home screen re 640d

FARKLI BİR GOOGLE GÖRÜNTÜ REKLAM AJANSI.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Dijital Ankara, kurumsal bir SEO şirketi olan büyük iş büyümesini garanti eder.

Dijital Ankara ile çalıştığınızda, sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyin. Yılları fırtınanın gözlerinde geçirdik ve size ihtiyacınız olan kurumsal SEO hizmetlerini sağlamak için tam olarak hangi kolları kullanmamız gerektiğini biliyoruz. Dijital Ankara'un her türden arama motoruyla deneyimi sayesinde yatırım getirinizin yükselişini izleyin.

Lady showing digital codes

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için süreci basitleştirme.

Büyük işletmeler için SEO karmaşık olmak zorunda değildir. Dijital Ankara'da, sizi zirvede tutmayı garanti eden kanıtlanmış bir strateji sunmak için süreci basitleştirdik.

Step 1

Uzmanlara Adanmış

Büyük işletmelerin, daha fazla karmaşıklık, trafik hacmi ve potansiyel etki ölçeği sağlamak için önemli SEO ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Dijital Ankara'da, taleplerinizi gerçekten anlayan bir kurumsal SEO danışmanları ekibini işletmenize adadık.

Step 2

SEO Stratejisi Geliştirin

En büyük şirketler bile SEO'yu yanlış anlayabilir. Pazarlama yatırımınızla daha iyi bir sonuç elde etmenize ve çevrimiçi rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmak için Google'ın uygun gördüğü etkili bir strateji uygulayacağız.

Step 3

Kampanyayı Yürüt

Anahtar kelimelerden daha fazlası. SEO stratejinizi oluşturduğumuzda, işletmeniz için nasıl daha fazlasını sunabileceğimizi soracağız. SEO, sizi aramadan pazarlamaya kadar hedef kitlenize bağlamak için içerik oluşturma gibi ücretsiz hizmetlerle birlikte çalışabilir.

Step 4

Inceleme ve İyileştirme

Stratejimizdeki hiçbir
şey belirlenmiş ve unutulmuş değildir. Kampanyalarımız, rakibinizin SEO etkinliğini takip
eder ve sizi en üst sıralarda tutmak için yanıt stratejileri sunar.
Ayrıca, ayrıntılı aylık analizlerimiz ve raporlarımız, işletmeniz için elde ettiğiniz ilerlemeyi ve organik trafiği gösterecektir.

Kurumsal SEO stratejimiz, en önde çıkmanızı sağlayacak.

Bir SEO danışmanlığı ayarlayın ve SEO dijital strateji uzmanlarımızdan biri, nasıl çalıştığımız ve işiniz için iyi SEO'nun ne kadar etkili olabileceği, etkili bir SEO kampanyasını mevcut dijital stratejinizle uyumlu hale getirmenin ne kadar kolay olduğu ve kaç kez olduğu konusunda sizinle konuşabilir. çevrimiçi pazarlamanızın daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış kurumsal SEO çözümleri için basitleştirilmiş süreç.

SEO stratejilerimiz, en önde çıkmanızı sağlayacaktır.

İşletmenizde mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde etmek için deneyimli dijital pazarlama ekibimizle bir danışma kurun.

Çabalarınızı hızlandırmak ve gerçek sonuçlar elde etmek için kurumsal SEO çözümlerimizi ve kampanyamızı mevcut dijital stratejinize katacağız.

Google Görüntülü reklamcılıkla ilgili SSS

Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

Google Ads, Google Arama, YouTube, Google Alışveriş ve Google Görüntülü Reklam Ağı dahil olmak üzere birkaç farklı platformda veya ağda yayınlanır. 

Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN), seçtiğiniz reklamların görüntülenebileceği iki milyonun üzerinde ortak uygulama, web sitesi ve videodan oluşan bir ürün yelpazesidir ve bunların fazlasını içerir. 

Görüntülü reklamlarınızı bu ağdaki herhangi bir yere çeşitli şekillerde hedefleyebilirsiniz: 

• Demografik bilgilere veya ilgi alanlarına göre ayrılmış hedef kitleye göre

• İçeriğe göre, anahtar kelimeler kullanarak

• Yerleşime göre, tam olarak ziyaret edilen web sitelerine bakarak

Sonuç olarak, görüntülü reklamcılığa başladığınızda, ağırlıklı olarak bir afiş, resim veya metin reklamları şeklinde sunulan görsel resimlere ve videolara bakıyor olacaksınız. Bunlar internet kullanıcılarına web sitelerinde, sosyal medya platformlarında ve GDN'nin kendisinde gösterilir. 

