target re fi8j

MAGENTO SEO İLE ARABALARINI VE İŞİNİZİ BÜYÜTÜN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Piyasadaki en iyi Magento SEO stratejileri.

Magento'nun çok çeşitli eklentileri ve eklentileri size daha etkili, daha hedefli Magento e-Ticaret SEO'su için daha fazla kapsam sağlar.

Lady showing digital codes

Magento SEO sürecimiz.

Kârlı bir e-ticaret mağazasına sadece dört adım – hepsi bu.

Step 1

Hadi sohbet edelim

En başından itibaren, Magento'da vitrininizin nasıl performans gösterdiğini ve hem şimdi hem de gelecekte işlerin sizin için nasıl göründüğünü anlamak için sizinle birlikte oturacağız. Bu, platformunuzun sizin için ne yapmasını istediğinizi ve genel olarak verimliliği nasıl geliştirmek istediğinizi anlamamıza olanak tanır. Bu süre zarfında, beklentilerinizi her zaman karşılayabilmemiz için bütçenizi ve zaman çizelgelerinizi de not edeceğiz.

Step 2

SEO stratejisi

Magento SEO, teknik ustalığa ve veri odaklı bir yaklaşıma ihtiyaç duyar. Bu adımda, çevrimiçi olarak en etkili anahtar kelimelerinizi hedefleyen ve mağazanız için güçlü bir yol haritası oluşturan bir strateji oluşturuyoruz. Hangi rakiplerle karşılaşacağınızı ve uzmanlarımızın beyaz şapka teknikleriyle hepsini nasıl gerçekleştireceğini görün.

Step 3

Hadi şu sıralamaları alalım!

Google merdivenini tırmanmanın zamanı geldi. Etki yaratmak için tasarlanmış Magento SEO ile mağazanızın Google'da üst sıralarda yükselmesini izleyin. Web sitenizin trafiğinin ücretlendirildiğinden emin olmak için içerik oluşturma, bağlantı oluşturma, site haritalama, sayfa içi/sayfa dışı optimizasyonlar ve daha fazlası üzerinde çalışacağız.

Step 4

Sürekli iyileştirme

Hiçbir SEO stratejisi yok olup gitmesine izin verilmemelidir. Uzmanlarımız, kampanyanızı alakalı ve oyunun önünde tutmak için her zaman izler ve ince ayarlar. Bu, en önemli zamanda asla geride kalmayarak rekabette önde olmanızı sağlar. Ayrıca, kampanyanızın nasıl performans gösterdiğini ve fırsatların nerede olduğunu gösteren şeffaf raporlar alırsınız.

Magento SEO stratejinizi bir sonraki seviyeye taşıyalım.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Ciro yeni bir gelir akışı.

Piyasadaki en büyük platformlardan biri olarak (Magento, çeyrek milyondan fazla işletme sahibinin bu platformda işini yaptığı, pazar yerleri için dünyanın en büyük pazarlarından biridir).

Magento, birçok geliştirici tarafından e-Ticaret sitelerinin etkinliğini artırmaya yardımcı olabilecek eklentiler için gidilecek platform olarak görülüyor. Ancak bu platformu özelleştirmek zor olabilir ve yeni kullanıcılar için öğrenme eğrisi diktir. Deneyimli bir geliştirici değilseniz, bu yazılımı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme konusunda seçenekleriniz sınırlıdır.

Bir Magento dijital ajansı olarak Dijital Ankara, e-ticaret işletmenizin Magento'dan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olabilir , bu çok sayıda ekstra seçeneği kullanarak daha etkili SEO'ya katkıda bulunan seçenekleri içerir.

Ancak dünyadaki en iyi e-ticaret platformu, yalnızca onu kullanma şekliniz kadar iyidir.

Magento'nun yerleşik SEO yeteneklerini kullanmak ve ürün sayfalarınızı bir alışveriş mıknatısına dönüştürmek için resimlere alt etiketler eklemek kadar basit olsa bile.

Magento SEO SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için Magento SEO şirket hizmetleri hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Magento, çevrimiçi mağazanızın işlevselliğini ve içeriğini yöneten esnek bir alışveriş sepeti sistemine sahip bir e-ticaret platformudur. E-ticaret için en kapsamlı çözümlerden biridir ve en iyi açık kaynak seçeneği olarak kabul edilir. Bununla ilgili en iyi şeylerden biri, son derece özelleştirilebilir ve esnek olmasıdır.

Magento'yu kullanırken arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için aşağıdaki adımlar başarıya yardımcı olacaktır:

  • Daha temiz, okunabilir bir seçenek için SEO dostu URL yapısı;
  • Ürünler için benzersiz açıklamalar oluşturun;
  • Anahtar kelimelerin daha iyi izlenmesini sağlayan Magento SEO uzantılarını kullanın; ve
  • Arama motoru sıralamalarınızı etkilemek için Meta Etiketleri Optimize Edin

Ajans personelimiz SEO ve Magento hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir ve bu geçişte size rehberlik edebilir. Başlıklarınızı ve başlık etiketlerinizi kullanarak SEO'nuzdan en fazla değeri elde edebilir, yinelenen içerik olmadığından emin olabilir, varsayılan açıklamaları atlayabilir ve ana sayfa başlığınızı optimize edebilirsiniz.

Magento 2 SEO dostudur, ancak sıralamanızı iyileştirmek için çok şey yapılabilir. Çoğu platformda olduğu gibi, içeriği çoğaltmadığınızdan emin olun, varsayılan başlıkları ve açıklamaları değiştirin ve arama dostu URL'leri etkinleştirin. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? SEO'nuzu optimize etmenize yardımcı olabileceğimiz tüm yolları bize sorun.

Bir e-ticaret platformu olarak Magento, en SEO dostu olanlardan biridir. SEO doğru yapılandırıldığında ve markanızla ve amacınızla alakalı olduğunda en etkili şekilde çalışır. Dijital Ankara'de ekibimiz, mağazanızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için SEO'nun Magento platformunuza göre kişiselleştirilmesine yardımcı olabilir.

Magento, SEO için harikadır ve kullanabileceğiniz en iyi açık kaynaklı platformlardan biridir. Sadece kaynaklarla dolu olmakla kalmaz, aynı zamanda e-ticaret mağazanızın organik aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Magento, onu etkili kılan önemli unsurların ve SEO'nun güzel bir karışımına sahiptir.

Magento SEO arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için, öncelikle anahtar kelimeleri, meta etiketleri ve bağlantı yapısını optimize etmek için SEO dostu bir yapı uygulamak önemlidir. Kullanabileceğiniz herhangi bir Magento SEO uzantısını kullanın ve web sitenizin hızlandığından emin olun, böylece kullanıcılar onu bulduğunda onu etkili bir şekilde kullanabilirler.

Magento SEO'yu kullanmak için hangi sürümü kullandığınızı bulmanız ve güncel olduğundan emin olmanız gerekir. En yeni sürüm daha hızlı olacak ve SEO yeteneklerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan değişiklikleri yapmanızı sağlayacak. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Ekibimize size nasıl yardımcı olabileceğimizi sorun.

Magento 2 kullanırken, çoğu SEO, SEO uzantısındaki yönetici panelinde değiştirilebilir. Bu, e-ticaret web sitenize trafik çekmek için alakalı ve bağlı yeni anahtar kelimeler belirleyerek de değiştirilebilir. Platformunuzun güncel olduğundan ve kırık bağlantıların bulunmadığından emin olun.

Arama motoru optimizasyonu sekmesine tıklamak da dahil olmak üzere, Magento 2'de SEO'yu optimize etmek için temel yöntemler vardır. Ürün resimlerinin eklenmesi de dahil olmak üzere optimizasyon için birçok yön vardır, bir blog eklemek, trafik kazanmada ve Google'ın spam olarak gördüğü için yinelenen içeriği önlemede önemli bir rol oynar.

Magento SEO platformu için SEO'yu doğru yapmak, web sitenizin 'görünmesini' sağlamada büyük bir rol oynayacaktır. En iyi ipuçlarımızdan ikisi şunları içerir:

  • Üreticinin ürün açıklamalarını kullanmayın, kendinizinkini oluşturun ve benzersiz yapın;
  • Görüntüleri sıkıştırın ve açıklayıcı dosya adlarına sahip olacak şekilde optimize edin.

Mağazanızı optimize etmek ve arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek söz konusu olduğunda, büyük bir etki sağlamak için yapabileceğiniz küçük değişiklikler vardır. Bunlar, sitenize trafik çekmek için anahtar kelimelerle blog içeriği eklemek için zaman ayırmayı ve kopyalanmayan yeni içerik sağlamayı içerir.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth