map re 60yf

PAZARLAMA OTOMASYONUMUZ SİZİN İŞİNİZE GERİ DÖNÜŞ YAPAR.​

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Pazarlamanızı otomatik pilota alın.

Pazarlama stratejinizi otomatikleştirin, daha fazla satış yapın ve başarıyı kutlayın. Bu, tıpkı sizinki gibi işletmelerin uzman yardımımızla çıktığı yolculuktur. Öyleyse, Ankara'ün güvendiği pazarlama otomasyon ajansı - bizi arayın!

Lady showing digital codes

Pazarlama otomasyon hizmetleri için sürecimiz.

Dört adım gibi kısa bir sürede, markanızın her yönüne uyacak şekilde özel bir yol haritası ve sağlam bir pazarlama otomasyonu stratejisi oluşturacağız.

Step 1

İlk tartışma

Uzmanlarımız, en büyük hedeflerinizi ve hedeflerinizi ve ayrıca en büyük sorunlarınızı daraltmak için sizinle birlikte oturacak. Hızınızı artırmanıza ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olmak için lazer odaklı çözünürlüklerle dolu net bir strateji oluşturmamıza olanak tanıyan tüm iyi şeyleri buradan alıyoruz. Hepsinden iyisi, sıfır zorunluluk var – sadece gerçek insanlardan gerçek konuşmalar.

Step 2

Bir strateji oluşturmak

Ankara'de uzman bir pazarlama otomasyonu ajansı olarak, son derece rafine bir pazarlama otomasyonu yaklaşımını ortaya çıkarmak için ilk özetin her yönünü analiz ederek kapsamlı bir strateji oluşturmak için çok çalışıyoruz. Otomasyonun çevrimiçi olarak en büyük hedef kitlenizi hedefleme şeklinizde nasıl devrim yaratacağını vurgulayan kazanan bir süreç oluşturacağız.

Step 3

AI'yı yaymak

Gerçek sihir burada gerçekleşir. Dijital Ankara ekibi, e-posta pazarlama otomasyon paketinizi çalışır duruma getirmek için platformlardan kodlara ve bunların arasındaki her şeye kadar tartışılan tüm çözümleri uygulayacaktır. Oradan, tek yapmanız gereken, aynı anda sallanan potansiyel müşteriler ve dönüşümler ile her şeyin kendi kendine hallolmasını izlemek. Bu güzel olmaz mıydı?

Step 4

biraz kurcalamak

Pazarlama otomasyonu dünyasında kur ve unut diye bir şey yoktur ve olması gereken de budur. Paketinizin bugüne kadar markanız için nasıl çalıştığını değerlendireceğiz, ardından nihai çözümünüzü daha iyi optimize edebileceğini düşündüğümüz tüm ayrıntıları iyileştireceğiz. Bu süreç, paranızın karşılığını her zaman en iyi şekilde alabilmeniz için sık sık devam eder.

İşlemlerinizi kolaylaştıralım ve hızlandıralım.

Bir otomasyon süreci ile hızlı ilerleme sağlamak tecrübe ister. Yani herhangi bir ajans almayın. Ankara'ün güvendiği pazarlama otomasyon hizmetlerini edinin. Bağırmak.

Pazarlamanızı otomatikleştirin. Büyümenizi güçlendirin.

İşinizi genişletmek, daha fazla karmaşıklık anlamına gelmez. Dijital Ankara'ta, uzmanlarımız, hizmetlerinizi otomasyonla düzene sokar. Ve süreci basitleştirerek, aslında sonuçlarınızı güçlendirirsiniz. Sadece ticari açıdan mantıklı.

Otomasyon sadece süreci daha basit hale getirmez. Daha kazançlı hale getirir. Pazarlamanıza daha az enerji harcayıp işinizi büyütmeye daha fazla zaman ayırmanın zamanı gelmedi mi? Ve ilk etapta bu yüzden işe girmedin mi?

Dijital Ankara'ta, dikkatinizi operasyonlarınız için en önemli görevlerden uzaklaştırmak zorunda kalmadan, işinizi çevrimiçi yürütmeyi kolaylaştırıyoruz. Bizi sürekli olarak yüksek nitelikli potansiyel müşterileri besleyen, arka planda işlerin ilerlemesini sağlayan yardımcı yardımcılarınız olarak düşünün. Şimdi bu güzel olmaz mıydı?

Pazarlama otomasyonu SSS'leri

Pazarlama otomasyonu araçları, platformları ve aradaki her şey hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Pazarlama otomasyonu, birden fazla platformda işlev gören otomatik pazarlama stratejileri oluşturmak için teknoloji ve yazılım platformlarının kullanılmasıdır. Biraz daha derine inin ve Dijital Ankara gibi bir pazarlama otomasyon ajansının size ve işletmenize yalnızca uyumluluğu sağlamakla, iş akışlarını iyileştirmekle ve potansiyel müşterileri belirlemekle kalmayıp, aynı zamanda genel dijital performansınızı da artırmada yardımcı olabileceğini göreceksiniz. 

Dijital Ankara'de, bir elektronik tablodaki bir satırdan daha fazlasısınız. Siz bizim var olma nedenimizsiniz ve bu sektöre ilk etapta girme nedenimizsiniz. Bir pazarlama otomasyon ajansı ve iş kolundaki adamınız olarak, manuel ve tekrarlayan görevleri insanlardan uzaklaştırarak ve yazılımda yerleşik otomatik süreçlere taşıyarak azaltmaya yardımcı oluyoruz. 

Pazarlama otomasyonu, operasyonları iyileştirmek için çeşitli şekillerde çalışır. Tüketici temas noktalarından toplanan veriler, size müşterinizin kapsamlı bir görünümünü sunar ve e-posta pazarlama takipleri, raporlama, hatırlatıcılar ve sosyal medya paylaşımları gibi manuel görevleri üstlenir. Artık dijitalleştirilen bu verilerle, kuruluşunuzdaki insanlar diğer görevler için günlerine daha fazla zaman ayırıyor. Ayrıca kampanyalarınızı doğru bilgilerle doğru kişilere hedeflemenizi sağlayarak size daha kaliteli bir potansiyel sunar ve satışları artırır. 

Dijital Ankara'in pazarlama otomasyonu yazılımının devreye girdiği yer, bu verileri kendi yararınıza kullanmayı bilmektir. Pazarlama sanatındaki deneyimimizi teknolojinin saf gücüyle uygulayarak, Ankara'nın bağlı olduğu en iyi pazarlama otomasyon ajansı haline geldik. Karmaşık verileri okuyor, geçmiş sayıları görüyor ve zaman alan ve tekrarlayan görevleri hızlı çalışmaya dönüştürecek öngörüler sunuyoruz. 

Pazarlama işiniz ne kadar küçükse, stratejilerimizden o kadar fazla fayda elde edersiniz. Pazarlama otomasyonu, yalın ekiplerin manuel operasyonlar için daha fazla insan kaynağına sahip olabilecek daha büyük şirketlerle rekabet etmesine yardımcı olur. 

Dijital devrimin en uç noktasında on yılı aşkın bir sürenin ardından, dijital erişimin her zaman insan kaynaklarıyla ilgili olmadığını anlıyoruz.

İster iki, ister yirmi veya iki yüz kişilik bir ekip olun, dijital erişimde yılların deneyimini, sizinki gibi markaların büyümesine yardımcı olmak için gerçek bir tutkuyla birleştiriyoruz. Ankara işletmelerinin rekabette öne geçmelerine yardımcı olmak için güvendiği sınıfının en iyisi pazarlama otomasyonu hizmetleri sunuyoruz. 

Bir yazılım platformu seçmek için bir pazarlama otomasyon şirketi ile çalışmak büyük bir karardır. Her işe uygun ve tüm rakipleri geride bırakacak tek bir seçenek yoktur. Mevcut farklı pazarlama otomasyonu seçeneklerini değerlendirmeniz ve bunların hedeflerinizle, pazarlama hunilerinizle ve geleceğe yönelik planlarınızla nasıl uyumlu olduğunu görmeniz gerekecek. 

Çoğu platform canlı gösteriler sunar. Ancak tam kapsamlı pazarlama otomasyon hizmetlerimiz, rehberli eğitimleri içerir. Size uygun olup olmadığını görmek için yazılımı gerçek dünya ortamlarında nasıl kullanacağınızı göstereceğiz. Ve belirli araçların nasıl kullanılacağına dair herhangi bir takip sorunuz varsa, pazarlama otomasyonu Ankara ofisimiz hemen yanınızda olacaktır.

Sunduğumuz çözümler, bir dizi araçtan oluşan bir yazılım paketi kullanır. Bu araçlar, Ankara'nın kanat adamı olarak güvendiği pazarlama otomasyon ajansı tarafından ustalıkla kullanılmaktadır - biz! Satış ekibimiz, sizinki gibi işletmelerin işletmenizin farklı bölümlerinde otomasyona ulaşmasına yardımcı olmak için burada. 

Kullandığımız araçlar yalnızca pazarlama otomasyonu için değil, bireysel süreçleri düzenleyip basitleştirmek ve hedef kitlenizi belirlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Otomatik araçlarımızla çalışmak ve bunları anlamak, en kaliteli içeriği üretmenize ve müşteri yolculuğu boyunca (e-posta otomasyonu ve takipler gibi) müşteri programları ve davranışlarıyla uyumlu tetikleyici eylemler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Bu pazarlama kanalı, esasen, zaten başarmaya çalıştığınız şeyi yapmak için size daha fazla alan sağlar. Zaman alan manuel görevleri ortadan kaldırarak, pazarlama operasyonlarını iyileştirmeye odaklanmanız için size daha fazla zaman tanır. Bu bilgisayarlaştırma, daha etkili kampanyalar oluşturmanıza olanak sağlayacak, potansiyel müşterileri pazarlama hunisinde doğru yere koymanıza yardımcı olacak ve gün içinde size daha fazla zaman kazandırmak için süreçlerinizin çoğunu düzene sokacak daha iyi veriler ve istihbarat sunacak.

While there are many parallels between marketing automation software and CRMs, the main difference is that automation focuses on marketing while CRMs are designed for sales teams. While marketing automation software is more about streamlining and optimizing your processes, a CRM manages your interactions with current and potential customers.

Most of our operations have been moved to offsite, hosted, cloud services and marketing platforms so you don't need to install any software. This is particularly beneficial for companies with large staff numbers and geographically distant operations, as it eliminates the need for expensive and extended software rollouts and server upgrades.

Yazılımı uygulamaya başlamadan önce stratejik bir plana sahip olmak önemlidir. Bu, onu kullanacak her personel ve paydaş için eğitim, web sitenizi ve diğer yazılım platformlarını güncellemeyi, içeriğinizi planlamayı ve geliştirmeyi ve verilerinizi temizlemeyi içerir. Bunların hepsi zaman alacak, bu yüzden başarılı bir sunum için bunu doğru bir şekilde stratejinizi oluşturun.

Mevcut birçok çevrimiçi eğitim kursu vardır ve bireysel yazılım ve ürün paketleri de eğitimi içerecektir. Bu platformların çoğu kullanıcı dostudur ve benimsenmesi kolaydır. Satışta bir geçmişe sahip olmak, süreçleri uyumlu hale getirmede faydalıdır, ancak zorunlu değildir. Kendiniz için doğru çözümü seçerken, bilgi düzeyinize uyan ve sağlanan destek ve eğitim düzeylerini değerlendiren bir kullanıcı deneyimi düzeyi ararsınız.

Bu platformları çevreleyen tüm veriler, işletmelere çok büyük farklılıklar sunduğunu gösteriyor. İstatistiklere indirgemek gerekirse, pazarlama otomasyonunun satışları yüzde 14,5 artırdığı ve sağladığı süreçlerle genel giderlerinizi yüzde 12'nin üzerinde azaltacağı kanıtlanmıştır.

Paradan tasarruf etmek, müşteri adaylarınızın kalitesini artırmak, süreçleri kolaylaştırmak ve manuel işlemleri ortadan kaldırarak tekrar eden görevleri hızlandırmak istiyorsanız, bu çözüm kesinlikle dikkate alınması gereken bir yoldur. Ayrıca, satış ekibinizin daha üretken olmasına yardımcı olabilir ve mümkün olduğunda markanızın uyumlu kalmasını sağlar.

Her pazarlama otomasyon platformuna hakim olun.

E-posta pazarlaması veya sosyal medya stratejisi olsun, parmağınızı bile kıpırdatmadan kampanyanızı hızlandırıyoruz.

Pazarlama otomasyonu çözümlerimizi seçmenin en iyi yanı, pazarlama ekibimizin sizin için tüm müşteri yolculuğunla ilgilendiğini bilerek arkanıza yaslanıp rahatlayabilmenizdir. Satış ekibinizle entegrasyondan, kullandığınız mevcut yazılımlara uyum sağlamaya kadar, bu son derece kullanışlı hizmetlerden yararlanmanızı kolaylaştırıyoruz.

Dijital Marketing'in tüm satış süreci, müşterilere alt satırı imzalamaya karar vermeden önce şeffaf bir tahmin sağlamaya dayanır. Bu, etkili pazarlama otomasyon kampanyalarımızdan tam olarak ne tür bir yatırım getirisi elde edeceğinizi önceden görebileceğiniz anlamına gelir.

İçiniz tamamen rahat olduğunu bilerek yatırımınız hakkında bilinçli bir karar verin. Başka hangi ajans bunu sunuyor?

Pazarlama çabalarıyla ilgili deneyiminiz ne olursa olsun, kampanyanızın herhangi bir zamanda nasıl takip edildiğini anlayabilmeniz için sizi tamamen döngünün içinde tutuyoruz. Belirli bir pazarlama otomasyon platformunun nasıl çalıştığını görmekten, müşteri yolculuğunun belirli aşamalarını kavramaya kadar, en önemli olan her şeyi size anlatabiliriz.

Kulağa hoş gelmek? Otomasyon yazılımımızın markanızın seviyesini nasıl yükseltebileceğini görmek için şimdi pazarlama stratejisi uzmanlarımızla sohbet edin.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth