creation process re kqa9

POTANSİYEL MÜŞTERİ BASİTTİR. DAHA FAZLA İLAN ELDE EDİN. DAHA FAZLA PARA YAPIN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Potansiyel müşteri daha iyi işlere yol açar. İşte nasıl.

Dijital Ankara'un Anali̇z Raporu size kaç kat büyüme elde edebileceğinizi ve olası satış yaratmanın hayati rolünü gösterir.

Lady showing digital codes

Müşteri adayı üretimi için net bir süreç

Stratejik çerçeveler ve bol miktarda veri kullanan Dijital Ankara, piyasadaki en çevik süreci kullanarak olası satış yaratmayı sağlar.

Step 1

iş konuşmak

Potansiyel müşteri yaratma kampanyanız için peşinde olduğunuz sonuçları nasıl elde edebileceğimiz hakkında bir sohbetle başlayalım. Dijital Ankara'ta, teknik sihirbazlarımız ve pazarlama uzmanlarımız, en büyük sorunlarınızı ve emellerinizi anlamak için çalışarak, mükemmel resimdeki satış hunisine ulaşmanız için size rehberlik edecek.

Step 2

Planlama

Şimdi bulmacanın tüm parçalarını bir araya getirmek için düşünme şapkalarımızı takma zamanı. Yenilikçi dijital pazarlama teknikleriyle sihrimizi gerçekleştirmek için en büyük fırsatlarınızı, olası satış yaratma platformlarınızı ve etkili kitlelerinizi vurgulayacağız.

Step 3

Kullanıma sunma

Yüklemeye hazır olan ekipmanımızla, Dijital Ankara'taki özel ekibiniz, özel olarak hazırlanmış olası satış yaratma stratejinize göre hareket edecek ve tüm platformları başarı için mümkün olan en iyi şans için ayarlayacaktır. Ekiplerinizi ne bekleyecekleri ve kampanyanızdan en iyi şekilde nasıl yararlanacakları konusunda eğiteceğiz ve tüm temellerin kapsanmasını sağlayacağız.

Step 4

Tutarlı izleme

Biz kur ve unuta inanmıyoruz. Potansiyel müşteri yaratma stratejiniz tüm hızıyla başladığında, hem şimdi hem de gelecekte sunmaya devam etmesini sağlayacağız. İşler yavaşlamaya başladığında, gerektiğinde web'deki diğer kanalları ziyaret eden daha fazla ilgili kitleyi hedefleyerek hızı artıracağız.

Daha fazla iş kazanımı sağlayan daha fazla potansiyel müşteri elde etmeye başlayalım.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Daha sık başarılı olan daha fazla potansiyel müşteriyle garantili iş büyümesi.

Dijital Ankara'un lider nesil uzmanları, bir dizi B2B ve B2C müşterisinin sitelerine yeni potansiyel müşteri akışını önemli ölçüde iyileştirmesine yardımcı oldu - ve biz de sizin için aynısını yapabiliriz.

Klasik müşteri adayı yetiştirme tekniklerini kullanıyoruz ve sitenizi bir müşteri adayı mıknatısına dönüştürmek için yeni dijital yeteneklerin gücünü kullanıyoruz.

Ardından, içeriği en iyi beklentilerinize göre uyarlamak için tahmine dayalı analitik aracılığıyla satın almaya hazır olana kadar bu potansiyel müşterileri besleyin.

Daha az maliyetle daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak için açılış sayfalarını optimize etmek için bölünmüş testler gibi geleneksel süreçleri kullanarak, ardından onları doğru zamanda doğru bilgilerle besleyin.

Dönüşüm hunisi boyunca ilerlemelerini izleyerek ve ne zaman satın alma olasılıklarının daha yüksek olduğunu bilerek, siteniz ve ekibiniz için daha fazla dönüşüm başarısı sağlayabiliriz.

Müşteri adayı oluşturma SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için Türkiye'de Lead Generation hizmetleri hakkında en sık sorulan soruların bir listesini hazırladık. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Bir pazarlama süreci olarak, olası satış yaratma, ürünleriniz veya hizmetleriniz aracılığıyla tüketicilerin ilgisini çekme sürecidir. Bu sayede, şirketinizin potansiyel müşterileri satın almaya hazır olana kadar beslemesini sağlayan bir satış hattı geliştiriyorsunuz. Bu pazarlama stratejisi her büyüklükteki işletme için uygundur.

Pazarlamada, olası satış yaratma, bir ürün veya hizmete ilgi çekmekle ilgilidir. Satış fırsatlarını geliştirmek ve potansiyel alıcıları bir satın alma yapana kadar meşgul tutmak için yapılır. Özünde, tüketicilerin işletmeyle etkileşimi gerektiren bir şeye kaydolmasını sağlayarak potansiyel müşteriler elde etmek, potansiyel müşteriler elde etmek anlamına gelir.

Bir ajans olarak, Facebook'u kullanarak olası satış yaratma pazarlamasının nasıl olduğunu ilk elden gördük. etkili çalışır. Bunu yapar çünkü müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. Çok yönlülüğü ve tüketicilerin size değerli bilgiler sağlamasını kolaylaştırması nedeniyle güçlü bir araç olduğu kanıtlanmıştır.

Bir satış süreci olarak, kitlenizle kurulan güven ve ilişki nedeniyle kesinlikle işe yarar. Bu kadar iyi çalışmasının diğer nedeni, diğer pazarlama stratejileriyle kolayca bütünleşmesidir. Ajanslar, olası satışlardan bazılarını sağlayarak işiniz için çalışmasını sağlamanıza yardımcı olabilir.

Potansiyel müşteri yaratma süreci, yeni müşteri adayları edinerek ve mevcut müşterileri besleyerek satış yaratmaktır. Katılımı ve satışı tetiklemek için içerik oluşturmak da dahil olmak üzere sürece dahil olan birçok hareketli parça vardır. Bir ajansa dış kaynak sağlamak, başarılı bir kampanya için doğru bilgiye sahip uzman ve kendini işine adamış danışmanlara sahip olmanız anlamına gelir.

Potansiyel müşteri yaratma şirketleri, müşteri adayları satın almak isteyen şirketlere sattıkları tüketici ve işletme bilgilerini toplamak için çalışır. Bilgi, verilerin en ilgili pazara gitmesi için düzenlenir. Müşteri adayları genellikle bir iletişim formu aracılığıyla toplanır ve olası satış yaratan şirketler, kampanyalarınızı işinize uygun şekilde kişiselleştirir.

Hedef kitlenizi belirledikten sonra satışta olası satış yaratma, bir satış hunisi oluşturmak ve kitlenizle bağlantı kurmak için sosyal medyadan yararlanmaktır. Ardından takip, genellikle telefon görüşmeleri, e-posta veya satış gücü aracılığıyla sosyal satış yoluyla yapılır. Satışa yönelik bu pazarlama biçimi, genellikle ödenmemiş kaynakları kullanır.

Herkesin yaptığı gibi, gelirinizi artırmak istiyorsanız, evet, bir lider nesil şirketle çalışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Pazarınızı nasıl hedefleyeceğini bilen, potansiyel müşterilerinizi kaliteli bir şekilde besleyen ve bizim gibi uygun maliyetli doğru hizmeti bulursanız, size ulaşmanızı öneririz.

Gayrimenkul için olası satışlar oluşturmak, bir ev satın almak, satmak veya kiralamakla ilgilenen müşterileri kazanma ve dönüştürme sürecidir. Modern bir dünyada bu, müşterileri çekmek ve onlarla etkileşime geçmek ve onları beslemek için geleneksel yöntemler yerine videolar, bloglar, sosyal medya ve arama motorlarını kullanmak anlamına gelir.

Satış ve pazarlama arasındaki ayrım, kullandığınız stratejiye bağlıdır. Nispeten basittir çünkü satış potansiyeli yaratma satış kategorisine girer. Bununla birlikte, pazarlama kurşun üretimi pazarlama tarafından ele alınmaktadır. Satışa başlamadan önce, önce bir pazarlama liderine ihtiyacınız var, yani aslında ikisi de

Bizimki gibi ajanslar, olası satış yaratma için oldukça faydalı olabilir. Dış kaynak kullanımı, yeni ve mevcut potansiyel müşterileri arama, en iyi müşteri adaylarını belirleme ve onları beslemek için zaman ayırma konusunda size zaman kazandırır. Potansiyel müşteri yaratmanızı, bunu her gün yapan kişilerin eline vermek, doğru müşteri adaylarını aldığınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Bazen olası satış yaratma için kullanılan stratejiler incelenirken, etik olarak yapılırsa bu yöntemin kullanılması yasaldır. Ajansımız uygun rızanın alındığı parametreler dahilinde çalışır. Ekibimize, işletmeniz için müşteri adayları oluşturmak için doğru stratejiler ve taktikler konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi sorun.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth