SİTENİZİ VE SATIŞLARINIZI İYİ GÖSTEREN YARATICI AJANS.

BAHSETMEYE DEĞER DİJİTAL PAZARLAMA SONUÇLARI

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını iş başında görmek ister misiniz?

BU MUTLU MÜŞTERİLER, TÜRKİYE'NİN EN İYİ DİJİTAL PAZARLAMA ŞİRKETİNİ İSTİYOR

En İyi BÜYÜME. GARANTİLİ.

Tasarıma olan tutkumuz kadar sonuçlara da takıntılıyız.

Güzel bir web sitesi, blog içeriği ve sosyal sayfalar, kaydırmayı satışa dönüştürmedikçe değersizdir. Dijital Ankara'da, sonuç alan tam kapsamlı yaratıcı çözümlere o kadar odaklandık ki, sunacağımızı garanti ediyoruz.

Lady showing digital codes

Yaratıcılığımız ancak sürecimiz kadar iyidir.

Şanslıyız ki sürecimiz kazanan bir süreç! Tam hizmet yaratıcı ajans dahilerimizin tüm sektörlerde çevrimiçi olarak nasıl sonuçlar getirmeye devam ettiğini görün.

Step 1

Kıvılcım konuşma

Buzu kıralım. Markanızın çevrimiçi ortamda başarılı olmasına yardımcı olmak için buradayız ve tüm bunlar önce tüm doğru soruları sormaktan geçiyor. Bu adımda, verilen hizmetler için bir temel sağlayan zor kazanılmış, strateji ve yaratıcı teknikleri kullanarak sitenizi uzun vadede nasıl daha iyi bir dönüşüm sağlayabileceğimizi anlayarak bütçelerinizi, hedeflerinizi ve sorunlu noktaları gözden geçireceğiz.

Step 2

Yaratıcılığı stratejiyle birleştirmek

Bazen dijital pazarlama, kutunun dışında düşünmenizi ister. Kampanyanızı ve stratejinizi oluşturduğumuzda, siteniz için daha iyi bir görünüm ve his ile hedef kitlenizi hedeflemenin ve aynı anda daha fazla dönüşüm elde etmenin benzersiz yollarını vurgulayacağız. O zaman ve ancak o zaman gelişim aşamasına atlayabiliriz.

Step 3

Tasarımınızı hayata geçirmek

İster genel markanızı yeniliyor, ister web sitenizde sihir gerçekleştiriyor olalım, Ankara'deki yaratıcı ajansımız, stratejinizi özenle ve ayrıntılara dikkat ederek ortaya koyacaktır. Brifing ve strateji adımlarında tüm zorlu adımları attığımız için, gitmeye hazır olacağız ve saf başarıya giden yolda olduğumuzdan emin olacağız.

Step 4

Burada bir ince ayar, orada bir rötuş

Hedef kitlenizin katılımı ve davranışı hakkında veriler elde ederken, kampanyanızı bu bilgilerin doğasına uyacak şekilde ayarlayacağız. Bunu yapmak, stratejinizin alakalı kalmasını ve genel pazarlama hedefleriniz için yatırım getirisi yaratma yeteneğine sahip olmasını sağlar. Ve bu gerçekten de bununla ilgili, değil mi?

Stratejiden tasarıma ve içeriğe kadar Dijital Ankara her şeyi yapar.

İster mevcut marka stratejinizi geliştirmek ister yeni ve güçlü bir içerik pazarlama kampanyası geliştirmek istiyor olun, en iyi sonuçları elde etmek için onu araştırır, planlar, tasarlar, sürdürür ve optimize ederiz.

Markanızı ve kârınızı yükseltin.

Harika yaratıcı medya, iyi görünmek ve çok çalışmak için tasarlanmıştır. Dijital Ankara'dan etkili bir strateji, tasarım ve uygulama ile satışlarınızı ve başarınızı artıracaksınız.

Yaratıcı medya ajansı SSS'leri

Yaratıcı ajans hizmetleriyle ilgili daha sık sorulan birkaç soruyu yanıtlıyoruz. Burada ele almadığımız bilmek istediğiniz bir şey var mı? Sadece bizi arayın.

Yaratıcı ajans, pazarlama ve reklam başlığı altına giren çeşitli hizmetlerde uzmanlaşarak işletmelere yardımcı olan bir ajans türüdür. Bu hizmetler, fikir tasarlama ve strateji tasarlamadan kampanya yürütmeye ve performansı analiz etmeye kadar her şeyi kapsar.

Bir yaratıcı ajansın genel amacı, iş hedeflerinizi destekleyen yaratıcı ve etkili pazarlama çözümlerini tasarlamak ve uygulamaktır. Bu hedefin marka bilinirliğini artırmak, pazar payını büyütmek veya ürün ve/veya hizmetleri sergilemek olup olmadığı.

Her yaratıcı ajans farklı şekilde yapılandırılmıştır ve farklı süreçler ve prosedürler sunacaktır. Bununla birlikte, tipik olarak, bir reklam ajansının bir hesap yönetim ekibi olur ve size kendi temsilciniz atanır.

Müşteriyi yönetmekten ve ardından yaratıcı ajanstaki herkesle bağlantı kurmaktan sorumludurlar. İyi bir hesap yöneticisi, hesap yöneticisi veya müşteri temsilcisi, müşterinin işini ve hedeflerini tam olarak anlayacak ve anlayacak ve daha sonra bu ihtiyaçları ve vizyonları ekiple etkin bir şekilde iletecektir.

İyi bir yaratıcı ajans, hedef kitlenizin özelliklerini ve davranışlarının yanı sıra sesinizi ve kişiliğinizi bulmanıza ve sizi temsil eden ve potansiyel müşterilerinize hitap eden dijital varlıklar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Daha önce 100 kez kullanılan çerez kesici bir yaklaşım ve tasarım stratejileri yerine yeni, yaratıcı fikirleri masaya getirecekler.

Kesinlikle kimse. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, bir kreatif ajans tüm dijital varlıklarınızı, reklam öğelerinizi, içeriğinizi, sosyal medyanızı, web sitenizi ve tüm dijital pazarlama ve reklam kampanyalarınızı sağlayabilir. Her işletme harika şeyler başarabilir ve yaratıcı ajanslar, doğru insanlara doğru mesajı göndermenizi sağlar.

Yaratıcı özet, kreatif ajansınızın tam olarak neyi başarmak istediğinizi bilmesi için tüm stratejilerinizi, hedeflerinizi, zorluklarınızı ve hedeflerinizi özetleyen belgenizdir. Marka bilinci oluşturma mesajlarınızı, kişiliğinizi, ulaşmaya çalıştığınız demografik bilgileri ve alakalı olabileceğini düşündüğünüz diğer tüm önemli bilgileri içermelidir. Çoğu zaman, yaratıcı ajanslar, ihtiyaç duydukları tüm bilgileri aldıklarından emin olmak için size bir şablon sunar.

Bu, reklam ajansına bağlı olarak değişir. Bazıları hizmetli artı komisyonla çalışacak, bazıları sadece komisyonla çalışacak. Ücretlerini yalnızca yatırım getirinizden alan bazı yaratıcı ajanslar vardır. Alışveriş yapmak her zaman kazandırır, ancak en ucuz seçeneğin de muhtemelen en iyi seçenek olmayacağını unutmayın. Sağlanan hizmetlerle ücret tarifesini artırın ve bölgenize uygun olanı bulmak için geçmişi gözden geçirin.

Güçlü bir grafik sanatçısı, içerik yazarı ve reklam gurusu olmak da dahil olmak üzere başarılı bir yaratıcı ajan olmak için gereken birçok beceri vardır. Tüm sosyal medya kanallarını anlamanız ve güçlü ve ilgi çekici web siteleri oluşturabilmeniz gerekecek. Temel bilgilerin dışında, iletişim, problem çözme, ekip çalışması, strateji oluşturma ve yönetim söz konusu olduğunda da son derece yetenekli olmanız gerekir.

İşler genellikle saate göre değil, projeye ve çıktılarına göre ücretlendirilir. Bu maliyetler, işi tamamlamak için gerekli olacak kaynaklara göre hesaplanır ve yaratıcı ajansın beceri ve itibarına bağlı olarak değişir. Çoğu yaratıcı ajans, hizmetlerini harcamak istediğiniz miktara göre şekillendirecektir (geçerli olduğu sürece), bu nedenle birçok durumda ne kadar çok öderseniz o kadar iyi hizmet alırsınız.

Bir yaratıcı ajans çeşitli hizmetler sunar. Genel hizmet örnekleri şunları içerir:

i. Reklam, sosyal medya, içerik, video, marka bilinci oluşturma, dijital strateji ve medya stratejisi gibi strateji hizmetleri  .

ii. Yıllık raporlar, teknik incelemeler, vaka çalışmaları, bloglar ve makale oluşturma, marka oluşturma, metin yazarlığı, grafik tasarım, içerik planlama ve yayınlama, veri görselleştirme, teklif ve sunum desteleri, video içeriği, infografikler, animasyon gibi içerik oluşturma hizmetleri  , fotoğrafçılık ve EDM ve e-posta bülten yönetimi. Liste sonsuz.

iii. Medya satın alma, medya planlama, ücretli yerleştirme, etkileyici işbirlikleri, marka ortaklıkları, halkla ilişkiler (PR), sponsorlu içerik, dijital reklamcılık, sosyal medya pazarlaması ve basılı reklamcılık dahil olmak üzere iletişim hizmetleri .

Ajans, size olağanüstü deneyim ve yetenek sağlayabilecek, her alanda becerilere sahip keskin zekalardan oluşan bir ekip, bir ekiptir. Serbest çalışan bir tasarımcı her zaman aynı kapasiteye veya portföye sahip değildir ve bazen kaynak sağlama yolunda o kadarını sunamaz.

Bu, genel özetinize ve projenizin yanı sıra süreç için doğru olduğuna inandığımız zaman çizelgelerine bağlı olacaktır. Her aşamada döngüde tutulacaksınız

Size sadece bir numara değil, gerçek bir insan gibi davranan bir ajans arayın. Sizinle kişisel olarak tanışmak için zaman ayırdılarsa, ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize ve zorluklarınıza göre harika bir teklif hazırladılarsa ve yaratıcılık ölçeğinde üst sıralarda yer alıyorlarsa, muhtemelen sizin için çok uygun olacaktır. Size uyarlanmış doğru yaratıcılık düzeylerini sunmayacakları için, müşterilerini karıştıran ve yakan ajanslardan kaçınmaya çalışın.

Yalnızca Dijital Ankara reklam ajansı X faktörüne sahiptir.

Kanıtlanmış yaklaşımlarımıza o kadar güveniyoruz ki, sonuçları garanti ediyoruz. Tam hizmet yaratıcı hizmetlerimizin başarmanıza yardımcı olabileceğini görmek ister misiniz? Ücretsiz X-Chart'inizi alın.

Yaratıcılık çok öznel bir alandır. Bazılarına çekici gelen, başkaları için mutlaka işe yaramaz. Ünlü bir sanat eseri, fotoğraf veya film hakkındaki birçok farklı görüşü düşünün. Ve neyi başarmak istediğine bağlı olarak, parçanın gerçekten 'işe yaradığını' kim söyleyebilir?

Neyse ki, iş dünyasında büyük yaratıcılık ölçülebilir. Ve biz bunun Dijital Ankara'de gayet iyi farkındayız. Bu nedenle müşterilerimiz için etkin yaratıcı çözümler planlamaktan, tasarlamaktan, yazmaktan ve yürütmekten fazlasını yapıyoruz. Elde etmek için yola çıktıkları sonuçları sağlamak için 'çalışacaklarını' garanti ediyoruz.

Kağıt üzerinde, tahminde ve teslimde hedeflenen sayıların keyfini çıkarın.

Entegre yaratıcı ajansımız şirketinizin bir uzantısı olarak çalışır. Deneyimli ekibimiz, işinize kendi işi gibi davranır ve bu nedenle her strateji ve uygulama, büyüme göz önünde bulundurularak tasarlanır. Trafiğinizin, olası satışlarınızın, satışlarınızın ve işinizin büyümesi.

Kabartmayan mesajlaşma ve işlevsiz tasarım yok. Etkili çözümlerin yalnızca markanız için gerçek sonuçlar aldığında iyi olduğunu biliyoruz – övgüler ve geri dönüşler değil. Ama kar ve iş genişletme.

Yaratıcı kampanyalarınız yayınlandıktan sonra tek başınıza değilsiniz. Sorunsuz entegrasyon sağlamak için her zaman deneyimli ekibimizi destek için arayabilirsiniz.

Tam hizmet danışmanlarımız her zaman buradadır - sürekli olarak kampanya öğelerini analiz etmek, daha iyi sonuç verebilecek her şeyi ayarlamak ve çevrimiçi sıralamanızı veya marka adınızı etkileyebilecek dijital ortamda yapılan değişiklikleri takip etmek için çalışırlar. İşinizde herhangi bir değişiklik olursa ve stratejimizi buna göre ayarlamamız gerekirse, bir telefon kadar uzağınızdayız.

Görüştüğünüz Dijital Pazarlama ajanslar büyümeyi garanti
ediyor mu? Biz ediyoruz

Hadi Konuşalım

ikna oldunuz mu?
Şimdi ücretsiz bir danışma rezervasyonu yapın.

form-x-chartYALNIZCA 30 DAKİKA İÇİNDE DİJİTAL ANKARA'DAN ÜCRETSİZ ANALİZ RAPORUNUZU ALIN

ANALİZ RAPORU NEDİR?

30 dakikalık bir danışmadan sonra, uzman ekibimiz dijital pazarlama stratejinizi belirleyip neler yapılacağını raporlar

Hile nedir?
Büyümenizi Garanti ediyoruz.

A person sohwing growth