Bu pazarlama biçimi, tüketicilere özel olarak hedeflenen reklamlarla ulaşır. Bunlar mobil uygulamalarında, favori web sitelerinde ve YouTube videoları sırasında görünür. 

Bu platform aracılığıyla, markanıza daha önce ilgi gösteren mevcut müşterilerle veya yeni tüketicilerle etkileşim kurabilirsiniz. Ağ, milyonlarca web sitesi, blog, haber platformu ve Gmail üzerinden insanlara ulaşıyor.

Düşük tıklama oranı nedeniyle hemen bariz bir seçim olmasa da, bu tür pazarlama marka bilinirliği yaratır ve tüketicilerin ürünlerini satın alma olasılıkları daha yüksektir. Reklamların yaratıcı doğası ve öne çıkan konumu nedeniyle müşteri etkileşimi sağlar ve markanız tüketicilere tanıdık gelir.

Bir dijital pazarlama biçimi olarak bu reklam kanalı, belirli bir amaç için sosyal medya, web sitesi veya diğer dijital ortamlardan bir kitleyi çekmek için kullanılan bir yöntemdir. Bunlar, ajansımızın sunma uzmanlığına sahip olduğu tıklama seçeneklerine sahip resimlerden ve metin tabanlı reklamlardan oluşur. 

Bu ağ, reklamlarınızın dünya çapındaki internet kullanıcılarının %90'ından fazlasına ulaştığını gösteren bir grup web sitesi, uygulama ve videodur. Bu biçim, reklamlarınızı "emekliler" veya "meşgul profesyoneller" gibi belirli bir kitleye veya "koleksiyoncular" veya "dış mekan yaşam tarzları" gibi belirli bağlamlara hedeflemenize olanak tanır.

Bir resmin bin kelimeyi boyadığını söylüyorlar ve bu kesinlikle Google ekranı için geçerli. İstatistiksel bir bakış açısıyla, insanların yalnızca yaklaşık %0,06'sının görüntülü reklamları tıkladığı düşünüldüğünde, bu tür reklamların kulağa verimli bir yatırım gibi gelmeyebileceği söylenmelidir. Herhangi bir reklam ortamı için bu çok düşük bir dönüşüm oranıdır. 

Ancak, aylık 1 milyon ziyaretçisi olan bir web sitesi için %0,06 tıklama oranıyla bir reklam oluşturduysanız, bu, reklamınızı tıklayan 60.000 yeni potansiyel kullanıcı anlamına gelir – bu kadar uygun fiyatlı bir pazarlama stratejisi için büyük bir yatırım getirisi. 

Bu tıklamaların dönüşüme dönüşeceği anlamına gelmese de, daha da geliştirilebilecek soyut bir marka bilinirliği yaratır. Hala popülerliğinin artmasının bir nedeni var. Ekibimize stratejinizi geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi sorun.

Google görüntülü reklamcılık, tüketicilere özel olarak hedeflenen reklamlarla ulaşır. Bunlar, mobil uygulamalarında, favori web sitelerinde ve sırasında görünür. Bu platform aracılığıyla, markanıza daha önce ilgi gösteren mevcut müşterilerle veya yeni tüketicilerle etkileşim kurabilirsiniz. Ağ, milyonlarca web sitesi, blog, Gmail ve haber platformu üzerinden insanlara ulaşıyor.

Dijital pazarlamada, Google görüntülü reklamları, bir web sitesinden, sosyal medyadan veya belirli bir amaç için başka herhangi bir ortamdan bir kitleyi ikna etmek için uzun süredir kullanılmaktadır. Bu reklamlar temel olarak resimler, videolar ve tıklama seçeneklerine sahip bazı metin tabanlı reklamlardan oluşur. 

Reklamlar yaratıcı bir yapıya sahiptir ve markanızın tüketicilere aşina olması için müşteri katılımını teşvik etmek üzere oluşturulmuştur. Dijital Ankara gibi Google görüntülü reklamcılık şirketleri, tüm bunları sizin için sunacak uzmanlığa sahiptir.

Görüntülü reklamcılıkla çalışma deneyiminiz varsa, farklı platformlarda, farklı sürelerde farklı reklam türlerini test etmek ve çeşitli gruplara pazarlama yapmak için zaman harcayabilirsiniz. 

Tüm bu değişkenlerle, ROI ile en iyi noktayı bulmanın tek yolu, düzenli olarak test ve analiz yapmaktır. Ayrıca, bir ajansla çalışmak, iyi performans gösterecek doğru türde reklamlar geliştirmenize yardımcı olarak size yaratıcı kalite ve gönül rahatlığı sağlar. 

Dijital Ankara'de yapay zekaya dayalı teknolojiye erişimimiz var. Doğru hedef kitleye ulaşmak ve marka, ürün veya hizmet bilinirliğinizi artırmak için yapılır. 

Ne yazık ki, burada herkese uyan tek bir cevap yok. Google görüntülü reklamları, seçtiğiniz platforma göre değişiklik gösterir. 

Örneğin, Google Ads tıklama başına yaklaşık 1,32 ABD dolarına, görüntülü reklam ağında ise tıklama başına yaklaşık 0,38 ABD dolarına mal olabilir. 

Rakamlarla ilgili daha fazla bilgi için, bir kampanya yürütmek veya sizin için bir kampanya oluşturabilecek bir görüntülü reklamcılık Google Ads ajansıyla konuşmak en iyi seçenektir. 

Bu kampanyalar üzerinde genel olarak olumlu etkisi olan bir dizi seçenek vardır. 

Bunlar şunları içerir:

• Statik –  genellikle bir miktar metin içeren hareketsiz bir görüntü

• Animasyonlu –  5-10 saniyelik bir döngü/sıçrama filmi veya GIF kullanabilir

• Kayan –  bu, tüketici yukarı veya aşağı kaydırdığında bile sayfada aynı yerde görünür olacaktır.

• Genişleyen –  bunlar genellikle nispeten küçüktür, ancak fareyi başlığın üzerine getirmek veya üzerine tıklamak gibi bir etkileşim gerçekleştiğinde boyutları büyür

• Etkileşimli –  bu tür, kısa bir oyun oynamak veya bir anket doldurmak gibi tüketicinin biraz katılımını gerektirir

• Video –  bu reklamlar bir tür bağımsız videoyu 30 saniyeye kadar oynatır

• Pop-up –  web sitesini kaplayan küçük bir pencere biçiminde, kullanıcının site sayfasını görebilmesi için pencereyi simge durumuna küçültmesi gerekir

• Duvar kağıdı –  bu genellikle bir filigran gibi web sitesi sayfasının arka planına oturur

İşletmeniz için en etkili reklam platformunun ne olduğunu belirlemeye yönelik çok şey vardır, ancak genel olarak konuşursak, aşağıdaki reklamlar en iyi performans gösteren seçimlerdir:

 • Facebook;
 • Google arama;
 • Google ekranı;
 • LinkedIn ve
 • Google Ads gibi çalışan Bing.

Ajansımız, bu amaçla anahtar kelimelerin kullanılmasında olumlu bir etki gördü. Ürünleriniz veya hizmetleriniz için hedeflenen ifadeler kullanmak, ilgili web sitelerini ve bu temel alanlarla ilgilenen tüketicileri bulacaktır ve karşılığında işletmenize trafik ve satış yaratacaktır. Başka bir deyişle, olası alıcıları size bağlamaya yardımcı olur.

Bu yoldan para kazanmanın en iyi yolu geçmektir. Bu reklam türü iki şekilde çalışabilir. Birincisi, biri reklamınızı tıklayana kadar hiçbir şey ödemezsiniz veya biri reklamı tıkladığında bir reklamveren size ödeme yapar. Ekibimiz bunu daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Bizimki gibi bir ajansla çalışmak, iyi performans gösterecek doğru reklam türünü geliştirmenize yardımcı olacaktır. Profesyonel ellerin gözetiminde, kampanyanızı yaratıcı kalitede, doğru kitleyi hedefleyerek ve reklam karmaşasının bir parçası olmamasını sağlayarak iyileştirebiliriz.

Çoğunlukla, evet. Anahtar kelimeler, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda hedefleme için kullanabileceğiniz seçeneklerden yalnızca biridir. 

Bazen Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki reklamlarınız, anahtar kelimelerinizle alakasız görünen platformlarda gösterilebilir. Bu endişe edilecek bir durum değildir; reklamlarınız, hedef kitlelere şu anda bakmakta oldukları sayfanın içeriği yerine yakın geçmişlerine göre gösteriliyor olabilir. 

Dijital Ankara'de anahtar kelimeleri tam da bu nedenle kullanmanın olumlu etkisini gördük. Markanız için hedeflenmiş (veya yeniden hedeflenmiş) ifadeler kullanmak, büyük olasılıkla bu kilit alanlarla ilgilenen tüketiciler bulacaktır ve böylece trafiği ve dönüşümleri işletmenize yönlendirebilir. 

Tıklama başına ödeme (PPC) en yaygın olanıdır ve Google Ads hesabınız üzerinden çalışır. Ayrıca, reklamlar yoluyla para kazanmanın tartışmasız en etkili yolu. Burada reklamlarınızı istediğiniz formatta ve platformda gösterirsiniz ve yalnızca reklam tüketici tarafından tıklandığında ödeme yaparsınız. Tipik olarak, PPC reklamları arama motorlarında öne çıkar, ancak başka yerlerde de bulunabilirler. 

Görüntülü reklamcılık, alakalı web sitelerine ve uygulamalara stratejik olarak yerleştirilmiş banner, resim veya metin reklamları gösterme sürecidir. Çoğu şirket, kullanıcıları tarama yolculuklarının farklı aşamalarında yakalamak için her ikisinin bir kombinasyonunu kullanır. Bir kullanıcı çevrimiçi olarak bir markayla ne kadar çok "temas kurarsa", etkileşimde bulunma olasılıkları o kadar artar.

Google Görüntülü reklam uzmanlarımızla büyümenizde bir sonraki adımı atın.

Dijital Ankara'in denenmiş ve kanıtlanmış bir Google görüntülü reklam kampanyasıyla marka bilinirliğinizi artırın ve dönüşümlerinizi güçlendirin. Özel bir X-grafiği ile desteklenen, asla mümkün olduğunu düşünmediğiniz bir büyüme göreceksiniz.

Web sitenizi veya ürününüzü tanıtmak için Google Görüntülü Reklam Ağı'nı kullanmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz? Öyleyse, Dijital Ankara'nin dijital pazarlama hizmetlerinin işletmenizi nasıl bir sonraki seviyeye taşıyabileceğini görmenin zamanı geldi. Stratejik reklam grupları, hedefleme, tıklama başına maliyet bütçelemesi ve daha fazlasıyla kampanyalarınızı nasıl güçlendirebileceğimizi öğrenin. 

Uzmanlarımızla çalışmayı seçtiğinizde, size çözümlerimizden bekleyebileceğiniz her şeyi gösteren sektör lideri bir X-grafiği sunuyoruz. Satış tahmininizin ne olacağını ve ne tür bir yatırım getirisi sağlayacağımızı bilin – garantili.

Henüz görüntülü reklamcılık hakkında fazla bir şey duymadınız mı? Size aşağıyı verelim.

Google görüntülü reklamcılık (GDA), bu büyük arama motorunun kullandığı ve insanları web'de görüntüledikleri sitelere göre hedeflemenize olanak tanıyan reklamcılık kanalıdır. Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN) olarak bilinen GDA, Google Ads'den farklıdır, çünkü kitleleri, sunduğunuz ürünle ilgili anahtar kelimeleri aramak yerine, doğal tarama davranışları sırasında belirlemenize olanak tanır. 

Dijital Ankara'de, bu platformdan mümkün olan en iyi performansı en üst düzeye çıkarmak için en yenilikçi teknikleri ve stratejileri kullanıyoruz. Basitçe söylemek gerekirse, çevrimdışı dünyada GDA, bir gazete veya dergiye reklam vermek gibi görünür. Çevrimiçi bir ortamda bu, çevrimiçi bir ortamda web sitelerinde banner reklamları görüntülemek için GDA'nın kullanılması anlamına gelir.

GDA'ya ve nasıl çalıştığına giren çok şey var. Google görüntülü reklam ajansımız yanınızdayken, bu platformdan en iyi şekilde yararlanabilecek ve işletmeniz için iyi bir şekilde kullanabileceksiniz. Sonunda, üç ana bileşende sihir yapacağız:

 • Google Görüntülü Reklam Ağı:  Bu, Google'ın sahibi olduğu ve işlettiği çeşitli web siteleri ve çevrimiçi mülklerden oluşur. Bunlara bloglar, wikiler, ilan tahtası sistemleri ve sosyal ağ siteleri dahildir.
 • Google Görüntülü Reklam Ağı Reklamları:  Bu, reklamlarınızı yerleştireceğiniz yerdir. GDN aracılığıyla görüntülenen reklamlarla insanları hedeflemenin birçok farklı yolu vardır. Örneğin, belirli bir tarayıcı türü olan, belirli bir işletim sistemine sahip olan veya geçmişte belirli bir ürünü satın almış olan kişileri hedefleyebilirsiniz. Ayrıca erkek veya kadın olmak, belirli bir yaş grubuna sahip olmak, belirli bir gelir düzeyine sahip olmak veya belirli bir coğrafi konumda yaşamak gibi belirli bir demografik yapıya sahip kişileri de hedefleyebilirsiniz.
 • Google Yeniden Pazarlama Listesi:  Tüm sihrin gerçekleştiği yer burasıdır. Birisi Google Görüntülü Reklam Ağı'nın bir parçası olan bir web sitesini ziyaret ettiğinde ve ardından herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden veya başka bir işlem yapmadan ayrıldığında, Google bu kişilere tekrar bir "yeniden pazarlama listesinde" o site için bir reklam görüntüler. Bu, “kayıp” fırsatlarda geri çekilmek için oldukça güçlü bir tekniktir.

GDN, yüksek düzeyde hedeflenmiş kitlelere erişmenize ve farklı başlıklar, teklifler, konumlar, metin ve tekliflerle denemeler yapmanıza olanak tanır. En iyi neyin işe yaradığını görün ve ardından sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarın. Kampanya yöneticilerimiz yanınızdayken, hedef kitlenizi konuma, ilgi alanına, gelire, yaşa, cinsiyete, mesleğe ve bir dizi başka kategoriye göre de daraltacağız. 

Bu ağın en iyi yanlarından biri, büyük miktarda web sitesi içermesidir - aslında iki milyondan fazla. Ve bu web siteleri, internet kullanıcılarının toplam %90'ına ulaşıyor. Şimdi markanızın o gözlerin önüne geldiğini hayal edin. 

Dijital Ankara'de biz bunu gerçekleştiriyoruz. 

GDA'nın en iyi kısımları, maksimize edildi 

GDN, sunduğunuz ürüne ihtiyaç duyan veya bir çıkarı olabilecek kişileri hedefler. Mevcut bir müşteri olabilir veya sizinle daha önce hiç iş yapmamış biri olabilir, ancak onları doğru bir şekilde hedeflerseniz, yatırım yapmaya istekli ve istekli olmaları muhtemeldir. 

Google görüntülü reklamları, alıcı döngüsünde satış noktasına yakın müşterileri hedeflemenize, satışlarınızı artırmanıza ve YG'nizi artırmanıza olanak tanır. Peki dünyaca ünlü bu platformdan başka ne gibi faydalar bekleyebilirsiniz?

 • Hem edinme hem de elde tutma açısından çok değerlidir. 
 • Web'in neresinde etkin olurlarsa olsunlar hedef kitlenizi bulun.
 • En önemli olduğu anda web sitenizi tanıtın. 
 • Pazarlama bütçenizi son derece hedefli bir şekilde kullanın.
 • Algoritmanın (ve bizim) tüm zor işi sizin için yapmasına izin verin.

Son olarak, Google görüntülü reklam şirketimizle tamamlayın

Dijital Ankara'de müşterilerimize önem veriyoruz. 20 farklı ajansla (birçok doğrudan pazarlamacının yaptığı gibi) çalışmak yerine, tamamen sizin başarınıza kendini adamış tek bir ajansla çalışmayı hayal edin – pazarınızda gerçek bir etki yaratmak için ihtiyacınız olan dikkati ve bağlılığı size verecek olan. 

Gerçekçi ve saf sonuçlar sunma değeri üzerine kurulmuş bir dijital pazarlama ajansı olarak, müşterilerimizin başarısının projelerinin başarısına bağlı olduğunu anlıyoruz. Kısayollar kullanmayız. Web sitenizi oluşturmadan veya mevcut sitenizi iyileştirmeden önce işinizi ve hedeflerinizi anlamak için zaman ayırıyoruz. Daha iyi sonuçlar ve çok daha yüksek hizmet kalitesi ile karşılığını verir.

Ağır makine, moda, bilgi teknolojisi ve perakende dahil olmak üzere birçok sektörden müşterilerle çalıştık. Her türlü pazarlamada uzmanız ve size nedenini göstermeye hazırız.  

Ücretsiz X-grafiğiniz için şimdi ekibimizle iletişime  geçin . Uzmanlarımızın rehberliğinde tamamlanan Google Ads Görüntülü Reklamcılık ağ çözümlerimizle performansınızın nasıl patlama yapabileceği konusunda özel bilgiler edineceksiniz.

Daha fazla bilgi veya sorularınızın yanıtlanması için Dijital Ankara ile iletişime geçin. Dijital pazarlama konusunda ne kadar deneyimli olursanız olun, bu süreçte size yol göstermekten her zaman mutluluk duyarız. 

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth