creative team re 85gn

GOOGLE REKLAM AJANSIMIZ SİZİ SATIŞLAR İÇİN GÜÇLÜ YAPAR

Değerlerimiz her zaman hizmetlerimizin merkezinde yer alır.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Google Ads hesabınızı dünyanın en büyük arama motorunun kaidesine koyuyoruz.

Etki yaratan dinamik anahtar kelime eklemeyi uygularken sitenize daha fazla insan çeken bir Google Ads ajansıyız.

Lady showing digital codes

Google Ads sürecimiz, alıcıları açılış sayfanıza nasıl getirir?

Google Ads, müşterileri işletme sayfalarınıza hızlı bir şekilde çekmenin güvenilir bir yolu olarak hareket eden bir PPC kampanya biçiminde çalışır. Google AdWords kampanyanızın iyi yağlanmış bir makine gibi çalışmasına ve size inanılmaz bir yatırım getirisi sağlamasına şu şekilde yardımcı oluyoruz.

Step 1

Danışmanlık

Bu taktiğin işe yaradığını biliyoruz çünkü bunu defalarca başardık. İster büyümek isteyen bir işletme olun, ister YouTube kanalınızda aylık bir artışa ihtiyaç duyuyor olun veya bir yeniden pazarlama kampanyası yürütüyor olun, Google Ads yönetim ekibimiz, denenmiş ve test edilmiş stratejilerden hangisinin işe yarayacağını belirlemek için sizinle bir araya gelecek. işiniz için en iyisi.

Step 2

Strateji

Bu heyecan verici kısım. Google AdWords yönetiminin sizin için neler yapabileceğini göreceksiniz ve biz de işletmeniz için neler yapabileceğimizi göreceğiz. Birlikte, mevcut en iyi uygulamalarla uyumlu, etkili bir strateji oluşturacağız ve aylık pazarlama bütçenizi aşmadan size rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacağını düşünüyoruz. YouTube reklamları, yeniden pazarlama, Google Görüntülü Reklam Ağı reklamcılığı, Google Alışveriş çözümleri ve daha fazlası gibi PPC yönetiminin diğer yönlerinin sizin için uygun olup olmadığını da belirtebiliriz.

Step 3

Başlatma

başladık! Ama işin bittiği yer burası değil. Google Partners olarak sadece oturup izlemiyoruz. Kampanyanızın çalışması için ne kadar hızlı ihtiyaç duyduğunuzu anlıyoruz ve gerektiğinde stratejinizi değiştirmek konusunda biriyle konuşamamanın ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz. Ayrıca, Google Ads kampanyanız çalışma saatlerine bağlı kalmaz. Bu nedenle, en çok ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olmak için 7/24 hazırız.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Kurmayız ve unutmuyoruz. Google Ads kampanyalarınız bunu düşünemeyecek kadar önemli! Kampanyanızı en üstte tutmak ve maliyetlerinizi kontrol altında tutmak için yanıt stratejileri sunmak için rakiplerinizin etkinlikleriyle birlikte kampanyalarınızı izliyor ve test ediyoruz.

Google Ads hizmetleriniz büyümeyi garanti ediyor mu? Bizimkiler yapar.

Bu tıklamaları en üst düzeye çıkaran Google Ads yönetimimizi izleyin.Son derece uygun maliyetli bir çözüm için ödeme yapmaya hazırsanız, arama ağı reklamcılığının içini ve dışını bilen uzman bir PPC ajansıyla ortak olmalısınız. Google Ads ekibimiz, şimdi satın almaya hazır olan daha fazla müşteri tarafından fark edilecekleri reklamlarınızı nereye koyacağını biliyor. Rakiplerinizin önüne geçmek için daha iyi bir zaman olmamıştır.Bu tıklamaları en üst düzeye çıkaran Google Ads yönetimimizi izleyin.

Bu tıklamaları en üst düzeye çıkaran Google Ads yönetimimizi izleyin.

SEO'nuz tam olarak hedefi vurmadıysa ve anında sonuçların peşindeyseniz, Google Ads uzmanlarımızla iletişime geçin. Biz! Ekibimiz, tüm arama motoru sonuç sayfalarındaki çekiş gücü sayesinde, deneme sürenizi yanlışlıkla en aza indirmenize ve kârlılığınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Ücretli reklamlardan Google görüntülü reklamlarına ve daha fazlasına kadar, aramanın bu çok güçlü bölümünde sihrimizi nasıl uyguladığımızı izleyin. Dijital Ankara gibi kendini kanıtlamış bir Google reklam ekibi tarafından uygulandığında, pazarlama harcamalarınız için aynı gün etkili bir sonuç göreceksiniz. Ve sizi sürekli başarı için hazırlayacağız. Dijital Ankara'daki Google Ads yönetim uzmanları, kısa ve uzun vadeli hedeflerinizi anlayarak, PPC kampanyanızı hemen sizin için çalışacak şekilde yapılandırabilir ve sizi gelecekteki başarılara hazırlayabilir. Özel gurularımız tarafından uygulandığında, aynı gün içinde yaptığınız pazarlama harcamalarınız için etkili bir sonuç görebilir, zaman içinde maliyetleri düşürebilirsiniz.

Dijital pazarlama ajansları hakkında SSS

Bu alanla ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Bilmek isteyip de değinmediğimiz konu varsa, bizimle ileteşime geçiniz.

Bugünlerde garanti veren çok fazla firma tanımıyoruz. Sonuçta, neden tutacağınızdan emin olamayacağınız sözler veriyorsunuz? Digital Ankara olarak sizler için öngördüğümüz satışlara o kadar güveniyoruz ki teslimat garantisi veriyoruz. Yalnızca garantili satışlar değil, aynı zamanda garantili iş büyümesi. Ve bu yüzden hepimiz dahil değil miyiz?

Performans pazarlama ajansı olarak sadece bütçenizi harcamak için dijital pazarlama kampanyaları oluşturmuyoruz. Yatırım yaptığınız her pazarlama doları için bir yatırım getirisi sağlamaya odaklandık. Böylece sadece iyi görünen görüntülü reklamlar almazsınız. Beklenen getirinizden daha yüksek bir üretim ücreti ile video pazarlama. Veya yalnızca ulusal bir kitleye ulaşan uluslararası bir SEO stratejisi. Harcanan para için paranın tadını çıkaracaksınız. Ve buna gerçek yatırım diyorsunuz.

Üstelik kampanyalarımızı öylece 'kurup unutmuyoruz'. Sürekli büyümeyi sağlamanın tek yolu, hangi stratejilerin, kanalların ve uygulamaların müşteri ve satış getirdiğini öğrenmektir. Bu nedenle yaptığımız işleri sürekli takip ediyor, çalışan elemanları çoğaltıyor, çalışmayanları ayarlıyoruz. Ayrıca, işletmenizin rekabetçi konumunu etkileyebilecek Google algoritmasındaki değişiklikleri sürekli olarak izliyoruz. Sonuç olarak, potansiyel müşteriler işletme türünüzü aradığında markanız arama listesinin en üstünde kalır. Bu, teklifiniz hakkında bilgi edinmek için tıklayan daha fazla potansiyel müşteri anlamına gelir. Bu, daha fazla potansiyel müşteri ve iş büyümesi anlamına gelir.

Yolculuk gerçekten bu kadar kolay. Ancak kanalları ve değişikliklere nasıl ayak uyduracağınızı ve işinizi zirvede tutmayı anlamak için uzman bir pazarlama hizmeti gerekir. Digital Ankara'da, elde edilebilir (ve etkileyici) bir sonucu tahmin etmek için tüm deneyimimizi ortaya koyacağız.

Dijital pazarlama çabalarıyla sunulan bu kadar çok değerli hizmetle, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Digital Ankara'da her şeyi kolaylaştırıyoruz. Her şey bir analiz raporuyla başlar. Analiz raporu, büyümeniz için ücretsiz bir dijital denetim ve satış tahminidir. Sadece ücretsiz değil, garantilidir. Bizi duydun. Ajansımız dijital pazarlama hizmetlerimizi kullanarak, tahmin ettiğimiz sonuçları vermemiz garanti edilmektedir.

Tek yapmanız gereken, ödüllü dijital pazarlama stratejistlerimizden biriyle 30 dakikalık, yükümlülük içermeyen bir danışmadır. Kanıtlanmış pazarlama ajansı hizmetlerimizin yardımıyla, üç ay, altı ay ve ardından 12 ay içinde bekleyebileceğiniz sonuçları size göstereceğiz. Çeşitli yatırım seviyelerinin nasıl farklı sonuçlar üretebileceğine bakacağız ve ne kadar büyümek istediğinizden başka bilmeniz gereken hiçbir şey yok.

Dijital pazarlamaya yeni mi başlıyorsunuz ve kademeli olarak yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Sadece küçük bir harcamayla, web pazarlama ajanslarının satış potansiyellerinizi nasıl artırabileceğini göstereceğiz. Tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak, pazarlamanızdan elde ettiğiniz getirileri her boyuttaki bütçeyle çoğaltma konusunda çok bilgiliyiz.

Geri dönüşleri gördünüz mü ve biraz daha keşfetmeye istekli misiniz? Türkiye'nin en iyi pazarlama ajanslarından biri olarak, sonuçlarınızı daha da iyileştirmek ve marka bilinirliğinizi, organik trafiğinizi ve genel dijital stratejinizi patlatmak için orta ölçekli bir yatırımın ek hizmetleri nasıl kullanabileceğini ortaya koyuyoruz.

Belki bir arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejisiyle başladınız ve şimdi sosyal medyanın müşteri tabanınıza, satışlarınıza ve dijital stratejinize nasıl katkıda bulunabileceğini görmek istiyorsunuz - dijital pazarlama firmamız bekleyebileceklerinizi yazılı hale getirecektir.

Son olarak, pazarlama hizmeti ajansınızın getirdiği değeri kabul ederseniz, size daha büyük bir yatırımın ne getirebileceğini göstereceğiz. Bu sadece en 'pahalı' yaklaşım değil. Dijital pazarlama planınızın her düzeyinde kârlılığınızı artırmak için önerilen stratejimizin tam bir özetini vereceğiz. Ne kadar çok koyarsanız, o kadar çok çıkarsınız. Ve Dijital Ankara'da en yüksek zirvelere ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Sektörde on yılı aşkın bir sürenin ardından Türkiye'nin hak ettiği dijital pazarlama hizmetlerini biliyoruz. Dijital ortamdaki hızlı değişimlerin işletmeleri ne kadar hızlı etkilediğini gördük. Ve şirketlerin işler değiştiğinde uyum sağlamaktan daha fazlasını yapmak, kanıtlanmış dijital stratejilerden yararlanmak ve hatta rekabet avantajı elde etmek için hızla dönüş yapmalarına nasıl yardımcı olacağımızı öğrendik. Uzman bir pazarlama hizmetleri ajansının işletmenizin tam da bunu yapmasına nasıl yardımcı olabileceğini görmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ekibimiz, çevrimiçi işletmelerin başarılı dijital pazarlama kampanyaları oluşturmasına, yürütmesine ve izlemesine yardımcı olmak için 2020 yılında Digital Ankara'yı kurdu. Her türden şirketin benzersiz dijital pazarlama elde etmek için uzmanların içgörülerini, stratejilerini ve araçlarını kullanma ihtiyacını ilk elden gördük. Bugün Digital Ankara, Kurumsal ve KOBİ şirketlerinin ihtiyaçlarına cevap veren tam hizmetli bir dijital pazarlama ajansıdır. Ekip, tamamı yatırımın geri dönüşüne odaklanan web sitesi pazarlama hizmetleri de dahil olmak üzere dijital strateji ve çevrimiçi pazarlama tavsiyeleri sunuyor ve Digital Ankara artık Türkiye'nin sunduğu en iyi pazarlama ajansı olarak kabul ediliyor.

Digital, kurulduğu günden bu yana Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermeye devam ediyor. Yerel danışmanlarımız, Türkiye'nin her gün güvenebileceği dijital ajans olma yolundadır. Pazarlama hizmetleri ajansımızdaki uzmanlar, yerel ve küresel pazarlarda kapsamlı deneyime sahiptir ve Google gibi şirketlerde çalışır. Bu yüzden dijital performans pazarlamasını herkesten daha iyi biliyoruz. Ekibimizin karşılaşmadığı hiçbir platform veya zorluk yoktur. Digital Ankara'da herkesin takıntılı odak noktası müşteri deneyimi ve teslimattır. Gerçek, özenli, arkadaş canlısı, etkili müşteri hizmetleri. Eski güzel günlerdeki gibi ama günümüzün modern taleplerini karşılamak için tasarlandı.

Bir Türkiye dijital pazarlama ajansına sahip olmak istiyorsanız ve iş ihtiyaçlarınız için bugün tam hizmet dijital ajansımızla iletişime geçin. Ekibimiz her zaman sizinle tanışmaya ve gerçek, sürdürülebilir büyüme elde etmek için sizinle birlikte çalışmaya hazırdır.

Özellikle geleneksel pazarlama yöntemlerine alışkınsanız, dijital pazarlamanın bazı işletmeler için baş ağrısı olabileceğini biliyoruz. Ayrıca kullanabileceğiniz birçok hizmet, benimseyebileceğiniz platformlar ve uygulayabileceğiniz yaklaşımlar var. Dijital Pazarlamada, bazen karmaşık işlerin sizin işiniz olmadığını anlıyoruz. Bu bizim işimiz. Bu nedenle, müşterilerimizin avantajlardan tam olarak yararlanmasını mümkün olduğunca kolaylaştırmak için varız.

Bu yüzden yaptığımız ilk şey, sürecin sizin için kolay olduğundan emin olmak. Dijital pazarlama hakkında az ya da çok bilginiz olsun, anladığınız terimlerle sizinle işbirliği yapacağız. Dili biliyorsanız, uzman danışmanlarımız teknoloji jargonu veya yeni başlıyorsanız sade Türkçe hakkında konuşabilirler. Her türden işletmeyle çalıştık ve bu nedenle stratejinizi başlatırken, kampanyanızı yürütürken ve sonuçları analiz ederken net iletişim ihtiyacının farkındayız.

Süreç boyunca, attığımız her adımın yatırılan her bir dolara değmesini sağlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu, ilk stratejiniz, devam eden ihtiyaçlarınız ve nihai hedefleriniz üzerinde işbirliği yapmak anlamına gelir. Bir fikriniz mi var, ince ayara mı ihtiyacınız var veya işinizde büyük bir değişiklik yapmaya mı karar verdiniz? Dijital Ankara danışmanınızı aramanız yeterli, sürecimizi yeni ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlamaya başlayalım.

Her fırsatta size karşı şeffaf olacağımıza da güvenebilirsiniz. Yatırım yaptığınız parayla beklediğiniz sonuçlar. Bulduğumuz yaklaşımlar, olabilecekleri kadar sıkı çalışmıyor. Dijital reklam uzmanlarımız açık, ulaşılabilir ve yaptığımız her hareketten sorumludur. Ortaklığımızın herhangi bir noktasında sormak istediğiniz sorular veya görmek istediğiniz sonuçlar için bizi aramanız yeterli. İşinizin büyüme yolculuğunda sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Şirketinizin büyüklüğü veya pazarlama bütçenizin kapsamı önemli değil. Türkiye'yi gerçekten anlayan dijital ajanslar, küçük bir harcamayla çok yol kat edebilirler. Her türden sektöre ve küçük, orta ve büyük şirketlere daha fazla müşteri bulmalarına, yeni müşteri adayları oluşturmalarına ve markalarını ve işlerini yükseltmelerine yardımcı olduk.

Eğer moda iseniz, tarzımızı beğeneceksiniz. Güçlü SEO, web geliştirme, sosyal medya pazarlaması ve dijital pazarlama kanalları aracılığıyla popüler moda markalarının çevrimiçi ve mağaza içi satışlarını yönlendiren dijital ajans pazarlama ekibiyiz. Garantili sonuçlarla neden bizi denemiyorsunuz?

Hizmet olarak yazılım (SaaS) mı satıyorsunuz? Toplu satış yapmanıza yardımcı olacağız. Hedef kitleniz ne olursa olsun, SaaS büyüme pazarlamamız, sizi hazır alıcıların önüne çıkarmak için tüm satış hunisini içerir. Dönüşüm oranlarınızı izlemeye ve sürekli iyileştirme ve sonuç elde etmek için stratejilerimizi iyileştirmeye devam edeceğiz.

BT pazarlamasında mı? BT'yi anlıyoruz. SEO'dan SEM'e ve daha fazlasına kadar, dijital stratejinizi ve pazarlama tavsiyelerinizi iş hedeflerinizle eşleştireceğiz. Ve sürecimiz teknoloji pazarlamasının karmaşıklığını ortadan kaldırmak için tasarlanmış olsa da, bizimle teknoloji hakkında konuşmaktan çekinmeyin - dijital uzmanlarımız her şeyden önce.

Üreticiler, dijital ajans hizmetlerimiz sizin için yapılmıştır. Giysi, ev aletleri, halı, hızlı tüketim ürünleri, elektronik, makine parçaları veya başka bir şey yapıyor olun, işinize uygun stratejiler uygulayabilmemiz için nişinizi anlamak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Endüstriyel şirketler, pazarlama stratejilerimizi endüstriyel güçte bulacaktır. Danışmanlarımız B2B pazarlama uzmanlarıdır, bu nedenle kilit paydaşları, kilit oyuncuları, potansiyel çalışanları ve çalışanları nasıl dahil edeceğimizi biliyoruz.

Emlak sektöründe misiniz? Hizmet dijital ajansımız, alıcıları kapınıza çeken stratejilerin evidir. Dijital strateji hizmetlerinizin tam bir incelemesi için bizi arayın ve daha fazla satmanıza yardımcı olacak sağlam bir plan oluşturalım. Mülkünüz için daha fazla yatırım getirisi elde etmeyi dört gözle bekliyoruz.

İnsan kaynakları alanında iseniz, dijital pazarlama ajansımız Ankara ile iyi bir konumda olacaksınız. Markanızı şirketinizdeki çalışanlara veya dışarıdaki potansiyel müşterilere pazarlamaya hevesli olun, sizin için yaptığımız işin çalışmaya devam etmesini sağlayacağız.

Fitness sektöründe mi? Tam güçlü web ajansı pazarlamamız, biraz dijital pazarlama gücü ve sağlıklı bir alt çizgi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Danışmanlarımız eğitimlidir ve işiniz veya dijital ortamınız nasıl değişirse değişsin size ayak uydurmaya hazırdır.

Medikal şirketler sürecimizi acısız bulacaktır. Digital Ankara'da sorunlarınızı anlamak için çalışıyoruz ve birçok pazarlama hizmetleri ajansının aksine dijital pazarlama kampanyanıza bütünsel bir yaklaşım getiriyoruz. Sonuçlar geldiğinde, nasıl büyüdüğünüze şaşıracaksınız.

Esnaf bizim için her şeyi düzeltebilecek bir Türk dijital pazarlama ajansı bulacak. Uzmanlarımızın dijital pazarlama görevinizi ücretsiz bir danışmanlıkla gözden geçirmesine izin verin ve işi mümkün olmadığını düşündüğünüz şekillerde yapmanıza yardımcı olacak özel analiz raporunuz için iletişime geçin.

Sektörünüz ne olursa olsun, Türk pazarlama ajansınızdan ihtiyacınız olan dijital pazarlama stratejileri ne olursa olsun aramanız yeterli.

Medikal satış fırsatları veya web tasarımı için Ankara'nın güvendiği dijital pazarlamayı sunuyoruz. Pazarlama analitiği veya veri pazarlaması söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz, bu nedenle sonuçları garanti eden bir Birleşik Krallık pazarlama ajansı arayın. Açılış sayfaları veya web geliştirme konusunda uzmanlara ihtiyacınız varsa, sayfanızı planlamak, oluşturmak ve optimize etmek için kazanan bir süreç geliştirdik, bu yüzden bugün iletişime geçin.

Hubspot, mailerlite, MailChimp, ActiveCampaign veya inbound pazarlama kullanarak pazarlama otomasyonu hizmetlerine ihtiyacınız olsun, kazanma sürecimiz gelen kutunuza daha fazla potansiyel müşteri getirecektir. Ayrıca, Google ceza kurtarma özelliğini kullanarak itibar yönetimi konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, cezalar oluşmadan önce cezalardan kaçınmanıza veya cezalar oluştuğunda hızlı bir iyileşme sağlamak için hemen harekete geçmenize yardımcı olacağız.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth