online organizer re 156n

SITECORE SEO İLE PLATFORMUNUZDAN KAR ARTIRIN.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Sitecore SEO satışlarınızın nasıl sonuçlandığını izleyin.

Sitecore sitenizden kurumsal düzeyde getiri almıyor musunuz? X-Chart büyüme garantimizi isteyin

Lady showing digital codes

Sitecore SEO sürecimizde neler var?

Sitecore'da ihtiyacınız olan sonuçları almıyorsanız veya yeni başlıyorsanız, performansınızı başlatmak ve yükseltmek için kanıtlanmış bir sürecimiz var.

Step 1

İhtiyaçlarınızı belirleme

Google sıralamasında üst sıralara çıkmak, rakiplerinizin önüne geçmek ve her gün uzun vadeli liderler elde etmek ister misiniz? Tabii ki. Ve her şey burada başlıyor. Dijital Ankara'ta uzmanlarımız, en derin iş ihtiyaçlarınızı anlamak için derine inecek, böylece operasyonlarınızı yeniden tanımlayacak, mobil uyumlu, SEO dostu bir çevrimiçi mağaza oluşturabiliriz.

Step 2

Sistemi anlamak

Sitecore harika, esnek bir CMS'dir (İçerik Yönetim Sistemi), ancak platformda yeniyseniz yanıltıcı olabilir. Dijital Ankara'ta, yüksek eğitimli geliştiricilerimiz Sitecore'un özelliklerini ve tuhaflıklarını anlarlar, böylece rakiplerinizin avantajına çalışan özelleştirilmiş bir SEO stratejisi oluşturabilirler.

Step 3

Planı yürütmek

Büyünün canlandığını görmenin zamanı geldi. Sitecore SEO uzmanlarımız, web sitenizi güçlü yollarla oluşturmaya ve güçlendirmeye çalışacak. Bu, kaliteli içeriğe ve alakalı anahtar kelimelere sahip, iyi dizine alınmış, iyi organize edilmiş ve kullanıcı dostu bir site anlamına gelir - bu nedenle daha ilgi çekici, işlevsel ve etkilidir.

Step 4

Platformu yönetmek

Sitecore platformu ayrıntılara büyük özen gösterilmesini gerektirir, ancak onu doğru bir şekilde kurar, yönetir, izler ve güncellerseniz büyük getiri potansiyeli vardır. Dijital Ankara'un dijital pazarlama uzmanlığını Sitecore'un sistemiyle bir araya getirdiğinizde, sürekli tutarlılığı ve sonuçları garanti ediyoruz.

Büyük hırslar? Sitecore SEO stratejimiz sizi oraya götürecektir.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Google sıralamasında yükselin .

Sitecore, ciddi işlevselliğe sahip kurumsal düzeyde bir e-ticaret platformudur. Dijital Ankara, ciddi Sitecore deneyimine sahip bir SEO işidir. Yalnızca birinci sınıf performans elde etmekle kalmaz, Sitecore SEO uzmanlığımız size şunları sağlar:

 • Her zaman açık olma özelliği, herhangi bir zamanda hiçbir veriyi kaçırmamanız anlamına gelir

 • Huni aracılığıyla SEO'nun uçtan uca yönetimi

 • Mevcut CRM verilerini kullanarak daha fazla kişiselleştirme - verilerinizi belirli alıcı personeline göre sınıflandırmanıza olanak tanır

 • İlgili yeni verileri elde etmek için hassas hedefleme için yüksek güçlü otomasyonla birleştirin
Pazarlama bilmecelerini çözdüğünüz kadar size ticari sorunları da çözme yeteneği vermek için, çalışanlarınızın hepsini sizin için yönetmesi veya yönetmesi için uygun maliyetli ve etkili bir şekilde ayarlayabiliriz.

Sitecore, yalnızca çok kanallı kampanya dağıtımı vaat etmez, aynı zamanda çok kanallı pazarlamayı gerçekten sunabilen birkaç platformdan biridir - pazarınıza gerçekten bütünsel, her zaman açık bir yaklaşım için arama kampanyalarınızı güçlendirmenize olanak tanır.

Ve belki de en önemlisi, kullanımı o kadar kolay ki, bir pazarlamacı bile bunu yönetebilir.

Böylece, işi halletmek için bir kodlayıcıya gitmek zorunda kalmadan gerçek zamanlı olarak, gerçek zamanlı verilere dayalı olarak kampanyalarda zamanında değişiklikler yapabilirsiniz.

Sitecore SEO SSS'leri

Kararınızı kolaylaştırmak için Sitecore SEO en iyi uygulamaları hakkında en sık sorulan soruların bir listesini derledik. Tabii ki, burada yer almayan sorular varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

Erişimlerini genişletmek isteyen şirketler ve işletmeler için inanılmaz bir güce sahip olan bulut tabanlı bir içerik yönetim sistemidir. Sistemde, internet bağlantısı olan her yerden erişilebilen çok sayıda özelleştirilebilir özellik bulunur; bu, ciddi dijital pazarlamacılar ve sizinki gibi SEO uzmanları tarafından kullanılmasının nedenlerinden biridir.

Sitenizdeki içeriği yüklemek, yönetmek ve optimize etmek. Temel bir web sitesine sahip olmak harikadır - ancak kaliteli içerik yönetimi olmadan, kullanımı son derece zordur ve arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek neredeyse imkansızdır. İçeriğinizin görülmesi için düzenlenmesi ve iyi dizine eklenmesi gerekir - bu, Sitecore'un kesinlikle yapabileceği bir şeydir.

Maalesef lisanslı bir ürün değil. Bununla birlikte, en iyi açık kaynak teknolojisinin yanı sıra, bu lisansla günlük bazda harika dijital pazarlama gerçekleştirmeyi çok daha kolay hale getiren akıcı bir kullanıcı deneyimi elde edersiniz. Bunlar aynı zamanda sıralama merdivenini daha kolay tırmanmanıza yardımcı olacak birkaç kullanışlı özelliktir.

Bu dijital sistemde uzmanlaştıktan sonra ince ayar ve ayrıntılı düzenleme yapmak kolaydır. Sonuç olarak, verileri Google'ın (ve elbette hedef kitlenizin) yararlı bulduğu şekillerde düzenleyebilir ve adlandırabilirsiniz. Ayrıca diğer sistemlerde bulabileceğinizden daha fazla esneklik sağlar. Bulut sistemi, içerik için bile değerli bir avantajdır.

Sitenizin Google'da öne çıkmasına ve trafik çekmesine yardımcı olmak için Sitecore'un CMS'sini (İçerik Yönetim Sistemi) kullanma sanatıdır. Bu platformdaki sahne arkası eylemine ilişkin bazı veriler, beceriler ve bilgilerle bunu kesinlikle başarabilirsiniz. Kendi başınıza ele alındığında kolay olduğunu söylemeyeceğiz, ancak biraz zaman verilirse mümkündür.

Aşağıdakiler dahil en iyi uygulama olarak kabul edilen birkaç unsur vardır:

 

 • aspx uzantıları ekleme
          
 • Düzgün, mantıklı öğe adlarına sahip olmak
          
 • Kısa ve öz olan küçük harfli URL'ler kullanma
          
 • Tek bir programlama dili kullanmak
          
 • Özelleştirilmiş meta etiketleri, meta anahtar kelimeleri ve meta açıklamaları uygulama
          

Tutarlılık ve sonuçların sağlanmasına yardımcı olması için bir uzman veya ajans kullanmak.

Elbette! Hatırlanması gereken birkaç şey var. Temel olarak, Sitecore işleri küçük harfle tutmayı ve URL uzantıları arasında boşluk bırakmamayı sever. Bunun yerine kelimeleri, özellikle de anahtar kelimeleri birleştirmek için kısa çizgiler kullanın. Öğe adını doğru almak için Bağlantı Yöneticisinde biraz kodlama gerekebilir, ancak oraya ulaşacaksınız. Ayrıca bu konuda size yardımcı olmaktan daha mutluyuz.

Bunlar, Sitecore sitenizde sahip olduğunuz her şeyi oluşturan unsurlardır. Bu, sayfa başlıkları, düzenler - platformda ve platformda yaşayan her şey anlamına gelir. Öğeleri ve nereye eşlendiklerini özelleştirme gücüne sahipsiniz - bu, doğru yapılırsa SEO avantajınız için kullanılabilecek bir faktördür.

Kafanızı Sitecore'da dolaşmak biraz zor olabilir. İçerik Düzenleyici'den çalışmak sürecin çok önemli bir parçasıdır ve istediğiniz şekilde bir site deneyimi elde etmek için anlamanız gereken oldukça ayrıntılı bileşenler vardır. Bunu daha önce hiç yapmadıysanız, oldukça bunaltıcı olabilir ve bir geliştirici veya Sitecore uzmanı (bizim gibi) kesinlikle öğrenme eğrisini yumuşatmaya yardımcı olabilir.

Harika bir anahtar kelime araştırması, doğru URL özellikleri ve öğe adının doğru (ve okunabilir) olduğundan emin olmanın yanı sıra bağlantıları standartlaştırmanın bir kombinasyonunu gerektirir. Tüm bunlar, Sitecore'un arka ucundaki öğe sekmeleri ve Bağlantı Yöneticisi altında yapılabilir. Unutmayın: Google, sitenizin neyle ilgili olduğunu bilmek ister, bu nedenle eski KISS atasözü, izlenmesi gereken harika bir rehberdir.

Mantığı, tekniği ve metodik bir süreci benimseyin. Bu platform ayrıntılara dikkat gerektirir ve elinizden gelenin en iyisini verirseniz karşılığında çok şey verebilir. Dijital pazarlamayı Sitecore'un sistemiyle birleştirdiğinizde harika şeyler yapmak için çok fazla potansiyel var, bu yüzden gerçekten ustalaşmak için zaman ayırın veya zor işi sizin yerinize yapması için bir ajans kullanın.

Deneyimden bahsetmişken, karmaşık arka uçlarla çalışmaya alışkın değilseniz, tüm bunları kendiniz yapmanız pek olası değildir. Hiçbir şey imkansız değildir, ancak çoğu zaman, hırslı sulara giren ve platformun karmaşıklığı nedeniyle biraz sıkışmış olan dijital pazarlamacılardan yardım çığlıkları alıyoruz. Neyse ki onlar için, aramayı cevaplamaktan her zaman mutlu oluruz!

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth