stepping up g6oo

ULUSLARARASI SEO İLE DÜNYA SAHNESİNE HAREKET EDİN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Web sitenizi dünya haritaya yerleştirmek için lideri uluslararası SEO hizmetleri.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyin. Yılları fırtınanın gözlerinde geçirdik ve size ihtiyacınız olan kurumsal SEO hizmetlerini sağlamak için tam olarak hangi kolları kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Dijital Ankara'un her türden arama motoruyla deneyimi sayesinde yatırım getirinizin yükselişini izleyin.

Lady showing digital codes

Dünya çapında tanınan uluslararası bir SEO süreci.

Daha ileri gitmek için web sitenize mi ihtiyacınız var? Başarılı bir uluslararası SEO stratejisi için Dijital Ankara'nın dört aşamalı süreci, herhangi bir dilde ilk sıralara çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Step 1

Kuresel değerlendirme

ABD ve BAE'den Yeni Zelanda'ya. Uluslararası sayfaları görmek istediğiniz her yerde, sektörünüzü, nişinizi ve yurtdışındaki uluslararası pazarları hedeflemeyi işimiz haline getiriyoruz, böylece geleneksel uluslararası SEO uygulamalarımızla sonuç odaklı büyümeyi garanti edebiliyoruz.

Step 2

SEO ve iş stratejinizi hizalayın

Birden çok bölge, çok kültürlü izleyiciler ve çok dilli sayfalar; Etkili uluslararası SEO, çok yönlü bir yaklaşıma ihtiyaç duyar. Danışmanlarımız, iş stratejinizle yakından uyumlu bir kampanya oluşturacak ve büyüme fırsatlarınızı çoğaltacaktır.

Step 3

Kuresel Global Uygulamalar

Yurtdışında faaliyet göstermek tamamen yeni bir dünya ama bizim için yeni değil. Alan adınızın ve URL'nizin doğru şekilde ayarlandığından emin olmanıza, bölgesel olarak alakalı içerik oluşturmanıza, içeriği diğer dillerde düzgün bir şekilde doldurmak için bir tercüman çalıştırmadan gelişmenize yardımcı olacağız.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Tüm arama motoru süreçleri gibi, düzenli denetimler de planınızın alakalı ve işlevsel kalmasını sağlamanın anahtarıdır. Dijital Ankara'da, uzmanlarımız hataları düzeltme konusunda uzmandır ve dünya vatandaşlarını sürekli olarak sitenizin doğru dil sürümüne yönlendirir, böylece tüm ülkelerinizde Google sıralamalarına öncülük edebilir ve dünyada zirvede kalabilirsiniz.

Hadi dünyayı birlikte ele alalım.

Müşterinin dilinde konuşan uluslararası SEO ile tüm dünyayı konuşturun. Her şey burada, bir Dijital Ankara uzmanıyla başlıyor. İster Avrupa'daki insanlara satış yapan küçük bir dükkan, isterse markasını dünyaca ünlü yapan büyük bir şirket olsun, dijital uzmanlarımız hepsiyle tecürbelidir.

Dünyanın her yerinden garantili uluslararası SEO büyümesi.

Müşterinin dilinde konuşan uluslararası SEO ile tüm dünyanın konuşmasını sağlayın.

Çok bölgeli varlık, çok ülkeli pazarlar, çok kültürlü izleyiciler, çok dilli sayfalar. İş stratejinizle uyumlu ve ulaşmayı hayal bile edemediğiniz pazarlardaki varlığınızı güçlendiren uluslararası bir SEO kampanyasıyla olasılıklarınızı çoğaltın.

Uluslararası SEO SSS'leri

Bu dünya çapında arama pazarlaması taktiğiyle ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Ele almadığımız bilmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, bizi aramanız yeterlidir.

Bu temelde, Google ve Bing gibi arama motorlarının hangi ülkeleri ve dilleri hedeflemeye çalıştığınızı anlayabilmesi için uluslararası web sitenizi optimize etme sürecidir. Nihai olarak yerel SEO'nun tam tersidir ve markanızı yalnızca belirli posta kodlarında değil, küresel sahneye taşır.

Şirketiniz birden fazla bölgede faaliyet gösteriyorsa, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin Google'ın arama sıralamasında en üstte görünmesini sağlamak için sağlam bir stratejiye sahip olmak gerçekten işe yarar. Dijital Ankara'de bunu yapmak için kanıtlanmış uluslararası arama stratejileri kullanıyoruz ve tüm dünyada görülmenizi sağlıyoruz.

İlk olarak, SEO'nun tüm standart kuralları hala geçerlidir, bu nedenle kendinize en iyi başarı şansını vermek için doğru anahtar kelimeleri kullanmanız ve sayfa öğelerinizi optimize etmeniz gerekir. Ayrıca güçlü bir geri bağlantı listesine ve diğer ilgili stratejilere ihtiyacınız olacak. Ardından, site yapınızın uluslararası standartlara göre ayarlandığından ve hreflang etiketlerini içerdiğinden emin olmanız gerekir.

Ek olarak, aşağıdakileri göz önünde bulundurmanız gerekebilir:
  • Hedef ülkelerdeki potansiyelinizi keşfedin

Siteniz şu anda hedeflemek istediğiniz ülkelerde nasıl sıralanıyor? Bunu Google Analytics veya SEMrush Domain Analytics kullanarak öğrenebilirsiniz.

  • Doğru dillerde içerik oluşturun

Yalnızca Google çeviriyi kullanmayın; İçeriğinizi her bölge için doğru şekilde yorumlamak ve konumlandırmak için uluslararası SEO stratejisi oluşturma konusunda bilgili, akredite bir uzman edinin. Bize güvenin, gerçekten karşılığını alacak.

  • Uluslararası rakiplerinizi analiz edin

Bölgenizde büyük bir balık olabilirsiniz, ancak başka birinin havuzunda küçük yavru olabilirsiniz, bu da rakiplerinize nasıl üstünlük sağlayacağınızı bilmeniz gerektiği anlamına gelir.

  • Bölgesel farklılıkları anlayın

Türkiye'de tanga satabilirsin. Ancak, Yeni Zelanda'da Jandal ve Birleşik Krallık'ta parmak arası terlik satacaksınız. Bir SEO kampanyasına odaklandığınızda bunları bilmenize yardımcı olur.

 

Küresel bir SEO stratejisini nasıl oluşturabilirim?

Etkili bir uluslararası SEO stratejisi oluşturmak ve uygulamak, çok fazla titiz çalışmayı gerektirir. Ama bizden alın, zor bahçelere koymaya istekli sitelerin başarılı olma olasılığı çok daha yüksektir. Adaleti sağlamak için dahili kaynaklarınız veya zamanınız yoksa, Dijital Ankara gibi uluslararası bir SEO ajansı tam aradığınız şey olabilir. 

Hangi düzeyde desteğe ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak, rekabetinizi araştırabilir, her ülke için anahtar kelimeler tanımlamanıza yardımcı olabilir ve markanızı farklı bölgeler için yerelleştirip optimize edebiliriz. Tüm bunlar, SEO görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmanıza ve iyileştirmenize yardımcı olmak için uzun bir yol kat edecektir.

İyi ya da kötü, küreselleşme ve internet dünyayı çok daha küçük bir yer haline getiriyor, insanları ve bölgeleri dijital varlığa sahip herhangi bir işletmenin parmaklarının ucuna getiriyor. İşletmenizin bu değişikliklerle başa çıkacak donanıma sahip olduğundan ve küresel müşterilere aradıkları ürün ve hizmetleri sunabileceğinden emin olmak için, dünya çapındaki kitleleri kucaklayan bir stratejiye ihtiyacınız var.

Biri olmadan, Google ve diğer büyük arama motorları, hangi bölgeleri veya dilleri hedeflemek istediğinizi bilemez ve bu da şirketinizin görünürlüğü üzerinde büyük etkileri olabilir. Dijital Ankara'de çok fazla müşterinin SEO'nun faydalarını riske atarak görmezden geldiğini gördük, bu yüzden nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Tamam, nereden başlamalıyız? Çok bölgeli web siteleri için SEO içeriği oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Daha kolay hale getirmek için, işte ilk dördümüzün bir listesi:

 

  • Google, yalnızca bir sürümü tarayıp dizine ekleyebileceğinden, sitenizin farklı ülke veya dil sürümlerini gösterirken çerezlerden ve komut dosyalarından kaçının.

 

  • Hem insanlar hem de Google tarayıcıları için anlamlı olacak şekilde etki alanı ve URL yapılarınızın doğru şekilde ayarlandığından emin olun.

 

  • Sitelerinizi belirli bölgelere coğrafi olarak hedeflemeyi daha da kolaylaştırmak için .co.uk, .de veya .co.nz gibi yerel ayara özel URL'ler kullanmayı düşünün.

 

  • Hreflang ek açıklamalarını ve site haritalarını kullanarak hangi sayfalarınızın farklı dillerde yazıldığını Google'a netleştirin.

Uluslararası ziyaretlerinizin büyümesini ve büyümesini izleyin.

Bir işletme sahibinin 80'lerin şarkısında sorulan aynı soruyu sorduğunda, yolculuğunda bir nokta vardır: “Ne zaman ünlü olacağım?” Dijital Ankara'de buna cevap verebiliriz.

İşletmeniz için daha fazla tıklama almak için küresel SEO uzmanlarınızla daha fazla neler yapabileceğinizi öğrenmek için buraya geldiniz. İyi hareket. Uluslararası SEO sıralamasında üst sıralara çıkmak için yapabileceğiniz çok daha fazlası var. 

Akıllıca yatırım yaptığınızda, işletmeniz çevrimiçi ortamda ağırlığını aşabilir ve büyük denizaşırı markalar tarafından duyulabilir. Ne kadar? Dijital Ankara X-Chart'ınızla öğrenin. 

Bir X-Chart, işinizi büyütmek için akıllıca ayarlanmış uluslararası SEO kampanyası çalışmasıyla web sitenizin katılımını ve performansını artırmak için sizinle nasıl çalışabileceğimize bakar. 

X-Chart'a güvenebilir misiniz? Tabi ki yapabilirsin. X-Chart'ı başlattık çünkü çok fazla SEO ajansının vaatlerde büyük olduğunu, ancak sonuçların çok kabataslak olduğunu gördük. Muhtemelen SEO ajanslarından çok şey vaat edilmişsinizdir. 

Biz sadece bir SEO ajansı değiliz. Şeffaflığa önem veren uluslararası bir SEO şirketiyiz. Dijital Ankara ile paranızın nereye gittiğini ve ne tür sonuçlar bekleyebileceğinizi bilirsiniz. 

İnternet pazarlamacılığının sık sık kafa karıştıran dünyasında güven kraldır ve bizim saklayacak hiçbir şeyimiz yok. Bu nedenle, X-Chart'ınızla her şey okunması kolay bir dilde belgelenir. Birlikte çalışmak için doğru uluslararası SEO ajansını bulmaya çalışırken sorun yaşıyorsanız, bu mükemmel.  

Anladık. İtibarımız, iş başarınıza bağlıdır. Özenle hazırlanmış bir arama stratejisi ile iş büyümesini ve web sitesi trafiğini ateşlemek için bize güvenin. Dijital pazarlama kanallarını en doğru şekilde kullanmayı biliyoruz. Kapsamlı denetiminizi şimdi alın. Uluslararası bir SEO şirketi etkileyebilir mi? Evet yapabiliriz.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth