Kurumsal SEO
 • Yerel
 • Uluslararası
 • Teknoloji ve pazarlama otomasyonu
 • Genel dijital pazarlama
 • Entegre gelen pazarlama
 • Özel SEO hizmetleri ve daha fazlası.
 •  

H1, H2 ve H3 etiketlerinizin olabildiğince sıkı çalışmasını sağlamak için anahtar kelime seçimi, içerik oluşturma ve başlık optimizasyonu konusunda da size yardımcı olmaya hazırız.

Mobil SEO ile masaüstü SEO arasında farklar vardır. Ekran boyutu açıkça farklıdır ve masaüstü, akıllı telefonlar ve tabletler için deneyimi optimize etmeniz gerekir. Ancak kullanıcı amacı da farklıdır. Masaüstü bilgisayarlardaki kişilerin bilgi aramak için zaman harcaması daha olasıyken, mobil cihazlardaki kişiler adres veya telefon numarası gibi anlık bilgileri aramaya eğilimlidir.

Genel SEO kuralları mobil optimizasyon için geçerlidir. Google'ın web sitenizi, kullanıcı dostu URL'leri, iyi geri bağlantıları, dahili bağlantıları, optimize edilmiş resimleri ve videoları ve orijinal içeriği daha iyi anlamasına yardımcı olabilecek bir XML site haritası istiyorsunuz. Mobil SEO ile ayrıca her sayfanın ve işlevin tüm cihazlarda uyumlu ve işlevsel olduğundan emin olmanız gerekir.

Web siteniz mobil cihazlar için doğru bir şekilde optimize edildiğinde, kullanıcılar hızlı yüklendiğini, hemen yanıt verdiğini ve genel kullanıcı deneyiminin olumlu olduğunu fark edeceklerdir. Bu, yalnızca sitenizin Google tarafından tercih edilmeyeceği, aynı zamanda ziyaretçilerinizin daha fazla etkileşimde bulunacağı, sitenizde daha fazla zaman geçireceği ve satın alma olasılığının daha yüksek olacağı anlamına gelir.

Akıllı telefonunuza bir web sitesi yüklerseniz ve masaüstündeki aynı web sitesiyle aynı görünüyorsa, optimize edilmemiş demektir. Küçük akıllı telefon ekranları için tasarlanmadığı için gezinmenin ne kadar zor olduğunu ve her şeyin ne kadar küçük olduğunu düşünün. Büyük, net ve görünür menüleri, düğmeleri ve bilgileri olan herhangi bir site, mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve bunu elde etmek için aramanız gerekir.

Mobil SEO stratejilerinizden isteyeceğiniz üç temel şey, sitenizin tüm cihazlarda güzel görünmesi, mobil cihazlarda hızlı yüklenmesi ve responsive olması ve yakınlaştırmaya ya da gözlerini kısmaya gerek kalmadan kolayca tüketilebilen içeriklere sahip olmasıdır. Tüm bu kutuları işaretlerseniz Google tarafından tercih edilirsiniz ve ziyaretçileriniz daha olumlu bir deneyim yaşayacak ve muhtemelen daha uzun süre kalacaklardır.

2021'de dikkate alınması gereken en önemli şey, insanların bilgi bulmak için kullandığı sesli aramaların hacmidir. Bu giderek artıyor ve insanlar yazdıklarından farklı şeyler söyleyecekler. Bu sesli sorgulara verilen yanıtların en üstünde görünebilmeniz için, bunun mobil SEO'nuzun bir parçası olarak anahtar kelime araştırmanıza dahil edilmesi gerekir.

Harika mobil SEO stratejileri, büyümenin anahtarıdır.

Ne, nasıl ve neden arama yaptıkları önemli değil, sizi tüm arama motoru sıralamalarının en üstüne çıkarmak için buradayız. Mobilde de durum farklı değil, özellikle de insanlar her şeyi çevrimiçi yapmak için gün boyunca ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürekli olarak telefonlarını kullanıyorlar. Uzmanlarımızın her gün kullandığı en iyi teknikler ve stratejilerle işletmenizi tüm arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmayı garanti ediyoruz. Büyük soru, onu ne kadar ileri götürmek istediğinizdir. İyi haber şu ki, SEO'ya yatırım yaptığınızda işletmenizin ne kadar büyüyebileceğine dair okunması kolay bir tahmin olan Dijital AnkaraX-Chart ile bu çok önemli soruyu nasıl yanıtlayacağımızı bulduk. Ve iyi haber şu ki, X-Chart'inizde gördüğünüz potansiyel büyüme garantili.

İş başarısı bir X-Chart ile garanti edilir. SEO'ya yatırım yaptığınızda satışları nasıl artırabileceğinize dair bir helikopter görünümü alıyoruz. Şu anda yaptığınız her şeye ve gelecekte yapabileceğiniz her şeye bakıyoruz. 

Şu anda mobil SEO'nuzla ne yapıyorsunuz ve daha fazla insanın telefonlarından bakmasını sağlamak için mevcut SEO stratejilerinizden neler uyarlayabilirsiniz? Ne kadar büyümek istiyorsun? Hepsi büyük sorular ve hepsi X-Chart'ınızla yanıtlanıyor. 

Ayrıca, 'Mobil SEO nedir?' gibi önemli sorulara uzmanlarımızdan yanıt almak için harika bir fırsat. Masaüstü SEO'dan farklı mı?' ve 'SEO dostu bir web sitesi oluşturmak için en iyi öneriler nelerdir?'

Bunu, iş durumunuzu garanti edebileceğimiz gelecek yıl boyunca organik trafik büyümesinin üç yörüngesini izleyerek yapar. Ayrıca, yörüngeler, SEO stratejinize ne kadar yatırım yapmaya hazır olduğunuza ve çok daha fazlasına bağlıdır. 

Birinci yörünge, minimum yatırım

Daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak için web sitesi için Google SEO kullanırsak olacağı budur. SEO pazarlaması ile nelerin mümkün olduğunu görecek ve Dijital Ankara ile çalışırken neler bekleyebileceğinizin tadına bakacaksınız.

Yörünge iki, bir çentik yukarı kaldır

Bu, SEO sonuçlarınızı iyileştirmek için Türkiye'nin bazı yükseltilmiş SEO paketlerine yatırım yaptığınızda garanti ettiğimiz büyümedir, ancak insanlar ya mobil cihazlarında ya da evlerinde masaüstlerinde araştırma yaparlar. Yatırım getirisi, ilk yörüngeden daha fazladır, ancak tahmin edin, onu daha da yükseğe çıkarabilirsiniz. 

Üçüncü yörünge, dışarı çıkın

Bu, daha da fazla yatırım yaptığınız ve bu yatırımı inanılmaz sonuçlar elde etmek için mümkün olan her şeyi yapmak için kullandığınız zamandır. Kimse bunu pahalı bir seçenek olarak düşünmez, bunun yerine yatırımınızın devasa, hızlı ve uzun vadeli büyümeye dönüştüğünü görmenin mümkün olan en akıllı yolu budur. 

Hangisini seçerseniz seçin, akıllı stratejilerin önemini ve insanların web sitenize nasıl geldiğini bildiğimizi bileceksiniz. Bunu uzun süredir işletmeler ve diğer kuruluşlar için yapıyoruz ve mobil SEO uzmanlarımız kitaptaki her numarayı biliyor. 

Dijital Ankara X-Chart, SEO pazarlamasının size nasıl hızlı ve sürdürülebilir bir iş büyümesi sağlayabileceğinin net bir özetini vermek için yapılmıştır. 

Bunu bulmamızın nedeni, müşterilerin ajanslarla karışık bir deneyime sahip olduklarını söylemeye devam etmeleriydi. Şeffaflık güçlü bir takım değildi ve bazıları iş sonuçları garanti etmeye geldiğinde yarım yamalak geldi. Bazı ajanslar 'Duyarlı bir web sitesi SEO amaçları için neden yararlıdır?' yanıtını veremedi. hatta 'Mobil sitemin optimize edilip edilmediğini nasıl kontrol edebilirim?'

Bu doğru. SEO danışmanları ve ajansları gereğinden az yayın yapabilir. Bazıları gerçekte ne yaptıkları konusunda gizlidir, bazıları jargon ve geçici modaların arkasına saklanırken, bazıları SEO stratejisine bir set ve şablon yaklaşımını unutur. 

Özellikle daha fazla insanın telefonlarından kredi kartlarını bulmasını ve satışı tamamlamasını sağlamak için mükemmel mobil SEO performansının yeni yollarını bulduğumuzda, bunların hiçbirini yapmaya gücümüz yetmez. 

Google ve diğer arama ve sosyal platformlar, hedef mesajlarını her zaman değiştirir. On yılı aşkın bir süredir Türk işletmelerini arama sıralamasında üst sıralarda tuttuğumuz için zirvedeyiz. 

Basitçe söylemek gerekirse, değişikliklerin ne zaman gerçekleştiğini ve ne zaman yapılması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, 10 yılı aşkın bir süredir Türk işletmelerini arama sıralamasında en üst sıralara taşıdık ve o zamanın çoğunda en iyi SEO ajansı Ankara olarak bilinmekten ve güvenilmekten gurur duyuyoruz. 

İşletmenizin ne kadar büyük olduğu, büyük, küçük, tek tüccar, çok uluslu şirket ya da kâr amacı gütmediği önemli değil, her türlü dijital pazarlama kampanyasının üstesinden gelebiliriz. İşinizi büyütmek için yapabileceklerinizin tüm seçeneklerine bakıyoruz. SEO ajansları her yerdedir, ancak Dijital Ankara güvenebileceğiniz bir ajanstır. 

Bir işletmenin ulusal stratejisini belirlemesini dikkatle izliyoruz ve bundan neler öğrenebileceğimizi görüyoruz. İşte bu şekilde Dijital Ankara, her işletmenin kendi ihtiyaçlarını dikkate alan Ankara'daki en iyi ulusal SEO ajansı haline geldi. 

Dijital Ankara X-Chart ile tam resmi elde edersiniz. Doğru SEO ajansını bulmakta zorlandıysanız, bu harika. Gördüğünüz her şey garantilidir ve kampanyanız boyunca sorunsuz çalıştığından emin olmak için her şeye göz kulak oluruz. 

Bir sorun varsa, bize güvenebilirsiniz, çünkü her şeyi düzeltmek için 7/24 hazırız. Neden? Niye? Çünkü internet sadece ofis saatlerinde çalışmıyor. 

Ve elbette, test edip öğreniyoruz, ancak bunu abartmıyoruz. Ayrıca, paranızla test etmek istemiyoruz, sadece ilk seferde işe yarayan işleri ortaya koymak istiyoruz. Roket ameliyatı değil!

Bu nedenle, mobil SEO stratejisini doğru bir şekilde belirlemeniz gerekiyorsa ve daha fazla insanın sizi telefonları ve tabletleriyle bulmasını istiyorsanız, X-Chart'inizi bir araya getireceğimiz bir danışma ayarlamalısınız. Hiçbir maliyeti olmayacak ve hiçbir zorunluluk yok. 

Aylarca hatta yıllarca SEO yüklü iş büyümesi için kendinizi hazırlamak için sadece 30 dakikanız var.  

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth