active support re b7sj

VERİ ODAKLI DİJİTAL MEDYA İLE DAHA FAZLA BÜYÜME.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Sadece hizmetler değil,
dijital medya çözümleri.

Sorumlu dijital medyadan, veriye dayalı programatik medyaya, sizin için neyin işe yaradığını keşfedin.

Lady showing digital codes

Dijital medya ajansımızın dört aşamalı süreci

Büyüme bir strateji olmadan gelmez ve kazanan bir strateji işbirliği olmadan gelmez.

Step 1

Konuşma

Sürecin ilk adımı, somut ve gerçekçi dijital medya aracılığıyla büyümeyi nasıl sürdürebileceğimizi öğrenmektir. Bunu yapmak için, işletmenizi neyin harekete geçirdiğini ve varlığınızın şu anda çevrimiçi ortamda nasıl performans gösterdiğini anlamamız gerekiyor. Bu, daha sonra mükemmel resim kampanyasını oluşturmak için ihtiyaç duyduğumuz tüm bilgilerle strateji aşamamıza dalmamızı sağlar.

Step 2

Veriye dayalı strateji

Özetle, bütçenize ve hedeflerinize uygun bir strateji oluşturmaya hazırız. Buradan, tüm ilk hedeflere bağlı kalan ve ardından beklentileri aşmaya odaklanan bir temel kampanya oluşturmak için sihrimizi çalışıyoruz. Duyarlı kampanyalardan etkili içeriğe kadar, kazanan bir sonuç yaratmak için stratejik zihinlerimizi zeminde çalıştıracağız.

Step 3

Biz gidiyoruz!

Artık strateji yapılıp tozu alındığına göre, büyük şeyler gerçekleşmeye başlar. Dijital medya ajansımız, genel kampanyanıza bütünsel bir yaklaşım geliştirerek stratejide belirtilen her göreve atlayacaktır. Bu aşamada, önemli marka mesajlarını kullanıma sunacağız ve tümü pazardaki en iyi uygulamaları kullanarak en niş kitleleri bile hedefleyeceğiz.

Step 4

Kampanyanızı ayarlama

Eski bir stratejiyi kimse sevmez. Dijital Ankara'ta, her kampanyayı en çok ihtiyaç duyduğu anda izleyerek ve ayarlayarak gözlerimizi her zaman topun üzerinde tutuyoruz. Tüketici davranışı ve trendler değiştikçe, stratejinizi alakalı ve etkili tutmak için ayarlayacağız ve yönetim kurulu genelinde daha fazla katılım sağlayacağız.

Dijitale geçelim.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Sizi KPI'dan ROI'ye götüreceğiz.

En iyi içerik, en iyi dijital pazarlama materyali, en iyi sosyal reklamlar ancak arkalarındaki medya stratejisi kadar iyidir. Shout, doğru mesajları doğru burunların altına koymak için tasarlanmış stratejiler geliştirmek ve başlatmak için derinlemesine tüketici araştırmalarından derlenen davranışsal içgörüleri farklı platformlara ilişkin derin ve ayrıntılı bir anlayışla birleştiren bir dijital medya ajansıdır. Shout' yaratıcı medya uzmanları, işinize ve pazarlama zorluklarınıza dair sağlam bir anlayış geliştirerek işe başlar. Niteliksel ve niceliksel araştırmaların yanı sıra rakip istihbaratı ve davranışsal verileri kullanarak medyanız anında bir etkiye sahip olacak ve zaman içinde pazarla etkileşimi genişletecektir.

Dijital medya SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlayacağız.

Modern çağda çok farklı medya biçimleri var ve her gün farklı cihazların, platformların, sitelerin ve hizmetlerin sayısı artıyor. Medya ajansları, işletmelere ve şirketlere bu platformlarda reklam ve pazarlama için en iyi stratejiler konusunda tavsiyelerde bulunur. Bu, paranızın tam karşılığını aldığınızdan, doğru hedef kitleye ulaştığınızdan ve markanızın ve mesajınızın açık ve doğru bir şekilde tasvir edildiğinden emin olmak içindir.

Hangi işte olursanız olun, hedef kitlenize ulaşmak ve ürün ve/veya hizmetlerinizi satmak için reklam yapmanız gerekir. Doğru bilgi olmadan, sonuçları görmeden reklam bütçenizi boşa harcayabilirsiniz. Bir medya ajansı tüm bunları sizin için halledebilir ve yatırımınızın karşılığını almanızı ve işinizi büyütmenizi sağlayabilir.

Bir medya ajansının rolü, yalnızca reklam rezervasyonu yapmaktan daha derindir. Hedef kitlenizi ve onları harekete geçirme olasılığının ne olduğunu anlamak için tüketici içgörüleri ve demografi hakkında çok fazla araştırma içerir. Pazarlama varlıklarınızı oluşturmak için güçlü bir yaratıcı ekip, güçlü marka bilgisinin yanı sıra rekabetinize ilişkin öngörüler ve yatırım getirinizi elde etmenizi sağlamak için bol miktarda strateji ve yönetim içerir.

Çok büyük miktarda zaman ve işçilikten tasarruf edecek ve ayrıca çok daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Reklam ve pazarlamanızı kurum içinde yönetmeye çalışarak, önemli kaynakları her platformu, tüm algoritmaları, hedef kitlenizi anlayan özel medya ajansları kadar bilgili ve yetenekli olmayacak göreve yönlendireceksiniz. çok daha kısa sürede daha iyi varlıklar yaratma becerileri.

Bir medya ajansı, genel pazarlama stratejinizi ve uygulamanızı geliştirirken, yaratıcı bir ajan daha çok imajınız ve içeriğinizle ilgilidir. Yaratıcı ekip, reklamlarınızın nasıl görüneceğini tasarlayacağı ve medya ajansı ekibi, en iyi başarı şansı için reklamların doğru yerlere yerleştirilmesini sağlayacağından, ikisi başarılı pazarlama ve reklam kampanyalarında el ele gider.

Adından da anlaşılacağı gibi, tam hizmetli bir medya ajansı, tüm dijital kanallarda reklam, pazarlama ve tanıtımınızdaki tüm operasyon paketiyle ilgilenir. Bu, operasyonların yaratıcı tarafının yanı sıra pazarlama ve reklam kampanyalarının stratejisini, planlanmasını ve uygulanmasını içerir.

Daha önce de belirtildiği gibi, her ikisini de kapsayan yaratıcı ajanslar, medya ajansları ve ayrıca tam hizmet veren medya ajansları vardır. Televizyon, yazılı basın ve radyo gibi medyayla ilgilenen geleneksel reklam ajansları, uzman sosyal medya reklam ajansları ve medya satın alma ajansları da vardır.

Medya satın alma ajansları, medya stratejisine ve medya planlamasına aşırı derecede odaklanır, pazara en uygun zamanlar hakkında bilgi verir, bütçeler oluşturur, doğru platformları belirler ve bir pazarlama ekibinin pazarlama ve reklam kampanyalarının hedef kitleye ulaşmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğu tüm önemli bilgileri sağlar. başarılı olmak için doğru gözler.

Bir medya satın alma ajansı, ister şirket içinde ister dış kaynaklı olsun, genellikle bir pazarlama bölümü ile birlikte çalışır. Pazarlama ekibi, reklam, pazarlama ve promosyonunuz üzerinde çalışacak ve medya satın alma ajansı ekibi, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için bu reklamların nereye, ne zaman ve nasıl yerleştirileceğine ilişkin tüm verileri sunacaktır.

Sosyal medya, pazarlama ve reklamcılık için vazgeçilmez bir platform haline geldi ve bu ajanslar, bu platformlar arasında etkili kampanyalar oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu, doğru kitlelere ulaşmayı hedefleyen ilgi çekici içerik, reklamlar, ürünler ve daha fazlasını içeren çok çeşitli farklı gönderileri içerebilir.

Bir sosyal medya ajansı, bu işlevleri yerine getirmek için kurum içi kaynaklara ve uzmanlığa sahip olmayan işletmelere ve şirketlere toplam sosyal medya hizmetleri sağlar. Bu ajanslar, tüm sosyal medya platformlarını ve nasıl çalıştıklarını anlayarak markanızı, mesajlaşmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmanızı sağlar.

Uygun uzmanlık olmadan kendi sosyal medya kampanyalarınızı yönetmeye çalışmak eninde sonunda size mal

olacak. Uzmanlardan çok daha az verimli çalışacak kaynakları yönlendirmek zorunda kalacaksınız, kampanyalarınız o kadar etkili olmayacak ve işletmenizin tüm imajını etkileyecek olan mesajlarınızı ve markanızı doğru alamama riskiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth